Code Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

امروزه کار خود را با اردوگاه بوت دانشگاهی با اعتبار دانشگاهی ما شروع کنید. 88٪ از فارغ التحصیلان ما در مدت 6 ماه استخدام می شوند.

فکر کردن در مورد تغییر شغل؟

مرحله 1: کدام برای شما کدام است؟

یک چالش رایگان 5 روزه ما را بکشید - فقط یک ساعت از تئوری مبتنی بر ویدیو و یادگیری عملی روزانه. ما شما را از طریق گروه فیس بوک ما و با مربیگری در دست شما پشتیبانی می کنیم.

مرحله 2: واجد شرایط باشید

جدول زمان بندی ساخت یافته ما، به این معنی است که شما می توانید خود را به مطالعه تمام وقت اختصاص دهید، و یا اگر شما در حال کار، شما تا 60 هفته برای تکمیل دوره. پشتیبانی دانشجویی ما کمک خواهد کرد که شما نیاز دارید که در مسیر حرکت قرار بگیرید و اهداف خود را به دست آورید.

مرحله 3: کار رویای خود را دریافت کنید

استفاده از ارتباطات نزدیک ما با کارفرمایان فن آوری برای برنامه ریزی مرحله بعدی شما. ما پس از فارغ التحصیلی به شما حمایت، مشاوره و تدریس مداوم میپردازیم.

چرا Code Institute را انتخاب کنید؟

1. دانشگاه اعتبار رتبه

هنگامی که فارغ التحصیل می شوید، دیپلم در زمینه توسعه نرم افزار های اعتباری توسط دانشگاه ادینبورگ نپیر دریافت خواهید کرد. ما تنها اردوگاه بوت کمپنی با اعتبار رتبه بندی در اروپا هستیم.

2. نتایج ثابت شده

88٪ فارغ التحصیلان در مدت 6 ماه کار می کنند. دوره های ما طراحی شده است برای شروع کار خود را سریع و کمک به کار رویایی خود را به عنوان یک توسعه دهنده زمین.

3. بررسی های درخشان

" Code Institute كلاس من زندگی حرفه ای من را به خود مشغول كرده است." آندرس كوریره "یکی از بهترین تصمیمات من تا به حال ساخته شده است." Patrick Monks

4. آمادگی شغلی

همه چیز برای ارتقاء قابلیت اشتغال شما، از جمله شبکه های اینترنتی با کارفرمایان و شورای مشاوره صنعت تایید شده از فن آوری ها و زبان های ما طراحی شده است.

5. مبتدی دوستانه

بدون تجربه برنامه نویسی؟ ماژول مقدماتی Zero جریان ما شما را با دانش شما نیاز به ضربه زدن به زمین در هنگام شروع دوره.

6. یادگیری انعطاف پذیر

مطالعه در یک زمان و مکان که برای شما مناسب است. رویکرد مناسب ما این است که شما می توانید خود را به مطالعه تمام وقت یا نیمه وقت اختصاص دهید. پشتیبانی دانشجویان ما به شما کمک می کند تا در مسیری که به توافق برسید، به اهداف شغلی خود برسید.

مکان ها

صخره سیاه

Address
1st Floor, Block 8 Blackrock Business Park, Carysfort Ave
صخره سیاه, شهرستان دوبلین, ایرلند

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: