توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Marilia در (UNIMAR) دارای بیش از نیم قرن اختصاص داده شده به آموزش متخصصان مجرب به کار در بازار کار است. امروز و خارج از غرفه به عنوان یکی از موسسات آموزشی پیشرو در کشور خواهد شد و در هزاره سوم بزرگترین دانشگاه آموزشی خصوصی در برزیل است.

با تجربه اثبات شده، این سال های آینده به عنوان یک مرکز ژنراتور دانش، انتقال آنها را به چندین نسل و تشکیل رهبران در زمینه های مختلف.

تاریخ

این موسسه در Marilia در آمد، در سال 1938، زمانی که از شهرستان - با تنها 9 سال - در حال حاضر چشم انداز توسعه تجاری، صنعتی و کشاورزی، از جمله افزایش شگفت آور از شاخص جمعیت بود.

در این گردهمایی، استاد Glicério Póvoas مدیریت ایجاد آلتا مدرسه پائولیستا بازرگانی، سپس به نام آکادمی Marilia در تجارت، که نصب این دوره از اقتصاد. بعد در تاریخ 30 دسامبر سال 1956، به انجمن آموزش و پرورش به Marilia امروز حفظ UNIMAR منجر شده است. از آن به بعد رشد زیر تکامل کشور خود طبیعی بود.

UNIMAR به عنوان یک ژنراتور مرکز دانش از طریق آموزش، پژوهش و توسعه، شده است نظارت بر توسعه و شرکت در فرآیندهای تحول جامعه است.

بنابراین، در نتیجه نمی تواند متفاوت باشد: مدرسه برای اولین بار در سال 1938، با بیش از 50 متر مربع، امروز موسسه زیرساخت های کامل، با یکی از دانشگاه مدرن ترین و مجهز دانشگاه در کشور است.

ماموریت

دانشگاه Marilia در است به عنوان ماموریت شکل اخلاقی و توانا حرفه ای، از جمله در جامعه ملی، قادر به ارائه دانش، ترویج فرهنگ، تبادل به منظور توسعه آگاهی جمعی در جستجو ادامه برای بازیابی و همبستگی انسانی.

نظر

یک نهاد مرجع ملی در آموزش عالی است و به عنوان مروج برتری در آموزش، تحقیق و توسعه شناخته شده است.

ارزش

احترام به مشتری، کیفیت و قابلیت اطمینان، تعهد، نوآوری، اخلاق، مسئولیت اجتماعی، پایداری، ایمنی.

هدف

در حال نوآورانه، مشتری گرا، مردم و نتایج در جستجوی مداوم برای کیفیت تدریس.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidade de Marília (UNIMAR)

دوره مدیریت UNIMAR در ژانویه سال 1974 با ماموریت ترویج تشکیل جدایی ناپذیر از حرفه ای، قادر می سازد آن را به مدیریت سازمان از دیدگاه سیستمیک آغاز شد، آماده کارآفرینان اخلا ... [+]

دوره

دوره مدیریت UNIMAR در ژانویه سال 1974 با ماموریت ترویج تشکیل جدایی ناپذیر از حرفه ای، قادر می سازد آن را به مدیریت سازمان از دیدگاه سیستمیک آغاز شد، آماده کارآفرینان اخلاقی، مسئولیت اجتماعی و متعهد به یادگیری مداوم.

شغلی

آموزش های حرفه ای دریافت شده توسط مدیریت تضمین می کند چشم انداز جهانی و دانش خاص از دنیای کسب و کار، اجازه می دهد آن را به عمل در زمینه های زیر: مدیریت، مشاوره و یا مشاور. تجاری، صنعتی، مالی، agropastoral، خدمات - بانک، مالی و غیره؛ بیمارستان ها، درمانگاه ها، آزمایشگاه ها و شرکت های دارویی؛ تعاونی؛ آموزش منطقه؛ شرکت ها و سازمان های دولتی: فدرال، ایالتی و شهری؛ مهمان نوازی و گردشگری. در این معنا، ما می توانید ببینید که زندگی حرفه ای مدیریت پویا است، به شما این امکان اضافه کردن زمینه های جدید به طور مداوم. حضور یک مدیریت حرفه ای، چه در صنعت، چه در موسسات مالی است، هنوز هم در تجارت، ممکن است دارایی که سازمان نیاز دارد تا برنده شوید.... [-]

برزیل مارلیا
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی