توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز دانشگاه ریو گرانده شمالی (UNI-RN) است به حمایت اتحادیه ریو گرانده دو آموزش و پرورش نورته. غیر انتفاعی، به طور انحصاری برای اهداف آموزشی اختصاص داده شده، لیگ آموزش و پرورش در 23 جولای سال 1911 با شاعر موسس هنری Castriciano د سوزا، مربی و نویسنده شایستگی بزرگ ایجاد شد. اولین اساسنامه لیگ هدف اصلی آن تعریف کرده است: "... کمک قدرت های ناحیه تناسلی در تمام زمانی که آن را به آموزش و پرورش و آموزش مربوط است. "

به منظور ارائه آموزش زنان، لیگ راه اندازی داخلی مدرسه کریسمس، در 1914 سپتامبر 1. تشکیل شده بر روی مدل ménagère Ecoles سوئیس، دانشکده کریسمس داخلی نشان دهنده نقطه عطفی در گسترش نقش جدید زنان در خانه و در جامعه، و در طول زمان، اقتباس به تغییرات در جامعه و تبدیل به استقرار مدرن از مهد کودک، ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش. به منظور ارائه این سطح از آموزش و پرورش، بیش از حد، مرد، لیگ آموزش ایجاد مجتمع آموزشی هنری Castriciano، مدرسه مختلط، نصب در 15 مارس 1987.

لیگ ریو گرانده شمالی آموزش تبدیل شده است، پس از آن، برای ارائه آموزش عالی است. بنابراین، در آوریل 28، 1997، توسط سفارش وزرا، امضا شده توسط رئیس جمهور Ozório Bezerra که دانتاس، به مدرسه پس از وضع حمل برای توسعه ریو گراند ایجاد شد نرت (FARN). به نمایندگی از لیگ آموزش و پرورش، معلم Noilde رامالو دعوت پروفسور Daladier فرد Cunha از لیما به ساختار پروژه آموزشی از کالج تازه تاسیس. بنابراین، با مدیر استاد Daladier از FARN رسما در تاریخ 25 فوریه 1999 نصب شد. در ابتدا چهار دوره های کارشناسی ارائه شده است.

در حال حاضر، UNI-RN ارائه می دهد 15 دوره های کارشناسی، ده نفر کارشناس: مدیریت، معماری و شهرسازی، حسابداری، حقوق، پرستاری، فیزیوتراپی، تغذیه، روانشناسی، اطلاعات سیستم و تربیت بدنی؛ درجه در علوم کامپیوتر و تربیت بدنی؛ و همچنین فن در مدیریت کسب و کار و شبکه های کامپیوتری.

همچنین آنها در عمل با موفقیت های بزرگ و شخصیت های توسعه، 40 sensu دوره پس از فارغ التحصیلی در زمینه های مدیریت بازرگانی، حسابداری، حقوق، مهندسی، فناوری اطلاعات، محیط زیست، بهداشت و خدمات انسانی هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)

امور مالی، تدارکات، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، استراتژی، تولید و مواد، فراموش نمی کند که تخصص خود را در این زمینه ها خواهد شد به تداوم داده می شود: در رشته مدیریت کس ... [+]

مشخصات خروجی امور مالی، تدارکات، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، استراتژی، تولید و مواد، فراموش نمی کند که تخصص خود را در این زمینه ها خواهد شد به تداوم داده می شود: در رشته مدیریت کسب و کار، از طریق آموزش عمومی آن، قادر خواهد بود به در زمینه های زیر عمل می شود مطالعات طریق فارغ التحصیل سخت و یا مفهوم گسترده.

مهارت ها و توانایی تشخیص و تعریف مشکلات، ایجاد تغییرات در فرایند تولید، به عمل پیشگیری؛ در حال توسعه بیان و ارتباط سازگار با عملکرد حرفه ای، از جمله مذاکره و ارتباطات میان فردی و یا گروهی؛ فکر کردن و عمل انتقادی در حوزه تولید، از جمله موقعیت و عملکرد خود را در ساختار تولیدی تحت کنترل و مدیریت آن؛ توسعه تفکر منطقی، تحلیلی و انتقادی را. ابتکار عمل، خلاقیت، اراده، اراده سیاسی و اداری، تمایل به یادگیری، باز بودن به تغییر و آگاهی کیفیت و پیامدهای اخلاقی از فعالیت حرفه ای خود را. توسعه توانایی انتقال دانش از زندگی و تجربه روزمره به دسکتاپ. قادر به احراز مقام رهبری، کار در تیم چند رشته ای؛ درک زمینه سازمانی به طور کلی، راه یکپارچه، سیستمی و استراتژیک، در روابط خود با محیط خارجی؛ در حال قادر به ارتباط رضایت بخش با اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی که وارد شده است، با توجه به ارزش های اجتماعی همیشه حاضر، عدالت و اخلاق حرفه ای؛ در حال قادر به به طور مداوم یاد بگیرند، هر دو در آموزش خود، و در عمل آن است. ... [-]
برزیل Natal
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی