International University of Monaco

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بین المللی موناکو (IUM) واقع در موناکو، مونت کارلو در ریفایرای فرانسه یک دانشگاه زبان انگلیسی است که دوره های کارشناسی، فارغ التحصیل و کارشناسی ارشد در کسب و کار تخصصی مالی، کسب و کار لوکس و کسب و کار بین المللی را ارائه می کند.

الهام بخش نسل جهانی


مدرسه بازرگانی موناکو در دانشگاه بین المللی موناکو (IUM) رهبران موفق و متفکر و کارآفرینان را توسعه می دهد. ما تنها دانشگاهی هستیم که آموزش کسب و کار را به طور کامل در زبان Cote D'Azur تدریس می کند. با 60 ملیت در دانش آموز و دانش آموزان نشان داده شده است، این موسسه عالی برای تحصیلات عالی در موناکو است.

تفاوت در IUM چیست؟ ما خودمان را در اندازه كوچك كوچك خود جشن مي گيريم، در حالي كه دانش آموزان در تلاش هاي آكادميك خود توجه خاصي به آنها مي كنند. سطح بالایی از تعامل بین استادان و دانش آموزان وجود دارد و ما تفکر خلاق و خلاق را تشویق می کنیم.

ما دانش آموزان را تشویق می کنیم که از استفاده از مهارت های آموخته شده در موقعیت های واقعی، فراتر از نظریه ها و داده های آموزش داده شده در سالن سخنرانی فراتر رود. این به آنها اجازه می دهد تا مهارت های تحلیلی و شناختی قوی ایجاد کنند که آنها را به عنوان یک پایه برای توسعه آنها به عنوان افراد موفق کسب و کار ارائه می دهد.

دانش آموزان در یک محیط کاملا فرهنگی یاد می گیرند که مردم را از سراسر جهان به اشتراک می گذارد، زندگی را تغییر می دهد و فرصت ها را در مقیاس جهانی به ارمغان می آورد. دانش آموزان ما با آنها حس می کنند که آنها در دنیای تجارت هستند و خود را به عنوان افراد کسب و کار اعتماد به نفس و کارآفرینان فردا می بینند.

موناکو یکی از مراکز برتر کسب و کار در اروپا است و همچنین به عنوان یک محیط امن شناخته شده است. دانش آموزان ما با مهارت های کسب و کار، تجربه عملی و توسعه شخصی که به آنها برای زندگی خدمت می کنند، فارغ التحصیل می شوند. این مأموریت ما الهام بخشیدن به نسل جهانی است.

مکان ها

موناکو-ویل

Address
International University of Monaco
2 Ave Albert II

98000 موناکو-ویل, اهل موناکو

پاریس

Address
Groupe INSEEC
14, rue de Prony

75017 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها