توضیحات رسمی را مطالعه کنید

FMJ - رود مکنزی یک موسسه آموزش عالی چند رشته ای، خصوصی، که هدف آن آموزش ارزش های انسانی مجلل، قادر به درک و تفسیر پارادایم فعلی، پیش بینی امکانات جدید و پیشنهاد ایجاد مسیرهای جایگزین است، در برابر خواسته از معاصریت.

نهادی پروژه FMJ - رود مکنزی با هدف گسترش و نوآوری فراتر از طرح های معمولی مربوط به نهادهای موجود امروز آموزش عالی. گسترش و نوآوری مورد نیاز، بر اساس یک دبیرستان استاندارد، داشته باشد، به عنوان یک راهنما، درک درستی از واقعیت، که مستلزم آگاهی جامعه و در نتیجه یک دارایی دانش، نه تنها دانش، بلکه نقد و جامعه ساختمان.

این ویژگی اجازه می دهد طراحی نهادی تعبیه شده به صورت آزمایشی، تولید دانش جدید در شرایط اجتماعی، که به معنی داشتن به عنوان یک روش برای ادغام آموزش / پژوهش و پژوهشهای بینرشتهای، و، به عنوان یک اصل، تعامل با جامعه است.

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

ماموریت

آموزش انسان در تصویر خدا آفریده، برای اجرای کامل شهروندی، کمک به توسعه خود و جامعه از طریق آموزش، پژوهش و توسعه، و فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و فعالیت های معنوی، محیط زیست اصلاح ایمان مسیحی.

نظر

به توسط جامعه به عنوان نهاد پروتستان اعترافی، مشخصات بشردوستانه و جامعه، که به الهی و علوم انسانی اختصاص داده شده به رسمیت شناخته شده. مشخص شده توسط پیگیری مستمر از برتری در آموزش، تحقیق و توسعه. تلاش برای تشکیل جدایی ناپذیر از انسان، در اصلاح محیط زیست ایمان مسیحی.

ارزش ها و اصول

در رفتار شخصی: کرامت، شخصیت، صداقت و روح و روان mackenzista. در روابط میان فردی: وفاداری، احترام متقابل، تفاهم، صداقت و فروتنی. در ورزش از فعالیت حرفه ای: اخلاق، شایستگی، خلاقیت، نظم و انضباط، تعهد و تمایل به داوطلب؛ در فرایند تصمیم گیری: جستجو برای اجماع، عدالت، حقیقت، برابری فرصت برای همه؛ رابطه بین بدن دانشگاهی، واحد ها و گروه ها: همکاری، روحیه تیم، حرفه ای و برقراری ارتباط مناسب؛ ارتباط با دیگر موسسات: مسئولیت، استقلال و شفافیت؛ در جامعه: مشارکت و خدمت به جامعه؛ و در همه زمان، با عشق، است که اوراق قرضه از کمال عمل می کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

هدف این دوره حسابداری در شمارنده آموزش با ظرفیت به عمل حرفه ای در سراسر قلمرو ملی. ... [+]

هدف این دوره حسابداری در شمارنده آموزش با ظرفیت به عمل حرفه ای در سراسر قلمرو ملی. برنامه درسی با توجه به تعداد افراد اجباری برای در حداقل برنامه درسی برای MEC ارائه، و همچنین به عنوان کسانی که برای آموزش مناسب حسابداری سطح بالا و حرفه ای، مبارزه با متعادل است.

دوره های حسابداری از دانشکده مکنزی رودخانه است به مدت 48 سال از سابق دانشکده مورائز JUNIOR، که نام و سنت با کیفیت اجازه داده اند گنجاندن حرفه ای حسابداری عمده در بازار داخلی وجود داشته است. البته یک کادر آموزشی شکاف بالا، که در آن آموزش دانشگاهی تصفیه شده (متخصصان، اساتید و پزشکان) همراه با تجربه حرفه ای بزرگ، متمایز و جذاب برای کسانی که علاقه مند coursing از حسابداری، تصمیم گیری دانشکده مکنزی-رودخانه.... [-]

برزیل Rio de Janeiro
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

دولت یک علم اجتماعی اعمال می شود در حال توسعه استراتژی های برنامه ریزی برای مدیریت انسانی، مواد و منابع مالی یک سازمان است. ... [+]

دولت یک علم اجتماعی اعمال می شود در حال توسعه استراتژی های برنامه ریزی برای مدیریت انسانی، مواد و منابع مالی یک سازمان است. مدیر باید قادر به دستیابی به اهداف و اهداف سازمانی از طریق فرایند برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل اقدامات است که در زمینه های منابع انسانی، بازاریابی، امور مالی و تولید توسعه یافته است.

برخی از تفاوت سفر هستند: بحث سینمایی (فیلم و یا سخنرانی مربوط به مسائل به درک اخلاقی، اجتماعی، حقوقی و اقتصادی مهم)؛ سمینار چند رشته ای؛ چرخه سخنرانی؛ مطالعات موردی اعمال شده به آموزش و پرورش؛ و بازی های کسب و کار (اجازه می دهد تا گروه دانشجویی، تصمیم گیری در شرکت های مجازی، مذاکره با شرکت های دیگر در سایر گروه های کلاس درس و یا حتی کلاس های دیگر، دوره ها و دوره).... [-]

برزیل Rio de Janeiro
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی