توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNISAL جامعه دانشگاهی از معلمان، دانش آموزان و کارکنان اداری، که با دقت ترویج، توسعه انتقادی و هدفمند از افراد انسان و میراث فرهنگی جامعه از طریق پژوهش، آموزش، بالاتر و آموزش مداوم و مستمر است و خدمات مختلف به جوامع محلی ارائه شده است.

الهام مسیحی، ماهیت کاتولیک و هویت سیلسیان از UNISAL فرض یک چشم انداز از جهان و انسان ریشه دارد و در هماهنگی با انجیل و یک آموزش مستدل از ارزشهای سیستم پیشگیری زندگی می کردند دان Bosco.

این به معنی این، به ویژه: تعهد به وحدت و همدلی با کلیسای؛ یک گزینه تصمیم برای جوانان؛ جامعه دانشگاهی با هویت سیلسیان ابر؛ یک مسیحی و سیلسیان گرا پروژه فرهنگی و رویکرد آموزشی و معنوی.

یکپارچه سازی دانش، گفتگو میان ایمان و عقل، جستجو مستمر برای حقیقت، آموزش اخلاق، روح آزادی در عشق، احترام متقابل و ترویج حقوق بشر توصیف و روح بخشیدن به UNISAL به عنوان یک مرکز دانش است که به طعم و مزه برای مطالعه و پژوهش و ترویج کسب حکمت واقعی زندگی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

دوره مدیریت UNISAL است کارآفرینی محور به عنوان محور و مهارت های کارآفرینی. ... [+]

دوره مدیریت UNISAL است کارآفرینی محور به عنوان محور و مهارت های کارآفرینی.

در مواجهه با یک بازار خدمات محلی بزرگ، البته Unisal اداره با تمرکز بر این فعالیت به عنوان مطالعات میدانی و پژوهش، تجزیه و تحلیل پویایی آن، روند و چشم انداز کسب و کار.

یکی از اهداف اصلی این دوره به توسعه مهارت های به مدیریت مهارت های حرفه ای که به نیازهای شرکت مدرن، به ویژه، توانایی های کارآفرینی، رهبری و تصمیم گیری مرتبط است.... [-]

برزیل São Paulo
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

که نیاز زیادی در تکنسین های حرفه ای این کشور (به عنوان مثال. مهندسین) که آموزش دیده و به روز شده در فن آوری های جدید. ... [+]

که نیاز زیادی در تکنسین های حرفه ای (P این کشور است. به عنوان مثال مهندسان) که آموزش دیده و به روز شده در فن آوری های جدید. این غیر قابل انکار است، بیش از حد، که این وضعیت بدتر در برابر تقاضا برای حرفه ای واجد شرایط در منطقه مکانیکی. برای معکوس کردن این وضعیت، تلاش زیادی به منظور فعال کردن تشکیل تعداد فزاینده ای از حرفه ای با شرایط مورد نیاز بازار کار در رشته مهندسی مکانیک لازم است، و دانشگاه برزیل نقش مهمی در تولید و انتشار دانش در زمینه های ذکر شده. این شخصیت فعالیت های منطقه ای UNISAL را قادر می سازد دانش آموزان بیش از حد در رابطه با زادگاه خود حرکت نمی کند، کاهش هزینه های که در شرایط دیگر. علاوه بر این، این عامل را قادر می سازد دوره پیشنهاد UNISAL که از ملاقات با ویژگی های منطقه که در آن واقع، به ویژه در منطقه قطبی توسط UNISAL آمده - لورن، که شهرداری از پارابیا دره منطقه واقع شده بر روی شفت را پوشش می دهد ریو دو ژانیرو - سائوپائولو. شرکت به طور کلی نیاز برای تنظیم خود را در این بازار کار رقابتی نوآوری در فن آوری ثابت و در نتیجه متخصصان مجرب با اساس علمی و فنی صدا، قادر به پیدا کردن راه حل به بازار، همیشه با اضافه کردن ارزش و دانش به جامعه است. این پارک بزرگ صنعتی در دره پارابیا است، به رشد تقاضا برای مهندسان اقدام در منطقه مکانیکی وجود دارد. با گسترش مداوم... [-]

برزیل São Paulo
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
پاره وقت
10 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی