Read the Official Description

مدرسه جواهرات معاصر Alchimia توسط Lucia Massei کارگردانی شده است. برنامه های گسترده BFA و MFA دو ساله در بیش از یک دهه تجربه در همکاری نزدیک با یک تیم از معلمان و مشاوران بین المللی، همه رهبران در زمینه های خلاقانه خود را توسعه یافته است.

هدف Alchimia به آموزش دانش آموزان برای بیان خلاقیت خود را از طریق جواهرات معاصر، توسعه مهارت های فنی و نظری با کیفیت بالا. Alchimia با اتخاذ پیشرفت های تکنولوژیکی زمان ما و تجربیات تجربی تجربی، دانش آموزان را تشویق می کند تا استعدادهای خود را افزایش دهند. تمرکز آن بر تجدید نظر و پذیرش تکنیک های سنتی و مواد با دقت انتخاب شده همراه با روش های تجربی و پیشگامانه برای طراحی، آموزش دانش آموزان به نحوه تبدیل ایده ها و مسیرهای تحقیق در جواهرات و اشیای طراحی و نحوه دسترسی به زمینه کاری است.

دانش آموزان Alchimia توسط یک تیم از کارشناسان در جواهرات، طراحی، و هنرهای تجسمی mentored و آموزش. در حین استفاده از تجربیات خود به عنوان مرجع، معلمان تکنیک ها، گرایش ها و تحولات در زمینه طلا و جواهر معاصر را اعتراف می کنند و با ارائه هدایت و ارزیابی مناسب در طول دوره های تحصیلی دانش آموزان، در زمینه های خلاقیت شخصی به کار می روند.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

ALCHIMIA Contemporary Jewellery School

برنامه دو ساله BFA در زمینه طلا و جواهر معاصر و تزئین بدن به کسانی که بدون داشتن تجربه قبلی یا داشتن مهارت های طلاکاری در طول زمان نسبتا کوتاه، زمین های جامع را ارائه می ... [+]

برنامه دو ساله BFA در زمینه جواهرات معاصر و دکوراسیون بدن برای کسانی که بدون داشتن تجربه قبلی و داشتن مهارت جواهرات در طول زمان نسبتا کوتاه، پایه جامعی را ارائه نمی دهد.

این دوره با تکنیک ها و مهارت های سنتی در ساخت و طراحی جواهرات شروع می شود و سپس دانش آموزان را به فن آوری های جدید، استفاده خلاقانه از منابع و بیان مادی برای اصالت در طراحی معرفی می کند.

این برنامه به شش ماژول 14 هفته ای تقسیم می شود که از طریق یک فرآیند کامل غوطه ور شدن اما به صورت آلی کامل ترکیبی متعادل از اصول عملی و نظری را فراهم می کند.... [-]

ایتالیا Florence
Address
Piazza Piattellina 3/r
50124 Florence, Tuscany, ایتالیا