University of Kent, School of European Culture and Languages

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده فرهنگ و زبان های اروپایی (SECL) مدرسه چند رشته ای در دانشگاه کنت است که برنامه های دوره ای در کلاسیک

ما دارای شهرت قوی برای برتری تحصیلی هستیم: در جدیدترین چارچوب تحقیقاتی تحقیق - ارزیابی کلی از تمام دانشگاه ها در انگلستان - زبان های مدرن (از جمله زبان شناسی) در رتبه سوم در انگلستان قرار داشتند. زبان شناسی در کنت نیز در انگلستان در راهنمای کامل دانشگاه سال 2019 در انگلستان رتبه پنجم قرار گرفته است. تدریس ما بالاترین کیفیت را در بریتانیا پیدا کرده است، با چارچوب تعالی تدریس در انگلستان حکم می کند که این دانشگاه تدریس و یادگیری را برای دانش آموزان فراهم می کند.

کنت یک مقصد مورد علاقه در میان دانشجویان بین المللی است که برای دوره های شناخته شده جهانی، محیط جهانی و فرصت های شغلی هیجان انگیز در طول و بعد از تحصیل شما، مورد استفاده قرار می گیرد. این دانشگاه به طور منظم یکی از دانشگاه های بریتانیا در رشته های رضایت دانشجویان بین المللی رای می دهد و دانش آموزان به محیط اجتماعی استقبال می کنند که یکی از برجسته ترین تجربه های کنت است.

مدرسه ما در محوطه دانشگاه کانتربری در دانشگاه کنت واقع شده است، که یک محیط خوشایند و یک جامعه دانشجویی نزدیک است. زندگی در پردیس اطراف شش کالج، و همچنین امکانات تخصصی از جمله کتابخانه Templeman، مرکز هنرهای گولبنکیان و ساختمان ماندلا (خانه اتحاد کانت) - همه در میان فضاهای سبز و آرام باز است.

شهر کانتربری دارای فضای گرم و دوستانه است. کاوش ساختمان های قرون وسطی، رستوران های پر جنب و جوش و طیف گسترده ای از مغازه ها فقط در 25 دقیقه پیاده روی از دانشگاه. لندن یک ساعت به قطار با سرعت بالا می رود و ما نیز نزدیکترین شهر انگلیس به سرزمین اصلی اروپا است، بنابراین شما می توانید در عرض دو ساعت در پاریس، بروکسل یا لیل باشید. Canterbury کمتر از یک ساعت از مرکز لندن با سرعت بالا راه آهن است.

تعدادی از برنامه های MA ما فرصتی را برای تحصیل در مراکز تکمیلی دانشگاه در پاریس و رم ارائه می دهند و ما همچنین یک مدرک مدیریتی میراث مدیریت در مرکز آتن کنت در حومه پایتخت یونان ارائه می دهیم.

به عنوان یک مدرسه چند رشته ای، SECL از فرهنگ پژوهشی فعال و امکانات عالی برخوردار است. ما یک آزمایشگاه باستان شناسی با نام تجاری جدید با تجهیزات پیشرفته ای برای اسکن و تجزیه و تحلیل 3D و یک آزمایشگاه زبان شناسی برای مطالعه گفتار و صدا داریم. زبانهای یادگیری دانش آموزان نیز با آزمایشگاه های زبان با تجهیزات و نرم افزار برای ضبط و پخش لذت می برند.

مدرسه ارائه می دهد که هر دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین نظارت بر تحقیقات برای برنامه های دکترا، و یک شبکه فعال از فارغ التحصیلان در سراسر جهان، از جمله نویسنده برنده جایزه نوبل، سر Kazuo Ishiguro.

مکان ها

کانتربری

The University of Kent, School of European Culture and Languages, Cornwallis North West

Address
School of European Culture and Languages
Cornwallis North West
University of Kent

CT2 7NF کانتربری, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1227 764000

پاریس

University of Kent at Paris

Address
4 rue de Chevreuse
75006 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
تلفن
+44 1227 764000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید