UNINORTE - Centro Universitário do Norte

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت، فناوری و گردشگری پردازش داده: مرکز دانشگاه شمال (UniNorte) در سال 1994 با نام موسسه آموزش عالی Manauara (IME ها) و تنها سه دوره تاسیس شد. در سال 1998، آن را گسترش عملیات خود را برای ایجاد موسسه فرهنگی آمازوناس آموزش عالی - ICESAM و اجرای دوره های خدمات اجتماعی و رسانه ای با تخصص در تبلیغات. در طول این دوره، UniNorte نام فانتزی هدف کالج بود.

این در سال 2004 بود، با مجوز رسمی به عنوان یک مرکز دانشگاهی، هدف نام کالج راه برای UniNorte، در حال حاضر بیش از 50 دوره های لیسانس داد. چهار سال بعد، موسسه عضو رهبر شبکه جهانی در آموزش عالی، برنده جایزه بین المللی دانشگاه ها (لیو)، در حال حاضر در 29 کشور و با بیش از 1 میلیون دانش آموز در 80 موسسات، که ارائه دوره های کلاس درس و آنلاین شد .

امروز، UniNorte به 14 واحد دانشگاهی واقع در مرکز شهرستان تقسیم ارائه می دهد و بیش از 50 دوره فارغ التحصیلی سنتی و فن آوری؛ علاوه بر ارائه دوره گسترش و فارغ التحصیل معنای وسیع و Stricto Sensu در همکاری با دانشگاه های پیشرو برزیل.

ساختار علمی از امروز UniNorte به چهار مدارس مشخص تقسیم کرد: هنر و علوم انسانی. بهداشت و درمان علوم. دقیق و مدارک تحصیلی. آن را دارای مزایای مهم برای آموزش و پرورش دانش آموز، مانند دفتر بین المللی برای تبادل. شرکت UniNorte، برای کارآموزی و اشتغال قبل از فارغ التحصیل آزمایشگاه دانش آموز و دولت است.

هر چند که یک نهاد جوان است، UniNorte است به رسمیت شناختن اجتماعی به عنوان یک حرفه ای مهم موسسه آموزشی نقشی کلیدی در این زمینه به دست آورد. جذب فارغ التحصیلان در کارکنان حرفه ای خود را از دوره های مختلف برگزار شده توسط موسسه.

آن را در ماموریت خود را برای ارائه آموزش با کیفیت بالاتر برای کسب ارزش ها، مهارت ها و توانایی است که او را اجازه می دهد شهروندی با شرایط بهتر اشتغال، با اصل هدایت جستجو برای یک مدل از توسعه پایدار است.

مکان ها

مانائوس

Address
Av. Leonardo Malcher, 853 - Centro
مانائوس, ایالت آمازون, برزیل

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید