توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گذشته ما

Bucks New University در ابتدا در سال 1891 به عنوان دانشکده علوم و هنر تاسیس شد. در آن زمان مدرسه کلاس های شبانه را به مردم محلی ارائه داد - و در ابتدا با مالیات بر آبجو و ارواح بودجه!

در قرن بیستم، مدرسه شروع به توسعه ارتباطات قوی با صنایع محلی مانند ساخت مبلمان و کابینت ساخت. این آغاز ارتباط طولانی ما با طراحی و ساخت مبلمان بود.

پس از جنگ جهانی دوم، دانشکده گسترش یافت و به عنوان دانشکده هنر و فناوری وایکوام شناخته شد. بالا Wycombe مرکز صنعت مبلمان بود و تخمین می گوید حدود 80 درصد از کل صندلی های چوبی کشور در دهه 1960 ساخته شده است.

در سال 1999، دانشگاه دولتی کالج دانشگاه را به عنوان دانشگاه کالج Chilterns Buckinghamshire شناخته شد. این تنها سال 2007 نبود که ما آن را به نام جدیدترین دانشگاه جدید Buckinghamshire تغییر دادیم.

یک دوره توسعه

تا 2000 سالگی، دانشگاه در تعدادی از سایتها تقسیم شده است. در سال 2009، ما با همکاری سه مرکز آموزشی، با امکانات اصلی دانشگاه کمپای High Wycombe تثبیت شدیم. در نهایت، نواحی مختلف، کار توسعه گسترده ای را به نمایش گذاشتند، زیرا محوطه دانشگاه گسترش یافت و ساختمان نوآورانه دروازه ما باز شد. این مجتمع یادگیری مجتمع پیشرفته پیشرفته تر از زمان خود بود و جایزه معتبر RIBA را در سال 2010 به دست آورد.

ما اکنون بیش از 125 سال در حال تحصیل هستیم و در سالانه حدود 9000 دانشجو به محوطه دانشگاه می رویم.

برخی از فارغ التحصیلان معروف

  • نوئل فیلینگینگ - نوئل کمدی شناخته شده است و در ابتدا در The Powerful Boosh ستاره دار شده است. شما اکنون او را در کانال 4 بریتانیا پخته کردن را پیدا کنید. نوئل در حال طراحی گرافیک و تبلیغات در حالی بود که در اینجا بود.
  • Naomi Riches - نائومی یک بازیگر انطباقی است که مدال برنز را در پارالمپیک تابستانی 2008 و طلا در پارالمپیک تابستانی 2012 به دست آورد. احتمالا خیلی مناسب است، به عنوان مطالعه متال طراحی شده
  • Chloe Rogers - Chloe یکی از بهترین بازیکنان هاکی در این کشور است و مدال برنز المپیک 2012 لندن را به دست آورد. او برای انگلستان و بریتانیا 162 بار بازی کرده است.

کنونی ما

در حال حاضر Bucks دارای سه مرکز اصلی، High Wycombe، Uxbridge و Aylesbury است. بالا Wycombe جایی است که بیشتر دوره های ما مبتنی بر است. دانشگاه اوکسبریج منزل است به طیف گسترده ای از دوره های پرستاری و بهداشت و درمان، در حالی که دانشگاه پردیس Aylesbury Vale ارائه می دهد مجموعه ای از دوره های که به حرفه و برنامه های حرفه ای است.

طی ده سال گذشته، ما بیش از 100 میلیون پوند سرمایه گذاری کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها نیازهای کارکنان و دانشجویان ما را برآورده می کنند. دروازه، ساختمان برجسته ما، یک مجتمع پیشرفته است که میزبان استودیوهای تولید رسانه، یک کتابخانه، امکانات ورزشی و یک سالن ورزشی است که در زیر یک سقف قرار دارد. Gateway چنین فضایی نوآورانه ای بود و لذت بردم که جایزه ی RIBA را در سال 2010 به دست آورد.

در سال 2016، ما چند میلیون پوندی عملکرد انسانی، ورزش و سلامتی را باز کردیم که یک چراغ مخصوص ورزش های پرطرفدار و علوم ورزشی است. این مرکز دارای مسیر سه لاین با تکنولوژی 3D motion-capture همراه با یک آسیب ورزشی و کلینیک فیزیوتراپی است. این در حال حاضر تبدیل به یک مرکز برای تهویه مطبوع و درمان در منطقه است.

ما همچنین اخیرا بال جنوب پردیس ما در کوئین الکساندرا جاده High Wycombe را برای ایجاد مناطق یادگیری اختصاص داده شده و سفارشی به همراه فضاهای غیر رسمی برای دانش آموزان به روز رسانی کرده ایم.

در عین حال، سرمایه گذاری ما در روستای دانشجویان Hughenden معنی است که در حال حاضر بیش از 400 اتاق در دسترس برای دانش آموزان وجود دارد، همه فقط یک پیاده روی کوتاه از دانشگاه High Wycombe ما است.

برخی از دوره های آموزشی

ما دوره های سفر و هواپیمایی پیشرو در صنعت را ارائه می دهیم، به دانشجویان فرصت می دهد که مجوز خلبان حرفه ای را در حین تحصیل در دانشگاه نیز مطالعه کنند.

شما بعضی از دوره های مدیریت موسیقی در انگلستان را اینجا خواهید یافت. ما همچنین تولید فیلم و تلویزیون را ارائه می دهیم و مشارکت های ارزشمند را با برخی از نام های صنایع بالا در رسانه ها مطرح می کنیم.

ما یکی از معدود دانشگاه هایی است که مدرک پلیس را ارائه می دهند و به دانش آموختگان فرصت می دهند که در نیروی پلیس به کار خود ادامه دهند.

Bucks همچنین یکی از پیشگامان ارائه مدارک تحصیلی پرستاری در جنوب شرق است که بزرگسالان، کودک و سلامت روان را قبل از مدرک ارائه می دهد.

آینده ما

دانش آموزان در بک ها در قلب همه چیزهایی هستند که ما انجام می دهیم. ما برنامه های هیجان انگیز برای آینده برای ایجاد امکانات و خدمات ما حتی الهام بخش تر و پاداش برای همه کسانی که با ما مطالعه می کنند.

ما بر شهرت عالی ما تأکید خواهیم کرد تا نقش خود را به عنوان مرکز یادگیری و گسترش جوامع محلی، ملی و بین المللی گسترش دهیم. ما همچنین می خواهیم اعتبار خود را برای تحقیق و سرمایه گذاری، در سراسر رشته های علمی و حرفه ای، توسعه دهیم.

یک فضای دیجیتال جدید

برای الهام بخشیدن به جوانان برای رفتن به حرفه های هیجان انگیز و پر ارزش، ما در حال همکاری با کالج الیسبوری برای ایجاد یک مرکز جدید برای حمایت از شروع کسب و کار در بخش دیجیتال است. این امکانات شامل یک مجموعه امنیت امنیتی و یک استودیوی طراحی مهندسی واقعیت مجازی است. کسب و کار قادر خواهد بود مشاوره، پشتیبانی و فضا را برای کمک به رشد و پیشرفت خود در اختیار بگیرد.

ما می خواهیم یک فرهنگ دگرگونی را ببینیم که نوآوری، خلاقیت و سازمانی شکوفا شود. فارغ التحصیلان ما در حال تغییر جهان هستند. آنها یک آینده هیجان انگیز خواهند داشت، و بدین ترتیب باکس نیز خواهد بود.

دیدگاه ما

چشم انداز ما ساده است. ما می خواهیم به یک دانشگاه پیشرو برای آموزش حرفه ای و خلاقانه و تحقیق کاربردی تبدیل شویم. به همین دلیل است که ما به طور مرتب پرتفویهای دوره خود را توسعه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که دانشجویان چه چیزی نیاز دارند و به آنها کمک می کند تا به اشتغال برسند.

سه چشم انداز اصلی برای دید ما وجود دارد: آموزش، پژوهش و مردم ما.

  • برای آموزش و پرورش ما در حال تحصیل در دانشگاه ها هستیم تا بتوانیم زندگی را تغییر دهیم و توانایی های خود را برای فارغ التحصیلانمان برای تغییر جهان فراهم کنیم. ما می خواهیم دانش آموزانمان را برای موفقیت به چالش بکشیم و به چالش بکشیم و مشارکت های قوی با سازمان ها ایجاد کنیم تا فرصتی بی نظیر برای دانش آموزانمان فراهم کنیم.
  • از لحاظ تحقیق ، تعداد تحقیقات کارکنان را افزایش داده و بهبود می بخشد تا شهرت حتی برتری را برای برتری به دست آورد. فعالیت تحقیقاتی و سازمانی ما تجربیات دانشجویان ما را غنی سازی کرده و پیشرفت می بخشد و ما تحقیقات متقابل انضباطی را برای ایجاد تفکر نوآورانه خواهیم داشت.
  • مردم ما به این تغییرات کمک خواهند کرد. ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که کارکنان ما یک درک صریح از نقش و مسئولیت های آنها دارند. ما در زیرساخت پیشرفته دیجیتال سرمایه گذاری می کنیم تا روش های جدید و بهبود یافته کار را تشویق کنیم. با تشکر از تداوم پیوسته همه کارکنان ما، ما زندگی واقعی دانش آموزان را به طور واقعی تغییر خواهیم داد.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Bucks New University

صنعت حمل و نقل هوایی پیشرفته است و به طور مداوم در فن آوری ها، فرایندها و پروتکل ها تکامل یافته است. ما به دنبال افراد سازگار و وابسته هستیم که رویکرد منطقی و ذهنی انتقاد ... [+]

بررسی دوره

صنعت حمل و نقل هوایی پیشرفته است و به طور مداوم در فن آوری ها، فرایندها و پروتکل ها تکامل یافته است. ما به دنبال افراد سازگار و وابسته هستیم که رویکرد منطقی و ذهنی انتقادی دارند. Bucks دارای اعتبار قدیم برای مقاصد هوانوردی است و این دوره پاسخگو، تغییرات ثابت در این صنعت هیجان انگیز را نشان می دهد.

این برنامه با تغییرات مداوم در صنعت حمل و نقل هوایی هماهنگ شده است، این امر به شما اطمینان می دهد که مهارت های این بخش پر انرژی مورد نیاز است.... [-]

بریتانیا High Wycombe Uxbridge
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Bucks New University

شما می توانید بسیاری از پیچ و تاب های مد، و همچنین چگونه به تحقیق و توسعه ایده های تولید مد هیجان انگیز و نوآورانه کشف. این دوره روش های جدید ساخت و تفکر را پرورش می دهد. ... [+]

بررسی دوره

طراحی منحصر به فرد خود را با مد طراحی BA (Hons). با تمرکز بر مهارت و نوآوری، ما شما را با دانش گسترده ای از مد طراحی، آزمایش، برش الگو و ساخت و ساز جمع آوری مجموعه خود را. اگر می خواهید علامتی را در صنعت مد داشته باشید، می توانید از این دوره شروع کنید.

با یک کارگاه بزرگ و مجهز، و تجهیزات صنعتی، از فضا برای ایجاد طرح های فردی استفاده کنید.

مد را درک کنید

شما می توانید بسیاری از پیچ و تاب های مد، و همچنین چگونه به تحقیق و توسعه ایده های تولید مد هیجان انگیز و نوآورانه کشف. این دوره روش های جدید ساخت و تفکر را پرورش می دهد.... [-]

بریتانیا High Wycombe
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Bucks New University

اگر شما واقعا کنترل ارقام را دوست دارید، حسابداری و امور مالی راه کامل برای شما است. هر سازمان نیاز به اطلاعات مالی دقیق دارد تا برای زنده ماندن و تصمیم گیری در مورد رشد ... [+]

بررسی دوره

اگر شما واقعا کنترل ارقام را دوست دارید، حسابداری و امور مالی راه کامل برای شما است. هر سازمان نیاز به اطلاعات مالی دقیق دارد تا برای زنده ماندن و تصمیم گیری در مورد رشد آینده تصمیم گیری کند. شما قادر به تشخیص روند و کشف راه هایی برای نگه داشتن یک کسب و کار، حصول اطمینان از سود بالا و هزینه های پایین باقی می ماند.

به عنوان یک درجه مشترک، این دوره به کسانی که مایل به حسابداران و یا کار در جهان مالی است بهره مند شوند. این شامل مهارت هایی است که بر سرمایه گذاری و بانکداری تجاری، بیمه، مشاوره و بازارهای مالی ایجاد می شود.... [-]

بریتانیا High Wycombe Uxbridge
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Bucks New University

در طول این برنامه، ماژول های کلیدی در قوانین هوایی، هواشناسی و ابزارها را در کنار موضوعات وسیع تر از جمله حمل و نقل هوایی و عملیات فرودگاه بررسی خواهید کرد. شما آموزش پای ... [+]

بررسی دوره

اگر میخواهید به عنوان خلبان تجارتی واجد شرایط شوید، این دوره پویا زمینه های بسیاری از مدیریت حمل و نقل هوایی را پوشش می دهد و شما را برای موفقیت حرفه ای به عنوان یک خلبان تجاری آماده می کند. این یکی از تنها چند دانشگاه انگلیس است که دارای یک شبیه ساز پرواز FNPT II است که شما در طول سال های آخر تحصیلتان به شما کمک می کند تا به مرحله نهایی آموزش پرواز خود بپردازید.

منحصرا به بخش آموزش عالی بریتانیا، برنامه Bucks New University اجازه خواهد داد که شما فقط در سه سال تحصیلی تمام وقت تحصیلات دانشگاهی و ATPL منجمد را به دست آورید - هزینه کمتر از انجام آنها به طور جداگانه است.... [-]

بریتانیا High Wycombe
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Bucks New University

دانستن چگونگی کمک به کسی برای برطرف کردن چالش های خود آسان نیست. این دوره به شما می دهد بینش و دانش برای کمک به آنها در غلبه بر موانع. مطالعه شما با تئوری کلاس درس با تجر ... [+]

بررسی دوره

آیا شما شخص مردمی هستید'؟ آیا شما علاقه ای واقعی به مردم دارید؟ آیا صبر و استقامت دارید؟ سپس شما به طور بالقوه می توانید یک کارمند اجتماعی شوید. به عنوان یک کارگر حرفه ای ثبت شده، شما برای زندگی مردم تغییر می کنید.

تجربه کار با گروه های آسیب پذیر را به دست آورید

دانستن چگونگی کمک به کسی برای برطرف کردن چالش های خود آسان نیست. این دوره به شما می دهد بینش و دانش برای کمک به آنها در غلبه بر موانع. مطالعه شما با تئوری کلاس درس با تجربه تمرین زندگی واقعی ترکیب خواهد شد، که بعضی از آنها شامل کار در کنار کارگران اجتماعی فعلی است. شما همچنین می توانید درک کنید که چگونه کار اجتماعی با سیاست و قوانین دولت انگلیس متناسب است.... [-]

بریتانیا High Wycombe Uxbridge
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Bucks New University
Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ High Wycombe, England, بریتانیا
وب سایت
Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, England, بریتانیا
Address
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, England, بریتانیا