توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNISANTA: بزرگترین ساحل دانشگاه پائولیستا

از جمله در گروه را انتخاب کنید تعالی موسسات آموزش عالی از وزارت آموزش و پرورش (MEC)، دانشگاه سانتا سیسیلیا (Unisanta) مجددا بر کیفیت پروژه آموزشی خود را از کارشناسی و کارشناسی ارشد، زیرساخت های آن و عملکرد درخشان خود معلمان فعال، دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارکنان. فقط 9 درصد از دانشگاه برزیل بخشی از این گروه هستند.

از سال 1961، مدرسه متوسط ​​به تدریج در سانتا مجتمع آموزشی سیسیلیا، قدیمی ترین سانتوس و یکی از در کشور از مهم ترین تبدیل شده است، با حدود 15،000 دانشجو، از مهد کودک تا پس از فارغ التحصیل و حدود 100 هزار متر مربع از منطقه ساخته شده است.

محیط زیست و سیستم های ساحلی: در حال حاضر، دانشگاه 37 دوره های کارشناسی، از جمله دوره های متعدد پسوند سنتی و کوتاه (کلاس درس و فاصله) و مفهوم گسترده، MBA و اساتید، به اتفاق آرا توسط CAPES تایید ارائه می دهد و حرفه ای در رشته مهندسی مکانیک.

دو استاد پاسخگویی به نیازهای فعلی کشور است. کارشناسی ارشد محیط زیست، در زمینه محیط زیست و توسعه پایدار، و مهندسی، با هدف آموزش مهندسین برای مطالبات به طور فزاینده پیچیده از قبل از نمک و دیگر نوید بخش اقتصادی اقتصاد برزیل.

اما تجربه Unisanta استاد از درست قبل از آن، از طریق همکاری با موسسات معتبر مانند توافق میان با مدرسه پلی تکنیک نهادهای USP و اتحادیه اروپا است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

برای انطباق با نیازهای بازار، با هدف آموزش هدفمند، دوره قرارداد و مبادلات با فن آوری های شرکت های بزرگ وام گیرندگان، تاسیسات الکتریکی، موسسات تحقیقاتی و دانشگاه های دیگر ... [+]

معلمان برای مطالعات در صاحبان امتیاز ENERGY محبوب هستند

دوره مهندسی برق Unisanta به گنجاندن فن آوری های جدید شامل حوزه های تولید، انتقال و توزیع برق، با توجه به ادغام منابع جدید انرژی تجدید پذیر مانند باد، خورشیدی، زیست توده، و غیره تنظیم در این زمینه، آن را در برنامه های کاربردی آموزش حرفه ای مفهومی و عملی مربوط به پروژه های تاسیسات، تجزیه و تحلیل از شبکه های برق، ماشین آلات و تجهیزات برق، حفاظت و سیستم های کنترل متمرکز است. ... [-]

برزیل Santos Dumont
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

مهندس مکانیک کار حرفه ای در برنامه ریزی و نظارت بر تولید کننده مصالح، به خصوص فلزات، قطعات و مجموعه های است. ... [+]

مهندس مکانیک کار حرفه ای در برنامه ریزی و نظارت بر تولید کننده مصالح، به خصوص فلزات، قطعات و مجموعه های است. همچنین با استفاده از یک تنوع از فشار و دما و هیدرولیک، پنوماتیک و انرژی حرارتی.

این یک حرفه ای با فعالیت های بالقوه وسیع، که از آن می رسد فرصت ها برای کارآموزی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان کار را برای است.

از آنجا که ترم اول، دانش آموزان در فعالیت های عملی مانند طراحی و ساخت پشتیبانی از چهار دوچرخه به پدال شرکت می کنند، با پایان دادن به رقابت مورد مناقشه به پایان ترم. اما این یک موضوع بسیار جدی است آن را به عنوان نیاز به فداکاری و مطالعات شرکت کنندگان، که باید مفاهیم فیزیکی استاد. ... [-]

برزیل Santos Dumont
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی