توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کیفیت Unaerp

• اولین دانشگاه در منطقه Ribeirão Preto از، در تاریخ 1 ژوئن 1924 تاسیس • توسط MEC به عنوان دانشگاه در دسامبر 1985 به رسمیت شناخته شده. • پردیس بر اساس در Ribeirão دانشگاه Preto و در Guarujá با درجه، درجه لیسانس و فن آوری آموزش عالی در روش یادگیری در کلاس درس و فاصله و آموزش ساختار، در تحقیقات و آزمایشگاه، تجهیزات، کتابخانه و منابع فن آوری است. • 500،000 تماس های ساخته شده به جامعه در بیش از 30 برنامه های توسعه، درمانگاه ها، آزمایشگاه ها، بیمارستان خود و در بیمارستان ها، UPA و UBDS شهرستان و منطقه.

ماموریت

تولید و انتشار دانش به ترویج و کمک به توسعه از فرد و جامعه، بر اساس اصول اخلاقی و مسیحی، با آزادی تحقیقات، آموزش و نوآوری پسوند در حالی که حفظ تعامل با زمینه های ملی و بین المللی.

تاریخ

UNAERP - دانشگاه Ribeirão Preto از اولین موسسه آموزش عالی در منطقه Ribeirão Preto از بود. در 1 تاسیس شد. ژوئن 1924 به عنوان جامعه مدرسه Pharmácia و دانشکده دندانپزشکی Ribeirão Preto از، یک گروه از سلامت آرمان گرا حرفه ای، روشنفکران و مربیان، از اجرای آن به ترویج توسعه اجتماعی، آموزشی و فرهنگی سرمایه قهوه بسیار غنی امروز نظر گرفته شده بود اصلی نیشکر پولو País.Daquele پروژه اولیه رویایی، خط سیر UNAERP حال رشد قوی پس از پایان از 1950s، زمانی که پروفسور الکترو Bonini (1913-2011)، بیش از مدیریت گرفت.

ساختار سازمانی

دولت از دانشگاه Ribeirão Preto از متشکل از اشخاص در یکپارچه فعال، هماهنگی تمام فعالیت های تدریس، تحقیق و توسعه. آیا شورای عالی، صدراعظم، دین، مدیر گروه، مدیران، هماهنگ و دانشگاهی.

زیرساخت

Unaerp دو پردیس: دفتر مرکزی دانشگاه در Ribeirão Preto، نصب شده بر روی محله Ribeirânia و دانشگاه دوم در Guarujá، محله یارو. دانشگاه برنامه ریزی شده و مجهز به کلینیک ها، آزمایشگاه ها، کتابخانه، کلاس های درس، خدمات و جلسه سالن، دانشگاهی و بخش اداری برای حمایت از آموزش، پژوهش و توسعه، و همچنین مناطق خدمات، زندگی و اوقات فراغت فعال و واجد شرایط که زندگی دانشگاهی.

بنابراین، کسانی که اینجا زندگی می کنند بیش از زیرساخت های دانشگاهی، تحقیق و توسعه. پردیس در Ribeirão و پردیس گواروجا می فضاها و مراقبت برنامه ریزی شده برای ارتقاء رفاه هزاران نفر از مردم که برای حمل و نقل خود را در طول سال، به دلیل علاوه بر اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان، اعضای جامعه نیز شرکت در دانشگاه در جستجو خدمات و امکانات رفاهی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidade de Ribeirão Preto 

البته روابط بین الملل Unaerp است که ساختار برای آموزش حرفه ای قادر به تجزیه و تحلیل، در شیوه ای یکپارچه، سیاسی، اقتصادی، تجاری، فرهنگی، مسائل انسانی و زیست محیطی که در حا ... [+]

البته با نمرات بالا، مفهوم 5، در ارزیابی MEC البته 1 از Ribeirao Preto و منطقه و دوره 12th سائوپائولو، بین موسسات خصوصی، با توجه به RUF در سال 2015. دانشجویان روابط بین المللی Unaerp حداقل 100 ساعت آموزش و 100 ساعت فعالیت های مکمل انجام به گسترش دانش خود و فارغ التحصیلی کامل است. همکاری با بیش از 500 موسسه ثبت و دانش آموزان را تشویق می کند تا به دنبال فرصت در برزیل و خارج از کشور. بازدید فنی و سفرهای علمی نظارت توسط معلمان در اروپا و امریکا لاتین. فعالیت های فوق برنامه مانند بازدیدکننده داشته است فنی، سخنرانی ها، نشستها، تحقیقات علمی، رویدادهای فرهنگی، در میان دیگران. Unaerp مراقبت به دانش آموزان با زندگی دانشگاهی کیفیت، حفظ دو پردیس آن طراحی شده برای همزیستی اجتماعی و فرهنگی، با زیرساخت های کامل، با خدمات چند که ارائه راحتی و در دسترس در مناطق برای اوقات فراغت، ورزش، همزیستی و دسترسی فراگیر به مجموعه کتابخانه و پایگاه داده آنلاین. ... [-]
برزیل São Paulo Ribeirao Preto
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
4 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی