Read the Official Description

درباره Ca 'Foscari

دانشگاه Ca 'Foscari در ونیز در سال 1868 اولین مدرسه کسب و کار ایتالیا را تاسیس کرد و اکنون موسسه چند رشته ای است که طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی در اقتصاد و مدیریت، زبان های خارجی، علوم انسانی و علوم را ارائه می دهد و تبدیل به یکی از کشور های دانشگاه های برتر Ca 'Foscari دارای دانشجویان 20،000 دانشجوی کارشناسی و 4000 دانشجوی فارغ التحصیلی است و هر سال بیش از 1000 دانشجوی خارجی میزبان است.

با تشکر از موقعیت آن در مرکز تاریخی هیجان انگیز ونیز، دانشگاه فرصت منحصر به فرد و ارزشمند برای مطالعه و انجام تحقیقات در یکی از زیباترین شهرهای جهان را فراهم می کند که نشان دهنده زمینه ای است که در آن سنت فرهنگی و نوآوری فکری با یکدیگر روبرو می شوند.

با داشتن شهرت برای برتری در تحقیقات، Ca 'Foscari یکی از 150 دانشگاه برتر جهان برای زبانهای مدرن است که بیش از هر نوع کمک مالی موری کوری به اتحادیه اروپا نسبت به هر موسسه ایتالیایی در سال های اخیر و در رتبه بندی موضوع QS 2018 کسب کرده است. در بالای 200 برای اقتصاد

این دانشگاه همچنین از طریق فراهم آوردن یک مجموعه خدمات دانشجویی و انواع فعالیت های ورزشی و انجمن های دانشجویی، یک تجربه تحصیلی خوب را به پیش می برد.

محل

دانشگاه Ca 'Foscari در شهر معروف جهان ونیز واقع شده است، یک مرکز منحصر به فرد شهری واقع در یک تالاب در ساحل شمال شرقی ایتالیا است که به طور مستقیم به دریای آدریاتیک متصل است.

ونیز یک شهر در شمال شرقی ایتالیا و پایتخت ونکو است. این معماری در یک مجمع الجزایر واقع شده است که در یک لابی کم عمق است که شامل بیش از 100 جزیره که توسط پیاده روی متصل است. از آنجا که کانالها جای جاده ها را می گیرند، مردم از راه پیاده روی و قایق در اطراف شهر حرکت می کنند. در واقع، ونیز بزرگترین شهر شهری بدون ماشین در اروپا است.

این شهر با ثروت از معماری و هنر تاریخی خیره کننده شناخته شده است؛ زیرا جمهوری تاریخی ونیز یک بندر تجاری پربار و قدرت عمده دریایی در قرون وسطی و رنسانس است، بنابراین برخی از سایت های این شهر در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارند. .

با این حال، علاوه بر گذشته های رنگارنگ، ونیز به همان اندازه پر جنب و جوش موجود است، زیرا همچنان یک مرکز هنری و فرهنگ معاصر است.

زندگی در مرکز تاریخی ونیز به معنای زندگی یک سبک زندگی آگاهانه محیطی است. با توجه به نیاز به راه رفتن بیشتر مکان ها، فضاهای عمومی شهر تبدیل به مراکز اجتماعی می شود. در واقع، یکی از مشتاق ترین لحظات انتظار در روز دانشجوی ونیزی، به اصطلاح aperitivo در campo یا aperitif در فضای باز است: از بعد از ظهر تا اواخر شب، مناطق مانند Campo سانتا Margherita و Erbaría در Rialto تبدیل به سالن جایی که مردم برای صحبت کردن و گوش دادن به موسیقی در حالی که اسپریت را می خورند و برایشان غذا می خورند جمع می کنند - محلی که سنتی محلی و اسنک است که ونیز مشهور است.

تجربه مطالعه

پیشنهادات دانشگاه Ca 'Foscari University of Venice به 8 بخش مربوط به فعالیت های پژوهشی و تدریس لیسانس و کارشناسی ارشد، 3 مدرسه و Collegio Internazionale معتبر (کالج بین المللی) تقسیم می شود. سه ساختار دیگر در کنار این وجود دارد:

· کالج فارغ التحصیل دکتری، که دکترای پژوهشی (دکترا) را هماهنگ می کند.

· کالج چالش Foscari Ca، که برنامه های حرفه ای استاد (سطوح اول و دوم) و سایر فرصت ها برای آموزش اجرایی را سازماندهی می کند.

· دانشکده آموزش و پرورش بین المللی Foscari، که دوره های تابستان و پاییز شدید، برنامه های جهت گیری، برنامه های سال تحصیلی و سایر فعالیت های اضافی را برای دانشجویان ایتالیایی و بین المللی ترویج می کند.

Ca 'Foscari، اختصاص داده شده به آموزش دانش آموزان با آموزش و تحریک، رقابتی و پیشرفته، یک شبکه گسترده دانشگاهی از دانشگاه های شریک ایجاد شده در سراسر جهان را ایجاد کرده است، و در نتیجه، آن را ارائه می دهد انواع مدارک مشترک و دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارای بیش از 700 قرارداد مبادله بین المللی فعال است. Ca 'Foscari به عنوان یک نتیجه از تعهد دانشگاه به پرورش جامعه بین المللی دانشگاهی، تعداد قابل توجهی از برنامه های تحصیلی که به زبان انگلیسی تدریس می شود ارائه می دهد.

برنامه های کارشناسی در:

· مدیریت دیجیتال

· فلسفه، مطالعات بین المللی و اقتصادی

· مدیریت کسب و کار (برنامه درسی مدیریت و مدیریت)

· اقتصاد و تجارت (اقتصاد، بازار و برنامه درسی مالی)

برنامه های کارشناسی ارشد در:

· توسعه جهانی و کارآفرینی

· علم و فناوری حفاظت از میراث فرهنگی

· روابط بین المللی مقطعی (برنامه درسی روابط بین الملل و بین فرهنگی)

· علوم کامپیوتر

· اقتصاد و دارایی (اقتصاد - برنامه درسی برنامه درسی QEM / برنامه درسی)

· علوم زیست محیطی (برنامه درسی تغییر محیط زیست جهانی)

· زبان و ادبیات اروپایی، آمریکایی و پست مدرن (برنامه درسی برنامه درسی / برنامه درسی انگلیسی)

· مدیریت

· علوم زبان (برنامه درسی علوم زبان)

· علم و فناوری بیو و نانومواد؛

· شیمی پایدار و فن آوری (محیط زیست، برنامه درسی شیمی پایدار و برنامه درسی)

برای مشاهده کلی از تمام برنامه های درجه (هر دو ایتالیایی و انگلیسی آموزش) بازدید از این صفحه

امکانات و خدمات دانشجویی

محوطه اصلی کلمبیا Foscari در قلب مرکز تاریخی ونیز واقع شده است، اما در محوطه دانشگاه نیز دانشگاه های بیشتری وجود دارد. این دانش آموزان از 6 کتابخانه، دانشکده آموزش بین المللی، دانشکده چالش های پس از فارغ التحصیل و یک مرکز مطالعه زبان ارائه می دهد. همچنین دارای فضای نمایشگاهی، تئاتر، مرکز ورزشی و غذاهای آماده است.

Ca 'Foscari در طول تحصیلات کل دانشگاه خود به دانش آموزان کمک می کند و از طریق دفتر کمک مالی خود، طیف وسیعی از وام ها، کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد. حمایت های سفارشی برای دانشجویان بین المللی، دانش آموزانی که کار می کنند و دانش آموزانی که دارای معلولیت هستند، در دسترس است.

گروه بین المللی خوش آمدگویی طیف گسترده ای از خدمات را برای افراد ذیصلاح بین المللی ارائه می دهد، مانند راهنمایی و کمک به مراحل ثبت نام، شناخت مدارک تحصیلی، روند درخواست ویزا، اجازه اقامت، خدمات دانشجویی، مسائل بهداشتی و حمل و نقل.

بورس تحصیلی

Ca 'Foscari به منظور تقویت حضور دانشجویان بین المللی و غنی سازی جامعه جهانی خود، کمک مالی مالی دانشجویان با استعداد بین المللی را به دو شکل ارائه می دهد:

• اخراج از پرداخت هزینه تحصیل - معافیت کامل از پرداخت هزینه تحصیل و دانشگاه

• بورس تحصیلی یک بار - 5000 یورو / هرکدام

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید

محل اقامت:

دفتر مسکن Ca 'Foscari خدماتی است برای دانشجویان، محققان، استادان و کارکنان اداری ایتالیایی و بین المللی که برای تحصیل یا کار در Ca' Foscari هستند. این اطلاعات مفید و مخاطبین را برای یافتن راه حل های مناسب و مناسب در محل اقامت در ونیز و منطقه مجاور ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید .

واحد خوش آمدید

بخش خوش آمدگویی ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات اختصاص داده شده به دانش آموزان و دانشجویان بین المللی مانند راهنمایی / اطلاعات در مورد کمک و کمک به شناخت مدارک تحصیلی، روند درخواست ویزا و ثبت نام. همچنین اطلاعات عمومی در مورد خدمات دانشجویی دانشگاه، کمک مالی، مسکن، خدمات بهداشتی و حمل و نقل را فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید .

مرکز زبان

این مرکز دوره های زبان های انگلیسی، فرانسوی، روسی، اسپانیایی و آلمانی را در سطوح مختلف فراهم می کند.

غذا خوردن

این دانشگاه در بسیاری از نقاط، هر دو در مرکز تاریخی ونیز و در محوطه های مدیترانه ای در مستر، مارگره و ترویزو، غذا دارد.

فرصت های تحرک خروجی

با تشکر از بیش از 650 موافقتنامه همکاری بین دانشگاه های بین المللی و Ca 'Foscari، شما می توانید برخی از زمان تحصیل در خارج از کشور در بیش از 70 کشور در سراسر جهان را صرف . دفتر بین المللی، با مشارکت در برنامه های تحرک بین المللی بین المللی، توسعه روابط با دانشگاه های میزبان خارجی و شرکت ها، و ایجاد انگیزه برای مشارکت همه اعضای جامعه دانشگاه، ارتقا می یابد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید

پشتیبانی شغلی

دفتر حرفه ای ترتیب دوره های کارآموزی و کار در ایتالیا و خارج از کشور، همچنین نمایشگاه های حرفه ای، درایور های استخدام و کارگاه های آموزشی را برای کمک به دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان اخیر به دست می آورد مهارت های حرفه ای که نیاز به رقابت در بازار کار دارند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید .

روز مشاغل

روز کاری یک رویداد تمام روز اختصاص داده شده به استخدام است که طی آن دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلان اخیر می توانند با مدیران شرکت های شرکت کننده دیدار کنند و به جهان کار مشغول شوند. دانش آموزان می توانند از شرکت های تجاری بازدید کنند، CV های خود را توزیع کنند، در مصاحبه ها شرکت کنند و اطلاعات در مورد فرصت های حرفه ای و گزینه های شغلی را برای آنها فراهم کند. روز کاری نیز شامل تعدادی از کارگاه ها، سمینارها و نمایشگاه های شرکت می باشد.

زندگی دانشجویی

چند دانشگاه دیگر فرصت مطالعه و انجام تحقیقات در یکی از زیباترین شهرهای جهان را ارائه می دهند. در کا فوساری، سنت فرهنگی و نوآوری فکری می توانند با هم متحد شوند.

مطالعه در Ca 'Foscari فراهم می کند فرصتی برای مطالعه و زندگی در یک شهر بسیار منحصر به فرد، که در آن شما می توانید ساعت ها سرگردان و حتی لذت بردن از از دست رفته، یک Spritz در یکی از مربع زیبا ونیز، بازدید از موزه های معروف جهان و نمایشگاه ها، سفر توسط قایق از طریق جزایر کوچکتر از تالاب، لذت بردن از سواحل Lido و طعم غذای خوشمزه است.

این دانشگاه همچنین بسیاری از رویدادهای فرهنگی را سازماندهی می کند تا دانشجویان و کارکنان را در یک شهر در یک شهر قرار دهد که مانند هیچ کس دیگری نیست، جایی که گذشته با نوآوری همراه است و تشنگی برای دانش از طریق ابتکارات متعدد تحریک می شود. زندگی در ونیز زندگی هنر، معماری، توسعه، پژوهش، توجه به محیط زیست و کشف سنت های باستانی و فرهنگ های مختلف است.

علاوه بر این، Ca 'Foscari فراهم می کند دانش آموزان یک تجربه تحقیق جامع از طریق ارائه آن انواع مختلفی از فعالیت های ورزشی و انجمن های دانشجویی:

· شبکه دانشجویی اراسموس (ESN) - با بیش از 12،000 عضو از 36 کشور، شبکه دانشجویان Erasmus حمایت و ترویج شبکه های بین المللی با فراهم کردن فرصت های شغلی برای درک فرهنگی و توسعه خود با توجه به اصل دانش آموزان برای کمک به دانش آموزان است.

· مرکز ورزش دانشگاه (CUS) - CUS به دانشجویان فرصتی می دهد تا به وسیله امکانات خود در مرکز تاریخی ونیز شرکت کنند.

· رادیو Ca 'Foscari - ایجاد شده توسط دانش آموزان Ca' Foscari، ایستگاه رادیویی آنلاین دانشگاه وسیله ای وسیع از ارتباطات است. دانش آموزان جالب می توانند در عملیات خود بر اساس مهارت و تجربه فردی خود شرکت کنند.

· کوه دانشگاه و ارکستر - برای بیش از بیست و پنج ساله گروه کر و ارکستر Ca 'Foscari به دانش آموزان فرصت داد تا عشق خود را به موسیقی کشف و تقویت کنند. گروه های گروهی از سال به سال تغییر می کنند و از دوره های قرون وسطایی تا معاصر متغیرند.

· مرکز تئاتر دانشگاه شیلوک (CUT) - شیلوک یک انجمن فرهنگی است که با هدف ارتقای نوآوری فنی و هنری در زمینه نمایش تئاتر است. این سازمان کارگاه های آموزشی و تجربی، میزبان بازدید از نمایشگاه ها و نمایشگاه ها را انجام می دهد و پروژه های پژوهشی و تولیدی را انجام می دهد.

مخاطب

· آدرس ایمیل recruiting@unive.it

· فیس بوک

· توییتر

· نمایش مشخصات عمومی - زندگی دانشجویی در ونیز

· نمایش مشخصات عمومی - صفحه رسمی Ca 'Foscari

· LinkedIn

· یوتیوب

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Ca' Foscari University of Venice

این برنامه دوره لیسانس به شما کمک می کند که دانش خود را از دو زبان دریافت و تقویت کنید و احتمالا یک سوم را انتخاب کنید در میان بیش از 20 زبان در یک برنامه بین المللی به ع ... [+]

این برنامه درجه یک آموزش جامع را در دو زبان خارجی که از میان هفده زبان ارائه شده انتخاب می کنند، فراهم می کند. مهارت های زبانی متناسب با زبان انتخاب شده (از B1 تا C1) متفاوت است و با مهارت های اضافی بسته به برنامه درسی انتخاب شده تکمیل می شود. برنامه درسی ادبیات و فرهنگ، دانش دانش آموزان از ادبیات و فرهنگ های معاصر و کلاسیک را در دو زبان انتخاب شده، مهارت ها در تجزیه و تحلیل متون ادبی و درک نحوه ارتباط آنها با زمینه های خود، را توسعه می دهد. برنامه درسی مربوط به زبان شناسی، فیلسوفانه و آموزش زبان، دانش دانش آموزان در مورد ساختارهای زبان، به ویژه از زبان های انتخاب شده و مهارت ها در تئوری و کاربردی زبان شناسی، زبان شناسی و آموزش زبان را توسعه می دهد. برنامه درسی بین المللی دانش دانش آموزان را در مورد تاریخ و فرهنگ، سیاست ها و روابط بین الملل و دینامیک تاریخی و سیاسی سیستم های بین المللی و اقتصادی را توسعه می دهد.... [-]

ایتالیا Venice
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه انعطاف پذیر و عمیق تحصیلی شما را با مهارت های لازم برای انتقاد از تجزیه و تحلیل پدیده های اقتصادی و مقابله با دنیای کسب و کار خصوصی و یا نهادهای دولتی تامین می ... [+]

این برنامه دانشجویان را با مقیاس انعطاف پذیر و چند منظوره در زمینه های اقتصادی، ریاضی، آماری، تجاری و حقوقی فراهم می کند و آنها را قادر به تجزیه و تحلیل و تفسیر پدیده های اقتصادی در سطوح مختلف (اقتصاد کلان، بازار، شرکت های بزرگ) می کند. دانش آموزان همچنین می توانند بر اقتصاد گردشگری تمرکز کنند که نقش خاصی در منطقه ونوتو ایفا می کند. برنامه درسی موجود است:

اقتصاد و تجارت (ایتالیایی)اقتصاد، بازار و مالی (به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود)درباره برنامه تحصیلیالزامات و برنامهسطح صلاحیت... [-]
ایتالیا Venice
Ca' Foscari University of Venice

اگر شما در مورد مکانیزم های پیچیده بازار جهانی پرشور هستید یا اگر مایل هستید که کارآفرینی کنید، این درس برای شماست. به طور کامل به زبان انگلیسی آموزش داده شده است. توسعه ... [+]

این دوره کارشناسی ارشد دوره ای بین رشته ای را ارائه می دهد که با هدف تقویت ویژگی های فرایند توسعه جهانی، ادغام اقتصاد، ریاضیات و آمار، دانش حقوقی، جغرافیایی و فرهنگی لازم برای تعامل با بازارهای بین المللی، توجه ویژه به آنهایی که در حال ظهور هستند.

هدف این برنامه، آموزش کارشناسان در تجزیه و تحلیل جهانی شدن بازارهای و وضعیت اقتصاد بین المللی است، آماده پشتیبانی از فرایندهای رشد کارآفرینی از طریق آموزش مدیریتی و مالی، قادر به ترکیب فرهنگ و اقتصاد توسعه و بین المللی شدن است.... [-]

ایتالیا Venice
Ca' Foscari University of Venice

این دوره کارشناسی به طور کامل به زبان انگلیسی ارائه می شود آموزش های انعطاف پذیر، بین المللی و چند رشته ای را ارائه می دهد که شما را قادر می سازد تا با بنیاد منطقهای فلسف ... [+]

این دوره توسط دانشگاه Ca 'Foscari به عنوان یک برنامه پیشرفته تحصیلی به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس شده است. بین رشته ای آن تدریس فلسفه، اقتصاد و مطالعات بین المللی را در زمینه منحصر به فرد محیط زیست دانشگاهی ایتالیا به ارمغان می آورد و قصد دارد با دوره های مشابه در سطح اروپا هماهنگ باشد. این برنامه پس از فلسفه، سیاست، اقتصاد (PPE) درجه در آکسفورد تدریس می شود. تعدادی از گروه ها و کالج بین المللی جدید Ca 'Foscari در تدریس و مدیریت این درس شرکت دارند. این دوره دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش پایه در سه موضوع اصلی فلسفه، اقتصاد و مطالعات بین المللی، مهارت های تحلیلی و انتقادی را برای درک موضوعات و حوزه های تحقیق در یک رشته بین رشته ای، و آگاهی از مفاهیم عملی که در مطالعه فلسفه، اقتصاد و بین المللی مطالعات برای درک دنیایی که در آن زندگی می کنیم.... [-]

ایتالیا Venice
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه درجه اجازه می دهد تا کسب مهارت در بخش بازاریابی، در حسابرسی حسابداری؛ در مدیریت و مدیریت؛ مدیریت کارکنان؛ مالی و واسطه. برنامه درسی در مدیریت و مدیریت کسب و کا ... [+]

این برنامه درجه ای به شما امکان می دهد مهارت های لازم در بخش martketing را بدست آورید. مدیریت و مدیریت کسب و کار؛ سازمان و مدیریت کارکنان؛ مالی و واسطه.

دو برنامه درسی وجود دارد:

مدیریت بازرگانی (به زبان ایتالیایی تدریس شده)اداره و مدیریت کسب و کار (به زبان انگلیسی تدریس می شود)درباره برنامه تحصیلیالزامات و برنامهسطح صلاحیت

برنامه کارشناسی

آموزش زبانمدیریت بازرگانی (به زبان ایتالیایی تدریس شده)اداره و مدیریت کسب و کار (به زبان انگلیسی تدریس می شود)پروفایل های شغلی... [-]
ایتالیا Venice
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه با همکاری آموزش H-FARM به دانش آموزان امکان می دهد دانش و مهارت های مدیریتی را به طور عمده از طریق مطالعه فناوری اطلاعات به دست بیاورد، بلکه همچنین به طور کلی ... [+]

لیسانس مدیریت دیجیتال

این برنامه با همکاری آموزش H-FARM به دانش آموزان امکان می دهد دانش و مهارت های مدیریتی را به طور عمده از طریق مطالعه فناوری اطلاعات به دست بیاورد، بلکه همچنین به طور کلی در مورد ابزار و خدمات دیجیتالی مورد استفاده شرکت ها و سازمان های سراسر جهان مطالعه می شود.

داده های بزرگ، تجزیه و تحلیل بازاریابی، تفکر طراحی، مدیریت ناب و امنیت اطلاعات، فقط برخی از زمینه های تخصص است که دانش آموزان آن را کشف می کنند، به ویژه به مشاغل خود برای شرکت هایی که با چالش های تحول دیجیتالی مواجه هستند کمک می کند.... [-]

ایتالیا Venice
Address
Dorsoduro 3246
30123 Venice, Veneto, ایتالیا
تلفن
false
Address
Via Sile 41, 31056 Roncade (TV)
31056 Ca' Tron, Veneto, ایتالیا
تلفن
false