Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul ، UFRGS (دانشگاه فدرال Rio Grande do Sul) یک م educationalسسه آموزشی با قدمت ملی و بین المللی است. مرکز آن پورتو آلگره - پایتخت ایالت ریو گراند دو سول است - و برنامه های آکادمیک از همه زمینه های مختلف دانش را برای تمام مراحل تحصیل ، از دبستان تا تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد.

صلاحیت دانشکده این دانشگاه ، متشکل از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دکترا ، به روزرسانی مداوم زیرساخت های آزمایشگاه ها و کتابخانه ها ، افزایش کمک های دانشجویی و همچنین اولویت بندی مشارکت ملی و بین المللی آن از سیاست های توسعه مداوم است.

بیش از 30 هزار نفر در جستجوی دریافت یکی از 10 آموزش واجد شرایط در برزیل ، امکانات آن را به گردش در می آورند. این ، همراه با برنامه های تحقیقاتی پیشرو و تبلیغات گسترده جامعه ، UFRGS را برای رتبه بندی در میان بهترین دانشگاه های کشور اعطا می کند.

UFRGS به عنوان یک نهاد عمومی که به خدمت به جامعه و ساختن آینده خود با آگاهی انتقادی اختصاص دارد ، به تنوع احترام می گذارد و اولویت را بر نوآوری قائل است و بیش از همه ، با الهام از آرمان های آزادی و همبستگی ، بر تعهد خود در زمینه آموزش و گسترش دانش تأکید می کند.

مکان ها

پورتو آلگره

Address
Av. Paulo Gama, 110
90040-060 پورتو آلگره, ایالت ریو گراند دو سول, برزیل

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید