توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حامی مالی این دانشگاه کاندیدو مندز در جامعه برزیل آموزش و پرورش، قدیمی ترین نهاد خصوصی آموزش عالی در کشور، در سال 1902 توسط تاسیس تعداد کاندیدو مندز د آلمیدا، همراه با آکادمی تجارت ریو دو ژانیرو. در سال 1919 آن را در دانشکده علوم سیاسی و اقتصاد از ریو دو ژانیرو، اولین دبیرستان اقتصاد در برزیل ساخته شده است.

آکادمی می شود، در 50S، تجارت فنی مدرسه کاندیدو مندز، به طور انحصاری به دبیرستان اختصاص یافته است. در همان دهه، کاندیدو مندز د آلمیدا تاریخ و ایجاد دانشکده حقوق کاندیدو مندز، مستقر در کرمو صومعه از Praça در XV د نوامبر، ایجاد یک استاندارد تعالی در حوزه علوم حقوقی و بودن پیشگام آموزش عمل پزشکی قانونی. در 60s، پیشوا فعلی، کاندیدو مندز، افتتاح موسسه دانشگاه پژوهشی ریو دو ژانیرو - IUPERJ اختصاص داده شده به پس از فارغ التحصیل مطالعات، کارشناسی ارشد، و بعد، دکترای خود را در رشته علوم سیاسی و جامعه شناسی. کیفیت تدریس و برنامه های تحقیقاتی توسعه یافته در IUPERJ است اعتبار ملی و بین المللی است.

در 1970s، پس از آن دانشکده کاندیدو مندز ایپانما گسترش می یابد و توسعه برنامه های آموزش و مدیریت کسب و کار دوره های فنی و علمی است که منجر به دانشگاه از Campos dos Goytacazes و Nova Friburgo از. همچنین در ایپانما، مرکز فرهنگی کاندیدو مندز، که نقطه مرجع از فرهنگ کارناوال شد و پیشگام تعدادی از طرح های در زمینه های سینما، تئاتر، هنرهای تجسمی، شعر، فیلم و آموزش توسعه ایجاد شد.

از سال 1997، سالی که در آن کاندیدو مندز است با حکم ریاست جمهوری معتبر، به عنوان یک دانشگاه و متخصص در علوم انسانی و اجتماعی کاربردی، دوره های جدید و دانشگاه را ایجاد می کند، از جمله واحد های مرکز Tijuca (پیوس X) پدر روحانی میگل، Jacarepagua و میر، علاوه بر نیتروی و Araruama، دولت از ریو دو ژانیرو، و ویتوریا، اسپریتو سانتا. در سال 2001، موسسه علوم انسانی مطرح می شود، یکپارچه سازی آموزش، پژوهش و توسعه، با برنامه تحقیقات علمی گسترده. می افزاید: دو مرکز مطالعات و دوره های تحصیلات تکمیلی در اشکال کارشناسی و کارشناسی، و کارشناسی ارشد در علوم اجتماعی، تاریخ، ادبیات، عکاسی، هنر و فرهنگ، گردشگری و روابط بین الملل.

دانشگاه کاندیدو مندز و خارج از غرفه از همسالان خود را به دلیل آن یک نهاد تاریخی به تعالی در فعالیت های پژوهشی و کارشناسی ارشد متعهد است، برگزاری مراکز و موسسات تحقیقاتی، برنامه هفت کارشناسی ارشد و دکترا دو، و همچنین ده ها تن از دوره sensu پس از فارغ التحصیلی. منتشر شش مجلات.

نهاد را باز کرد، شروع در سال 2011، دانشگاه جدید در مناطق مختلف ریو دو ژانیرو، به عنوان مثال، واحد Santa Cruz و Bangu، در حوزه غرب، و وحدت پنهان واقع در شمال این شهرستان است.

گسترش بیش از یک مجموع از 15 واحد با 21 در مقطع کارشناسی و بسیاری دیگر در شرایط متوالی و فن آوری، فعالیت های دانشگاه کاندیدو مندز، با حمایت بیش از یک قرن از سنت و تعالی، که خود را به عنوان یک مرجع ملی و بین المللی در علوم تاسیس علوم انسانی و اجتماعی، با هم بیش از 20،000 دانشجو و 1000 معلمان و محققان.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidade Cândido Mendes

بخش روابط علوم سیاسی و بین المللی حفظ مدرک کارشناسی در روابط بین الملل با تاکید بر مذاکرات بین المللی، که هدف آن آموزش حرفه ای ماهر به کار با سهولت در کسب و کار منطقه بین ... [+]

روابط بین المللی

شناخت / اعتباربخشی

قطعنامه 13 13/12/2001

هدف

بخش روابط علوم سیاسی و بین المللی حفظ مدرک کارشناسی در روابط بین الملل با تاکید بر مذاکرات بین المللی، که هدف آن آموزش حرفه ای ماهر به کار با سهولت در کسب و کار منطقه بین المللی، سازمان های دولتی و سازمان های غیر دولتی، در میان دیگر امکانات. این دانشکده معلمان و پزشکان با دانش کامل و تجربه قابل توجهی در تحلیل و تحقیق در مسائل بین المللی تشکیل شده است.... [-]

برزیل Rio de Janeiro
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
8 - 8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidade Cândido Mendes

البته در علوم حسابداری UCAM هدف آموزش حرفه ای که، وقف با جامد نظری و حسابداری و آموزش های فنی مدیریتی، قادر به عمل در حوزه های عمومی و خصوصی، به ویژه در بخش های صنعتی، بخ ... [+]

شناخت / اعتباربخشی

فرمان 31،594 از 14/10/1952

هدف

البته در علوم حسابداری UCAM هدف آموزش حرفه ای که، وقف با جامد نظری و حسابداری و آموزش های فنی مدیریتی، قادر به عمل در حوزه های عمومی و خصوصی، به ویژه در بخش های صنعتی، بخش تجاری و خدمات حسابرسی، مشاوره و تخصص حسابداری.

ساعت بار البته شامل H 3320 / A، از جمله: 300 ساعت آموزش تحت نظارت و 200 ساعت برنامه فعالیت های مکمل.

ثبت R $ 865.92

پرداخت ماهانه R 39.36 $ / CRD... [-]

برزیل Rio de Janeiro
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی