Ferrari Fashion School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنیدبیا و ببین آینده شما در دنیای مد چگونه خواهد بود! به Ferrari Fashion School بپیوندید و آینده حرفه ای خود را با ما خلق کنید. دوره "سفارشی" را برای خود انتخاب کنید و استعداد و خلاقیت خود را به معرض آزمایش بگذارید. Ferrari Fashion School یک آکادمی مد است که شخصیت های جدید مد را از طریق آموزش بسیار تخصصی که دانش و دانش را به دانش می بخشد ، جعل می کند. Ferrari Fashion School یک آکادمی مد است که در آن شور و نشاط منبع اصلی انرژی و الهام بخش جوانان از سراسر جهان است تا به بهترین متخصصان آینده تبدیل شوید. Ferrari Fashion School روابط مشارکتي را با بسياري از شركت ها در جهان مد و با دانش آموزان اعم از دانشجويان كنوني و فارغ التحصيل برگزار مي كند تا در تمام مراحل شغلي خود فرصت هاي شغلي ، توسعه و رشد را براي آنها فراهم كند. عضویت در این مدرسه مد به این معنی است که شما بخشی از یک مسیر آموزشی سطح بالا خواهید بود و به یک گروه منحصر به فرد از افراد متخصص و معتبر تعلق دارید.

برای اطلاعات در مورد دوره های حرفه ای و کارشناسی ارشد به وب سایت ما نگاهی بیندازید: سبک ، تصویرگری مد ، طراح ، خیاطی ، عکاسی مد ، طراح کاد ، هنرمند 2 بعدی و سه بعدی و بسیاری دیگر! در میلان ، شهری که همیشه به عنوان پایتخت مد شناخته می شود ، نماد سبک و طراحی عالی ، Ferrari Fashion School دارای دفتر مرکزی خود در ویا ساونا 97 ، در قلب منطقه جدید مد این شهر است که در حال حاضر میزبان بیشترین خانه ها و نمایشگاه های مهم بین المللی مد ، از جمله آنها آرمانی ، کانالی ، فندی ، دیزل ، الیزابتتا فرانچی و بسیاری دیگر. درست اینجاست ، چند قدم از این واقعیت های مهم فاصله دارد ، جایی که Ferrari Fashion School کار خود را انجام می دهد ، جایی که آنها سبک ها و روندهای جدیدی را تعریف می کنند ، و همچنین این مرحله برای بزرگترین رویدادهای بین المللی مرتبط با مد است.

نه فقط یک مدرسه بلکه یک "شرکت مد" واقعی است که متخصصان آینده دنیای مد را جعل می کند.

دنیای مد در حال تحول و تغییر مداوم است و همواره به دنبال جوانانی است که در طول دوره آموزشی خود به موفقیت های خود رسیده اند ، نه تنها مهارت ها و فنون فنی سطح بالایی بلکه همچنین رویکرد و روش کاری که به دنیای کار نزدیک تر باشد. و شرکت ها

سرعت یادگیری و کیفیت دوره های ما توسط عوامل زیادی تضمین می شود:

  • کلاسهای تمایل به فرد: معلم به طور جداگانه هر یک از دانش آموزان را با رعایت کامل خلاقیت و سلیقه شخصی خود دنبال می کند.
  • برنامه های مطالعه سفارشی: بسته به سطح دانش دانش آموز ، امکان ایجاد برنامه تحصیلی "سفارشی" ، پس از مصاحبه با معلم امکان پذیر است.
  • هیئت مدیره معلمان: با ارائه دانش و دانش به دانش آموزان ما ، دانش و دانش خود را از میان بهترین متخصصان صنعت انتخاب کرده و می خواهند تجربه و حرفه ای خود را به اشتراک بگذارند.
  • آزمون ها و امتحانات دوره ای: برای ارزیابی پیشرفت های دانش آموز و در صورت بروز مسائل یا عقب افتادگی های مربوط به برنامه مطالعه ، به سرعت عمل کنید.
  • مواد آموزشی: برش لبه ها و ارائه مطالب کاملاً و به روز ، مطابق با آخرین روندها و روشهای بین المللی.
  • کار تیمی: برای توسعه مهارت های مناسب روابط و ارائه فرصت های جالب برای مقابله با چهره های حرفه ای صنعت.
  • کلاسهای درس: کلاسهای درس مجهز به ابزارهای مدرن و حرفه ای هستند که به دانشجویان این امکان را می دهد تا از وسایلی که در آینده در دنیای کار پیدا می کنند استفاده کنند.
  • فرصت پیوستن به کارگاه ها ، سمینارها و مسابقات: همه دانشجویان ما این فرصت را دارند که به تجزیه و تحلیل های عمیق یا تخصص ها دسترسی پیدا کنند و در تماس نزدیک با افراد حرفه ای صنعت کار کنند.

کتابهای درسی و مطالب آموزشی

مطالب آموزشی متشکل از کتاب های درسی ، قالب ها و مربع ها به صورت رایگان در اختیار دانشجویان ما قرار می گیرد. با پیروی از آخرین روندها و روشهای بین المللی ، مطالب کامل و به روز هستند.
علاوه بر این ، ما به همه دانش آموزان خود این امکان را می دهیم که برای توسعه چندین پروژه در طول سال ، به کتابخانه مدرسه ، جایی که می توانند با کتاب و مطالب مشورت کنند ، استفاده کنند.

آزمایشگاه مد فراری

کلاس ها با تجهیزات کامل و مداوم و کاملاً مداوم ارائه می شوند ، که کاملاً در دسترس دانشجویان ما است و به آنها امکان می دهد از وسایل و موادی که در دنیای کار دوباره پیدا می کنند ، استفاده کنند. واقعاً "کلاسهای درسی" معمولی نیست بلکه یک محیط چند منظوره است : از دفتر Style ، جایی که استایل ها و طراحان مجموعه های خود را توسعه داده و به خلاقیت خود می پردازند که با آزمایشگاه مدل سازی و خیاطی ، در جایی که طراحی و تولید کل مجموعه ها در تعامل است ، ایجاد می شود. مدرسه ای ، تصور شده به عنوان یک شرکت مد واقعی ، جایی که می توانید در یک تیم کار کنید و مستقیماً خود را با چندین چهره حرفه ای مقایسه کنید ، و می توانید با رعایت کل طراحی و چرخه تولید یک مجموعه ، برنامه ریزی و توسعه یک هویت واقعی برند داشته باشید. ، از مفهوم گرفته تا محصول نهایی .

رویدادها و نمایش باند

میلان همیشه به عنوان پایتخت بلامنازع مد شناخته شده است و دارای تقویم پر از وقایع مربوط به دنیای سیستم مد است که در تمام طول سال ادامه دارد. Ferrari Fashion School آکادمی مد است که به دانشجویان خود این امکان را می دهد که در طول هفته مد میلان به رویدادها و نمایش ها بپیوندند و از نمایشگاه ها و موزه ها بازدید کنند و همچنین از مهمترین نمایشگاههای تجاری صنعت مد از بین المللی استفاده کنند.

کارگاه ها و سمینارها

در طول سال دانش آموزان ما این فرصت را دارند که به کارگاه ها و سمینارهای مربوط به موضوعات مرتبط با دنیای مد ، طراحی و خیاطی بپردازند و با افراد حرفه ای صنعت و همچنین بخشی از رویدادها ، نمایشگاه ها و نمایش های باند شرکت کنند.

مکان ها

میلان

Address
Via Savona 97
20144 میلان, لومباردی, ایتالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: