توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تعهد به توسعه منطقه ساخته شده توسط واله دانشگاه دو ریو از Doce (Univale) در فعالیت های خود را منعکس شده است. روزانه، Univale کار می کند به دیدار نیازهای جامعه، با تاکید دوباره هویت خود را کالج. این که چگونه او را به عنوان یک شریک از بخش مولد محلی برای ارتقاء پایداری اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی را واجد شرایط.

از زمان آغاز آن در سال 1967، زمانی که هنوز Univale میناس جنین موسسه فناوری (MIT)، پرسیوال فارکوهار بنیاد (FPF) بود در حال حاضر در تاریخ ساختمان از آموزش و پرورش موسسه عالی (HEI) است. Univale نشان دهنده دستیابی به رویای مورد نظر برای پیشگامان طولانی که با چشم بر آینده، قادر به ارائه یک دانشگاه تلفیقی در سناریوی منطقه بود.

آموزش، پژوهش و فرمت اساس Univale است که همیشه و در آموزش کارگران ماهر برای بازار کار متمرکز هستند. ارائه یک ساختار دانشگاهی در راستای این هدف، Univale حفظ بیش از 27 برنامه های مقطع کارشناسی، ارائه دوره های گسترش و فارغ التحصیل مفهوم گسترده.

Univale هنوز دو مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد علوم زیستی، در سال 2005 راه اندازی شد، به عنوان منطقه خود را از ایمونوپاتولوژی غلظت بیماریهای عفونی و انگلی. اما استاد مکانی مدیریت یکپارچه بازتاب دیدگاه آوانگارد Univale از طریق یک رویکرد میان رشته ای پیشگام و منحصر به فرد در کشور، در سال 2008 راه اندازی شد.

همیشه به نیازهای منطقه ای توجه، یک تشویق دانشگاه Univale از ورزش و آموزش و پرورش فرهنگی است، همیشه بر جنبه های منطقه ای متمرکز برای ترویج رشد. با پروژه ها و برنامه عمل جامعه و خدمات، Univale به ساخت یک جاده که منجر به تحول از واقعیت کمک می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

دوره جدید از مدیران از نوآوری Univale در تمام جنبه های مورد شکل گیری این حرفه ای از اهمیت زیادی برخوردار از حمایت مالی و اقتصادی کشور ما است. ... [+]

دوره جدید از مدیران از نوآوری Univale در تمام جنبه های مورد شکل گیری این حرفه ای از اهمیت زیادی برخوردار از حمایت مالی و اقتصادی کشور ما است. علاوه بر آموزش های استراتژیک و اخلاق موجود، آماده کردن دانش آموزان به منظور توسعه یک چشم انداز جامع و همچنین نوآورانه و پایدار منابع انسانی، بازاریابی، تولید، تدارکات، حقوق صاحبان سهام و کیفیت، دوره جدید می آید با یک شکاف بزرگ به تاکید در امور مالی، اصلی تنگنا های موجود در شرکت ها و پروژه های در برزیل. بنابراین، دولت جدید حرفه ای قادر به تشخیص خواهد بود، قبل از دیگران، موانع اصلی یک کسب و کار و یا پروژه، و همچنین قانون پیشنهاد مدل مدیریت جدید، لاغر، کارآمد، ابتکاری و سودآور.... [-]

برزیل فرماندار والادارس
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

این دوره از مهندسی برق از Univale کارگاه های شیمی، فیزیک، الکترونیک، مواد و اندازه گیری برق، برق ماشین آلات، ابزار دقیق صنعتی، اتوماسیون، نقشه فنی و فناوری اطلاعات و کامپ ... [+]

مهندسی برق

این دوره از مهندسی برق از Univale کارگاه های شیمی، فیزیک، الکترونیک، مواد و اندازه گیری برق، برق ماشین آلات، ابزار دقیق صنعتی، اتوماسیون، نقشه فنی و فناوری اطلاعات و کامپیوتر.

از آنجا که دانش آموزان دوره 1 پروژه های در حال حاضر در تجارت علمی، سالانه برگزار می شود، منجر مقالات علمی. تحقیق و پایان دوره کار توسط شرکت های مختلف به رسمیت شناخته، ایجاد کیت آموزشی است که بهبود فرآیندهای تولید است. راهنمایی های معلمان، دانش آموزان نیز پروژههای توسعه اجتماع در نهادهای نیازمندان منطقه انجام می دادند. ... [-]

برزیل فرماندار والادارس
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
10 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی