توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNIFENAS

دانشگاه خوزه انجام روزاریو Vellano - UNIFENAS، درک و توسط پروفسور ادسون آنتونیو VELANO تاسیس شد، تاریخ آن در ماه مه 22، 1972، زمانی آغاز شد که دوره های اول اجازه داده شد. دانشگاه بین المللی Alfenas منطقه در سال 1988، در حال حاضر به نام دانشگاه Alfenas - UNIFENAS رسمیت شناخته شده توسط فرمان 605/88 از 13/12/1988 وزارت آموزش و پرورش - MEC، در روزنامه رسمی فدرال در 15/12 منتشر شده / 1988 (صفحه 24،456).

در سال 1993، بانک شروع به گسترش با اجرای دیگر دانشگاه ها. امروز، UNIFENAS در Alfenas، بلو هوریزونته، کامپو بلو، Divinópolis و Varginha است. این ارائه می دهد در مقطع کارشناسی، دوره های کارشناسی ارشد Lato و sensu (استاد شناخته شده توسط CAPES / MEC)، اقامت در تخصص های مختلف و دوره های فرمت در روش کلاس درس و فاصله.

پنج دانشگاه با به خصوص طراحی و مجهز به امکانات تکنولوژی پیشرفته، متحد به منابع انسانی، قرار دادن UNIFENAS در یک موقعیت برجسته در سناریوی آموزشی برزیل وجود دارد.

در Alfenas، بیمارستان دانشگاه آلزیرا VELANO UNIFENAS، باز در سال 1992، آن را به یک مرکز زندگی است، کار در مراقبت، آموزش و پژوهش. گواهی بیمارستان آموزشی توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش، انجام به طور متوسط ​​30 000 روش در هر ماه، خدمت به بیماران در Alfenas و شهرستانها در منطقه، جمعیت حدود تقریبا یک میلیون نفر جمعیت.

این یک مرجع منطقه ای در معرض خطر بارداری، تروما، جراحی مغز و اعصاب، مراقبت های ویژه نوزادان، همودیالیز، گفتار است. شما باید بانک چشمی بافت و انجام ضبط و جراحی پیوند قرنیه آلزیرا VELANO یک مجتمع بیمارستان که شامل درمانگاه ها، موسسات و کلینیک است.

مرکز آموزش و مراقبت از سلامت و بهداشت جامعه - CEASC - دانشکده پزشکی UNIFENAS در Belo Horizonte، مراقبت بالینی از بیماران مواجه است در سطح ثانویه بهداشت و درمان - در تخصص های médicas- که گسترش می یابد و diversifies محیط آموزش و یادگیری علمی در میان سازمان های خود برای حمایت از آموزش، پژوهش و توسعه، ایستاده هنوز کلینیک های دندانپزشکی؛ کلینیک فیزیوتراپی؛ روانشناسی بالینی. گفتار درمانی بالینی؛ مرکز نرم افزار-لبخند (برای درمان بیماران مبتلا به ناهنجاری های سر و صورت و شکاف لب و صدمات، و همچنین به عنوان ایمپلنت چشم، بینی و گوش)؛ موسسه چشم؛ مراکز کمک های حقوقی و قضایی؛ شرکت تازه وارد؛ داروهای دامپزشکی و مزارع آزمایشی بیمارستان.

این همه، با یک دانشکده به خوبی از طریق فارغ التحصیل معنای دقیق واجد شرایط (کارشناسی ارشد و دکترای) و روش تدریس متفاوت مشارکت موثر ساختمان از متخصصان دانش از فارغ التحصیلی از UNIFENAS.

با اعتقاد به اینکه همه دانش باید منافع را به جامعه به ارمغان بیاورد، موسسه تبدیل به یک ژنراتور مهم شغل برای ایالت میناس گرایس.

بنابراین، UNIFENAS، سراسر وجود خود را، در منافع جامعه از اقدامات و پروژه های تاسیس شده است، بیان صحیح بین آموزش، پژوهش و توسعه، مسیر خود، متعهد به ماموریت اجتماعی، ترویج علم، فناوری، بهداشت و سلامت، اومانیسم را دنبال کنید، شایستگی و تعهد است.

UNIFENAS. دانش برای زندگی!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

هدف این دوره برای آماده سازی حرفه ای صالح و خلاق، قادر به پاسخگویی به نیازهای بازار، سازمانها با هر اندازه پیشرو، به سرمایه گذاری در خود موفق و یا با مسئولیت و اخلاق در ب ... [+]

در طول این دوره

این دوره از مدیران UNIFENAS، دانشگاه Alfenas است، با برنامه صدور گواهینامه کیفیت FGV وابسته است. تیتراسیون معلمان و تجربه حرفه ای، پروژه آموزشی این دوره و زیرساخت های این دوره به دقت توسط تیم FGV قرار گرفت. این دستاورد از این دوره از مدیران UNIFENAS، دانشگاه Alfenas، سیگنال تعالی و کیفیت آن! موسسات معتبر نتایج عالی در آزمون اعمال شده توسط MEC (وزارت آموزش و پرورش) برای دانشجویان مؤسسات آموزش عالی به منظور اندازه گیری کیفیت روند آموزشی به دست آورد. در سال 2012، 88 درصد از موسسات معتبر نمره کامل به دست آورده اند، و 12٪ که حداکثر نمره را به بالاترین نمره در کشورهای خود را گرفت. برای دستیابی به این نتایج، دانش آموز آماده به درک مسائل علمی، فنی، اقتصادی و اجتماعی تولید و مدیریت آن، موضوع را به سطوح فارغ التحصیل از فرایند تصمیم گیری و برای توسعه مدیریت کیفی و مناسب است، آشکار جذب اطلاعات جدید و ارائه انعطاف پذیری فکری و سازگاری مفهومسازی در برخورد با موقعیت های مختلف، حال و یا در حال ظهور در بخش های مختلف از زمین بازی مدیر. این نیز آماده به رسمیت شناختن مسائل موجود و ارائه راه حل های جایگزین، توسعه و پیاده سازی پروژه های خلاق و نوآور که ممکن است در توسعه سازمان و جامعه خود را در نتیجه، همانطور که در دستورالعمل برنامه درسی ملی برای دوره های مدیریت حمایت کرد.... [-]

برزیل Alfenas
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
8 - 8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی