توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

دانش آموزان ما در قلب آکادمی موسیقی و صدا هستند که توسط تیم ما از معلمان اختصاص یافته پشتیبانی می شود. ما ارائه می دهیم که کارآفرینی موسیقی و آموزش تولید را به شما پیشنهاد می کنیم و شما را برای حرفه ای در صنعت موسیقی مدرن با مهارت های شناخته شده موسیقی آماده می کنیم.

در سال 1994، آکادمی موسیقی و صدا، موسیقی های حرفه ای را برای دانش آموزان حرفه ای برای سنین 16 تا 19 سال ارائه می دهد و از طریق تحصیلات کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در ادینبورگ، اکستر، گیتشده، گلاسگو، ساوتهمپتون، سویدنون و آنلاین ارائه می دهد.

با هنرمندان بریتانیایی که بر صحنه موسیقی جهانی غالب شده و محبوبیت فستیوال های جشنواره و موسیقی زنده، که 4 میلیارد پوند به اقتصاد انگلستان اختصاص دارد، یک صنعت هیجان انگیز است که بخشی از آن باشد. طیف گسترده ای از مسیرهای حرفه ای برای پیروزی از آهنگسازی و تولید به مرحله مدیریت و مهندسی صدا وجود دارد. منبع: موسیقی انگلستان، آرزوی شما اینجا بود

فارغ التحصیلان AMS در حال حاضر با موفقیت در انگلستان و صنعت موسیقی جهان کار می کنند، فارغ التحصیلان برجسته عبارتند از:

تریستان ایوانز از ومپ ها

Tristan Evans - Drummer در ویرجین EMI گروه The Vamps را امضا کرد. او همچنین تولید کننده بسیاری از آهنگ های خود است. آنها رکورد خود را راه اندازی کرده اند و در استادیوم های سراسر دنیا بازی می کنند.

لورنس جونز هنرمند بلوز سال

لورنس جونز - ترانه سرا، گیتاریست و خواننده، برنده جوایز جواهرفروشی سال 2014 در سال 2015 و 2016 است. او از وان موریسون، جیمز بایت، جولز هلند و پسر بچه حمایت کرده است.

دانش آموزان جاش کومرا

جاش کومرا - به Sony RCA امضا کرده است، او شماره 1 تک آهنگ "Do not Go" را با Wretch 32 نوشت. او در حال انتشار آلبوم خود، همکاری با دوست Naughty Boy و Emeli Sandé است.

پرتاب کننده Eddy برای پایین آمدن از اقیانوس اطلس

Eddy Thrower - درامر در پایین آتلانتیس، فروش 6 تور بریتانیا و همچنین داشتن 2 Top 40 آلبوم. آنها دارای موسیقی در بازی هایی مانند تونی هاوک و قهرمان گیتار هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Academy of Music & Sound Online

این دوره 1 ساله معادل با سال سوم تحصیلی است که پس از مطالعه یک درس پایه موسیقی، HND یا تجربه صنعت با شرایط تحصیلی طراحی شده است. تایید شده توسط دانشگاه وولهرهمپتون، توسعه ... [+]

این دوره 1 ساله معادل با سال سوم تحصیلی است که پس از مطالعه یک درس پایه موسیقی، HND یا تجربه صنعت با شرایط تحصیلی طراحی شده است. تایید شده توسط دانشگاه وولهرهمپتون، توسعه یافته است تا منعکس کننده Pathways حرفه ای اصلی در صنعت، از جمله عملکرد، تولید و کسب و کار.

BA (HONS) PROFESSIONAL MUSIC BUSINESSجزئیات دورهدورهآموزش، مشاوره و راهنمایی از مربیان صنعتشبکه و همکاری با موسیقیدانان دیگر و افراد همفکرکسب دانش عمیق در مورد اینکه چگونه کسب و کار و موسیقی کار می کنندمدیریت و فروش محصولات موسیقی خود رارزومه و نمونه کارهای خود را با تجربه و محصولات واقعی تجربه کنیدBA (Hons) واحد های حرفه ای موسیقیPROFESSIONAL PROJECT... [-]
بریتانیا Edinburgh Exeter Glasgow Southampton  + 1 بیشتر
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی