توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه میلان یک دانشگاه علمی و پژوهشی است که با 8 دانشکده و 2 مدرسه و کارکنان آموزشی بیش از 2000 استاد، از طیف وسیعی از زمینه های انضباطی متمایز است.

موسسه پیشرو در ایتالیا و اروپا برای بهره وری علمی، دانشگاه میلان بزرگترین دانشگاه در منطقه است که حدود 64،000 دانش آموز دارد؛ این یک منبع مهم برای چارچوب اجتماعی-اقتصادی است که بخشی از آن است.

میلان در واقع پایتخت لمباردی، یکی از مناطق پویا ترین و بین المللی در اتحادیه اروپا، یک رهبر در اقتصاد ملی است که در خط مقدم سرمایه گذاری های تحقیق و توسعه و تعهد به نوآوری های تکنولوژیکی قرار دارد.

دانشگاه میلان همچنین دارای میراث هنری و فرهنگی قابل توجه است که شامل ساختمان های مهم تاریخی، مجموعه های به ارث برده شده و به دست آمده، آرشیو ها، باغ گیاه شناسی و رصدخانه قدیمی برره است که توسط ماریا تریزا از اتریش ساخته شده است.

ادارات این دانشگاه در ادارات مهم تاریخی در مرکز میلان و در ساختمان های مدرن منطقه واقع شده به عنوان Città Studi (شهر مطالعات) قرار دارد.

از جمله پالاززی هایی که امکانات دانشگاه را در آنجا اداره می کنند، کاستاریکا قدیم قدیمی است - یک مجموعه برجسته از قرن 15 در قلب مرکز شهر تاریخی - Palazzo Greppi قرن 18th طراحی شده توسط جوزپه Piermarini - که تئاتر Scala در میلان ساخته شده - و کالج Sant'Alessandro قرن هفدهم توسط خانواده Arcimboldi سفارش داده شده است.

مجموعه کتاب، که یکی از ثروتمندترین منطقه است، در 47 کتابخانه حفظ شده است، در حالی که مرکز APICE منابع و آرشیوهای نادر و با ارزش کتاب را جمع آوری می کند.

این دانشگاه همچنین دارای گروه کر و ارکستر خود است که به طور فعال در زندگی فرهنگی شهر کمک می کند و به طور فزاینده ای مکررا پذیرفته می شود.

حقایق کلیدی در مورد دانشگاه و SPES دانشکده

دانشگاه میلان تنها دانشگاه ایتالیایی است که در میان 21 عضو LERU (لیگ اروپایی های پژوهشی)

این مرکز به طور مرتب در بالاترین رتبه در بین دانشگاه های ایتالیایی در رتبه بندی های بین المللی رتبه بندی می شود

این برنامه بیش از 130 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد را با 33 برنامه دکترا و چندین دوره حرفه ای ارائه می دهد که مجموعا بیش از 60،000 دانش آموز است.

برنامه IPLE لیسانس به طور مشترک توسط سه بخش دانشکده علوم سیاسی، اقتصادی و اجتماعی اجرا می شود: DILHPS (گروه مطالعات بین المللی، حقوقی، تاریخی و سیاسی)، SPS (گروه علوم اجتماعی و سیاسی) و DEMM (گروه اقتصاد، مدیریت، و روش های کمی).

دانشکده به راحتی در یک ساختمان تاریخی در مرکز میلان واقع شده است، نزدیک دئومو (کلیسای میلان)، کالج موسیقی "Conservatorio" و مد منطقه میلان

مزایای تحصیل در میلان

مطالعه در یکی از معتبر ترین و پویاترین دانشگاه های ایتالیایی.

مطالعه در زبان انگلیسی در محیط جهانی پر جنب و جوش، در یک شهر که میزبان هشت دانشگاه است.

زندگی در یک شهر مدرن و پر جنب و جوش، سرمایه مد و مقصد مسافرت مورد علاقه جوانان، در یک کشور مشهور برای میراث فرهنگی، جاذبه های تاریخی و کیفیت زندگی است.

برای اولین بار در میان دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، برای ایجاد پل های بین فرهنگ ها، کشورها و نظام های آموزشی انتخاب کنید

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

University of Milan - Department of Social and Political Sciences

برنامه لیسانس در "سیاست بین الملل ، حقوق و اقتصاد" (IPLE) یک برنامه 3 ساله انگلیسی تدریس است که آموزش علوم بین رشته ای در علوم سیاسی ، حقوق ، اقتصاد ، جامعه شناسی و تاریخ ... [+]

IPLE یک برنامه لیسانس بین رشته ای در زمینه سیاست های بین المللی ، حقوق و اقتصاد است. IPLE کاملاً به زبان انگلیسی تدریس می شود ، و دانشجویان برای برنامه " سیاست بین المللی و اقتصاد" یا برنامه " سیاست بین المللی و بین المللی" انتخاب می کنند. در حالت اول ، آنها مهارت و ابزار گسترده ای را برای تجزیه و تحلیل مقایسه ای سیاست و سیاست های اقتصادی به دست می آورند. در حالت دوم ، آنها به موضوعات روابط بین الملل ، از جمله قوانین بین المللی و اروپایی ، و تاریخ سیاسی مناطق خاص جهان می پردازند. این برنامه لیسانس امکان حضور در طیف گسترده ای از کارگاه های عملی و / یا انجام تجربه کارآموزی کوتاه یا طولانی را فراهم می کند.... [-]

ایتالیا میلان
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

BA in Political Science (Politics and Economics) at the University of Milano - video

BA in Political Science (Politics and Economics) at the University of Milano - clip

International students @ Unimi

Address
Via Festa del Perdono, 7
20122 میلان, لومباردی, ایتالیا
وب سایت