توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Sorocaba از - Uniso است دانشگاه جامعه، منطقه ای، غیر فرقهای، کیفیت، دانه اولین دانشکده فلسفه، علوم و نامه های Sorocaba از تاسیس شد در سال 1951، که شروع به عمل به طور موثر در سال 1954 با دو دوره: تعلیم و تربیت و نامه نئو لاتین، و تنها 27 دانش آموزان است.

امروز، Uniso دارای بیش از 60 در مقطع کارشناسی، دوره های آموزشی پس از فارغ التحصیلی و به معنای دقیق، و دوره های فرمت. دانش آموزان خود را از 70 شهرستانها واقع در داخل شعاع 100 کیلومتر در اطراف Sorocaba از آمده است، و بیش از سه دانشگاهها، سرایت: شهر مدرس دانشگاه آلدو Vannucchi، باز در سال 1999؛ دانشگاه Trujillo در که در آن دانشکده فلسفه، علوم و نامه ها در سال 1954 تاسیس شد. سمینار و دانشگاه از سال 1994.

انجمن، هر دو برای اموال را به مدیریت، آن است که توسط جامعه متعلق به دولت و یا نه خصوصی: در این سازمان از آموزش عالی ملی، Uniso به عنوان دانشگاه طراحی شده است. بنابراین، برای مدیریت آن، علاوه بر شورای عالی قدرت خود نگهدارنده، به ریاست Sorocaba از قلمرو مذهبی اسقف اعظم اسقف اعظم و یکپارچه توسط جامعه هشت عضو طبقه بندی sorocabana، Uniso تخته داخلی، از جمله شورای دانشگاه - مشاور متشکل از رهبران، معلمان، دانش آموزان و کارکنان موسسه، نمایندگان خود را نگهدارنده نهاد، تالار شهر، تالار شهر، کانون وکلای از برزیل - کانون وکلای برزیل و مرکز صنایع دولت سائوپائولو - Ciesp. جامعه بودن Uniso وجود دارد به آن خدمت می کنند به طور موثر، از طریق مدیریت دقیق و همیشه به روز.

غیر فرقهای، یعنی، اگر چه نگهدارنده بدن خود شده است توسط اسقفی از Sorocaba از تاسیس، Uniso توسط کلیسای کاتولیک متعلق نیست و یا پیشنهاد دانشگاهی است با آن محدود است، اما توسط ارزش های مسیحی الهام گرفته است.

منطقه ای، اما بدون از دست دادن شخصیت جهانی آن، Uniso توجه به خصوصیات و نیازهای منطقه Sorocaba از است. در این منطقه، Uniso است به طور فزاینده قرار داده، تولید و انتشار دانش، با اثربخشی اجتماعی به عنوان یک عامل قدرتمند عملیاتی از انتظارات عمومی جامعه منطقه ای است.

کیفیت، یعنی از جستجو برای یک دستاورد ثابت و قابل توجهی از جهان شمولی دانش و انسجام با پروژه آموزشی آن با ملاک های ارزیابی از نهادهای مربوطه هدایت کوچک و نه با رشد کمی صرف.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidade de Sorocaba (UNISO)

دوره ها، عمده در تبلیغات، با هدف آموزش حرفه ای و محققان که در راه تغییر و تحول در چندین سناریو ارتباطات معاصر عمل می کنند، آماده به طراحی، تولید و اجرای کمپین های تبلیغات ... [+]

دوره ها، عمده در تبلیغات، با هدف آموزش حرفه ای و محققان که در راه تغییر و تحول در چندین سناریو ارتباطات معاصر عمل می کنند، آماده به طراحی، تولید و اجرای کمپین های تبلیغاتی و پروژه های ارتباطی برای توسعه و ارتقاء تصویر محصولات و خدمات.

میدان عمل حرفه ای در تبلیغات آموزش دیده و هر دو شغل دانشگاهی به عنوان یک محقق و معلم تحریک می شوند، و برای این کار در مناطق مختلف از تبلیغات بازار کار، مانند: خدمات، برنامه ریزی، پژوهش، رسانه ها، خلاق و تولید. تبلیغات همچنین می توانید در بخش های ارتباطات بازاریابی از سازمان های صنعتی، تجاری، ارائه خدمات و در رسانه ها عمل می کنند، و همچنین اقدام در سیستم های مختلف ارتباطات دیجیتال، مانند تلویزیون دیجیتال، وب سایت، سیستم تلفن همراه و سیستم های تلفن همراه ارتباط پخشی. ... [-]
برزیل Sorocaba
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
8 - 12 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidade de Sorocaba (UNISO)

به دنبال پاسخگویی به نیازهای یک بازار حرفه ای رقابتی، ارائه پایه جامد نظری با نرم افزار به واقعیت روزمره از شرکت برای مدیر توسعه جهانی است. ... [+]

به دنبال پاسخگویی به نیازهای یک بازار حرفه ای رقابتی، ارائه پایه جامد نظری با نرم افزار به واقعیت روزمره از شرکت برای مدیر توسعه جهانی است.

میدان عمل این است که از بسیاری از انواع مختلف کسب و کار، از صنایع سنتی و بخش مالی، شرکت های تجاری، ارائه خدمات به بخش عمومی تشکیل شده است.

دیفرانسیل این دوره از مدیران دارای یک سنت از 47 سال، تشکیل Sorocaba از دانش آموزان به و منطقه از سال 1966. در حال حاضر این دوره با بیشترین تعداد از دانش آموزان از Uniso و همچنین در منطقه، آن را تا بیش از 1،800 دانش آموزان و یک دانشکده مجرب با 72 درصد کارشناسی ارشد و پزشکان در کارکنان، بالاتر از حداقل مورد نیاز از MEC. علاوه بر کارآموزی اجباری، آن را به فرصت توسعه و زندگی می کنند طراحی شخصیت اجتماعی، از طریق اقدامات در سازمان های غیر دولتی و یا نهادهای پشتیبانی دارند. ... [-]
برزیل Sorocaba
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی