Independent College Dublin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا کالج مستقل

زیرا ما به تعالی دانشگاهی متعهد هستیم

ما مصمم هستیم که آموزش عالی و باکیفیت را در اختیار همه دانشجویان خود قرار دهیم. اعضای هیئت علمی ما متعهد هستند که نه تنها از طریق تدریس عالی بلکه از طریق پشتیبانی شخصی و فردی ، تعالی دانشگاهی را حفظ کنند.

زیرا شهریه ما برای هیچ کس ثانویه نیست

مدرسین و مدرسین ما از معتبرترین دانشگاهیان در رشته های خود هستند. مدرسین ما افرادی با تجربه واقعی و بینش صنعت هستند. اندازه کلاس كوچك است به طوری كه همه می توانند در بحث و بحث مشاركت داشته باشند و كسی از آن عقب نماند.

زیرا نتایج ما برخی از بهترین ها در کشور است

دانشکده حقوق بزرگترین ارائه دهنده ایالتی برای ارائه برنامه های آماده سازی برای امتحانات ورودی به انجمن حقوق ایرلند است. به مدت چهار پنج سال گذشته ، دانشجویان این برنامه در کنکور سراسری یکم به پایان رسیده اند. برنامه های آمادگی این دانشکده برای ورود به آزمون های ورودی کینگ و کارشناسی ارشد نوار نیویورک بسیار موفق بوده است.

زیرا ما در قلب یک مرکز پر جنب و جوش شهر قرار داریم

Independent College Dublin مکان مناسبی برای زندگی دانشجویی در دوبلین دارد: ما درست در مرکز شهر واقع شده ایم و با جاذبه های فرهنگی ، دانشگاهی و تفریحی احاطه شده است.

زیرا این یک محیط یادگیری ایده آل است

تئاترهای سخنرانی ما برای ارائه بهترین ها در راحتی ، سبک و فناوری ساخته شده اند: همه آنها دارای تهویه مطبوع بوده و دارای اینترنت پر سرعت و شبکه بی سیم به همراه جدیدترین تجهیزات ارائه و کنفرانس ویدیویی هستند.

زیرا صلاحیت شما بین المللی شناخته می شود

برنامه های Independent College Dublin به بالاترین استانداردها در سطح ملی و بین المللی معتبر است. صلاحیت جدید شما به معنای پیشرفت تحصیلی بلکه درک عمیق تر از موضوع شما از نظر عملی است و این در زمینه شما بسیار ارزشمند است.

زیرا از وقت خود در اینجا لذت خواهید برد

هر موضوعی و صلاحیتی را انتخاب کنید ، ما قول می دهیم شما یک تجربه یادگیری جالب و فکر برانگیز را تجربه خواهید کرد که در آن شما مشتاقانه به هر کلاس نگاه خواهید کرد. زندگی دانشجویی شما نه تنها توسط دانشکده و دوره ، بلکه توسط دوستان ، همکاران و یک شهر فوق العاده غنی می شود.

درباره کالج مستقل

من به عنوان رئیس Independent College Dublin ، خوشحالم که شما می خواهید تحصیلات دانشگاهی خود را با کالج ما ادامه دهید.

هدف اصلی Independent College Dublin این است که دانش آموزان ما را از طریق برنامه های یادگیری که مرتبط هستند ، برای همیشه در کنار شما بماند ، پایه های موفقیت آینده شماست و نتیجه مدارک تحصیلی است که در زمینه انتخابی شما بسیار مورد احترام است.

پس از اتمام ، جایزه کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا حرفه ای شما در رشته های مختلف هر کجا که می خواهید ، چه در ایرلند و چه در خارج از کشور شناخته می شود.

ما یک دانشکده هدف مدار و حرفه ای هستیم. ما به شهریه شخصی خود افتخار می کنیم ، که در یک محیط یادگیری تعاملی توسط کارکنان آموزشی بسیار ماهر و دوستانه به بالاترین استانداردهای دانشگاهی تحویل داده می شود.

وقت خود را در Independent College Dublin ، اگر می خواهید با ما ثبت نام کنید ، با آمادگی برای فصل بعدی زندگی خود ، لذت بخش و با ارزش تحصیلی خواهد بود. شما در یک جامعه علمی آکادمی پر جنب و جوش که از لحاظ علمی پر جنب و جوش است ، از برخی از استادان با تجربه و محترم در حوزه خود یاد خواهید گرفت. این نه تنها پله پله به حرفه انتخابی شما بلکه همچنین با درس زندگی و روابط دوستی و ارتباطاتی که به خوبی در آینده پایدار خواهد شد ، برای شما فراهم نمی آورد.

ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما به عنوان بخشی از جذب بعدی دانشجویان هستیم.

پادراگ هوریگان

مدیر عامل

130766_pexels-photo-1438072.jpegهزاره ساله Buro / Pexels

خدمات دانشجویی

محیط مثبت ، پر انرژی ، Independent College Dublin ، اعضای هیات علمی و کارکنان کاملاً متعهد و یک شبکه قوی از سیستمهای پشتیبانی ، این مکان را برای شما در مکان مناسب برای یافتن طاقچه خود - از نظر دانشگاهی ، اجتماعی و حرفه ای قرار می دهد.

استقرا دانشگاهی

حضور برای اولین بار در کالج می تواند یک چشم انداز جالب باشد. با این حال ، بسیاری نیز می بینند که احتمال انتقال از سطح دوم به یک موسسه سطح سوم می تواند یک تجربه هولناک باشد. در Independent College Dublin می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که این انتقال تا آنجا که ممکن است بدون درد باشد. به همین دلیل ، ما القاء دانشجویی را قبل از شروع هر برنامه کارشناسی برگزار می کنیم. این امکان را برای همه دانشجویان فراهم می کند تا با رئیس دانشکده خود ، هماهنگ کننده دوره و دانشجویان دیگر خود دیدار کنند.

پشتیبانی علمی

هر برنامه دانشگاهی دارای یک کارمند اختصاصی است که به هر موضوع علمی که دانشجویان ممکن است با آن روبرو شوند پرداخته است. کارمندان اداری دانشکده از ساعت 9:30 صبح - 17.30 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه دارای یک سیاست دفتر باز هستند.

نصیحت شغلی

Independent College Dublin از چالش های روزافزون دانش آموزان آگاه است. CV خوب هنگام درخواست شغل بسیار حیاتی است. همچنین آماده شدن برای مصاحبه بسیار مهم است. افسر شغلی ما به دانشجویان سال آخر در نوشتن CV شما کمک می کند و در تهیه مصاحبه شما راهنمایی و توصیه ای را ارائه می دهد.

خدمات محاسبات

دسترسی به خدماتی از قبیل مودل ، منابع و ژورنال های آنلاین ، دسترسی به اینترنت بی سیم و ذخیره سازی آنلاین به صورت رایگان برای همه دانشجویان ثبت نام شده ارائه می شود.

دانشجو

خواه به دنبال ورزش و تناسب اندام ، سازمان های دانشجویی ، زندگی شبانه یا فعالیتهای دانشجویی باشید ، Independent College Dublin منابع و دسترسی عالی به بهترین امکانات را در اختیار شما قرار می دهد. مرکز شهر Independent College Dublin امکانات زیادی در آستان ما دارد.

تخفیف دانشجویی

از کارت دانشجویی Independent College Dublin خود استفاده کنید تا از این تخفیف های ویژه استفاده کنید:

  • انرژی تناسب اندام ، خیابان کلرندون
  • برج رکوردها - 10٪
  • هیوز
  • مزرعه ، خیابان داوسون - 10٪
  • KC Peaches ، خیابان ناسائو - 10٪ و طرح کارت وفاداری
  • کافه سول ، خیابان داوسون - 15٪ و طرح کارت وفاداری
  • داروخانه هیکی - 15٪ تخفیف از نسخه و 10٪ تخفیف سایر موارد
  • دکتر ، خیابان سافولک - 10 یورو هزینه مشاوره را پرداخت می کنید

رفاه دانشجویی

ما به همه دانشجویان دانشکده مشاوره و پشتیبانی می دهیم. این که آیا در مورد امتحانات ، تکالیف ، محل های اقامت یا امور مالی نگران باشید ، مسئول خدمات دانشجویی برای کمک به نگرانی های شما در دسترس است. اما اگر به کمک بیشتری نیاز دارید و مایل به صحبت با مشاور کالج هستید ، یک مراجعه کننده به شما ارائه می شود.

این سرویس رایگان و کاملاً محرمانه است.

خدمات بین المللی دانشجویی

خدمات ویژه ای برای دانشجویان بین المللی قبل از سفر به ایرلند و ، پس از ورود ، برای کمک به انتقال آنها به ایرلند در دسترس است.

Sponsored by Google ChromebooksBrooke Cagle / Unsplash

مکان ما

پردیس اصلی کالج های مستقل در The Steelworks ، خیابان فولی ، دوبلین واقع شده است. 1. Steelworks یک ساختمان پنج طبقه برجسته و دارای 40 کلاس درس است.

مجموعه Steelworks در مرکز شهر بین خیابان Talbot و خیابان Amiens در مجاورت IFSC واقع شده است. این محوطه دانشگاه تقریباً 600 متر از منطقه اصلی خرید خیابان هنری فاصله دارد

همین جا زندگی می کند

دوبلین انتخاب گسترده ای از آپارتمان ها ، اتاق خواب ها ، اقامتگاه ها ، مهمانخانه ها و خوابگاه ها را که دانش آموزان هر سال خانه خود را تهیه می کنند دارند. با هزاران میخانه ، رستوران و کلوپ سنتی و معاصر کار و دیدن بسیاری وجود دارد. این شهر بیش از سهم عادلانه خود در موزه ها ، گالری ها و ساختمان های تاریخی نیز دارد.

ورزش ها

پارک کروک فقط در شمال رودخانه و محل ورزش های ملی ایرلند از سرعتی و فوتبال گلی است. با ظرفیت 82300 ، این سومین استادیوم بزرگ اروپا است. راگبی در استادیوم جدید و خیره کننده آویوا در ساحل جنوبی بازی می شود در حالی که صدها کلوب فوتبال ، راگبی ، فوتبال گالی ، هلینگ ، تنیس ، شنا و سایر باشگاه ها در سطح شهر وجود دارد.

هنر

دوبلین دارای تاریخ ادبی مشهور در جهان است که بسیاری از چهره های برجسته ادبی ، از جمله برندگان جایزه نوبل ، ویلیام باتلر یاتس ، جورج برنارد شاو و ساموئل بکت تولید کرده است. از دیگر نویسندگان و نمایشنامه نویسان تأثیرگذار می توان به اسکار وایلد ، جاناتان سوئیفت و برام استوکر اشاره کرد. در ژوئیه 2010 ، دوبلین به عنوان شهر ادبیات یونسکو ، ادینبورگ ، ملبورن و آیووا سیتی با عنوان دائمی شناخته شد. چندین مرکز تئاتر در مرکز شهر وجود دارد و شناخته شده ترین آنها شامل Gaience ، Abbey ، Olympia، Gate and Grand Canal است.

سرگرمی

دوبلین دارای یک زندگی شبانه هیجان انگیز است و شهرت دارد یکی از جوان ترین شهرهای اروپا باشد و تخمین زده می شود 50٪ از شهروندان از 25 سال جوان باشند. در مرکز شهر ، میخانه های زیادی وجود دارد که وسعت آن در اطراف خیابان سنت استفان سبز و خیابان گرافتون مخصوصاً خیابان هارکورت ، خیابان کامدن ، خیابان وکسفورد و خیابان لسون دارای محبوب ترین کلوپ های شبانه و بارها است. معروف ترین منطقه برای زندگی شبانه معبد بار ، در جنوب رودخانه لیفی است. موسیقی زنده به طور کلی در خیابان ها و سالن های عمومی در سراسر دوبلین پخش می شود.

131223_pexels-photo-697244.jpegHelena Lopes / Pexels

مکان ها

دوبلین

Address
The Steelworks, Foley Street
D01 X997 دوبلین, شهرستان دوبلین, ایرلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید