University of Siena

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Siena یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا است. تاریخ آن در طول سنت های فرهنگی توسکانی از قرون وسطای پیشرفت کرده است.

سیهنا در قلب توسکانی در مرکز ایتالیا واقع شده است، در میان چشم انداز تپه های نازک ملایم. این یک شهر منحصر به فرد است که دانش آموزان می توانند دوره تحصیلی آرام، امن و سودآور را پر از فرصت هایی برای غنی سازی شخصی خود کنند.

با بیش از 17،000 دانش آموز، University of Siena همیشه در رتبه بندی ملی و بین المللی، در میان دانشگاه های متوسط ​​قرار دارد.

دانش آموزان در سینا می توانند بخشی از یک جامعه واقعی از مردم مبتنی بر تشنگی برای دانش و یادگیری، با کارکنان آموزشی قابل توجه و قابل دسترس و بسیاری از خدمات در اختیار آنها باشد.

سازماندهی دقیق و کیفیت آموزش (به طور منظم ارزیابی)، خدمات برای تسهیل مطالعه از قبیل کتابخانه ها و آزمایشگاه های کارآمد و سازماندهی شده، و همچنین پذیرایی، جهت گیری و فعالیت های آموزشی مداوم، حمایت از دانشجویان معلول و افرادی که در معرض دشواری هستند؛ اینها برخی از نکات برجسته University of Siena .

زندگی دانشجویی

تمام دانشجویان ما می توانند از خدمات مختلف در اختیار آنها بهره مند شوند.

اقامت: در سینا گزینه های مختلف مسکن وجود دارد، از سالن های دانشگاه محل اقامت به محل خصوصی (آپارتمان های فردی / مشترک یا اتاق های تک یا دو نفره). بهترین راه برای پیدا کردن یک محل مناسب، این است که پس از ورود به اتاق، در اتاق نشیمن در سیهنا، با پشتیبانی ادارات راهنمایی، جستجو کنید.

غذا های دانشگاهی توسط DSU-Toscana (اداره منطقه ای برای کمک های تحصیلی) اداره می شود

که دانش آموزان کم هزینه، وعده های غذایی کامل، با یک منو متنوع است. به منظور دسترسی به سینی های دانشگاه، دانش آموزان نیاز به کارت هوشمند صادر شده پس از ثبت نام دارند.

دانشگاه با همکاری اداره منطقه ای برای کمک های تحصیلات عالی (Azienda Regionale per il Diritto allo Studio Universitario - ARDSU) و مرکز ورزشی دانشگاه سینا (CUS)، این دانشگاه برای دانشجویان با ارائه دوره های آموزشی رایگان یا کم هزینه در بسکتبال، فوتبال، والیبال، راگبی، جودو، آموزش وزن، شمشیربازی و تنیس.

شبکه دانشجویی Erasmus (ESN) Siena یک سازمان دانشجویی بین المللی غیر انتفاعی است. مأموریت آنها این است که نمایندگی دانش آموزان بین المللی را در اختیار داشته باشند، در نتیجه، فرصت هایی برای درک فرهنگی و توسعه خود را بر اساس اصل دانش آموزان به دانشجویان فراهم می کنند.

سیستم Buddy یک برنامه است که توسط University of Siena در همکاری با ESN Siena GES ترویج شده است، که دانشجویان مبادلهی ورودی با دانشجویان University of Siena

هدف اصلی این برنامه کمک به دانش آموزان مبادله با اطلاعات عملی در مورد زندگی و تحصیل در سینا و تسهیل ادغام آنها در زندگی علمی ایتالیایی و جامعه دانشجویی است.

تدریس دانش آموزان

معلم دانش آموز یک دانش آموز با تجربه است که برای دانش آموزان دیگر برای اطلاعات مربوط به سازمان آموزش دانشگاه، امکانات و خدمات در دسترس است.

خدمات تدریس شامل فعالیت هایی است که آموزگاران دانش آموز در زندگی دانشگاهی از طریق:

 • جهت گیری برای دانش آموزان دبیرستان
 • ارائه اطلاعات و پشتیبانی آموزش از طریق مصاحبه، تماس تلفنی و یا ایمیل به دانشجویان
 • استقبال از دانشجویان جدید و مشارکت در طرح های ارتقاء شده توسط دانشگاه و ادارات آن است
 • مشارکت در فعالیت های دیگر جهت گیری و تدریس با تصمیم گیری های مختلف با سازمان های مختلف

University of Siena اولین دوره، چرخه دوم و دوره تک دوره ای طولانی را در 15 گروه تقسیم می کند:

 • بیوتکنولوژی پزشکی
 • داروهای مولکولی و رشدی
 • پزشکی، جراحی و علوم اعصاب
 • اقتصاد و آمار
 • قانون
 • علوم سیاسی و بین المللی
 • کسب و کار و قانون
 • بیوتکنولوژی، شیمی و داروخانه
 • مهندسی اطلاعات و ریاضیات
 • علوم زیستی
 • علوم فیزیکی، زمین و محیط زیست
 • فیلسوف و نقد ادبی
 • آموزش و پرورش، علوم انسانی و ارتباطات بین فرهنگی
 • علوم اجتماعی، سیاسی و شناختی
 • تاریخ و میراث فرهنگی

علاوه بر این، چندین مدرک بین المللی در دسترس هستند. تحصیلات تکمیلی در University of Siena در مدارس تحصیلات تکمیلی انجام می شود. برنامه های کارآموزی و پیشرفته (چرخه سوم)، آموزش، دوره های آموزشی پیشرفته و دوره های آموزشی و مدارس تابستانی، در حالی که پژوهش های تحصیلات تکمیلی در مدارس دکترا انجام می شود.

University of Siena برنامه های دکترا برای جوانان با تخصص ویژه ای در زمینه تحقیقاتی که مایل به کسب مدرک PhD هستند، راه اندازی کرده است. برنامه های دکترا طیف گسترده ای از برنامه ها را در موضوعات خاص علمی ارائه می دهند که در دانشکده تحصیلات تکمیلی Santa Chiara انجام می شود.

پذیرش در برنامه های دکترا مستلزم فرآیند انتخاب است که برای افرادی که دارای دوره دوم ایتالیایی (یا درجه ای که تحت سیستم ایتالیایی قبول شده است) و یا معادل آن با یک دانشگاه خارجی مجاز است.

تحقیقات علمی در بخش های دانشگاه انجام می شود که به ترتیب به یک یا چند بخش تحقیقاتی بر اساس اهداف یا روش هایشان سازماندهی می شوند. در هر بخش، فعالیت های پژوهشی راه اندازی و هماهنگ شده و پیشنهادات برای ایجاد و سازمان برنامه های تحقیقاتی دکترا تعریف می شود. فعالیت های مشاوره و تحقیقاتی که در دانشگاه انجام شده برای اشخاص ثالث نیز معمولا در داخل ادارات انجام می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید سال آماده سازی » بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

لیسانس در اقتصاد و بانکداری - اقتصاد برنامه ریزی و بانکداری

Campus تمام وقت October 2019 ایتالیا Siena

برنامه سه ساله در اقتصاد و بانکداری، مبنای واسطه مالی در صنعت بانکداری، بخش بیمه و بازارهای مالی را با ارائه آموزش صحیح در تمام رشته های اقتصادی اصلی و دیگر علوم اجتماعی مانند تاریخ و قانون، به کار می گیرد. [+]

برنامه سه ساله در اقتصاد و بانکداری ، مبنای واسطه مالی در صنعت بانکداری، بخش بیمه و بازارهای مالی را با ارائه آموزش صحیح در تمام رشته های اقتصادی اصلی و دیگر علوم اجتماعی مانند تاریخ و قانون، به کار می گیرد. در این راستا، برنامه بررسی می کند که چگونه موسسات مالی و بازارهای با توجه خاص به ابعاد کوچک و کلان اقتصادی عمل می کنند. این برنامه با تمرکز بر تخصیص منابع تحت عدم اطمینان، تامین مالی شرکت ها و تصمیم گیری های سرمایه گذاری، بیمه و مدیریت ریسک، عملکرد و تنظیم بازارهای مالی در چارچوب نهادی و اجتماعی گسترده تر طراحی شده است.... [-]


لیسانس در اقتصاد و کسب و کار - اقتصاد و مدیریت برنامه درسی

Campus تمام وقت October 2019 ایتالیا Siena

اقتصاد و مدیریت (E [+]

اقتصاد و مدیریت (E

فارغ التحصیلان در اقتصاد و مدیریت توانایی درک پدیده های اقتصادی و مالی و اثرات آنها بر بازارهای و بنگاه ها را دارند. آنها تمام مهارت های اصلی مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل رفتار شرکت و طراحی استراتژی مطلوب شرکت را به دست خواهند آورد. فارغ التحصیلان اقتصاد و مدیریت همچنین به زمینه های لازم و مهارت های لازم برای موفقیت در دوره های تحصیلات تکمیلی در ایتالیا و سایر نقاط می پردازند. در University of Siena این فرصت را برای اعطای مدرک حسابداری و مدیریت (AMa)، کارشناسی ارشد اقتصاد و مالی و کارشناسی ارشد اقتصاد کسب خواهد کرد؛ همه آنها به زبان انگلیسی تدریس می شود.... [-]


ویدئو ها

Università di Siena. Meet your life, build your future.

تماس

Università di Siena - Palazzo del Rettorato

آدرس Università degli Studi di Siena - Rettorato, via Banchi di Sotto 55 
53100
53100 Siena, Tuscany, ایتالیا
تلفن +39 0577 232111