توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مهندسی و دانشکده مدیریت فقط نه سال در بازار است، اما در حال حاضر نشان نتایج بسیار عالی و خارج از غرفه در میان مدارس ملی به دلیل تفاوت های آنها. این است که توسط MEC یکی از بهترین کالج های خصوصی در مهندسی تولید سائو پائولو در نظر گرفته، با در نظر گرفتن CPC، شاخص کامپوزیت برای توجه داشته باشید در ENADE، دانشکده، منابع آموزش، یادگیری، زیرساخت ها و امکانات.

دانشکده خوب است و انتخاب POST-پزشکان، پزشکان، معلمان و کارشناسان با تجربه WIDE، متعهد در فرم مهندسین تولید کامل، ترکیب دانش فنی در فرآیندهای تولیدی و چشم انداز استراتژیک کسب و کار.

بیشتر از آن، نگرانی واقعی است در ساخت مطمئن شوید که دانش آموزان توسعه نه تنها دانش آکادمیک خود، بلکه توسعه شخصی آنها وجود دارد. آنها را تشویق به کشف و کشف پتانسیل کامل خود، و در نتیجه حرفه ای آماده ورود به بازار کار و به صورت چالش آینده برای جامعه به ارمغان بیاورد.

چرا ESEG دانشکده فنی و مهندسی و مدیریت دارای روش تدریس ابتکاری، آوردن بهترین در هر منطقه برای تبدیل دانش آموز را به یک حرفه ای کامل است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

مهندسی ساخت و تولید یک دوره با بسیاری از امکانات است: آن شامل طراحی، مدیریت و بهبود سیستم تولید کالاها و خدمات با استفاده از تکنیک ها و روش های خود را برای بهبود بهره وری ... [+]

مدت زمان: 10 ترم

دوره: روز و شب

چه کار می کنید؟

مهندسی ساخت و تولید یک دوره با بسیاری از امکانات است: آن شامل طراحی، مدیریت و بهبود سیستم تولید کالاها و خدمات با استفاده از تکنیک ها و روش های خود را برای بهبود بهره وری کسب و کار.

بنابراین، مهندس تولید می تواند فرصت ها در حوزه های کنترل کیفیت، برنامه ریزی تولید، استراتژی، سیستم های اطلاعات، تدارکات، در میان دیگران را دنبال کنند.... [-]

برزیل São Paulo
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
10 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

مهندس مدنی حرفه ای با آموزش های فنی گسترده است. ... [+]

مدت زمان: 10 ترم

دوره: روز و شب

چه کار می کنید؟

مهندس مدنی حرفه ای با آموزش های فنی گسترده است. این است که قادر به تصور، برنامه ریزی، طراحی، ساخت، حفظ و عیب یابی ساختمان ها، پل ها، سد ها، تونل ها، بنیادها، مهار و پایداری شیب، آب، منابع آب، برق آبی است. آبیاری و زهکشی، تصفیه آب و فاضلاب، دفع مواد زائد جامد و کنترل آلودگی آب، زیرساخت حمل و نقل، بنادر، فرودگاه، آبراه ها، جاده ها و عملیات حمل و نقل.... [-]

برزیل São Paulo
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
10 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی