توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه فیلم مرکزی در سال 2008 به ارائه آموزش بسیار شخصی و عملی توسط حرفه ای ها کار تاسیس شد.

مدرسه فیلم مرکزی ارائه مربوطه، آموزش عملی در یک محیط حمایتی، مشارکتی و خلاق است. کوچک و دوستانه، مدرسه فراهم می کند دسترسی مداوم به معلمان و یکی از بالاترین نسبت دانش آموز به تجهیزات از هر مدرسه در انگلستان است.

مدرسه یک شریک از بنیاد برتا، یک سازمان خیریه که قهرمان اشکال فعالیت که در ایجاد تغییر است. در راستای اهداف بنیاد، مدرسه فیلم مرکزی با هدف پرورش استعداد و حمایت از ایجاد محتوا است که می تواند همه چیز را در جهان ما، همین دلیل است که ما دروس کارشناسی ارشد جدید در مستند تاثیر اجتماعی و داستان کارگردانی معرفی کردهاید تغییر دهید.

همه از آموزگار ما در حال کار حرفه ای صنعت فیلم و شامل کسانی که در خط مقدم فن آوری های جدید و در حال ظهور.

یکی از آموزه های کلیدی در مدرسه فیلم است که در حالی که مهارت فنی در فیلمسازی لازم است، این نمی تواند درگیر و سرگرم مخاطبان بدون تمرکز واقعی در داستان.

ما می خواهیم به توسعه دانش آموزان با درک کامل و قوی از اصلی، داستان سرایی بصری - مطالعه یک نسل ایده فرآیند به تحریک رویکردهای تازه و نوآورانه به روایت.

مدرسه اذعان می کند حداکثر هر سال صد دانش آموزان در تمامی برنامه ها به منظور حفظ اندازه کلاس صمیمی و دوستانه، برای اطمینان از حداکثر تعامل با معلمان، و به دسترسی عالی برای تمام تجهیزات و امکانات است.

مدرسه فیلم مرکزی دستخوش سایت بازدید نظارت نظارت آموزشی توسط آژانس تضمین کیفیت آموزش عالی (QAA) و گزارش نهایی خود را، که در دسترس است در کامل در دریافت کرده اند: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ؟ UKPRN = 10024024.

این دیدار نظارت منجر به نتیجه زیر است: تیم نظارت QAA نتیجه رسیده است که مدرسه فیلم مرکزی در حال پیشرفت ستوده در اجرای طرح اقدام از نظر نظارت آموزشی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Central Film School

این دوره مدرک BA افتخارات طراحی شده است برای پاسخ به تقاضا برای برنامه های BA که فارغ التحصیلان برای اشتغال شما را با ارائه مجموعه مهارت های مورد نیاز توسط کارفرمایان در ... [+]

این دوره مدرک BA افتخارات طراحی شده است برای پاسخ به تقاضا برای برنامه های BA که فارغ التحصیلان برای اشتغال شما را با ارائه مجموعه مهارت های مورد نیاز توسط کارفرمایان در صنایع صفحه نمایش آماده کند. تمرکز اصلی ما در عمل حرفه ای و آماده سازی برای اشتغال است.

دوره ارائه می دهد مقدار به مراتب بالاتر از تدریس عملی از رشته استاندارد در فیلمسازی. دانش آموزان به کار مشترک به سمت استانداردهای حرفه ای از طریق مدل البته که می بیند سخنرانی، سمینار و کارگاه های آموزشی به دنبال برنامه های عملی از یادگیری در مجموعه یادگیری است.... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Central Film School

فیلمنامه مدرک کارشناسی افتخارات نوشتن یک برنامه سریع منحصر به فرد که از این فرصت برای یادگیری هنر و صنایع دستی از فیلمنامه در سرعت فراهم می کند. ... [+]

فیلمنامه مدرک کارشناسی افتخارات نوشتن یک برنامه سریع منحصر به فرد که از این فرصت برای یادگیری هنر و صنایع دستی از فیلمنامه در سرعت فراهم می کند.

در طول این دو سال آموزش دانش آموزان درجه کارشناس از کار فیلمنامه نویسان صنعت دریافت کنند و همچنین کار آنها نوشته شده است که تمرین و شات را مشاهده کنید.

پس از توسعه مهارت های فیلمنامه خود را با کار بر روی تمرینات، صحنه ها و فیلم های کوتاه، دانش آموزان سپس به نوشتن در فیلم های که برای آنها، پشتیبانی از توسعه اسکریپت حرفه ای قبل از تبادل در جلسات منحصر به فرد با عوامل ادبی بریتانیا دریافت تمرکز می کنند.... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

BA Show Reel

We Play War

Central Film School London - The Birds Fly South For The Winter - 35mm Alexa Workshop

Central Film School London - Iwo Jima (16mm Film Workshop)

Central Film School London - Patch Film

Central Film School London - Noose

Industry Filmmaking Diploma - Graduation Film Promo - 2014

Central Film School London 2014