توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پارائیبا دره - Univap توسط MEC در سال 1992 به رسمیت شناخته شده، یک جامعه غیر انتفاعی، آموزش، تحقیق و توسعه است. تاریخ Univap از سال 1954 با ایجاد دانشکده حقوق پارائیبا دره آغاز شد.

پس از آن دیگر قوای اند با توجه به نیازهای منطقه، به طور عمده در São José dos کامپوس، که به سرعت با ورود صنایع متعدد در حال رشد بود بوجود آمده است. امروز، این دانشگاه دارای بیش از 40 برنامه های تحصیلات تکمیلی در زمینه های مختلف از دانش، که توسط قانون مدارس، بهداشت و درمان علوم، مهندسی، معماری و شهرسازی، آموزش و پرورش و هنر و علوم اجتماعی و ارتباطات است. به عنوان یک دانشگاه نیز ارائه می دهد آموزش مداوم و کارشناسی ارشد Sensu stricto اول، شش برنامه کارشناسی ارشد و دکترا سه.

Univap است در پردیس Urbanova، بزرگترین زیرساخت های دانشگاه: موسسه تحقیقات و توسعه (IR & D)، فراهم می کند که 44 آزمایشگاه، مجهز به دقت بالا و دستگاه های برش لبه؛ طبیعت مرکز مطالعه، که جمع Serpentarium، پروانه، باغ و گلخانه گیاهان دارویی و رصدخانه نجوم و فیزیک فضا. در حال حاضر دارای سه شعبه، 2 در São José dos کامپوس (Urbanova و Castejón از) و 1 در کامپوس انجام Jordao (چنار).

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

کارشناسی مهندس شیمی فارغ التحصیل از UNIVAP عمومی حرفه ای، که طول می کشد مراقبت از اضافه کردن دانش به شما را قادر به کار در تمام بخش های صنعت و همچنین مدیریت و پژوهش تحول ... [+]

کارشناسی مهندس شیمی فارغ التحصیل از UNIVAP عمومی حرفه ای، که طول می کشد مراقبت از اضافه کردن دانش به شما را قادر به کار در تمام بخش های صنعت و همچنین مدیریت و پژوهش تحول فرآیندهای مختلف درگیر در بازار فعلی است کار می کنند.

مدرک تحصیلی: مهندس شیمی

ساعت: 3840 ساعت (حداقل 5 سال)

پروفایل فارغ التحصیلان

البته به دنبال ارائه یک پروفایل خروج حرفه ای است که آنها را قادر به جذب، توسعه فن آوری های جدید و به عمل انتقادی و خلاقانه در شناسایی و حل و فصل مشکلات، با توجه به جنبه های سیاسی خود را از اقتصادی، اجتماعی، زیست محیطی و فرهنگی، با خواسته دیدگاه اخلاقی از جامعه است. همچنین به دنبال توسعه یک وضعیت توسعه حرفه ای مستمر.... [-]

برزیل São José dos Campos
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی