توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Shannon College of Hotel Management در سال 1951 تاسیس شد و امروز یکی از مدارس برجسته هتل در جهان است. کالج شانون کالج شناخته شده دانشگاه ملی ایرلند (NUI) است و مدارک تحصیلی در سراسر جهان توسط شرکت های هتل های بین المللی، دولت های خارجی، دانشگاه های خارج از کشور و سازمان های مهمان نوازی بین المللی به رسمیت شناخته شده است.

دوره های آموزشی

کالج شانون دو سطح 8 مدرک لیسانس اهدا شده توسط دانشگاه ملی ایرلند را ارائه می دهد؛ یک لیسانس مطالعات تجاری در مدیریت بین المللی هتل (BBS) و یک لیسانس بازرگانی با دیپلم NUI در مدیریت هتل بین المللی (BComm).

دوره های دو رشته بسیار مشابه هستند. آنها هر دو آموزش های مدرن گردآوری، تجربه صنعت مربوطه و یک مبنای جامع کسب و کار را فراهم می کنند که شانون را فارغ التحصیل می کند در میان بهترین هتل ها و کارفرمایان مهمان نوازی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Shannon College of Hotel Management

لیسانس مطالعات کسب و کار در هتل بین المللی مدیریت (BBS) دانش آموزان آماده برای یک حرفه ای در مدیریت کسب و کار در صنعت هتل که ... [+]

لیسانس مطالعات کسب و کار در هتل بین المللی مدیریت (BBS) دانش آموزان آماده برای یک حرفه ای در مدیریت کسب و کار در صنعت هتل است که می تواند در یک میزبان از دیگر صنایع استفاده شود.

ساختار دوره - سال 1: مطالعه در شانون - سال 2: دوازده ماه جایگذاری - سال 3: مطالعه در شانون - سال 4: مطالعه در شانون - پایان سال 4: نه ماه کارآموز مدیریت جایگذاری معافیت های حسابداری فارغ التحصیلان کالج شانون از BBS واجد ... [-]
ایرلند Ennis
سپتامبر 2019
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Shannon College of Hotel Management

لیسانس بازرگانی مدرک اجازه می دهد تا دانش آموزان به مطالعه مدیریت هتل بین المللی در حالی که ارائه آنها را با این فرصت را به تخصص در یکی از رشته های کسب و کار زیر را در NU ... [+]

لیسانس بازرگانی مدرک اجازه می دهد تا دانش آموزان به مطالعه مدیریت هتل بین المللی در حالی که ارائه آنها را با این فرصت را به تخصص در یکی از رشته های کسب و کار زیر را در NUI گالوی: حسابداری، مدیریت منابع انسانی، اقتصاد، بازاریابی و یا مدیریت سیستم های اطلاعاتی. دانش آموزان با دو شرایط فارغ التحصیل. لیسانس بازرگانی درجه از NUI گالوی و دیپلم مدیریت هتل بین المللی از NUI.

ساختار دوره - سال 1: م... [-]
ایرلند Ennis
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی