Indonesia International Instutite for Life Sciences (i3L)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه بین المللی اندونزی برای علوم زیستی (i3L) است یک موسسه آموزش عالی بین المللی در علوم زندگی با شش برنامه مطالعه به عنوان رکن اصلی خود یعنی تمرکز زیست پزشکی, بیوانفورماتیک, Bioentrepreneurship, بیو تکنولوژی, علوم غذایی، و تکنولوژی مواد غذایی. i3L همچنین دارای تحقیقات ماهواره ای و امکانات آزمایشگاهی که در آن دانش آموز می تواند پیش انتساب فعالیت های آزمایشگاهی خود را انجام و یا شامل در فعالیت های تحقیقاتی. پشتیبانی شده توسط helices سه مفهوم است که درگیر دانشگاه ها، تحقیق و همکاری صنعت یک نقطه منحصر به فرد از ایجاد i3L به عنوان پیشرو موسسه علوم زندگی بین المللی در اندونزی. i3L در واقع جاکارتا، شهرستان پایتخت اندونزی. اشغال با هیئت علمی و کارکنان از بالا به ملی و بین المللی، i3L می تواند دانشجویان بین المللی به انجام برنامه کارشناسی، کارآموزی یا تابستان برنامه کارآموزی خود حمایت کنند و می توانند به فعالیت های آموزشی و پایداری برنامه کمک می کند.

i3L دارای تمرکز قوی بر اجرای جنبه های مهارت های دانش، کسب و کار ایجاد جدید و آن را شایستگی، مشارکت دانش آموزان در پروژه های تحقیقاتی بین المللی در زندگی واقعی، مسیری برای تجارت، پژوهش و نوآوری، قرار گرفتن در معرض دانشجویی و گردش به صنایع، زبان و آموزش فرهنگ و تجربه های زندگی با کیفیت در میان دیگران.

10 دلیل شما باید i3L بپیوندید

Top با کیفیت محیط یادگیری - کلاس های درس سفارشی طراحی، آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، همه با کلاس جهانی دولت از هنر و امکانات که در منطقه منحصر به فرد هستند مجهز شده است. رهبری تحقیقات - دانشکده i3L است نشریات و استناد بیش از هر مرکز تحقیقات دیگر از هر نوع در اندونزی. مشارکت علمی بالا - دانش آموزان i3L می توانید برای تحصیل در خارج برنامه بروید و شرکت در همکاری پژوهشی با همسالان خود در پیشرو دانشگاههای علوم زندگی در سطح بین المللی. کارآفرینی و نوآوری تمرکز - تمرکز نوآوری ساخته شده است در به تمام نقاط آموزش i3L، و دانش آموزان تشویق می شوند را به چالش عقل متعارف و درگیر در تدوین ایده های جدید است. i3L پارک علم - پارک علم i3L دانش آموزان با استعداد با مشاوره متخصص و منابع سرمایه متصل به آنها را قادر برای کارآفرینی موفق است. بین المللی - i3L دارای بالاترین تعداد اعضای هیات علمی بین المللی، همکاری های علمی و همکاری های پژوهش در اندونزی. ادغام های صنعتی - همه دانش آموزان در i3L در پروژه های صنعتی املاک صنعتی به عنوان بخشی از آموزش و پرورش خود را. چشم انداز جهانی شغلی - دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای قرار دادن حرفه ای بین المللی از طریق مرکز حرفه ای در سطح جهانی متصل i3L را داشته باشد. رویکرد آموزشی شخصی - دانش آموزان در i3L در کلاس های درس شخصی با دانشکده با کیفیت بالا ما تعامل و استفاده از آخرین روش های آموزشی از جمله یادگیری تلفیقی و کلاس های درس در سطح جهانی متصل می شود. آموزش جامع گرا - دانشجویان i3L از طریق فعالیت های فوق برنامه، که شامل بحث و دیالکتیک، ورودی سیاست های عمومی، و سخنرانی مهمان عزیز مختلف توسط رهبران فکری بین المللی در مهارت های ساختمان خارج از کلاس درس شرکت می کنند.

درباره اندونزی و جاکارتا دلربا اندونزی

اندونزی بزرگترین کشور در جنوب شرقی آسیا است. به عنوان یک کشور در حال توسعه، اندونزی تا کنون بیش از 250 میلیون جمعیت. به عنوان بزرگترین مجمع الجزایر جهان با بیش از 17.508 جزایر و اندونزی دارای یکی از طولانی ترین سواحل در جهان با تعدادی از سواحل و استراحتگاه جزیره است.

اندونزی متشکل از حداقل 300 گروه های قومی، بیش از یک منطقه 1.8 میلیون km2 از 6000 جزیره ساکنان پخش شده است. این یک تنوع فرهنگی، بیشتر توسط هندو، بودایی، اسلام و نفوذ استعماری اروپا میشود.

اندونزی خانه به یک آرایه غنی از شیوه زندگی اعم از روستایی فوق العاده در هماهنگی نزدیک با عناصر طبیعت به مقایسه فوق العاده مدرن به هر شهرستانها بزرگ در جهان است.

انتقال از اقتصاد اندونزی:

اندونزی یک تحول هیجان انگیز و به چالش کشیدن از اقتصاد آن مواجه است 2015 - یکپارچگی اقتصادی منطقه ای در سال 2015 (جامعه اقتصادی آ سه آن)

اندونزی امروز 2030

اقتصاد جهانی رتبه بندی 16 7

مصرف کلاس 45 میلیون 135 میلیون

جمعیت در شهرهای / تولید ناخالص داخلی 53٪ / 74٪ 71٪ / 86٪

کارگران ماهر 55 میلیون 113 میلیون

فرصت های بازار $ 0.5 تریلیون $ 1.8 تریلیون

پر جنب و جوش جاکارتا - اندونزی ملی و کسب و کار سرمایه به هیجان انگیز ما مگا شهرستان خوش آمدید! در حالی که حفظ بسیاری از منافع فرهنگی منحصر به فرد شهرستان و اندونزی ما، جاکارتا شهرستان جهانی گسترده ارائه می دهد که فرهنگ، سرگرمی، خرید، و گشت و گذار از هر مکان دیگر در اندونزی است. گسترش بیش از مساحت بیش از 650 sq.km (410 مایل مربع).

اقتصاد در خدمات مالی، تجارت، و تولید بستگی دارد. در سال 2009، 13 درصد از جمعیت درآمد سرانه در بیش از US $ 10،000 (RP 108.000.000) بود. رسما، جاکارتا نه یک شهرستان، بلکه یک استان با وضعیت خاص به عنوان پایتخت اندونزی است. این است که بسیار شبیه به هر استان دیگری اندونزی اداره می شود.

مکان ها

باندونگ

Indonesia International Institute for Life-Sciences (i3L)

Address
Indonesia International Institute for Life Sciences
Jl. Pulomas Barat Kav 88

13210 باندونگ, جاوا غربی, اندونزی
تلفن
+62 21 29567888

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید