The Manchester College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما یکی از بزرگترین سازمان های ما در اروپا است. ما در حدود 5000 کارمند در بیش از 20 مکان کار می کنیم که آموزش و مهارت را به بیش از 80،000 زبان آموز و 3000 کارمند در سراسر انگلستان می دهد.

کیفیت اولویت اول ماست و ما متعهد به یک برنامه بزرگ بهبود کیفیت برای حمایت از همه یادگیرندگان و کارفرمایان هستیم و پایه ای برای فرصت های رشدی که در برنامه استراتیژیک ما ارائه شده است.

ما قویا اعتقاد داریم که یادگیرنده باید در قلب همه کارها باشد. ما متعهد به بهبود زندگی، توانایی استخدام و وضعیت اقتصادی همه افراد هستیم، با دادن دسترسی به بهترین آموزش ها، آموزش و پرورش و فرصت های شغلی هر پیشینه ای. با این کار ما قصد داریم به رشد اقتصادی محلی و ملی کمک کنیم.

ما در حال افزایش پیشنهادات کارآمد در حال حاضر معاونت خود هستیم و در حال توسعه کارآموزی سطح بالایی هستند که راه پیشرفت کار مبتنی بر کار را به سطح بالاتری از تحصیل برای دانش آموزان شاغل ارائه می دهد.

ما برنامه هایی برای افراد بیکار و افرادی که در آموزش، اشتغال یا آموزش (NEET) نیستند و از طریق مدرک تحصیلی فارغ التحصیل می شوند، ارائه می دهیم. ما از برخی جوانان حمایت مالی می کنیم. برنامه های اولویت بندی اولویت ما اطمینان حاصل می کند که فراگیران مهارت های مورد نیاز برای پیشرفت در کار را به دست می آورند.

ما با کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ بین المللی کار می کنیم تا مهارت های کارکنان خود را برای بهبود عملکرد کسب و کار و بهره وری افزایش دهند. ما همچنین در همکاری نزدیک با اعطای و سازمان های قانونی، دانشگاه ها و شرکای شهر در منچستر و در سطح ملی کار می کنیم.

برنامه های آموزش عالی و تحصیلات ما در حال پیشرفت ما از دیدگاه ما است که دسترسی به آموزش و پرورش سطح بالا باید برای همه بدون در نظر گرفتن پس زمینه باشد. علاوه بر این، ما دارای یک نمایه ملی در آموزش حرفه ای و مدارک تحت مارک MOL ما.

در سطح ملی، ما همچنین رهبر بازار در یادگیری متخلف است. ما آموزش دهیم و مجرمان را در زندان ها و موسسات مجرمان جوان در سراسر مناطق انگلستان آموزش دهیم.

اندازه ما مزایای ارزشمندی برای یادگیرندگان و کارفرمایان ما را از نظر امکانات، منابع، وسعت برنامه درسی و فرصت های پیشرفت ارائه می دهد. با این حال، ما بیش از اندازه و دامنه ارائه می دهیم، ما به آنها حس تعلق به سازمان هایی می دهیم که مشتاقانه در مورد ماموریت، ارزش های آن و مردم آن اهمیت می دهند.

نیازهای یادگیرنده تمرکز The Manchester College . ما آموزش عالی برای ساکنان منچستر و فراتر از آن ارائه می دهیم. ما مجموعه ای بی نظیر از دوره ها را با انتخاب های روشن و راهنمایی برای همه دانش آموزان ارائه می کنیم.

The Manchester College در بسیاری از سایت های مختلف در منچستر مستقر است. ما در شمال، جنوب و مرکز شهر داریم. هر سایت دارای متخصص خود، امکانات پیشرفته و فضای دوستانه و حمایتی است.

کالج ایده آل برای ارائه طیف وسیعی از فرصت ها برای دانش آموزان در تمام سنین است.

کالج دارای سرمایه گذاران در مردم (IiP) اعتبار نقره ای است . سرمایه گذاران در افراد چارچوبی برای بهبود کسب و کار از طریق افراد است.

ماموریت ما

برای بهبود زندگی و موفقیت اقتصادی از طریق یادگیری و مهارت.

دیدگاه های ما

  • تحصیلات تکمیلی: 'کالج برجسته برای پیشرفت و اشتغال.'
  • تحصیلات عالی: "یکی از پیشگامان آموزش و پرورش دانشگاهی قابل انعطاف، مقرون به صرفه، حرفه ای" است.
  • تعلیم تعلیم: "رهبر و نوآور انگلستان در یادگیری، مهارت و مشاغل قانونی مجرم شناخته شده است."
  • دوره کارآموزی و آموزش کارفرمایان: "یکی از پیشگامان آموزش کارفرمایان منطقه ای و ملی".
  • مول: رهبر انگلیس در ارائه انعطاف پذیری از مدارک حرفه ای است.

ارزش های ما

به عنوان یک سازمان، ما مجموعه ای از مقادیر مشترک در همه چیز ما انجام می دهیم. این کمک می کند تا تعریف کند که ما چه هستیم و چگونه رفتار می کنیم.

  • سلامت - ما صادقانه، قابل اعتماد و باز است.
  • یک تیم - ما همکاری می کنیم، به یکدیگر احترام می گذاریم و به اهداف تیم کمک می کنیم.
  • همیشه بهبود می یابیم - ما به جلو فکر می کنیم، ما نوآوری می کنیم و مالکیت می کنیم.
  • می توانیم انجام دهیم - ما مثبت، همه جانبه، انعطاف پذیر و فعال است.
  • پایدار - ما دیدگاه بلند مدت، محیط زیست، مالی و اجتماعی داریم.

مکان ها

منچستر

Address
The Manchester College
Ashton Old Road
Openshaw

M11 2WH منچستر, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید