توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا انتخاب ما

شما ممکن است انتخاب های بسیاری رو به شما داشته باشد، اما قبل از تصمیم گیری که در آن برای رفتن به تکمیل خود را در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا صلاحیت حرفه ای، در اینجا برخی از دلایل که چرا شما باید مستقل کالج دوبلین را انتخاب کنید:

از آنجا که ما به برتری علمی متعهد

ما مصمم به ارائه همه دانش آموزان ما با آموزش پاداش، حرفه ای، و حرفه ای متمرکز از بالاترین کیفیت. اعضای هیئت علمی ما به حفظ برتری علمی نه فقط از طریق آموزش بزرگ اما از طریق شخصی، حمایت فردی متعهد است.

از آنجا که شهریه ما به هیچ یک دوم است

استادان و معلمان ما در میان دانشگاهیان ترین محترم در زمینه های خود هستند. کلاس های کوچک هستند به طوری که هر کس می تواند به بحث و گفتگو و هیچ کس عقب می ماند کمک می کند.

از آنجا که نتایج ما برخی از بهترین در کشور

دانش آموزان در مستقل کالج دوبلین برخی از نتایج برجسته به دست آورد. به عنوان مثال، البته قانون جامعه FE1 دبستان ما تبدیل شده است (2009/2010/2011/2012/2013) بزرگترین و موفق ترین در ایرلند، تولید 28 جایزه فردی برای اولین بار قرار داده و برندگان از محقق Overend برای بالاترین علائم بیش از 5 سال گذشته .

از آنجا که ما در قلب یک مرکز شهرستان پر جنب و جوش

مستقل کالج دوبلین است محل مناسب برای زندگی دانشجویی در دوبلین: ما درست در مرکز این شهرستان، احاطه شده توسط جاذبه های فرهنگی، علمی و تفریح ​​هستند. دانشگاه کالج دارای 22 اتاق سخنرانی در سراسر 28،000 فوت مربع از فضای آموزش.

از آنجا که این یک محیط یادگیری ایده آل است

سالن های سخنرانی ما هدف ساخته شده برای ارائه بهترین در آسایش، سبک و فن آوری: همه آنها مطبوع هستند و به اینترنت بی سیم با سرعت بالا و دسترسی شبکه و با استفاده از ارائه و ویدئو کنفرانس تجهیزات.

از آنجا که مدرک تحصیلی خود را به صورت بین المللی به رسمیت شناخته شده خواهد

برنامه های مستقل کالج دوبلین به بالاترین استانداردهای معتبر ملی و بین المللی. مدرک تحصیلی جدید خود را مخفف پیشرفت تحصیلی بلکه درک عمیق تر از موضوع خود را در شرایط عملی و این به شدت در این زمینه خود را با ارزش.

از آنجا که شما وقت خود را در اینجا لذت ببرید

هر چه موضوع و مدرک تحصیلی شما را انتخاب کنید، ما به شما قول می خواهد یک تجربه یادگیری جالب و فکری که در آن شما به جلو به هر کلاس را نگاه دارند. زندگی دانشجویی خود را، نه فقط توسط کالج و البته، اما با دوستان جدید، همکاران و شهرستان های فوق العاده غنی شده است.

دانشکده کسب و کار در کالج دوبلین مستقل

دانشکده کسب و کار در کالج دوبلین مستقل است به ارائه بالاترین کیفیت آموزش و پرورش و آموزش اختصاص داده شده به دانش آموزان را قادر به پاسخگویی به چالش های سرعت در حال تغییر و جهان تا کنون بیشتر جهانی شده کسب و کار. دانش آموزان دامنه گسترش از معتبر برنامه های توسعه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و مداوم حرفه ای که طراحی شده اند برای دیدار با نیازهای فعلی و آینده تحصیلی و حرفه ای از حرفه ای کسب و کار معاصر ارائه شده است.

این برنامه طراحی شده برای ارائه دسترسی انعطاف پذیر برای دانش آموزان و به کسب و کار مردم حرفه ای که مایل به ایجاد یک بنیان محکم در کسب و کار مناطق مطالعات، یا که مایل به افزایش فرصت های توسعه حرفه ای و مهارت های کسب و کار خاص خود را از طریق دسترسی به بسیاری از نظریه تا به روز و تمرین در مناطق انتخاب خود را از کسب و کار.

دوره های کسب و کار ما به طور گسترده در محل خوبی منصوب ما در مرکز دوبلین، ارائه یک محیط پر جنب و جوش در، دوستانه، مترقی و جهان وطنی. علاوه بر سطح بالای علمی و ارتباط، ما تاکید زیادی بر سلامت دانش آموز، و حصول اطمینان از در سطح شخصی که همه کسانی که با ما مطالعه حداکثر ارزش افزوده از تجربه یادگیری به دست آورد.

تعدادی از برنامه های ما در برابر حرفه ای مجوز رسمی و معافیت مورد نیاز محک و چارچوب کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی ما ارائه می دهد فرصت برای به دست آوردن مدارک کارشناسی ارشد در سرعت مناسب برای هر یادگیرنده فردی برگزار می کند.

در حالی که یادگیری و آموزش ما بر اهمیت درک نظریه مطالعات کسب و کار به عنوان یک رشته، دوره های کسب و کار ما این بنای با استفاده قابل توجهی از یادگیری تجربی عمل محور، "زندگی واقعی" مطالعات موردی، پروژه های یادگیری تیمی و فردی "زندگی می کنند "پروژه های تحقیقاتی متناسب با توسعه حرفه ای فردی است.

برنامه های در دانشکده کسب و کار توسط طیف وسیعی از برنامه های اضافی مناسب طراحی شده اند که به جای نیازهای کسب و کار و بخش های تجاری خاص شرکتهای کوچک و متوسط، و دیگران در خصوصی یا بخش دولتی تکمیل شده است. ما خوشحال به بحث در مورد مناطق خاصی از ارائه های خاص به طور مستقیم با مشتریان راه اندازی می باشد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Independent College Dublin

اهداف اصلی این درجه بازاریابی ارائه یک چارچوب جامع آموزشی پوشش مورد نیاز و بهره برداری از تمام جنبه است ... [+]

اهداف اصلی این درجه بازاریابی ارائه یک چارچوب جامع آموزشی پوشش مورد نیاز و بهره برداری از تمام جنبه های بازاریابی و فروش توابع در سازمان کسب و کار، و تغییرات عمده که در تئوری و عمل آنها است. تابع بازاریابی، به ویژه، موضوع تغییر قابل توجهی در سال های اخیر از طریق تحولات مختلف بوده است، به عنوان مثال رشد بازاریابی ویروسی، شبکه های اجتماعی و تحولات مربوط می شود. هدف مهم این برنامه این است که برای دانش آموزان ارائه یک پایه محکم از دانش و مهارت به آنها را قادر می سازد برای تبدیل شدن به حرفه ای بازاریابی موثر در این محیط در حال تغییر.BA در بازاریابی به دنبال الهام بخش شرکت کنندگان با چشم انداز از امکانات باز به یک سازمان کسب و کار از طریق درک آگاهانه و اجرای موثر از اصول مفاهیم بازاریابی و استراتژی تا به روز یکپارچه، و نقش فن آوری های جدید و تفکر خلاق در دستیابی به این. یکی دیگر از ابعاد مهم درجه در بازاریابی بین المللی جنبه است. با رو به رشد بین المللی در کسب و کار ضروری است که بهترین عمل در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و در یک راه مناسب به برنامه های تحصیلی مانند این گنجانیده شده است. در نهایت، بر اهمیت تمرین به طور کامل توسط میزان ارتباط ما با موسسات حرفه ای و بخش شرکت ها شناخته شده است. این است که توسط گنجاندن سه ماه کارآموزی و یا قرار دادن در دسترس جزء به شرکت کنندگان در... [-]

ایرلند Dublin
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Independent College Dublin

هر دو حسابداری و امور مالی اجزای اصلی بیمه موفقیت هر نهاد کسب و کار می باشد.رشته ما هر دانش آموز با دانش عمیق از منطقه حسابداری و امور مالی و همچنین مهارت های عملی، فراهم ... [+]

هر دو حسابداری و امور مالی اجزای اصلی بیمه موفقیت هر نهاد کسب و کار می باشد. رشته ما هر دانش آموز با دانش عمیق از منطقه حسابداری و امور مالی و همچنین مهارت های عملی، که هر دو در سرعت در حال تغییر و بسیار رقابتی جهان از کسب و کار ضروری است فراهم می کند. این به نوبه خود و سپس ایجاد تعدادی از فرصت ها برای پیشرفت در طیف وسیعی از سازمان. این برنامه بر اساس شایستگی های طولانی برقرار و به خوبی شناخته هسته در کالج مستقل در تحویل و بالاترین کیفیت و حسابداری کمک درسی امور مالی. این تسهیل توسعه ارتباطات قوی با بدن اصلی حسابداری حرفه ای؛ به عنوان یک نتیجه این است معافیت از انجمن خبره حسابداران خبره (ACCA) را فعال کنید. BA همچنین دانش آموزان را قادر به پیشرفت بر روی برنامه های فوق لیسانس معتبر مانند کارشناسی ارشد.در حسابداری مالی با برنامه ارائه شده در کالج دوبلین مستقل. علاوه بر این، اهمیت فن آوری های جدید و در حال ظهور است به رسمیت شناخته شده و به محتوای برنامه در سراسر سه مرحله آن گنجانیده شده است. یکی دیگر از ابعاد مهمی از برنامه یکی از بین المللی است. با رو به رشد بین المللی در کسب و کار ضروری است که بهترین عمل در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و در یک راه مناسب به برنامه های تحصیلی مانند این گنجانیده شده است. در نهایت، بر اهمیت تمرین به طور کامل توسط میزان ارتباط ما با موسسات حرفه... [-]

ایرلند Dublin
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Independent College Dublin

مجموعه برنامه های BABS دانشجویان را با مهارت های تفکر انتقادی و آموزش مداوم تمرکز بر عملکرد کلیدی کسب و کار و دامنه هسته ... [+]

مجموعه ای از برنامه های BABS دانشجویان را با مهارت های تفکر انتقادی و آموزش مدرن محور تمرکز در کارکردهای کلیدی کسب و کار و طیف وسیعی از مهارت های اصلی که برای موفقیت در دنیای کسب و کار با خواست و همیشه در حال تغییر است، فراهم می کند.

این برنامه به گونه ای طراحی شده است که هر دانش آموز را قادر می سازد تا به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات کسب و کار تحصیل نماید. گزینه های جایزه سه راهکار تخصصی برای تکمیل دوره کسب و کار افتخار ارائه شده است.... [-]

ایرلند Dublin
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی