Bucks New University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گذشته ما

Bucks New University در ابتدا در سال 1891 به عنوان دانشکده علوم و هنر تاسیس شد. در آن زمان مدرسه کلاس های شبانه را به مردم محلی ارائه داد - و در ابتدا با مالیات بر آبجو و ارواح بودجه!

در قرن بیستم، مدرسه شروع به توسعه ارتباطات قوی با صنایع محلی مانند ساخت مبلمان و کابینت ساخت. این آغاز ارتباط طولانی ما با طراحی و ساخت مبلمان بود.

پس از جنگ جهانی دوم، دانشکده گسترش یافت و به عنوان دانشکده هنر و فناوری وایکوام شناخته شد. بالا Wycombe مرکز صنعت مبلمان بود و تخمین می گوید حدود 80 درصد از کل صندلی های چوبی کشور در دهه 1960 ساخته شده است.

در سال 1999، دانشگاه دولتی کالج دانشگاه را به عنوان دانشگاه کالج Chilterns Buckinghamshire شناخته شد. این تنها سال 2007 نبود که ما آن را به نام جدیدترین دانشگاه جدید Buckinghamshire تغییر دادیم.

یک دوره توسعه

تا دهه 2000 ، دانشگاه در تعدادی از سایتها تقسیم شده بود. در سال 2009 ما متحد شدیم و سه پردیس ایجاد کردیم. اواخر noughties با گسترش فضای دانشگاه ، کارهای عمرانی زیادی را شاهد بودیم و ساختمان ابتکاری Gateway ما در پردیس High Wycombe افتتاح شد.

ما اکنون بیش از 125 سال در حال تحصیل هستیم و در سالانه حدود 9000 دانشجو به محوطه دانشگاه می رویم.

برخی از فارغ التحصیلان معروف

  • نوئل فیلینگینگ - نوئل کمدی شناخته شده است و در ابتدا در The Powerful Boosh ستاره دار شده است. شما اکنون او را در کانال 4 بریتانیا پخته کردن را پیدا کنید. نوئل در حال طراحی گرافیک و تبلیغات در حالی بود که در اینجا بود.
  • Naomi Riches - نائومی یک بازیگر انطباقی است که مدال برنز را در پارالمپیک تابستانی 2008 و طلا در پارالمپیک تابستانی 2012 به دست آورد. احتمالا خیلی مناسب است، به عنوان مطالعه متال طراحی شده
  • Chloe Rogers - Chloe یکی از بهترین بازیکنان هاکی در این کشور است و مدال برنز المپیک 2012 لندن را به دست آورد. او برای انگلستان و بریتانیا 162 بار بازی کرده است.

کنونی ما

در حال حاضر Bucks دارای سه مرکز اصلی، High Wycombe، Uxbridge و Aylesbury است. بالا Wycombe جایی است که بیشتر دوره های ما مبتنی بر است. دانشگاه اوکسبریج منزل است به طیف گسترده ای از دوره های پرستاری و بهداشت و درمان، در حالی که دانشگاه پردیس Aylesbury Vale ارائه می دهد مجموعه ای از دوره های که به حرفه و برنامه های حرفه ای است.

طی ده سال گذشته، ما بیش از 100 میلیون پوند سرمایه گذاری کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها نیازهای کارکنان و دانشجویان ما را برآورده می کنند. دروازه، ساختمان برجسته ما، یک مجتمع پیشرفته است که میزبان استودیوهای تولید رسانه، یک کتابخانه، امکانات ورزشی و یک سالن ورزشی است که در زیر یک سقف قرار دارد. Gateway چنین فضایی نوآورانه ای بود و لذت بردم که جایزه ی RIBA را در سال 2010 به دست آورد.

در سال 2016، ما چند میلیون پوندی عملکرد انسانی، ورزش و سلامتی را باز کردیم که یک چراغ مخصوص ورزش های پرطرفدار و علوم ورزشی است. این مرکز دارای مسیر سه لاین با تکنولوژی 3D motion-capture همراه با یک آسیب ورزشی و کلینیک فیزیوتراپی است. این در حال حاضر تبدیل به یک مرکز برای تهویه مطبوع و درمان در منطقه است.

ما همچنین اخیرا بال جنوب پردیس ما در کوئین الکساندرا جاده High Wycombe را برای ایجاد مناطق یادگیری اختصاص داده شده و سفارشی به همراه فضاهای غیر رسمی برای دانش آموزان به روز رسانی کرده ایم.

در عین حال، سرمایه گذاری ما در روستای دانشجویان Hughenden معنی است که در حال حاضر بیش از 400 اتاق در دسترس برای دانش آموزان وجود دارد، همه فقط یک پیاده روی کوتاه از دانشگاه High Wycombe ما است.

برخی از دوره های آموزشی

ما دوره های سفر و هواپیمایی پیشرو در صنعت را ارائه می دهیم، به دانشجویان فرصت می دهد که مجوز خلبان حرفه ای را در حین تحصیل در دانشگاه نیز مطالعه کنند.

ما همچنین تولید فیلم و تلویزیون را ارائه می دهیم و مشارکتهای پاداش دهنده ای را با برخی از نام های مطرح صنعت در رسانه ها جعل کرده ایم.

ما یکی از معدود دانشگاه هایی است که مدرک پلیس را ارائه می دهند و به دانش آموختگان فرصت می دهند که در نیروی پلیس به کار خود ادامه دهند.

Bucks همچنین یکی از پیشگامان ارائه مدارک تحصیلی پرستاری در جنوب شرق است که بزرگسالان، کودک و سلامت روان را قبل از مدرک ارائه می دهد.

آینده ما

دانش آموزان در بک ها در قلب همه چیزهایی هستند که ما انجام می دهیم. ما برنامه های هیجان انگیز برای آینده برای ایجاد امکانات و خدمات ما حتی الهام بخش تر و پاداش برای همه کسانی که با ما مطالعه می کنند.

ما بر شهرت عالی ما تأکید خواهیم کرد تا نقش خود را به عنوان مرکز یادگیری و گسترش جوامع محلی، ملی و بین المللی گسترش دهیم. ما همچنین می خواهیم اعتبار خود را برای تحقیق و سرمایه گذاری، در سراسر رشته های علمی و حرفه ای، توسعه دهیم.

دیدگاه ما

چشم انداز ما ساده است. ما می خواهیم به یک دانشگاه پیشرو برای آموزش حرفه ای و خلاقانه و تحقیق کاربردی تبدیل شویم. به همین دلیل است که ما به طور مرتب پرتفویهای دوره خود را توسعه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که دانشجویان چه چیزی نیاز دارند و به آنها کمک می کند تا به اشتغال برسند.

سه چشم انداز اصلی برای دید ما وجود دارد: آموزش، پژوهش و مردم ما.

  • برای آموزش و پرورش ما در حال تحصیل در دانشگاه ها هستیم تا بتوانیم زندگی را تغییر دهیم و توانایی های خود را برای فارغ التحصیلانمان برای تغییر جهان فراهم کنیم. ما می خواهیم دانش آموزانمان را برای موفقیت به چالش بکشیم و به چالش بکشیم و مشارکت های قوی با سازمان ها ایجاد کنیم تا فرصتی بی نظیر برای دانش آموزانمان فراهم کنیم.
  • از لحاظ تحقیق ، تعداد تحقیقات کارکنان را افزایش داده و بهبود می بخشد تا شهرت حتی برتری را برای برتری به دست آورد. فعالیت تحقیقاتی و سازمانی ما تجربیات دانشجویان ما را غنی سازی کرده و پیشرفت می بخشد و ما تحقیقات متقابل انضباطی را برای ایجاد تفکر نوآورانه خواهیم داشت.
  • مردم ما به این تغییرات کمک خواهند کرد. ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که کارکنان ما یک درک صریح از نقش و مسئولیت های آنها دارند. ما در زیرساخت پیشرفته دیجیتال سرمایه گذاری می کنیم تا روش های جدید و بهبود یافته کار را تشویق کنیم. با تشکر از تداوم پیوسته همه کارکنان ما، ما زندگی واقعی دانش آموزان را به طور واقعی تغییر خواهیم داد.

مکان ها

High Wycombe

Bucks New University

Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ High Wycombe, انگلستان, بریتانیا

Uxbridge

Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, انگلستان, بریتانیا

آیلسبوری

Address
59 Walton Street
HP21 7QG آیلسبوری, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید