Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه ناتینگهام ترنت یک جامعه دانشگاهی بزرگ و پر جنب و جوش ارائه می دهد که طیف گسترده ای از شرایط در رشته های گوناگون از جمله روانشناسی، جرم شناسی، جامعه شناسی، جوانان، مراقبت بهداشتی و اجتماعی، سیاست، روابط بین الملل، آموزش و کار اجتماعی است. ما یک جامعه گره نزدیک با بسیاری از راه هایی که شما می توانید درگیر در زندگی از مدرسه دریافت، از حضور در سمینار تحقیق از پیوستن به روانشناسی و یا جرم شناسی جوامع است.

آموزش برجسته

هدف ما این است که به ارائه بالاترین کیفیت آموزش و پرورش و به شما تجهیز با مهارت های است که کمک خواهد کرد که شما را به یک موفقیت شغلی خود را. دانش آموزان ما مشتاق، درگیر و پرسنل متخصص، بسیاری از افرادی که در تحقیقات نوآورانه درگیر یا نویسندگان در مناطق متخصص خود را منتشر تدریس می شود. شما از طریق ترکیبی از سنتی سخنرانی و سمینارهای گروه یاد بگیرند. و بسته به دوره خود را، شما نیز ممکن است این فرصت را به شرکت در بحث ها، سخنرانیها و بحث های گروهی است. ما همچنین به طور منظم دعوت از کارشناسان مشهور و حرفه ای در زمینه های مرتبط به می آیند و صحبت به دانش آموزان ما.

تحقیقات ما به شما می دهد لبه

در حال حاضر شهرت تاسیس برای کیفیت بالا و تحقیقات اجتماعی مربوط. تحقیقات اطلاع محتوای دوره های ما و تضمین می کند که تا به روز و مرتبط به مشاغل آینده دانشجوی ما است.

دوره های حرفه ای به رسمیت شناخته شده

بسیاری از دوره های ما معتبر است، اعتبار یا رسمیت شناخته شده توسط بدن حرفه ای مرتبط با آنها. دوره های روانشناسی در مقطع کارشناسی ما آموزش داده در پردیس شهر ما توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) و البته کار اجتماعی ما معتبر است که توسط بهداشت و مراقبت شورای حرفه تایید شده، با درجه رسمیت شناخته شده و کارفرمایان آینده با فارغ التحصیلان با اعتماد به نفس و قادر ارائه به شما.

امکانات فوق العاده

دانشکده علوم اجتماعی در واقع در مرکز شهر پردیس NTU، با طیف گسترده ای از امکانات طراحی شده برای کمک به شما اکسل. رایانه های شخصی دسترسی آزاد ما در دسترس برای شما را به کار بین سخنرانی، و بسته به دوره خود را شما همچنین ممکن است قادر به استفاده از مجموعه رسانه های ما و دادگاه قانون خواهد بود. آزمایشگاه روانشناسی اختصاص داده شده ما شامل یک آزمایشگاه آموزش در مقطع کارشناسی، و آزمایشگاه های تحقیقاتی متخصص از جمله انتقالها چشم، حرکت آزمایشگاه ضبط و سیستم EEG £ 80،000.

تحصیل خارج از کشور

ما با ارائه طیف وسیعی از فرصت ها برای دانش آموزان ما به خارج از کشور تحصیل و به دست آوردن تجربه ارزشمند بین المللی، افزایش مهارت های زندگی خود را، و واقعا ایستادگی کردن به کارفرمایان بالقوه است. ما ارائه طیف وسیعی از برنامه های بین المللی که در طول متفاوت است، چه در اروپا و بیشتر در صحرا.

موفقیت با علوم اجتماعی

فارغ التحصیلان ما سابقه دلخواهی از رفتن برای رسیدن به موفقیت در کار، و ما را متخصص مشاوره شغلی به دانش آموزان ما در طول زمان خود را در NTU. ما دانش آموزان ما به توسعه مهارت های استخدام خود را پشتیبانی و برنامه ریزی گام های بعدی خود را به منظور به حداکثر رساندن توانایی های بالقوه خود و رسیدن به اهداف شغلی خود را.

چرا ناتینگهام را انتخاب کنید به مطالعه علوم اجتماعی؟

ناتینگهام است که واقعا یک شهرستان دانش آموز؛ با دو دانشگاه مهم و 60،000 دانش آموزان انتخاب به آن را به خانه خود را. از خرید به موزه ها، کافه ها، ورزش، سالن های موسیقی و شب زنده داری. ناتینگهام ارائه می دهد چیزی برای همه.

ما افتخار می کنیم از روابط قوی با گروه ها و سازمان در داخل و اطراف ناتینگهام لذت ببرید. از HMP Whatton به انجمن مسکن چارچوب، در کنار مراکز تحقیقاتی خود ما مانند مرکز ناتینگهام برای کودکان، نوجوانان و خانواده ها. نه تنها این لینک غنی سازی تجربه یادگیری خود را، آنها نیز به شما این فرصت را به درگیر شدن و ایجاد یک تفاوت به زندگی افراد و گروه ها در جامعه محلی ما است.

گروه های دانشگاهی:

سیاست و روابط بین الملل کارکنان در گروه ما از سیاست و روابط بین المللی ملی و بین المللی برای فعالیت های پژوهشی، سهم رسانه ها و مشاوره کار خود را به رسمیت شناخته شده، و پرشور در مورد ترجمه این تخصص را به کلاس درس می باشد.

روان شناسی روانشناسی است برای تعالی آموزش آن شناخته شده است، در حالی که همچنین با داشتن مشخصات تحقیقات ملی و بین المللی قوی.

دوره های کارشناسی ما آموزش داده در پردیس شهر، دوره تبدیل روانشناسی کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد روانشناسی قانونی ما همه توسط انجمن روانشناسی بریتانیا هستیم.

اجتماعی و بهداشت و درمان وزارت کار امور اجتماعی و بهداشت گرد هم می آورد یک تیم از کارکنان از طیف وسیعی از زمینه های علمی و حرفه ای در زمینه های اجتماعی، بهداشت عمومی و مراقبت های اجتماعی است.

تیم تلاش برای تعالی در هر دو آموزش و پژوهش، در حالی که حفظ روابط نزدیک با سازمان.

جامعه شناسی گروه جامعه شناسی ارائه می دهد دوره در زمینه های جامعه شناسی، جرم شناسی، جوانان و راهنمایی شغلی.

این مناطق موضوع همه با تفکر انتقادی در مورد جهان اجتماعی که در آن زندگی می کنیم و حمایت از و حمایت از مردم و محیط زیست در سراسر و در زمینه های پیچیده و متنوع هستند.

مکان ها

ناتینگهام

Address
Nottingham Trent University
50 Shakespeare Street

NG1 4FQ ناتینگهام, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید