Bucks New University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Bucks New University با سابقه غنی 125 ساله ، برنامه های مدرک با کیفیت بالا و متمرکز بر اشتغال را در طیف گسترده ای از حوزه های موضوعی ارائه می دهد ، از جمله:

ما توسط راهنمای دانشگاه خوب 2021 رتبه 25 دانشگاه برتر برای کیفیت را کسب کرده ایم و همراه با 98٪ نرخ اشتغال فارغ التحصیلان (HESA 2020) ، امکانات پیشرفته و 3 اتحادیه برتر دانشجویان (NSS) 2020) ، ما همه چیزهایی را که شما برای موفقیت در مسیر موفقیت خود لازم دارید ، داریم.

144091_BF0958images-Top25teaching1Bucks New University","author_url":"","source":""}" />

20 دانشگاه برتر انگلستان برای اشتغال به تحصیلات تکمیلی (HESA 2020)

از روز اول ، ما شما را تشویق می کنیم که در آینده شغلی خود تمرکز کنید و از فرصت های زیادی که در هنگام تحصیل استفاده می کنید استفاده کنید.

ارتباطات صنعت ، اعتبارسنجی ، جایگذاری ، ارتقا of کارآفرینی و بازدید از سخنرانان مهمان به شما کمک می کند تا در بازار کار برجسته شوید. تمرکز قوی ما بر اشتغال در تمام دوره های ما جریان دارد و فارغ التحصیلان ما داستان های عالی برای گفتن دارند.

ما افتخار می کنیم که 10 دانشگاه برتر انگلستان برای اشتغال به کار فارغ التحصیلان هستیم (HESA 2020) ، 98٪ از فارغ التحصیلان ما را در مدت 15 ماه پس از فارغ التحصیلی در استخدام یا ادامه تحصیل می بینیم.

144092_BF0958images-Top10employability1Bucks New University","author_url":"","source":""}" />

3 اتحادیه برتر دانشجویان (NSS 2020)


ما می فهمیم که تحصیل در باکس فقط کسب مدرک نیست. این در مورد غواصی در تجربه های جدید ، پیدا کردن و کشف احساسات جدید ، پیدا کردن دوستان جدید و شکوفایی از راه های شگفت انگیز است.

اتحادیه دانشجویان ما اخیراً در انگلستان به شماره سه (NSS 2020) رأی داده شده است و در هر مکانی که باشید ، یک باشگاه ، جامعه یا تیم برای عضویت پیدا خواهید کرد. نیازی به ذکر فرصت های بیشمار دیگر نیست که می توانید در خارج از دوره خود شرکت کنید ، مانند داوطلبانه ، کارگاه های مهارت آموزی و یک تقویم برنامه ای مختلف و بسته بندی شده. بعلاوه ، با تشکر از طرح Big Deal ، تمام باشگاه ها ، انجمن ها و فعالیت های ما رایگان هستند!

144089_BF0958images-Top3unionBucks New University","author_url":"","source":""}" />

امکانات پیشرفته کشور

ما در امکانات چشمگیر سرمایه گذاری کرده ایم ، بنابراین ، هنگامی که فارغ التحصیل می شوید ، دانش و تجربه شما به روز خواهد شد. از شبیه ساز پرواز گرفته تا کلینیک بیمارستان یا کلینیک ورزشی و سلامتی گرفته تا آزمایشگاه روانشناسی ، کارفرمایان آینده خواهند دید که شما از قبل راه خود را می دانید.

144858_Images-for-Karen_1212.jpgBucks New University","author_url":"","source":""}" alt="144858_Images-for-Karen_1212.jpg" />

مکان ایده آل


شما در یکی از سه مکان اصلی تحصیل خواهید کرد ، یا در باکینگهام شایر زیبا ( High Wycombe یا Aylesbury ) یا در Middlesex پر جنب و جوش ( Uxbridge ). هر کجا که دوره شما را به زمین بیندازد ، جوامع پذیرایی ، ایمنی ، سرگرمی های فراوان برای مشغول نگه داشتن شما و کیلومترها حومه با شکوه برای گشت و گذار خواهید دید. ارتباطات مکرر و سریع با لندن ، بدون هزینه های بالای زندگی ، از همه دانشگاه ها به راحتی به هیجانات و هیجانات پایتخت دسترسی پیدا می کند. همه مکان ها به ایستگاه های قطار یا قطار نزدیک هستند. فرودگاه های بزرگ لندن مانند فرودگاه هیترو نیز در این نزدیکی هستند.

خانه خارج از خانه


دور شدن ممکن است دلهره آور به نظر برسد اما ما طیف وسیعی از گزینه های اقامت را برای انتخاب ارائه می دهیم و سالن های اقامت ما فرصتی عالی را برای ملاقات با افراد جدید به شما می دهد.

ما همچنین در دانشگاه خدمات پشتیبانی زیادی داریم ، بنابراین بدون توجه به سوال یا مشکل شما ، می توانیم شما را به سمت شخصی که می تواند کمک کند راهنمایی کنیم.

144851_Hugendenexteriorimage.jpgBucks New University","author_url":"","source":""}" alt="144851_Hugendenexteriorimage.jpg" />

اطلاعات بیشتر


برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما مراجعه کنید. یا چرا در مورد دلایل مهم انتخاب باکس و شرکت در یک روز آزاد مجازی یا گفتگوی آنلاین با کارمندان و دانشجویان ما اطلاعات بیشتری کسب نمی کنید .

مکان ها

High Wycombe

Bucks New University

Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ High Wycombe, انگلستان, بریتانیا

Uxbridge

Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, انگلستان, بریتانیا

آیلسبوری

Address
59 Walton Street
HP21 7QG آیلسبوری, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید