Middlesex Uni London - Undergraduate Programmes

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما 40،000 دانش آموزان در دوره های میانه در دانشگاه های ما در لندن، دبی، موریس و مالت و با شرکای معتبر علمی در سراسر جهان یاد می دهد. در حال حاضر اعتبار برای آموزش با کیفیت بالا، پژوهش است که باعث تفاوت به زندگی مردم و عملی، رویکرد نوآورانه به کار با کسب و کار به توسعه توانایی های بالقوه کارکنان و ارائه راه حل برای مسائل کسب و کار. تخصص ما این است که در محدوده گسترده ای، از هنر و طراحی، کسب و کار و بهداشت و آموزش؛ قانون، رسانه ها و هنرهای نمایشی و علم و تکنولوژی.

چرا ما اینجا هستیم هدف ما این است که به رشد جامعه ما در سراسر جهان از فارغ التحصیلان موفق میدلسکس که سهم حیاتی برای جوامعی که در آنها زندگی و کار، و به شریک دانشگاه ارجح برای کسب و کار. چشم انداز ما این است که به صورت بین المللی در همه عالی کار می کنیم، در آموزش، پژوهش و انتقال دانش است. ما خواهد شد برای برتری در پژوهش، آموزش برجسته به رسمیت شناخته شده، دستیابی به دانش آموزان ما و تعهد ما به یک تجربه دانشجویی با کیفیت بالا.

چه کار می کنیم ما برای اولین بار قرار دانش آموزان ما موفقیت دانش آموزان ما در قلب از آنچه که ما انجام می دهند. ما در پرسنل متخصص ما و دولت از هنر یادگیری و امکانات پژوهشی سرمایه گذاری. محققان ما آموزش و معلمان ما پژوهش، استفاده از تحقیق و زندگی واقعی بین المللی امتیاز مسائل به کلاس درس، حصول اطمینان از یادگیری عملی و مناسب باشد. ما برنامه درسی ما طراحی شده برای اطمینان از فارغ التحصیلان ما کاملا مجهز برای رقابت در بازارهای کار رقابتی. ما حتی یک سرویس استخدام اختصاصی برای کمک به دانش آموزان ما مسیر خود را به اشتغال در آینده برنامه داشته باشد. امکانات شگفت انگیز دانشگاه و آموزش امکانات ما در میان بهترین هستند در هر نقطه، با بیش از 200 میلیون £ سرمایه گذاری در ایجاد یکی از بزرگترین و بهترین دانشگاه لندن - بخشی از تعهد ما به ارائه یک تجربه عالی دانش آموز. ما محیط های یادگیری فوق العاده برای آموزش و پژوهش، از جمله دولت از هنر، آزمایشگاه، کارگاه ها و سالن های سخنرانی مدرن ایجاد کرده اند. ما همچنین اضافه شده فضاهای نام تجاری جدید که در آن شما می توانید استراحت، نوشیدن و خوردن با دوستان. ما دانشگاه دولت از هنر شده است برای جایزه امکانات دانشگاه در جوایز سالانه دانشگاه نگهبان شارت. پژوهش با تمرکز خارجی تحقیقات ما باعث می شود یک تفاوت واقعی در جهان است. کار ما نمی در مرزهای دانشگاه ما متوقف نمی شود. دانش آموزان و کارکنان را تشویق به همکاری با شرکای صنعتی، نهادهای حرفه ای و سازمان های دیگر. ما پژوهشگران متخصص مشغول به کار در طیف متنوعی از مناطق از واکسن برای سرطان به تحقیقات نقض حقوق بشر، رفتار انسان و هوش مصنوعی.

مکان ها

لندن

Address
Middlesex University The Burroughs
NW4 4BT لندن, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: