University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هر ساله بیش از 6،000 دانشجوی بین المللی با تحصیل در رشته ما انتخاب می شوند و دانشگاه ما یکی از متنوع ترین و چند فرهنگی ترین دانشگاه های انگلستان است. با ما ثبت نام کنید و به انجمن علمی برجسته ملحق شوید. ما در میان 100 دانشگاه برتر در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال 2019 هستیم. همچنین بخشی از شبکه دانشگاه های جهانی است که از 16 موسسه تحقیقاتی تحقیقاتی تشکیل شده و مسائل مربوط به اهمیت جهانی را مورد توجه قرار می دهد.

خوش آمدید به دانشکده تربیت، علوم اجتماعی و حقوق.

این دانشکده با متخصصین در زمینه آموزش، جامعه شناسی و سیاست های اجتماعی، سیاست، روابط بین الملل، توسعه بین المللی، قانون و جرم شناسی همراه است تا آموزش و تحقیقات را از طریق مدارس زیر انجام دهد.

ما ارائه می دهیم مقطع کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد و درجه های تحقیقاتی با کیفیت بالا، که در دانشگاه دارای امتیاز طلا در چارچوب تعالی تدریس (TEF) منعکس شده است، بالاترین جایزه ممکن است.

مدرسه آموزش و پرورش

ما به عنوان یکی از بهترین مدارس در انگلیس برای تحقیقات آموزشی و تعالی تدریس افتخار می کنیم.

به عنوان یک دانش آموز در دانشکده آموزش و پرورش، شما بخشی از جامعه دانشگاهی پر رونق خواهید شد. ما بیش از 30 برنامه تخصصی را برای تحصیل در مقطع کارشناسی، آموزش تربیت، تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی ارائه می دهیم.

دانشکده حقوق

دانشکده حقوق دانشگاه لیدز، جامعه ای است که از طریق تدریس، تحقیق و مشارکت عمومی ما تلاش می کنیم تا در جهان تغییر ایجاد کنیم.

مدرسه ما به عنوان محققان برجسته جهان و معلمان الهام بخش است که متعهد به بررسی مسائل معاصر در زمینه خود هستند و از دانش آموزان ما حمایت می کنند تا فارغ التحصیلان بسیار کارآفرین شوند. این تعهد است که به ما اجازه داده است شهرت بین المللی را به عنوان یک مدرسه حقوقی پیشرو ایجاد کنیم.

مدرسه سیاست و مطالعات بین المللی

مدرسه سیاست و مطالعات بین المللی (POLIS) یک مدرسه پر جنب و جوش است که در آن تحقیقات علمی به ما آموزش می دهد و آموزش می دهد. ما آموزش های علمی و آموزش نظری را برای بررسی چالش های فعلی جامعه جهانی ما ارائه می دهیم.

دانشکده جامعه شناسی و سیاست اجتماعی

مدرسه جامعه شناسی و سیاست اجتماعی (SSP) جامعه ای است که در آن از طریق تدریس، تحقیق و مشارکت عمومی ما تلاش می کنیم جامعه را تغییر دهیم.

ما در زمان تغییرات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی چشمگیر، در سطح ملی، بین المللی و جهانی زندگی می کنیم. تحصیل در رشته علوم اجتماعی نمیتواند هیجان انگیزتر یا به موقع باشد.

مکان ها

لیدز

Address
Beech Grove House
University of Leeds


LS2 9JT لیدز, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید