توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

دانش آموزان ما در قلب آکادمی موسیقی و صدا هستند که توسط تیم ما از معلمان اختصاص یافته پشتیبانی می شود. ما ارائه می دهیم که کارآفرینی موسیقی و آموزش تولید را به شما پیشنهاد می کنیم و شما را برای حرفه ای در صنعت موسیقی مدرن با مهارت های شناخته شده موسیقی آماده می کنیم.

در سال 1994، آکادمی موسیقی و صدا، موسیقی های حرفه ای را برای دانش آموزان حرفه ای برای سنین 16 تا 19 سال ارائه می دهد و از طریق تحصیلات کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در ادینبورگ، اکستر، گیتشده، گلاسگو، ساوتهمپتون، سویدنون و آنلاین ارائه می دهد.

با هنرمندان بریتانیایی که بر صحنه موسیقی جهانی غالب شده و محبوبیت فستیوال های جشنواره و موسیقی زنده، که 4 میلیارد پوند به اقتصاد انگلستان اختصاص دارد، یک صنعت هیجان انگیز است که بخشی از آن باشد. طیف گسترده ای از مسیرهای حرفه ای برای پیروزی از آهنگسازی و تولید به مرحله مدیریت و مهندسی صدا وجود دارد. منبع: موسیقی انگلستان، آرزوی شما اینجا بود

فارغ التحصیلان AMS در حال حاضر با موفقیت در انگلستان و صنعت موسیقی جهان کار می کنند، فارغ التحصیلان برجسته عبارتند از:

تریستان ایوانز از ومپ ها

Tristan Evans - Drummer در ویرجین EMI گروه The Vamps را امضا کرد. او همچنین تولید کننده بسیاری از آهنگ های خود است. آنها رکورد خود را راه اندازی کرده اند و در استادیوم های سراسر دنیا بازی می کنند.

لورنس جونز هنرمند بلوز سال

لورنس جونز - ترانه سرا، گیتاریست و خواننده، برنده جوایز جواهرفروشی سال 2014 در سال 2015 و 2016 است. او از وان موریسون، جیمز بایت، جولز هلند و پسر بچه حمایت کرده است.

دانش آموزان جاش کومرا

جاش کومرا - به Sony RCA امضا کرده است، او شماره 1 تک آهنگ "Do not Go" را با Wretch 32 نوشت. او در حال انتشار آلبوم خود، همکاری با دوست Naughty Boy و Emeli Sandé است.

پرتاب کننده Eddy برای پایین آمدن از اقیانوس اطلس

Eddy Thrower - درامر در پایین آتلانتیس، فروش 6 تور بریتانیا و همچنین داشتن 2 Top 40 آلبوم. آنها دارای موسیقی در بازی هایی مانند تونی هاوک و قهرمان گیتار هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی