توضیحات رسمی را مطالعه کنید

London School of Mosaic هنرهای نمایشی London School of Mosaic یک مدرسه هنر مستقل است که مدرک دیپلم و کارشناسی در مطالعات موزائیک را که اولین نوع آن در انگلستان است، تدریس می کند.

این مدرسه دارای بیش از 15 سال تجربه در تدریس هنر موزاییک است و فقط در موزاییکها تخصص دارد.

سخنرانان و مدرسان ما به هیچ وجه به هیچ وجه از موسسات دانشگاهی جهانی مانند دانشگاه کمبریج، پادشاه کالج، لندن و مدرسه موزاییک Spilimbergo، ایتالیا نیستند.

117775_Daughtersofalbion_S.jpg

معافیت اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر از برنامه است و در طول دوره، شما نه تنها محیط زیست خود را تبدیل خواهید کرد، بلکه شما نیز کیفیت زندگی افراد آسیب پذیر را افزایش خواهید داد.

117778_Keystone3.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

London School of Mosaic

دوره دوره سه ساله ما با هدف آموزش دانشآموزان مهارتهای هنری، فنی و نظری به عنوان هنرمندان موزاییک حرفه ای در محدوده زمینه ای که در آن موزاییک استفاده می شود (کار عمومی و خ ... [+]

اهداف و نتایج یادگیری

دوره دوره سه ساله ما با هدف آموزش دانشآموزان مهارتهای هنری، فنی و نظری به عنوان هنرمندان موزاییک حرفه ای در محدوده زمینه ای که در آن موزاییک استفاده می شود (کار عمومی و خصوصی برای کمیسیون ها، هنر درگیر اجتماعی، هنر درمانی، بازسازی و حفاظت). دانش آموزان تکنیک های عمده ای از ساخت موزاییک و همچنین کاربرد آن در بیرونی داخلی را یاد خواهند گرفت. آنها دانش پایه در تاریخ موزاییک خواهند داشت، در حالیکه توانایی انتقاد از مفهوم و طراحی برای موزاییک را دربر می گیرند. آموزش تمرین حرفه ای ما دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت های خود را برای راه اندازی و اجرای کسب و کار خود به کار گیرند.... [-]

بریتانیا London
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 - 6 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
NW5 4SF London, England, بریتانیا