توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انجمن Prudentina آموزش و پرورش و فرهنگ (APEC)، حمایت از دانشگاه غرب پائولیستا (Unoeste)، رویای معلم Agripino الیویرا لیما فیلو و آنا کاردوسو مایا د الیویرا لیما متولد شد برای دیدار با کمبود آموزش عالی در Presidente Prudente (SP ) و منطقه است. در ماه مه سال 1972، این مربیان با نرم افزار برای مجوز برای بهره برداری از دانشکده هنر، علوم، نامه و Presidente Prudente آموزش و پرورش (Faclepp) از هیئت ملی آموزش و پرورش است.

این شورا در ماه اوت همان سال مجاز شد و در اکتبر 3، 1972 رئيس جمهور، امیلیو مدیچی Garrastazu، امضا فرمان 71190، ایجاد اولین کالج APEC، در Faclepp. پس از آن انجام شد استخوان اول APEC، با 536 نامزدهایی که برای 350 مکان ارائه شده است. در اکتبر 21، 1972، اسقف وابسته به قلمرو اسقف دم خوزه Gonçalves از da Costa از بود ارائه سخنرانی مراسم تحلیف از Faclepp بطور موقت در مسیح محل کالج کینگ.

پرستاری، داروسازی، فیزیوتراپی، پزشکی، دندانپزشکی، بالینی با اشاره به، و مکان هایی مانند آزمایشگاه ها و ورزشگاه: با توجه به آرمان های Agripino و آنا لیما و تقاضای زیادی برای مناطق دیگر از دانش، در سال های بعد کالج سلامت به دنیا آمده اند ورزش. سپس در دانشکده مهندسی عمران، فناوری اطلاعات و بسیاری دیگر از دوره های بالا. بالا از Bongiovani از باغ (در حال حاضر دانشگاه شهر) به سرعت ظهور مجتمع از ساختمان ها که شامل دانشگاه من از Unoeste.

راهنمایی آموزش با کیفیت و زندگی، APEC پدیدار شد. در سال 1987 دانشگاه دوم متولد شد، در کیلومتر 572 بزرگراه Raposo تاوارس در محله Limoeiro از Presidente Prudente در، با دوره های در زمینه های علوم کشاورزی، انسانی و اجتماعی کاربردی. در همان سال، یک حکم وزارتی 83 / MEC Unoeste به رسمیت شناخته شده به عنوان دانشگاه - از آن تنها نهاد خصوصی آموزش عالی در غرب سائو پائولو با این عنوان است.

دانشگاه و همچنین ساختارهای مواد، فن آوری و انسان، همیشه با کیفیت بالا ضرب شده است. بیرونزدهی طبقهی خانه تابستانی، درمانگاه ها، بیمارستان دامپزشکی، مزرعه آزمایشی، ساختمان آزمایشگاهی، مراکز زراعی، دامداری و سایر مناطق برای آموزش عالی، تحقیقات علمی و عمل ثابت شهروندی. یکی دیگر از داده های مربوطه: جهت APEC همیشه حرفه ای بسیار صالح، بسیاری از بخشی از تدریس / کارکنان اداری از آغاز تا به امروز.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)

تور خارج از غرفه برای برخی از مهارت های حرفه ای افزایش یافته است، هدف قرار داده و البته در Unoeste به عنوان ویژگی های رهبری، رابطه انسان مناسب، شفافیت و در سازمان و بهره ... [+]

تور خارج از غرفه برای برخی از مهارت های حرفه ای افزایش یافته است، هدف قرار داده و البته در Unoeste به عنوان ویژگی های رهبری، رابطه انسان مناسب، شفافیت و در سازمان و بهره برداری از ایده ها و استدلال منطقی انجام شده است. در طول فارغ التحصیلی، دانشگاهی در تماس با رشته هایی مانند انسان شناسی، تاریخ، جغرافیا، جامعه شناسی، محصولات غذایی و آشامیدنی، برنامه ریزی گردشگری، امکانات اسکان، حمل و نقل، آژانس مسافرتی، در میان دیگران است. متخصص گردشگری ترویج، سازماندهی و قصد دارد سفر، رویدادها و اوقات فراغت و فعالیت کسب و کار. و می تواند در کشتی ها، استراحتگاه ها، هتل ها، آپارتمان ها، آژانس های مسافرتی، سازمان رویداد، خطوط هوایی، پارک، گردشگری کشورهای عضو اکو، گردشگری ماجراجویی، مشاوره، فعالیت های سرگرمی و اوقات فراغت، برنامه ریزی کنفرانس و همایش ها، ارگان عمل می کنند عمومی، در میان بسیاری از امکانات دیگر. فارغ التحصیلی در Unoeste ارائه می دهد درس های عملی، سفرهای فنی، آزمایشگاه خاص میزبانی وب، مواد غذایی و آشامیدنی و کامپیوتر، و همچنین شرکت تازه وارد، که اجازه می دهد دانش آموزان آموزش های مختلف است.... [-]

برزیل رئیس جمهور پرودنته
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی