توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه ناتینگهام ترنت یک جامعه دانشگاهی بزرگ و پر جنب و جوش ارائه می دهد که طیف گسترده ای از شرایط در رشته های گوناگون از جمله روانشناسی، جرم شناسی، جامعه شناسی، جوانان، مراقبت بهداشتی و اجتماعی، سیاست، روابط بین الملل، آموزش و کار اجتماعی است. ما یک جامعه گره نزدیک با بسیاری از راه هایی که شما می توانید درگیر در زندگی از مدرسه دریافت، از حضور در سمینار تحقیق از پیوستن به روانشناسی و یا جرم شناسی جوامع است.

آموزش برجسته

هدف ما این است که به ارائه بالاترین کیفیت آموزش و پرورش و به شما تجهیز با مهارت های است که کمک خواهد کرد که شما را به یک موفقیت شغلی خود را. دانش آموزان ما مشتاق، درگیر و پرسنل متخصص، بسیاری از افرادی که در تحقیقات نوآورانه درگیر یا نویسندگان در مناطق متخصص خود را منتشر تدریس می شود. شما از طریق ترکیبی از سنتی سخنرانی و سمینارهای گروه یاد بگیرند. و بسته به دوره خود را، شما نیز ممکن است این فرصت را به شرکت در بحث ها، سخنرانیها و بحث های گروهی است. ما همچنین به طور منظم دعوت از کارشناسان مشهور و حرفه ای در زمینه های مرتبط به می آیند و صحبت به دانش آموزان ما.

تحقیقات ما به شما می دهد لبه

در حال حاضر شهرت تاسیس برای کیفیت بالا و تحقیقات اجتماعی مربوط. تحقیقات اطلاع محتوای دوره های ما و تضمین می کند که تا به روز و مرتبط به مشاغل آینده دانشجوی ما است.

دوره های حرفه ای به رسمیت شناخته شده

بسیاری از دوره های ما معتبر است، اعتبار یا رسمیت شناخته شده توسط بدن حرفه ای مرتبط با آنها. دوره های روانشناسی در مقطع کارشناسی ما آموزش داده در پردیس شهر ما توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) و البته کار اجتماعی ما معتبر است که توسط بهداشت و مراقبت شورای حرفه تایید شده، با درجه رسمیت شناخته شده و کارفرمایان آینده با فارغ التحصیلان با اعتماد به نفس و قادر ارائه به شما.

امکانات فوق العاده

دانشکده علوم اجتماعی در واقع در مرکز شهر پردیس NTU، با طیف گسترده ای از امکانات طراحی شده برای کمک به شما اکسل. رایانه های شخصی دسترسی آزاد ما در دسترس برای شما را به کار بین سخنرانی، و بسته به دوره خود را شما همچنین ممکن است قادر به استفاده از مجموعه رسانه های ما و دادگاه قانون خواهد بود. آزمایشگاه روانشناسی اختصاص داده شده ما شامل یک آزمایشگاه آموزش در مقطع کارشناسی، و آزمایشگاه های تحقیقاتی متخصص از جمله انتقالها چشم، حرکت آزمایشگاه ضبط و سیستم EEG £ 80،000.

تحصیل خارج از کشور

ما با ارائه طیف وسیعی از فرصت ها برای دانش آموزان ما به خارج از کشور تحصیل و به دست آوردن تجربه ارزشمند بین المللی، افزایش مهارت های زندگی خود را، و واقعا ایستادگی کردن به کارفرمایان بالقوه است. ما ارائه طیف وسیعی از برنامه های بین المللی که در طول متفاوت است، چه در اروپا و بیشتر در صحرا.

موفقیت با علوم اجتماعی

فارغ التحصیلان ما سابقه دلخواهی از رفتن برای رسیدن به موفقیت در کار، و ما را متخصص مشاوره شغلی به دانش آموزان ما در طول زمان خود را در NTU. ما دانش آموزان ما به توسعه مهارت های استخدام خود را پشتیبانی و برنامه ریزی گام های بعدی خود را به منظور به حداکثر رساندن توانایی های بالقوه خود و رسیدن به اهداف شغلی خود را.

چرا ناتینگهام را انتخاب کنید به مطالعه علوم اجتماعی؟

ناتینگهام است که واقعا یک شهرستان دانش آموز؛ با دو دانشگاه مهم و 60،000 دانش آموزان انتخاب به آن را به خانه خود را. از خرید به موزه ها، کافه ها، ورزش، سالن های موسیقی و شب زنده داری. ناتینگهام ارائه می دهد چیزی برای همه.

ما افتخار می کنیم از روابط قوی با گروه ها و سازمان در داخل و اطراف ناتینگهام لذت ببرید. از HMP Whatton به انجمن مسکن چارچوب، در کنار مراکز تحقیقاتی خود ما مانند مرکز ناتینگهام برای کودکان، نوجوانان و خانواده ها. نه تنها این لینک غنی سازی تجربه یادگیری خود را، آنها نیز به شما این فرصت را به درگیر شدن و ایجاد یک تفاوت به زندگی افراد و گروه ها در جامعه محلی ما است.

گروه های دانشگاهی:

سیاست و روابط بین الملل کارکنان در گروه ما از سیاست و روابط بین المللی ملی و بین المللی برای فعالیت های پژوهشی، سهم رسانه ها و مشاوره کار خود را به رسمیت شناخته شده، و پرشور در مورد ترجمه این تخصص را به کلاس درس می باشد.

روان شناسی روانشناسی است برای تعالی آموزش آن شناخته شده است، در حالی که همچنین با داشتن مشخصات تحقیقات ملی و بین المللی قوی.

دوره های کارشناسی ما آموزش داده در پردیس شهر، دوره تبدیل روانشناسی کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد روانشناسی قانونی ما همه توسط انجمن روانشناسی بریتانیا هستیم.

اجتماعی و بهداشت و درمان وزارت کار امور اجتماعی و بهداشت گرد هم می آورد یک تیم از کارکنان از طیف وسیعی از زمینه های علمی و حرفه ای در زمینه های اجتماعی، بهداشت عمومی و مراقبت های اجتماعی است.

تیم تلاش برای تعالی در هر دو آموزش و پژوهش، در حالی که حفظ روابط نزدیک با سازمان.

جامعه شناسی گروه جامعه شناسی ارائه می دهد دوره در زمینه های جامعه شناسی، جرم شناسی، جوانان و راهنمایی شغلی.

این مناطق موضوع همه با تفکر انتقادی در مورد جهان اجتماعی که در آن زندگی می کنیم و حمایت از و حمایت از مردم و محیط زیست در سراسر و در زمینه های پیچیده و متنوع هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

عدالت جوانان همه چیز در مورد کار با افراد جوان که توهین و یا در معرض خطر از متخلف می باشد. این دوره پیوند نظریه علمی به عمل معاصر را از طریق دادن، بازدیدکننده داشته است و ... [+]

BA (Hons) عدالت جوانان

شما با یک رضایت دانشجوی عالی و قابلیت اشتغال به یک دوره یاری رسانید! 100٪ از مطالعات جوانان ما و BA (Hons) دانش آموزان قضایی جوانان از این دوره کاملا راضی هستند و 100٪ از فارغ التحصیلان در هر دو دوره این دوره ها شش ماه پس از ترک NTU مشغول به تحصیل هستند. (بررسی ملی دانشجویان 2017 و DLHE 2015/16 تمام وقت، انگلستان، درجه اول، دوره کارشناسی)

عدالت جوانان همه چیز در مورد کار با افراد جوان که توهین و یا در معرض خطر از متخلف می باشد. این دوره پیوند نظریه علمی به عمل معاصر را از طریق دادن، بازدیدکننده داشته است و سخنرانان مهمان.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

ماژول هسته شما همچنین می توانید گزینه ای برای انتخاب یکی از ماژول های زیر دریافت کنید: جرایم جنسی و خشونت آمیز ماژول اساسا به دو بخش تقسیم می شود: قسمت اول جنایی و خشونت ... [+]

ماژول هسته

شما همچنین می توانید گزینه ای برای انتخاب یکی از ماژول های زیر دریافت کنید:

جرایم جنسی و خشونت آمیز

ماژول اساسا به دو بخش تقسیم می شود: قسمت اول جنایی و خشونت آمیز را در یک زمینه نظری بررسی می کند، در حالی که قسمت دوم این ماژول روی پاسخ های مربوط به تخطی های جنسی و خشونت تمرکز می کند.

مواد مخدر، جرم و جامعه

تدریسی ساختار یافته از طریق ترکیبی از سخنرانی های سنتی، سمینارها، کارگاه های آموزشی و جلسات آموزش پلیس تحویل داده می شود. ... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

این دوره نوآورانه اجازه می دهد تا شما را به کشف مسائل بین المللی و حوادث از جمله روابط بین ایالات، مردم، جنبش های اجتماعی و جوامع فرهنگی و مذهبی. ... [+]

BA (لیسانس) روابط بین الملل

این درجه نوآورانه روابط بین الملل به شما امکان می دهد مسائل و رویدادهای بین المللی را از جمله روابط بین دولت ها، مردم، جنبش های اجتماعی و جوامع فرهنگی و مذهبی کشف کنید. شما در مورد مباحث و پروسه هایی که در حال حاضر جهان را شکل می دهند یاد می گیرید و به شما می آموزیم که چگونه می توانید انتخاب های آگاهانه ای داشته باشید که در سطوح محلی، ملی و جهانی اثر می گذارد.

... [-]
بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

این دوره متمایز درک عمیق از ماهیت جوانان و رابطه پیچیده بین جوانان و جامعه را فراهم می کند. ... [+]

BA (لیسانس) مطالعات جوانان

شما با یک رضایت دانشجوی عالی و قابلیت اشتغال به یک دوره یاری رسانید! 100٪ از مطالعات جوانان ما و BA (Hons) دانش آموزان قضایی جوانان از این دوره کاملا راضی هستند و 100٪ از فارغ التحصیلان در هر دو دوره این دوره ها شش ماه پس از ترک NTU مشغول به تحصیل هستند. (مطالعه ملی دانشجویان 2017 و DLHE 2015/16 تمام وقت، انگلستان، درجه اول، دوره کارشناسی) این درجه مطالعات متمایز جوانان، درک عمیق از ماهیت جوانان و رابطه پیچیده بین جوانان و جامعه را فراهم می کند. شما خدمات که یادگیری جوانان، توسعه و حرفه ای پیشرفت فردی و اجتماعی حمایت کشف و دانش و مهارت های مورد انتظار از کسانی که با جوانان کار می کنند نیز به دست آورید.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

درجه جرم شناسی هیجان انگیز ما یکی از اولین مدرک کارشناسی در نوع خود در بریتانیا آموزش داده می شود بود. شما از سخنرانان دعوت شنیدن، یادگیری از تجربه پزشک و شما ممکن است ای ... [+]

BA (Hons) جرم شناسی

درجه جرم شناسی هیجان انگیز ما یکی از اولین مدرک کارشناسی در نوع خود در بریتانیا آموزش داده می شود بود. شما از سخنرانان دعوت شده می شنوید، از تجربه تمرین یاد می گیرید، و شما ممکن است فرصتی برای تبدیل شدن به یک مشاور ویژه داشته باشید.

دوره جرم شناسی BA (Hons) ترکیبی هیجان انگیز از نظریه، سیاست و عمل جرم شناسی و مطالعات عدالت کیفری ارائه می دهد. شما این امکان را دارید که تعدادی از ماژول ها را بر اساس تحقیقات پیشرفته و روابط قوی با پلیس، خدمات آزمایشی و سایر سازمان های جنایی انجام دهید.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

این درجه متمایز به بررسی تئوری و عمل از سیاست، یکپارچه سازی دیدگاه های ملی و بین المللی. شما در مورد اهمیت محیط سیاسی به طور فزاینده جهانی یادگیری و درک اهمیت سیاست به عن ... [+]

BA (Hons) سیاست

دانش آموزان ما به ما توصیه می کنند! 94٪ از دانشجویان سیاست BA (Hons) ما در NTU (Student Survey 2017) توصیه می کنند.

این درجه Poltics متمایز، نظریه و تمرین سیاست را بررسی می کند، و منافع ملی و بین المللی را هم ادغام می کند. شما در مورد اهمیت محیط سیاسی به طور فزاینده جهانی یادگیری و درک اهمیت سیاست به عنوان یک فعالیت انسانی است.

اگر شما علاقه زیادی به امور جاری و روند های بین المللی، پس از آن BA (لیسانس) حد سیاست در NTU ایده آل برای شما است. این دوره شما را تشویق می کند تا از آنجا مستقیم به عنوان یک دانشمند علوم سیاسی و یا نظریه پرداز با انجام تحقیقات مستقل خود را، به اوج خود رسید در تولید یک پایان نامه سال آخر بر روی یک موضوع از انتخاب شما.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

این درجه نوآورانه به شما اجازه توسعه آگاهی بیشتر از پیچیدگی و ارتباط از فرآیندهای سیاسی و بین المللی و نظریه ها که زندگی ما را شکل. شما جهان معاصر که در آن ما در سطوح محل ... [+]

سیاست خارجی و روابط بین الملل

این درجه نوآورانه سیاست و روابط بین الملل به شما امکان می دهد تا آگاهی بیشتری از پیچیدگی و ارتباط فرآیندهای سیاسی و بین المللی و نظریه هایی که زندگی ما را شکل می دهد، گسترش دهید. شما جهان معاصر که در آن ما در سطوح محلی، ملی و جهانی زندگی می کنند را بررسی کند.

اگر شما علاقه زیادی به امور جاری، روند های بین المللی و درک جهان در حال تغییر در آن زندگی می کنیم، پس از آن البته سیاست و روابط بین الملل در NTU ایده آل برای شما است.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

این بهداشت و مراقبت شورای حرفه (HPC) درجه تایید خواهد کرد که شما برای نقش یک مددکار اجتماعی آماده کند. این طراحی شده است که شما را قادر به پیشرفت به اشتغال و ادغام هر دو ... [+]

این بهداشت و مراقبت شورای حرفه (HPC) درجه تایید خواهد کرد که شما برای نقش یک مددکار اجتماعی آماده کند. این طراحی شده است که شما را قادر به پیشرفت به اشتغال و ادغام هر دو ماژول مبتنی بر کار علمی و عمل است.

آیا شما می خواهید برای ایجاد یک تفاوت به زندگی مردم؟ سپس درجه مددکاری اجتماعی ما است برای شما. شما را به دانش و مهارت های که واقعا می تواند در زندگی کسی را تغییر به دست آورید.

چرا این دوره را انتخاب کنید؟ ما به همکاری نزدیک با کارفرمایان در بخش های قانونی و مستقل برای اطمینان از محتوای دوره ما حفظ تمرکز بر مردم مجاز به استفاده از خدمات است. همچنین کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که شما آماده برای عمل حرفه ای هستند که شما واجد شرایط. آموزش توسط کارکنان از طیف وسیعی از زمینه های حرفه ای انجام شده است و با پژوهش بیمه، شما را با ارائه تعادل بزرگ بین تجارب آموزشی آکادمیک و کاربردی. در طول دوره، ما تاکید قوی بر حرفه ای، ارزش ها و ارتباطات بین نظریه کار و کار اجتماعی دارد. شما دادن ارزیابی، که به شما این فرصت را به دست آوردن تجربه ارزشمند بودن یک مددکار اجتماعی تمام وقت در طیف وسیعی از محل های کار مختلف را شما کامل است. یادگیری از کارشناسان ما ... [-]
بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

این درجه هیجان انگیز به بررسی مناطق متخصص جامعه شناسی معاصر و اجازه می دهد تا شما را به کاوش جامعه، فرهنگ و روزمره تجربه زندگی می کردند. ... [+]

BA (لیسانس) جامعه شناسی

دانش آموزان ما به ما توصیه می کنند! در آخرین بررسی ملی دانشجویان، 97٪ از دانش آموزان جامعه شناسی ما (BA) (Hons) اخیرا می خواهند در NTU مطالعه کنند. (بررسی ملی دانشجویان 2017).

این درجه هیجان انگیز جامعه شناسی، زمینه های تخصصی جامعه شناسی معاصر را بررسی می کند و به شما امکان می دهد جامعه، فرهنگ و تجربیات زندگی روزمره را کشف کنید. در طول این دوره شما از سخنرانان خارجی را بشنود، و ممکن است این فرصت را به خارج از کشور تحصیل و انجام دادن کاری خود هدایتگر داشته باشد.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

این جذاب جامعه روانشناسی بریتانیا (BPS) البته معتبر ترکیبی از یک آموزش جامع روانشناسی با مطالعه رفتار مجرمانه، نوع جرم و دانش از نظام عدالت کیفری. ... [+]

کارشناسی (لیسانس) روانشناسی با جرم شناسی

دانش آموزان ما به ما توصیه می کنند! در آخرین بررسی ملی دانشجویان 94٪ از دانش آموزان تازه کار BS (Hons) روانشناسی توصیه می کنند که در NTU مطالعه کنند. (بررسی ملی دانشجویان 2017).

ما مدرک معتبر بریتانیا انجمن روانشناسی (BPS) به بررسی اسرار چه باعث می شود ما انسان، به چه معناست زنده باشد و به همین دلیل ما در راه رفتار می کنیم.

این دوره را تحت پوشش تمام زمینه های هسته روانشناسی مقرر شده در برنامه درسی بریتانیا انجمن روانشناسی (BPS). شما انسان، کار مغز، روند ها و مکانیزم تفکر انسان، احساس و رفتار و چگونه روانشناسان، پژوهش و درمان روانی می تواند تفاوت ملموس و مثبت به زندگی و جامعه مردم را کشف.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

دانشجویان روانشناسی ما بسیار راضی است. 100٪ روانشناسی کارشناسی (لیسانس) با جامعه شناسی دانشجویان تمام وقت با این دوره به طور کلی راضی است. ... [+]

کارشناسی (لیسانس) روانشناسی با جامعه شناسی

دانش آموزان ما به ما توصیه می کنند! در آخرین بررسی ملی دانشجویان، 95٪ از دانشجویان علوم انسانی (Hons) اخیر ما با دانشجویان جامعه شناسی توصیه به مطالعه در NTU می کنند. (بررسی ملی دانشجویان 2017).

روانشناسی کارشناسی ارشد (Hons) با درجه جامعه شناسی یک دوره روانشناسی بریتانیایی بریتانیا (BPS) دوره معتبر است که ترکیبی از آموزش جامع در روانشناسی با مطالعه ساختار و پویایی سیستم های اجتماعی و جامعه به طور کلی است. دانش آموزان ما از سمینارهای پژوهشی هفتگی، بیش از 80 کارشناس دانشگاهی بهره مند می شوند و دسترسی به کلاس های آزمایشی کلاس اول دارند.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

ما مدرک معتبر بریتانیا انجمن روانشناسی (BPS) به بررسی اسرار چه باعث می شود ما انسان، به چه معناست زنده باشد و به همین دلیل ما در راه رفتار می کنیم. این دوره را تحت پوشش ت ... [+]

کارشناسی (لیسانس) روانشناسی

دانش آموزان ما به ما توصیه می کنند! در آخرین بررسی ملی دانشجویان 94٪ از دانش آموزان تازه کار BS (Hons) روانشناسی توصیه می کنند که در NTU مطالعه کنند. (بررسی ملی دانشجویان 2017).

ما مدرک معتبر بریتانیا انجمن روانشناسی (BPS) به بررسی اسرار چه باعث می شود ما انسان، به چه معناست زنده باشد و به همین دلیل ما در راه رفتار می کنیم.

این دوره را تحت پوشش تمام زمینه های هسته روانشناسی مقرر شده در برنامه درسی بریتانیا انجمن روانشناسی (BPS). شما انسان، کار مغز، روند ها و مکانیزم تفکر انسان، احساس و رفتار و چگونه روانشناسان، پژوهش و درمان روانی می تواند تفاوت ملموس و مثبت به زندگی و جامعه مردم را کشف.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی