توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1940 در شهرستان Mogi das Cruzes از، براز Cubas را، که فعالیت خود را با یک دوره کوچک آماده سازی آغاز شده متولد شده است، در حال حاضر حدود 20000 دانش آموزان، بین کلاس درس و آموزش از راه دور روش.

بیش از 75 سال در بازار، موسسه قرار گرفته است چند تحولات، مسکن، از جمله دوره های سالن ورزش، تجارت در سطح میانی، تا زمانی که به دانشکده حقوق در سال 1965 رسیده است.

آموزش عالی، تحریک شده توسط سیاست آموزش و پرورش، در سراسر کشور و براز Cubas را رشد کرده است، ملاقات با خواسته ها و نیازهای بازار، به رشد خود ادامه، هر دو در فضای فیزیکی و اجتماعی، تا زمانی که در سال 1985، هیات مدیره فدرال آموزش و پرورش به رسمیت می شناسد پس از آن فدراسیون کالج براز Cubas را به عنوان دانشگاه.

اخبار مهم آمد به ارزش منطقه Mogi das Cruzes از و پاداش یک کار طولانی از خدمات خوب به آموزش و پرورش برزیل، تشکیل حرفه ای صالح و بازار کار ماهر.

ماموریت

ارزش نهادن به مردم، بیداری استعدادهای طریق مختلف یادگیری امروز به توسعه انسان برای فردا.

نظر

به رسمیت شناخته شود به عنوان یک نهاد آموزشی بر یادگیری متمرکز شده است.

ارزش

شهروندی، انسانی، حکمت، فروتنی و شفافیت.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidade Braz Cubas (UBC)

دوره مهندسی تولید دوره فراهم می کند که وسیعترین طیف وسیعی از برنامه های کاربردی حرفه ای ممکن است به دلیل آن اجازه می دهد تا مهندس تولید حرفه ای عمل در بخش های مختلف بازار ... [+]

دوره مهندسی تولید دوره فراهم می کند که وسیعترین طیف وسیعی از برنامه های کاربردی حرفه ای ممکن است به دلیل آن اجازه می دهد تا مهندس تولید حرفه ای عمل در بخش های مختلف بازار است. در میان افراد مورد مطالعه از مهندسی، فرآیندها، مدیریت، کیفیت و بسیاری از مناطق دیگر از دانش است که شما اجازه می دهد انعطاف پذیری بیشتر، اطمینان حاصل کرد که حرفه ای یک منطقه گسترده ای از تجربه و تخصص است.

همه تولید کنندگان کالاها و خدمات مصرفی از این توانایی به یک حرفه ای از این منطقه اقدام در واحد خود. مهندس تولید می تواند در هر بخش از شرکت، مسئول فعالیت های مختلف، که حاکی از اشتغال بزرگ کار می کنند.... [-]

برزیل Mogi das Cruzes
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
10 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidade Braz Cubas (UBC)

دانش آموزان به مطالعه، طراحی، بازرسی و نظارت ساخت و ساز خانه ها و ساختمان ها، جاده ها، پل ها، تونل ها، نصب و راه اندازی و بهره برداری از شبکه های آب و فاضلاب هیدرولیک و ف ... [+]

دانش آموزان به مطالعه، طراحی، بازرسی و نظارت ساخت و ساز خانه ها و ساختمان ها، جاده ها، پل ها، تونل ها، نصب و راه اندازی و بهره برداری از شبکه های آب و فاضلاب، حصول اطمینان از ایمنی، صحت و دوام پروژه را قادر می سازد. می توان گفت که دو محل های کار مهندس عمران وجود دارد: دفتر خود و محل کار.

مهندس مدنی است که به ساخت و ساز اختصاص داده شده، چه ساختمان ها، پل ها، خانه ها، شبکه های آب، تونل ها، پل ها، و می تواند در ساخت و ساز ادارات، کارخانجات، شرکت های ساختمانی، خدمات عمومی، نهادهای خاص، بانک های توسعه کار است و سرمایه گذاری... [-]

برزیل Mogi das Cruzes
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
10 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی