HCA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

HCA یک کالج تخصصی برای هنر است - ما کاملاً بر آنچه دانشجویان خلاق نیاز دارند تمرکز می کنیم.

در اینجا ، می توانید مکان خود را در یک جامعه مدرسه الهام بخش هنر پیدا کنید. در حالی که کارکنان متخصص ، استودیوها و کارگاه های آموزشی ما از سفر فردی شما پشتیبانی می کنند.

مقیاس صمیمی HCA خود را به همکاری های طبیعی و گروه های متمایز خلاق می بخشد. این محیط ایده آل برای شما برای کشف روش های جایگزین برای مشاهده چیزها است - خود و یکدیگر را شگفت زده کنید. دانش آموزان همچنین در محفلی که بسیار کم است تا صدای شما شنیده شود ، زمان بسیار خوبی با مربیان را تجربه می کنند.

همه دانشجویان از جلسات کارگاه ها و استودیوهای مربوطه بهره مند می شوند. اگر تمرین شما را به یک مسیر جدید و مبتکرانه هدایت می کند ؛ شما آزاد هستید که با استفاده از طیف وسیعی از تسهیلات HCA آزمایش کنید. بنابراین ، اگر شما یک انیماتور هستید که متوجه می شود دوست دارید گلدوزی را تجربه کنید - می توانید! بسیاری از کارکنان HCA نیز در نوع خود تمرین کننده فعال هستند ، بدین معنی که می توانند به عنوان مربی ، متخصص و همسالان به شما راهنمایی دهند.

خواه بخواهید هنر ، رسانه ، طراحی ، موسیقی محبوب یا هنرهای نمایشی را دنبال کنید ، ما آینده شما را در ذهن داریم.

مبتنی بر همکاری

دو سر (یا بیشتر) از یک بهتر است! در HCA فرصتهای زیادی برای همکاری با یک یا چند نفر و سازمان پیدا خواهید کرد. ما فرصت هایی را برای کار با شرکای خارجی متعدد و همچنین دانشجویان در دوره های دیگر ارائه می دهیم. به عنوان مثال ، یکی از دانشجویان ما با یک پروژه نوآورانه منبع باز همکاری کرده و از ابتدا یک اکسترودر پلاستیکی بازیافتی سفارشی ساخته است. در این پروژه و بسیاری دیگر از پروژه ها ، امکانات پیش رو بی حد و حصر است. دانشجویان ما دانش ، دیدگاه های متنوع و مهارت های مکمل خود را از رشته های مختلف برای کمک و الهام بخشیدن به همتایان HCA در سراسر کالج هنر ما به کار می گیرند.

کنجکاو

کنجکاوی درهای بسیاری را باز می کند. این می تواند کتابی باشد که زندگی شما را تغییر می دهد یا تجربه ای را که هرگز فراموش نمی کنید. با کاوش در کتابخانه هنرهای تخصصی HCA ، کشف روش های جدید تفکر درباره افراد آشنا در مطالعات انتقادی و پیوستن به ما در سفرها به رویدادها و مکان های الهام بخش ، طبیعت کنجکاو خود را تغذیه کنید. یا به راحتی کارگاه های مختلف را متوقف کنید و ببینید چه چیزی در آن روز ایجاد می شود.

شجاع

جسور باشید: خطرهای خلاقانه بپذیرید. دانشجویان HCA تشویق می شوند که مسیر خود را بپیمایند ، و کارهایی را انجام می دهند که از طلسم تابو تا هجو است. ما به شما کمک می کنیم بفهمید چه چیزی می خواهید بگویید و اعتماد به نفس خود را برای گفتن آن پرورش می دهیم.

مبتکر

ما شما را با ابزارهای مورد نیاز برای کاوش و نوآوری آماده خواهیم کرد. مانند یکی از دانشجویان ما که برای تحقق بخشیدن به پروژه گره ای سرگرم کننده و مبتکرانه خود ، بافندگی را با مواد غیرمتعارف سه بعدی ترکیب کرد. در HCA ، شما می توانید در بسیاری از کارگاه های ما در زمینه سرامیک ، منسوجات ، فلزات کوچک ، چاپ ، عکس و 3D آزمایش کنید. Mac و PC مجموعه های IT ما ؛ استودیوهای هنری تئاتر و موسیقی به سبک جعبه سیاه کاملاً جعلی ما.

شخصی

ما به قدرت صدای خلاق شما ایمان داریم. تعهد ما به فردیت را می توان در همه جا مشاهده کرد ، از فضای کاری دانشجویان گرفته تا انواع نمایش تابستانی ما ، سنتز.

در HCA هر آنچه برای تقویت خلاقیت خود نیاز دارید را پیدا خواهید کرد.

جایی می تواند فردیت شما شکوفا شود

از محل خیره کننده ما در شهر تاریخی Hereford ، در شهرستان دیدنی Herefordshire ، HCA طیف گسترده ای از آموزش هنر را ارائه می دهد. ما برنامه های خلاقانه تخصصی را در بسیاری از سطوح ارائه می دهیم: از دوره های کوتاه مدت گرفته تا تحصیلات تکمیلی ، تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد.

در HCA به سرعت دانش آموزان دیگری را می آموزید که دوره خود را با شما شروع می کنند. کارکنان پرشوری به شما آموزش می دهند ، که برای شناختن شما ، درک استعدادهای شما وقت می گذارند و شخصاً برای موفقیت شما سرمایه گذاری می کنند.

HCA یک فضای مشترک و منحصر به فرد را فراهم می کند که در آن می توانید ایده های خود را بیان و توسعه دهید. کارمندان و دانشجویان از یک مکالمه پویا لذت می برند ، جایی که الهام از هر دو طرف جریان دارد.

فضایی برای رشد

اندازه و تمرکز ما پیوستن به HCA تجربه بسیار متفاوتی از پیوستن به دانشگاه های گسترده غیر تخصصی می کند. در HCA ، کل محیط توسط خلاقیت هدایت می شود. در اینجا ، استعداد همیشه شناخته می شود و هیچگاه ظرفیت در بین جمعیت از بین نمی رود. ما دانش آموزان خود را به عنوان افراد قهرمان می کنیم - موفقیت های هر فرد را جشن می گیریم.

مقیاس ما همچنین بدان معنی است که ما به طور طبیعی رو به رو هستیم. ما از سخنرانان برجسته برای برگزاری کلاسهای مستر و سخنرانیهای الهام بخش استقبال می کنیم. به عنوان یک دانشجو ، از فرصت هایی برای دریافت خلاصه زندگی واقعی از مشتریان واقعی ، کار در پروژه های هیجان انگیز با شرکای خارجی و به اشتراک گذاشتن کار خود با مخاطبان گسترده تر بهره مند خواهید شد.

در اینجا ، در دانشکده ما که در مقیاس بسیار انسانی ساخته شده است ، می توانید جای خود را در قلب چیز بسیار بزرگتری حک کنید.

جامعه ای با شخصیت

شهر تاریخی ما ، در میان یک منظره استثنایی واقع شده است ، با یک احساس عالی از اجتماع و بسیاری از حوادث و فعالیت های عالی برای درگیر شدن ، دوستانه و آرام است. در اینجا می توانید الهام بگیرید ، استعدادهای خود را شکوفا کنید ، دوستی ایجاد کنید و بدون محدودیت ایجاد کنید.

ارتباط برقرار کنید

دانشجویان به دلایل مختلفی تصمیم می گیرند در HCA به ما بپیوندند ، اما یک موضوع غالب این است که چگونه HCA متناسب با افرادی است که به اینجا می آیند. HCA مکانی است که می توانید واقعاً خودتان باشید. به جای تلاش برای سازگاری شما با سبک خانه ، کارکنان الهام بخش شما را ترغیب می کنند که در مسیر کشف صدای خلاقانه فردی خود جسور و مبتکر باشید. ما انتظار نداریم که شما قالب را متناسب کنید - جلو بروید و آن را بشکنید!

با احساس اجتماع ، هم در دانشگاه و هم در خارج از شهر ، شما ترغیب خواهید شد که با مسائل اجتماعی گسترده تری درگیر شوید و درباره تأثیر احتمالی چیزهایی که می سازید فکر کنید. ما به شما این قدرت را می دهیم تا کاری را که به آن علاقه دارید انجام دهید و در عمل خود یکپارچگی عمیقی ایجاد کنید.

آزادی خلاق

در HCA ، پیشرفت خلاقانه شما اولویت ما است. مقیاس ما به ما امکان می دهد مرزهای سخت بین رشته ها را رد کنیم. ما به سیاست کارگاه آزاد خود افتخار می کنیم ، جایی که امکانات مختلف و شگفت انگیز ما در رشته های مختلف ارائه می شود.

کارگاه های ما مکان های مهیجی پر از نوآوری و گرده افشانی بین دوره ها هستند. شما به احتمال زیاد طراحان گرافیک را خواهید دید که در کنار دانشجویان جواهرات و یا هنرمندان خوب در یک بحث سالم با آهنگران هنرمند کار می کنند.

ماژول گزینه

ما شما را تشویق و پشتیبانی می کنیم تا خلاقیت خود را فراتر از مرزها کشف کنید. بسیاری از مدارک هنری و طراحی ما این گزینه را برای شما فراهم می کنند که یک ماژول مکمل را خارج از برنامه اصلی بگیرید. این می تواند یک فرصت عالی برای گسترش دیدگاه شما یا ایجاد علاقه خاصی باشد.

Spon

فلسفه ما

ماموریت ما تقویت خلاقیت شما است

کالج هنر Hereford یک مدرسه هنری تخصصی است که صدای خلاقانه منحصر به فرد دانش آموزان می تواند در آن رشد کند. ما توصیه می کنیم ریسک های خلاقانه جسورانه ، حل مساله ای متبحرانه و تعامل حیاتی با مسائل اجتماعی گسترده تر را انجام دهیم.

در HCA ، ما از دانشجویان برای تبدیل شدن به افراد مشاركت كننده ، كنجكاو ، شجاع و مبتكر حمایت می كنیم.

ما معتقدیم که همکاری خلاق به ما قدرت تغییر جهان را می دهد.

HCA ریشه در جای خود دارد - Herefordshire مکانی بسیار خاص و زیبا است - اما همیشه به دنیا متصل است. دانش آموزان ما شهروندان خلاق واقعی هستند و از طریق کارهایی که تولید می کنند و مشاغل آنها در صنایع خلاق و فراتر از آن ، به هزاران راه افتخار می کنیم که آنها به اقتصاد و جامعه ما کمک می کنند و تأثیر مثبتی بر جهان دارند.

آموزش عالی

بر اساس شواهد موجود ، هیئت TEF قضاوت کرد که کالج هنر Hereford آموزش ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا برای دانشجویان خود ارائه می دهد. این به طور مداوم از الزامات دقیق دقیق ملی برای آموزش عالی انگلستان فراتر می رود.

* چارچوب تعالی تدریس (TEF) طرح جدیدی است که توسط وزارت آموزش و پرورش برای شناسایی آموزش و یادگیری عالی ارائه شده است.

آینده های خلاق

بخش خلاقیت در حال رونق است. اشتغال در صنایع خلاق با چهار برابر میزان کل نیروی کار انگلیس در حال رشد است و تحصیلات هنری شما را به دروازه ای برای این صنعت پر جنب و جوش و مسیر شغلی پاداش آور می رساند.

بخش فرهنگی انگلستان در سراسر جهان مشهور است و شهرت ما در خلاقیت ، اصالت و استعداد کارآفرینی نیز همین است. سیستم آموزش خلاق انگلستان که کاملاً جا افتاده است ، عامل اصلی در ایجاد و رشد این مهارت ها بوده است.

از روزی که در کالج هنر Hereford شروع می کنید ، آماده سازی برای آینده شغلی خود را شروع می کنید. خواه بخواهید در یک شرکت معتبر بین المللی شغلی پیدا کنید ، کسب و کار کوچک خود را راه اندازی کنید یا به عنوان یک فریلنسر مستقل برای ترکیبی از مشتریان کار کنید ، فرصت های فراوانی در سراسر صنایع خلاق وجود دارد. HCA به شما کمک می کند ویژگی های شخصی ، دانش و مهارت های اساسی موفقیت را ایجاد کنید ، فارغ از گرایش تخصصی که دارید.

مشاغل خلاق

 • 2 میلیون شغل در مشاغل خلاق در سراسر انگلستان وجود دارد - با رشد سریع موسیقی ، هنرهای نمایشی و تجسمی و همچنین طراحی و طراحی مد.
 • ربات ها شغل شما را نمی دزدند! تحقیقات نشان داده است که مشاغل خلاق از کمترین مواردی است که در آینده خودکار می شود.
 • پیش بینی ها نشان می دهد مشاغل خلاق دو برابر سرعت متوسط اشتغال و کمی سریعتر از مشاغل STEM طی 6 سال آینده رشد خواهند کرد.
 • 5/34 درصد افراد در کلیه مشاغل موجود در صنایع خلاق ، از جمله مشاغل حمایتی ، دارای مشاغل آزاد هستند.
 • صنایع خلاق در قلب آینده اقتصادی انگلیس قرار دارند - به عنوان یکی از بخشهای اولویت دار در استراتژی صنعتی دولت طبقه بندی می شوند و آنها نقش بسیار مهمی را در قلب آینده اقتصادی انگلیس بازی می کنند.
 • صلاحیت ها مهم هستند - بیشتر مشاغل در مشاغل خلاق توسط افرادی انجام می شود که حداقل دارای مدرک تحصیلی یا معادل آن باشند.
 • حتی بیشتر کاوش کنید - صنایع خلاق مکانی پویا و هیجان انگیز برای ایجاد حرفه شما هستند ، اما مهارت هایی که از طریق مدرک خلاقیت کسب خواهید کرد در طیف گسترده ای از مشاغل و مشاغل گسترده بیشتر مورد جستجو قرار می گیرند.

پیوندها به دنیای کار

این کالج از یک حس شغلی حمایت می کند و همه دانشجویان تشویق می شوند که درگیر فعالیت های تجاری ، نمایشگاه ها و پروژه ها شوند - هم در جامعه محلی و هم در مقیاس بسیار گسترده تر.

ما از نزدیک با طیف وسیعی از کارفرمایان همکاری می کنیم و دوره های ما پیوندهای محکمی با مشاغل محلی ، منطقه ای و ملی دارند که از دانشجویان با فرصت های مختلف ، از جمله پروژه های مربوط به کارفرمایان و صنعت پشتیبانی می کنند.

ما در مورد Pathways شغلی و پیشرفت پشتیبانی و مشاوره می دهیم و تمام دوره های ما دارای طیف وسیعی از سخنرانان و متخصصانی هستند که دانش و تجربه خود را با دانشجویان به اشتراک می گذارند. برای جزئیات بیشتر به صفحه مشارکت ما مراجعه کنید.

برنامه سازمانی HCA

به هر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد HCA ، صرف نظر از برنامه انتخابی خود ، فرصتی برای توسعه مهارتهای عملی اساسی برای زندگی خلاق کار داده خواهد شد:

 • نحوه ایجاد یک وب سایت برجسته
 • رسانه های اجتماعی برای بازاریابی
 • نحوه راه اندازی به عنوان یک فریلنسر خلاق

در بسیاری از موارد ، شما به عنوان بخشی از واحدهای مدرک خود این موضوعات مهم را پوشش خواهید داد اما با برنامه HCA Enterprise ، این فرصت را خواهید داشت که از طریق گفتگوها ، کارگاه ها و سایر منابع آموزشی مهارت های خود را افزایش داده و گسترش دهید.

مهارت های قابل انتقال ارزشمند

یک مدرک خلاقیت مجموعه ای از مهارت های قابل انتقال را برای شما مهیا می کند ، که برای زندگی کاری بسیار مهم است و مورد توجه کارفرمایان است.

شما قادر خواهید بود که نشان دهید:

 • سازگاری
 • در هنگام بیان ایده های پیچیده فن بیان باشید
 • همکاری
 • تفکر خلاق و انتقادی
 • کنجکاوی
 • حل مسئله

ما اعتقاد داریم که این مهارت های اصلی برای یک زندگی مولد و هدفمند است و شما خواهید دید که در نتایج تدریس و یادگیری در HCA نهفته است.

برنامه Launchpad فارغ التحصیل HCA

رابطه شما با HCA تا مدتها پس از فارغ التحصیلی از خمپاره انداختن به هوا ، از شما پشتیبانی خواهد کرد. برداشتن اولین قدم های شغلی خود می تواند احساس نشاط و دلهره آوری کند. ما می دانیم که فارغ التحصیلان ما فرصت هایی را برای مشاوره بعدی از کادر مجرب ، برقراری ارتباط با همسالان و درگیر شدن با رویدادهایی در HCA که به گسترش شبکه خلاقانه خود ادامه می دهند ، ارزش زیادی می دهند.

بنابراین ، از سال 2019 همه فارغ التحصیلان جدید ما می توانند به یک برنامه 18 ماهه Launchpad برای فارغ التحصیلان HCA دسترسی پیدا کنند از جمله:

 • یک صفحه نمایه حرفه ای در وب سایت استعدادهای خلاق HCA .
 • دسترسی رایگان به رویدادهای برنامه Enterprise تبلیغ شده.
 • "بررسی سلامت خلاقانه" چهره به چهره و بررسی برنامه توسعه حرفه ای شما (حضوری یا از طریق اسکایپ).
 • تخفیف در برنامه دوره کوتاه HCA .
 • دعوت به نمایشگاه های HCA و سایر فرصت های شبکه و اجتماعی. همچنین از شما دعوت می شود برای موارد زیر اقدام کنید:
 • نمایشگاه ویترین کارمندان و فارغ التحصیلان HCA سالانه.
 • هنرمند فارغ التحصیل HCA در طرح اقامت.
 • مرکز جدید جوجه کشی کسب و کار HCA (از سال 2019).

بعد از HCA

فارغ التحصیلان با استعداد ما در کارهای خلاقانه خود بسیار گسترده عمل می کنند! جیمز دبلیو گریفیتس به عنوان برنده جایزه بفتا تبدیل به یک سازنده فیلم شد ، ساشا لوئیز یک طراح مد مشهور است و آلیس پرین یک هنرمند خال کوبی در نمایش جذاب Tattoo Fixers شبکه 4 است ، به نام چند.

مکان ها

هردفورد

Address
Hereford College of Arts
College Road Campus
College Road

HR1 1EB هردفورد, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید