توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نهاد به ارمغان می آورد در تاریخ خود از نزدیک به 50 سال، نگرانی در مورد ساخت و ساز از دانش علمی خود را، و آماده به ساده کردن فرایند یادگیری است. ماهر در مفهوم مدرن تدریس که ارزش منافع اجتماعی، احترام می گذارد تفاوت های فردی و ترویج اقدام جمعی و پروژه های میان رشته ای، در یک جهان که با غنی سازی همزیستی از تنوع فرهنگی است.

Univille رسمیت می شناسد که خود را افزایش می دهد هر زمان که چشم انداز جهات و تفاوت را می پذیرد. جمع مثل زندگی، درک کنند که یک محیط با تنوع ایده ها، فرهنگ ها، باورها و دانش فراهم می کند تعادل و فرصت های جهان است.

دانشگاه معتقد است که عقل در طول زمان به دست آورد، در غلبه بر چالش ها و انتقال دانش، پس از آن مردم را تشویق به زندگی می کنند تجربه خود و کشف مجموعهای از دانش است که در هر راه.

Univille، هر روز، مردم را تشویق به ملاقات و رسیدن به اهداف خود. می داند که همه چیز را تا دلیل خود را برای بودن و از طریق تنوع ایده ها و فرهنگ ها، او معتقد است که مردم می توانند کشف و ساخت هدف واقعی خود را.

دانشگاه فکر تشکیل کالج به دکتری و تنها دانشگاه در شمال سانتا کاتارینا است. در 50 سال از تاریخ، نقش آن به عنوان مرجع در آموزش و به عنوان نظر در تشکیل چالش های اصلی از جامعه محلی تثبیت کرده است.

شود Univille شما بیش از حد!

ماموریت، چشم انداز و اصول

ماموریت

ترویج انسانی و فنی و حرفه ای مرجع آموزش برای جامعه، کار در آموزش، پژوهش و گسترش و کمک به توسعه پایدار است.

نظر این است که در سراسر کشور به عنوان یک کالج، پایدار، نوآورانه، بین المللی و مرجع در آموزش، پژوهش و توسعه شناخته شده است.

ارزشهای سازمانی و اصول

تابعیت: استقلال، تعهد، انگیزه، رفاه و مشارکت دموکراتیک مسئول ترویج و توسعه فردی و اجتماعی.

ادغام: تعاونی و عمل مشترک با مجامع داخلی و خارجی ساخت مشترک.

نوآوری: قدرت برای تولید و تبدیل دانش علمی به راه حل های پایدار برای محیط داخلی و خارجی به توسعه اجتماعی و اقتصادی کمک می کند.

مسئولیت زیست محیطی: مدیریت منابع و اقدامات متعهد به تعادل زیست محیطی طرفدار بهبود کیفیت زندگی.

اهداف

تولید و انتشار علمی، تکنولوژیکی، فرهنگی و هنری با هدف خوب اجتماعی است. نوآوری مسئولانه، به گسترش دسترسی و اقامت دانشجو در موسسه. انجام اقدامات مدیریت به دنبال بهبود کیفیت زندگی کاری. ادغام مفاهیم و فن آوری های جدید به فرآیندهای آموزشی، تحقیق و توسعه. توسعه و بهبود روح انتقادی، تحقیقی و تعاملی با جوامع داخلی و خارجی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

تولید دوره های مهندسی Univille متحد می سازد دانش کسب و کار، اقتصاد و مهندسی. ... [+]

در مورد دوره تولید دوره های مهندسی Univille متحد می سازد دانش کسب و کار، اقتصاد و مهندسی. دانش آموز آماده است برای برنامه ریزی، استقرار و مدیریت سیستم های تولید، ترویج بهره وری بهبود یافته از یک شرکت. مهندس تولید درگیر در طراحی، امکان سنجی و محصولات نرم افزار عملیات، که بخش اساسی در صنایع و شرکت ها.

تعیین عیار: مهندس تولید

مدت زمان: 5 سال

کشمکش: صبح و یا شب

حوزه عمل

حوزه کسب و کار:... [-]

برزیل Joinville
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

فرم شهروندان انتقادی و موضع اخلاقی، خواستار روحیه کارآفرینی از هر دانشگاهی است. ... [+]

در مورد دوره فرم شهروندان انتقادی و موضع اخلاقی، خواستار روحیه کارآفرینی از هر دانشگاهی است. کمک به نقش خود در ایجاد، مدیریت و مدیریت سیستم های سازمانی است. را قادر می سازد ورزش ویژگی های حرفه ای علمی برای توسعه پایدار در نظارت بر تغییرات بازار ثابت است.

تعیین عیار: کارشناسی

مدت زمان: 4 سال

کشمکش: صبح و یا شب

مشخصات حرفه ای:

درک آکادمیک تولید و مدیریت علمی، فنی، اقتصادی و اجتماعی را قادر می سازد. تحریک شخصی / اعتماد به نفس حرفه ای برای تصمیم گیری، توسعه مناسب و مدیریت کیفیت.... [-]

برزیل Joinville
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی