Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه گلاسگو Caledonian یک دانشگاه متمایز، فراگیر و پیشرو است که متعهد به انجام مأموریت اجتماعی خود برای ارتقای منافع مشترک است. ما تبدیل به یک مرکز بین المللی برتری در آموزش عالی، ارتقاء قابلیت های استخدام و شهروندی جهانی در فارغ التحصیلان ما شده ایم. ما برای حمایت و تعهد خود به تجربه دانشجویی برنده جایزه می شویم، در حالی که تحولات را از طریق تحقیقات جهانی در زمینه های قدرتمندی ارائه می دهیم. ما سنت افزایش دسترسی به تحصیلات عالی برای افراد با استعداد را صرف نظر از زمینه های آنها داریم و سرمایه فکری و اجتماعی ما را برای نفع جامعه هایی که در اسکاتلند و بین المللی خدمت می کنیم، اهرمی می کنیم.

دانشگاه Glasgow Caledonian (GCU) یک دانشگاه پر جنب و جوش، نوآورانه و چند برنده برای سود مشترک است.

ما قصد داریم به جامعه کمک کنیم به طریقی که در درون آن قرار دارد و فراتر از نقش سنتی دانشگاه است. GCU برای تعهد مشترک مشترک به زندگی و تحویل دانش آموزان و کارکنان در سراسر مدارس و ادارات علمی است.

به دانشکده بهداشت و علوم زیستی خوش آمدید

دانشکده بهداشت و علوم زیستی، یکی از سه مدرسه علمی در GCU، گروه های علوم زندگی، روانشناسی، کارهای اجتماعی و علوم بهداشتی متخلف و پرستاری و بهداشت جامعه را با هم ادغام می کند.

دانشکده بهداشت و علوم زیستی با مشارکت با کارکنان، دانشجویان و ذینفعان خارجی، چشم انداز یکپارچه ای را که برای برآورده ساختن استراتژی دانشگاه 2020 طراحی شده است، به منظور تعالی، تعامل و انرژی در هر جنبه ای از زندگی مدرسه ایجاد کرده است.

مدرسه ما با هم ادارات علوم زندگی، روانشناسی، کارهای اجتماعی و علوم بهداشتی متفقین و بهداشت پرستاری و جامعه را به ارمغان می آورد. همکاری بین ادارات اجازه می دهد تا مدرسه به ارائه طیف بی نظیر از برنامه های آموزشی و گزینه های تحویل انعطاف پذیر، تحقیق، سفارشی آموزش و خدمات مشاوره در سراسر بخش های بهداشت، مراقبت های اجتماعی و علوم زندگی.

این مدرسه دارای بیش از 280 دانشگاهی است که از جمله استادان، خوانندگان، دانشجویان رشته های دکتری و پژوهشگران کمک می کند. ما 93٪ رضایت دانشجویان را در جدیدترین بررسی ملی دانشجویان دریافت کردیم. ما بیش از 4000 دانش آموز از سراسر جهان از جمله بریتانیا، کانادا، میانمار، اندونزی، کویت، عربستان سعودی و بنگلادش داریم. آنها یک بخش بسیار ارزشمند و یکپارچه از جامعه دانشگاهی ما هستند.

ما متعهد به آموزش ابتکاری، جذاب و بین حرفه ای برای تمام دانش آموزانمان هستیم. این امر به وسیله امکانات کلاس جهانی ما و تحقیقات برشده بر پایه آن استوار است. موفقیت روش شناسی ما توسط نتایج برجسته ملی ملی دانشجویی نشان داده شده است.

تعالی تحقیقاتی

تعالی در تدریس و تحقیق، دانشگاهیان برتر، محیط آموزشی حمایتی و تحریک آمیز در طیف گسترده ای از حوزه ها - از علوم غذائی به پرستاری.

تحقیق ما

در REF 2014، ما در رتبه بندی 20 در انگلستان برای تحقیقات بهداشتی در سطح جهانی و استانداردهای عالی بین المللی قرار گرفتیم. در مورد دانشگاهیان برنده جایزه ما و جامعه پژوهش پر جنب و جوش بیابید.

امکانات ما

ما به دانشجویان و بازرگانان دسترسی داریم به امکانات پیشرفته یادگیری و تحقیق در تمام بخش های ما.

گروه های ما

نقاط قوت دانشکده بهداشت و علوم انسانی و موسسه تحقیقات بهداشتی کاربردی در تخصص حرفه ای ما، ارائه خدمات چندرسانه ای بر اساس تیم و پیروی کامل از استانداردهای نظارتی است که مستلزم همکاری با مردم و تجاری و غیر دولتی سازمان های.

تعهد مدرسه ما به برتری و همکاری، تضمین می کند که ما در زمینه پیشرفت کارشناسی، کارشناسی ارشد و تحقیق و دانش، با الهام از یک فرد و گروهی خواهان کمک به بهبود سلامت و رفاه هستیم.

مدرسه ما وسعت دانش نظری، مهارت های تمرین و تعامل با تعلیم و تربیت جامعه را فراهم می کند تا به کسب و کار و بستر، و به جامعه بازگردد و با سرمایه گذاری های مداوم در مردم و امکانات ما حمایت شود.

این مدرسه شامل سه بخش است که به گروه های تحصیلی تقسیم می شوند:

 • گروه پرستاری و بهداشت جامعه
 • گروه روانشناسی، کار اجتماعی و علوم بهداشتی متفقین
 • گروه علوم انسانی

تمرین حرفه های تحصیلی

سیاست ما برای حمایت از فعالیت های حرفه ای / آموزش بالینی دانشگاهی در همه رشته ها برای دانشکده بهداشت و علوم انسانی اساسی است. اینها در مأموریت ما نسبت به رونق مشترک قرار دارند و تعهد ما به اطمینان از این که تمرین، چه بالینی و چه دانشگاهی، به یادگیری ما و تحقیقات ما می انجامد، متمرکز است.

هدف مداوم ما این است که مدرسه ما را به عنوان یک مرکز بین المللی شناخته شده بین المللی تشویق کنیم، با برنامه های تحصیلی تحصیلی و حرفه ای تحصیلی، تحصیلات دانشگاهی، یک عنصر کلیدی در این دیدگاه است.

تمرینکنندگان دانشگاهی بالینی مدرسه با موفقیت دانش، مهارت، تحقیق و آموزش در زمینه تخصصی خود را به نفع بیماران / مشتریان و دانش آموزان و افزایش خدمات ارائه می دهند.

دانشکده بهداشت و علوم انسانی از طریق کارهای تحصیلی و حرفه ای تحقیقات علمی دانشگاهی ما در تحقیقات و آموزش های دنیای واقعی مشغول تحقیق و تعلیم در دنیای واقعی است و برای پاسخ دادن به معضلات واقعی در عمل و سوالات مطرح شده توسط کسانی که در خط مقدم ارائه خدمات و مراقبت هستند. تمرین یادگیری و تحقیق ما را هدایت می کند و تحقیقات ما شواهدی را ارائه می دهد که به نفع بیماران / مشتریان، جوامع، خدمات بهداشتی و مراقبت های اجتماعی به اجرا در می آید.

حمایت از حرفه های حرفه ای دانشگاهی

آموزش بالینی Academic Research و Practice Academic practitioners نشان دهنده تمام رشته ها در دانشکده بهداشت و علوم زیستی است و عضو گروه های تحقیقاتی مستقر در موسسه تحقیقات بهداشت کاربردی با زیرساخت های مرتبط با آن و تاثیرات تحقیقاتی هستند. آنها نقش کلیدی در تولید سوالات مهم تحقیق از عمل و در کار برای اطمینان از شکل جدید شواهد و تأثیر بر ارائه خدمات و همچنین سیاست های بهداشت و مراقبت های اجتماعی را انجام می دهند. این مدرسه دارای تمرینکنندگان تحقیقاتی در زمینه عمل / بالینی آکادمیک است و تمرینکنندگان تحصیلات را در زمینههای:

 • پرستاری
 • کار اجتماعی
 • روانشناسی
 • فیزیوتراپی
 • کار درمانی
 • مدرسه
 • رادیولوژی
 • چشم انداز علوم - Optometry، Orthoptics
 • عملیات عملیات عملیاتی

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Health دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Health Diplomas » بازدید کنید Health دکترا » بازدید کنید دانشنامه های فارغ التحصیلی » بازدید کنید گواهی های کارشناسی ارشد » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

کارشناسی (Hons) در روانشناسی کاربردی

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Glasgow

این برنامه آموزش روان شناختی و چالش برانگیز در روانشناسی کاربردی را با استفاده از نمونه های زندگی واقعی فراهم می کند و توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) برای پایه تحصیلی برای عضویت مجاز (GBC) تأیید شده است. [+]

در روانشناسی، ما توصیف، توضیح و پیش بینی افکار، احساسات و رفتارها.

تمرکز این درجه است که استفاده از مواد روانشناختی اصلی روش های تحقیق، شناختی، اجتماعی، توسعه، شخصیت و روانشناسی بیولوژیکی به برنامه های کاربردی زندگی واقعی است.

شما تمام زمینه های روانشناسی کاربردی را با توجه به سلامت روانی، پزشکی قانونی، مشاوره و روانشناسی سلامت پوشش خواهید داد. شما می توانید انتخاب کنید که با مدرک تحصیلی در BSc (Hons) روانشناسی کاربردی (مشاوره)، (قانونی) یا (سلامت)، با ارائه ماژول های خاص انتخاب کنید.... [-]


کارشناسی (Hons) در زیست شناسی سلولی و مولکولی

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Glasgow

فارغ التحصیلان در زمینه تحقیق و توسعه، به عنوان مثال در موسسات تحقیقاتی و یا در صنایع مانند داروسازی و زیست فناوری فعالیت می کنند. [+]

برنامه سلولی و مولکولی زیست شناسی بر روی چگونگی عملکرد سلول های انسانی در سلامتی و بیماری تمرکز دارد. افزایش صنعت صنایع بیوتکنولوژی در اسکاتلند منجر به پیش بینی افزایش اشتغال در این بخش و چشم انداز حرفه ای عالی برای فارغ التحصیلان شده است.

دانستن چگونگی تعامل مولکول ها، سلول ها و اندام ها، زیست شناسان را قادر می سازد تا فاکتورهایی را که رشد و تقسیم سلولی را کنترل می کنند، به طور کامل درک کنند. این امر برخی افراد را بیشتر از دیگران مبتلا به بیماری می کند و از روش های دقیق تر تشخیصی و درمان های جدید یا داروهای جدید استفاده می کنند.... [-]


کارشناسی (Hons) در علوم غذایی مواد غذایی

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Glasgow

این تنها موسسه علم و فناوری مواد غذایی (IFST) برنامه غذایی علوم غذایی در اسکاتلند است. [+]

علوم زیست شناسی مواد غذایی کاربرد علوم زیستی و مرتبط با مسائل مربوط به مواد غذایی است؛ دانشمندان علوم زیستی بسیار مورد نیاز برای اطمینان از کیفیت غذا، ایمنی و امنیت هستند.

این تنها موسسه علم و فناوری مواد غذایی (IFST) است - تایید برنامه غذایی مواد غذایی در اسکاتلند؛ این نیازهای آموزشی برای عضویت در موسسه را رعایت می کند. این نیز توسط موسسه سلامت محیط زیست سلطنتی اسکاتلند (REHIS) برای تطبیق با استانداردهای علمی قبل از ثبت نام برای هیئت ثبت نام اسناد اداره ایمنی مواد غذایی اسکاتلند تایید شده است.... [-]


کارشناسی (Hons) در میکروبیولوژی

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Glasgow

این برنامه جذاب و متنوع می تواند به مراقبت های بهداشتی، صنایع غذایی و آب، بیوتکنولوژی، محیط زیست، داروسازی و تحقیقات منجر شود. [+]

میکروب شناسی مطالعه ارگانیسم هایی است که بیش از حد کوچک هستند که توسط چشم غیر مسلح دیده می شوند اما تاثیر زیادی بر زندگی ما دارند.

میکروارگانیسم ها مانند باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها، جلبک ها و پروتواسان گاهی می توانند مضر باشند و باعث بیماری های عفونی شوند. دیگران سودمند هستند و توسط صنایع بیوتکنولوژی برای تولید مواد غذایی، نوشیدنی های الکلی و مواد مخدر بهره برداری می شوند.

تا همین اواخر بسیاری از پزشکان فکر میکردند بیماریهایی که به علت میکروارگانیسمها به طور عمده حل میشوند، فکر میکنند. این ارزیابی بیش از حد خوش بینانه بود و میکروبیولوژی دوباره به عنوان یک علم مهم برای مواجهه با چالش های جدیدی از ارگانیسم ها که دیگر به برنامه های آنتی بیوتیک یا برنامه های واکسیناسیون معمول پاسخ نمی دهد، دوباره ظهور می کند.... [-]


کارشناسی (کارشناسی ارشد) در کار اجتماعی

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Glasgow

این برنامه به شما اجازه می دهد که به عنوان یک کارمند اجتماعی واجد شرایط ثبت نام حرفه ای با شورای خدمات اجتماعی اسکاتلند (SSSC) و دیگر شوراهای مراقبت UK باشید. [+]

کارهای اجتماعی یک حرفه پررونق اما چالش برانگیز است که به شما امکان می دهد تا با افراد مختلف از همه زمینه ها کار کنید و همه را از کودکان تا بزرگسالان سالخورده پوشش دهید. همه چیز در مورد حمایت از کسانی که در جامعه هستند و نیاز به کمک دارند و بر پایه تعهد به عدالت اجتماعی است.

چه کارگر اجتماعی در قرن بیست و یکم؟ یک گزارش اخیر، برای متخصصان حرفه ی اجتماعی برای تبدیل شدن به خودآموزی و بازاندیشی انتقادی - این عناصر در قلب این برنامه است.... [-]


ویدئو ها

Learning support from the School of Health and Life Sciences