توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه SENAI فناوری (IST)، پارچه و لباس شیرینی CETIQT SENAI بزرگترین مرکز آمریکای لاتین تولید دانش کاربردی به نساجی و پوشاک زنجیره تولید است.

اتصال پویا تشکیل شده توسط روابط متقابل از مناطق آموزش و پرورش، نوآوری، تحقیقات و فناوری کاربردی اجازه می دهد تا IST SENAI CETIQT ارائه زنجیره نساجی و بهترین فن آوری، خدمات آزمایشگاهی، آموزش منابع انسانی، مشاوره و اجرای پروژه نوآوری .

استاندارد بالایی از عملکرد و تقاطع این خطوط از عمل افزودن ارزش به هر یک از دیگر، افزایش هر دو نسل و عرضه فن آوری و نوآوری خدمات، هدف را به افزایش رقابت از صنعت برزیل.

IST SENAI دارای محیط های CETIQT و آزمایشگاه کامل برای اهداف آموزشی و خدمات است. خلبان گیاهان آن تولید محیط تولید صنعتی، و آن را ممکن برای توسعه پروژه های نوآوری در فرآیند و محصول، و همچنین ترویج توسعه پروژه های آموزشی یکپارچه شده است. همیشه توسط یک هیئت علمی بسیار تخصصی تحت نظارت، به صورت بیش از دنبال و حرفه ای در بازار مورد احترام است.

کارایی

پشت هر کسب و کار موفق را برای تعدادی از مطالعات آینده نگر و پژوهشی که پشتیبانی نه تنها شرکت های زنجیره تولید، بلکه به محصول خود را در آموزش و پرورش، خدمات فناوری و نوآوری.

آموزش و پرورش

با استراتژی های آموزشی انعطاف پذیر و زیرساخت های فن آوری برش، لبه، IST SENAI CETIQT دوره آموزش اولیه و مستمر فنی، مقطع کارشناسی، توسعه و کارشناسی ارشد در کلاس درس و روش های آموزش الکترونیکی (فاصله)، با خدمات شبکه ملی، از طریق گروه ها منطقه (RDS) از SENAI در هر ایالت، به علاوه برنامه های خاص فرموله شده و هدفمند به نیازهای صنعت در سراسر کشور.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

مهندس شیمیایی حرفه ای که می توانید تمام مراحل در صنایع شیمیایی شرکت در است از طراحی این پروژه، به محصول نهایی، بلکه در تحقیق و در مسائل اجتماعی و زیست محیطی است. ... [+]

در طول این دوره و دیفرانسیل

با توجه 4 توسط MEC، دانش آموزان دوره را قادر می سازد به توسعه پروژه، کار صنعتی، توسعه محصولات جدید و فرایندهای شیمیایی و فعال کردن تولید با بهبود از یک ماده شیمیایی و یا فرآیند های بیوشیمیایی. مهندس شیمیایی حرفه ای که می توانید تمام مراحل در صنایع شیمیایی شرکت در است از طراحی این پروژه، به محصول نهایی، بلکه در تحقیق و در مسائل اجتماعی و زیست محیطی است.

از زمان آغاز آن در سال 2010 این دوره از مهندسی شیمی CETIQT SENAI هدف نگه دارید تا با نیازهای بازار است. از سال 2013، با جلو پنجره جدید، دوره ارائه تمرکز بیشتری بر مهندس آموزش، افزایش حجم کار از رشته های خاص. ... [-]

برزیل Rio de Janeiro
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

به رسمیت شناخته شده با درجه ای از تعالی، اعطا شده توسط وزارت آموزش و پرورش - MEC، البته به شکل مهندس نساجی، حرفه ای که قادر خواهد بود به کار در تمام مراحل تولید و ارائه خ ... [+]

در طول این دوره و دیفرانسیل

به رسمیت شناخته شده با درجه ای از تعالی، اعطا شده توسط وزارت آموزش و پرورش - MEC، البته به شکل مهندس نساجی، حرفه ای که قادر خواهد بود به کار در تمام مراحل تولید و ارائه خدمات یک صنعت نساجی و پوشاک: از انتخاب ترین مواد اولیه مناسب، از طریق فرآیندهای تولید، کنترل کیفیت و بازاریابی محصول نهایی.

هدف از این دوره این است که به آموزش مهندسین با توانایی، مهارت و نگرش مناسب به حل مشکلات مرتبط با محصولات، فرآیندها و خدمات، از جمله: طراحی، توسعه و مدیریت سیستم های یکپارچه و افراد، مواد، تجهیزات و اطلاعات؛ استفاده از منابع به دست آمده از دانش و مهارت در علوم پایه همراه با اصول و روش های تجزیه و تحلیل مهندسی و طراحی برای مشخص، پیش بینی و ارزیابی نتایج به دست آمده از این سیستم ها می شود.... [-]

برزیل Rio de Janeiro
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

SENAI CETIQT Institucional