توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا ما را انتخاب کنید؟

ده دلیل که چرا شما باید انتخاب کنید برای تحصیل در کالج نیوکاسل:

بنیاد درجه اعطای قدرت، یکی از معدود کالج را انتخاب کنید در انگلستان به این دستاورد رسیده اند 01 در سال 2012 کالج نیوکاسل اعطا شد. 02 ما نگه وضعیت چراغ - شما در یک کالج به رسمیت شناخته شده برای آموزش و تجربه یادگیری خود را مطالعه کنید. 03 چند میلیون پوند سرمایه گذاری ما در امکانات معنی است که شما در ساختمان های الهام بخش با برش لبه امکانات را مطالعه خواهد کرد. 04 با بیش از 20،000 دانشجو در کالج نیوکاسل، شما می دانید شما در شرکت خوب باشد. 05 دانشگاه ما اعطا افتخارات و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی معنی مدرک تحصیلی خود را با کارفرمایان به رسمیت شناخته سراسر جهان است. 06 نتایج ما برجسته QAA (آژانس تضمین کیفیت). 07 شما خواهد شد دانش آموزان از 44 کشور مختلف در سراسر 5 قاره جهان وطنی در یک کالج در یک ترکیدن شهرستان با فرهنگ بپیوندید. 08 اختصاصی دفتر بین المللی با کارکنان مجرب و دوستانه در دسترس شما مقدار زیادی از مشاوره، راهنمایی و پشتیبانی ارائه خواهد شد. 09 شهریه ما بسیار رقابتی است و ما باید تعدادی از بورس های تحصیلی و تخفیف در دسترس است. 10 این شهرستان، ساحل و حومه همه در آستان شما و شما یک گرم و دوستانه خوش آمدید همه جا شما بروید پیدا کنید.

پس زمینه کالج نیوکاسل

ما یک ارائه دهنده آموزش تاسیس در شمال شرق انگلستان با سابقه قدمت آن به 1894. این کالج شده است در شکل فعلی آن عامل از سال 1972، زمانی که دو کالج کوچکتر هم ادغام شدند برای تبدیل شدن به کالج نیوکاسل.

کالج نیوکاسل یکی از بزرگترین و موفق ترین کالج در انگلستان با بیش از 20،000 دانش آموزان است. ما در ارائه طیف گسترده ای از برنامه از جمله: دوره های زبان انگلیسی، دوره های پیش دانشگاهی، مدارک تحصیلی بنیاد، لیسانس مدارک تحصیلی و مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد.

مطالعه در شهرستان # 1 دانش آموز در انگلستان

نیوکاسل شهرستان جهانی و پر جنب و جوش با غنی جمعیت دانشجویی پر رونق است. نیوکاسل معروف برای فرهنگ جهانی آن ها، رستوران ها پر جنب و جوش و شب زنده داری شلوغ، تاریخ شگفت انگیز، خرید بزرگ، معماری زیبا و میراث است.

کالج نیوکاسل در مرکز شهرستان واقع شده، بنابراین شما می توانید استفاده از تمام آن را ارائه کرده است. فضای گرم و دوستانه در شهرستان آن را به یک قسمت بسیار محبوب برای دانش آموزان از سراسر جهان را می سازد و ارائه می دهد چیزی برای همه.

تاریخچه

این شهرستان میزبان بسیاری از مهاجران از جمله رومیان، نورمن، وایکینگ ها و سلت اسکاتلند بازی کرده است. این مخلوط از تاثیرات را می توان در سراسر شهرستان در معماری و مردم آن دیده می شود، و نیوکاسل شهرستان واقعا جهان وطنی. شمال شرق انگلستان برای زیبایی دست نخورده آن مشهور است، با جنگل های وحشی و سواحل ناهموار در یک فاصله کوتاه از سفر نیوکاسل.

ساکنان مشهور نیوکاسل

بسیاری از افراد با نفوذ و خلاق از نیوکاسل و شمال شرق آمده است. منطقه استعداد جهان معروف شده است. برخی از این عبارتند از: موسیقی دان و حقوق بشر نیش فعال؛ فوتبال افسانه آلن شیرر؛ کارگردان فیلم ریدلی اسکات؛ برایان جانسون خواننده AC / DC. شمال شرق همواره در خط مقدم نوآوری و اختراع تخم ریزی استعداد به عنوان جوزف سوان، شرکت مخترع لامپ برق و جورج استفنسون که برای اولین بار خط راه آهن عمومی ایجاد شده است، و اخیرا برنده جایزه نوبل فیزیکدان پیتر هیگز.

زندگی دانشگاهی

مخلوطی از معماری قدیم و جدید، دانشگاه ما عنوان متنوع به عنوان دانش آموزان ما است. دولت از هنر و امکانات آموزش و پرورش مخلوط با مهمان نوازی و اوقات فراغت امکانات بسیار عالی شما همه چیز شما نیاز به موفقیت است.

آکادمی شیوه زندگی

آکادمی شیوه زندگی ما، برنده یک جایزه موسسه سلطنتی معماران بریتانیا، دارای تأسیسات کلاس جهانی برای زیبایی، مهمان نوازی، گردشگری و تفریح، همه کارکنان و توسط دانش آموزان ما و به شما ارائه تجربه واقعی کار در صنعت خود را انتخاب.

این امکانات فوق العاده به همه دانش آموزان در کالج نیوکاسل باز هستند. پس از مطالعه یک روز سخت، شما می توانید یک کار در سالن ورزش ما لذت ببرید و یا در آبگرم آرامش ما - کامل با حمام جکوزی، سونا، بخار اتاق - قبل از درمان خود را به سالم، مواد غذایی تازه آماده در ما رستوران آکادمی سرآشپزان و مواد غذایی برای تفکر اغذیه فروشی و مشروب.

اگر شما هم، سعی کنید یک را بیش از در مجموعه ما را از مو، زیبایی و اتاق فضایی درمانی که رقابت با هر در خیابان بالا.

عملکرد آکادمی

عملکرد آکادمی کالج نیوکاسل یکی از مراکز آموزشی پیشرو در انگلستان برای موسیقی است، هنرهای نمایشی و رسانه ها. این ترکیبی از معماری برنده جایزه با تا امکانات به روز، دوره های تحریک کننده و صنعت آموزگار حرفه ای است. طیف گسترده ای از دوره های چالش برانگیز و با ارزش در ارائه اعم از موسیقی، بازیگری، رقص، رسانه ها، تولید فنی و مدیریت حوادث هستند، بنابراین هر آنچه که منافع خود را، ما باید در این دوره مناسب برای شما.

ماندلا ساختمان

خلاقیت و ابتکار و خلاقیت است که به وفور در هنر و طراحی ساختمان ما، ارائه الهام بخش به هنرمندان جوانه زدن است. در این مرکز به شما امکان دسترسی به طیف گسترده ای از امکانات حرفه ای باید برای توسعه مهارت های خود را، از جمله استودیوهای عکاسی، استودیو سرامیک، استودیوهای رسانه های دیجیتال، مد و کارگاه های آموزشی نساجی.

آکادمی هواپیمایی

هدف ساخته شده آشیانه هواپیما در فرودگاه بین المللی ما نیوکاسل خانه سفر و گردشگری دوره های مهندسی هوا فضا و. امکانات هتل شامل یک ناوگان از هواپیما برای دست به دست در آموزش و بوئینگ به طور کامل عملکرد 737.

Sandyford ساختمان

مرکز معاصر ما در Sandyford خانه را به آکادمی مهارت های دیجیتال ما برای دانش آموزان محاسبه و ارائه می دهد برنامه های آموزشی جامع برای دانش آموزان کسب و کار در دوره های آموزش عالی است. این ساختمان در شهرستان مرکز نزدیک سه ماهه خرید نیوکاسل واقع شده است.

آکادمی انرژی

یک مرکز برای صنعت انرژی، آکادمی یک مرکز تخصص برای کسانی که به دنبال توسعه یک حرفه ای در برخی از بخش های در حال رشد اولویت بین المللی فراهم می کند. امکانات در 20،000 فوت مربع مرکز شامل یک کامپیوتر عددی (CNC) ماشین آلات و دستگاه اتوکلاو تحت فشار مربوط به تولید تحت کنترل، مونتاژ و تعمیر و نگهداری توربین های بادی دریایی.

آکادمی راه آهن

در این سال ما ایجاد اولین راه آهن آکادمی شمال شرق اختصاص داده شده به مهندسی راه آهن. امکانات جدید هدف 5M £ ساخته شده است شامل تعدادی از محیط کار واقعی که می تواند تکنسین ها و مهندسان در موقعیت های مختلف آموزش.

پارسونز ساختمان

ما افتخار می کنیم که اعلام کند که ساختمان جدید و بهبود یافته پارسونز ما باز می شود سپتامبر 2015. این مرکز 18 میلیون £ دستخوش توسعه مجدد شگفت انگیز و خانه را به کسب و کار ما، خدمات عمومی نظامی، دوره های مراقبت از کودکان بهداشت و درمان، و باشد.

حمایت از دانشجویان

ما می خواهیم وقت خود را با ما به عنوان موفق و تا حد امکان بدون استرس. خدمات پشتیبانی برنده جایزه ما اینجا به ارائه مشاوره و پشتیبانی به عنوان و هنگامی که شما به آن نیاز دارید.

ما در اینجا به شما حمایت از طریق دوره القایی و ارائه مشاوره و راهنمایی رفاه در طول مطالعات خود را.

است که بسیاری در مورد زمانی که در حال حرکت به یک کشور جدید و تیم پشتیبانی دانش آموز ما شما را از طریق این فرایند تضمین انتقال خود را به انگلستان هدایت فکر می کنم وجود دارد به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است.

خدمات دفتر بین المللی عبارتند از:

اطلاعات خوش آمدید و ثبت نام بر روی دوره خود را القای به کالج و نیوکاسل افتتاح حساب بانکی ثبت نام با یک دکتر و مراقبت های بهداشتی اطلاعات پیدا کردن محل اقامت مشاوره در مورد تقاضا برای شماره بیمه ملی (مورد نیاز برای اشتغال) مشاوره مهاجرت اطلاعات دوره و مشاوره پیشرفت پشتیبانی سلامت عمومی.

برنامه های اجتماعی

کالج نیوکاسل حوادث و فعالیت های اجتماعی برنامه های گسترده و هیجان انگیز فراهم می کند. این به شما این فرصت برای دیدار با دیگر دانشجویان مشغول به تحصیل در کالج می دهد و اجازه می دهد شما را به کاوش این منطقه زیبا از انگلستان و بقیه از انگلستان است. پیش از این ما سفر کرده اند: ادینبورگ، نیویورک، لیدز، موزه بیمیش و قلعه آلنویک.

خوابگاه

نیوکاسل دارای طیف گسترده ای از گزینه های مسکن در سراسر شهرستان. نیوکاسل کالج دفتر بین المللی می تواند به شما کمک کند ایجاد حق انتخاب به بهترین متناسب با نیازهای شما.

گزینه ها عبارتند از:

مسکونی خود غذا محل اقامت خانه اقامت خانواده محل اقامت خصوصی.

مسکونی خود غذا

اگر شما ترجیح می دهید با دیگر دانش آموزان شما زندگی می کنند باید این گزینه ساکن در خوابگاه های ویژه دانش آموزان است. نیوکاسل تا محل اقامت خود غذا بسیار عالی است. خواص در اندازه و سبک متفاوت و صورتحساب معمولا در قیمت اجاره شامل کمک به شما برای برنامه ریزی موثر است. برخی از خواص ارائه استودیوهای خود شامل، دیگران حمام اتاق با امکانات مشترک و اتاق خصوصی در دسترس در ATS مشترک وجود دارد. اتاق در خواص خود غذا مسکونی در صورت موجود بودن. محل اقامت خود غذا به طور معمول در راه رفتن فاصله از کالج واقع شده است.

خانواده اقامتگاه اسکان

شما می توانید انتخاب کنید که با یک میزبان اقامتگاه محلی زندگی می کنند در حالی که شما مطالعه است. انتخاب اقامتگاه حد زیادی می تواند افزایش تجربه خود را از زندگی و تحصیل در انگلستان به خصوص اگر شما تازه به این کشور هستند و / یا شما در حال یادگیری زبان انگلیسی. یک خانواده میزبان فراهم می کند با استقبال گرم و می توانید به شما کمک کند در حل و فصل به محلی است. یک طیف گسترده ای از میزبان اقامتگاه جمله وجود دارد: خانواده ها با فرزندان، خانواده های بدون فرزند و میزبان است.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی با یک خانواده میزبان زندگی شما این فرصت را داشته باشند:

تمرین زبان انگلیسی خود را با زبان مادری اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ بریتانیا و راه ما از زندگی از میزبان خود را دریافت مقدار زیادی از راهنمایی و پشتیبانی.

خوابگاه های خصوصی

آپارتمان مبله و یا خانه های در دسترس برای اجاره در سراسر شهرستان می باشد. نیوکاسل شهرستان دانشجویی بسیار محبوب است که به معنی بسیاری از فرصت های به اشتراک گذاشته شده را برای اقامت دانشجویی در داخل و اطراف منطقه وجود دارد. کالج نیوکاسل انجام ندهد چک در محل اقامت خصوصی و شما، پدر و مادر یا قیم خود نیاز به اطمینان حاصل شود که محل اقامت قابل قبول است.

در کالج نیوکاسل ما دوره از سطح 3 (دانشگاه / دوره کارشناسی ورودی) به سطح 7 کارشناسی ارشد دوره های اجرا شده. شما باید سطح قبلی را تکمیل کرده اند قبل از شما قادر به پیشرفت به بعد، اگر شما می خواهید به مطالعه بر روی یک درجه شما نیاز به یک سطح 3 مدرک تحصیلی به دست آوردن ورود. با این حال، برای برخی دوره های کارشناسی ارشد اگر شما تجربه کاری مرتبط می توانند شما را برای ورود در نظر گرفته.

برنامه بنیاد بین المللی

شما می توانید شروع به مطالعه برای یک مدرک سطح 3 با برنامه بنیاد بین المللی ما است. در رسیدن به یک مدرک سطح 3، شما می توانند برای تحصیل مدرک کارشناسی یا با کالج نیوکاسل و یا در یکی دیگر از موسسه.

مدارک تحصیلی بنیاد و مدارک تحصیلی افتخارات

رشته ما کار می کنند کمی متفاوت به مسیر عادی از مطالعه بر روی یک درجه افتخارات. در دو سال اول از درجه توسط بنیاد درجه تحت پوشش ما، به طوری که در پایان دو سال مطالعه یک مدرک است که توسط کارفرمایان به رسمیت شناخته دریافت می کنید. در پایان این دوره، شما می توانید یک دوره یک ساله با کالج نیوکاسل و یا در یکی دیگر از موسسه به بالا درجه بنیاد به یک درجه افتخارات کامل است. افتخارات ما درجه بالا یو پی اس توسط دانشگاه Teesside تایید شده است.

کارشناسی ارشد برنامه

با یک مدرک (و یا تجربه حرفه ای مناسب) شما می توانند برای تحصیل در یکی از برنامه های کارشناسی ارشد است. مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد ما با دانشگاه Teesside تایید شده است.

آموزش و پرورش و آموزش های تخصصی شرکت های بزرگ

کالج نیوکاسل پیشرو در ارائه آموزش و پرورش شرکت های بزرگ بین المللی و آموزش های حرفه ای است. برنامه های ما در همکاری با مشتریان ما طراحی شده برای ارائه آموزش های مربوط به کار قرار دادی، عملی و حرفه ای. ما ارائه آموزش با کیفیت بالا و یادگیری به تولید آموزان واجد شرایط مسلح با آخرین دانش صنعت.

ما ارائه می دهیم طیف وسیعی از برنامه های قرار دادی و مدارک در سراسر تعدادی از تخصص های موضوع با توجه به نیازهای مشتریان خود هستیم. همه برنامه ها را فراهم آموزان با فرصت های توسعه مستمر حرفه ای با ارزش در حالی که ایجاد پایگاه دانش خود را از طریق برنامه های خود را از مطالعه.

ارائه موضوع مقاله:

هوافضا و هوانوردی خودرو کسب و کار و IT ساخت و ساز آموزش و پرورش و تربیت معلم مهندسی زبان انگلیسی آتش نشانی و ایمنی و بهداشت رهبری و مدیریت بهداشت و درمان نفت و گاز انرژی تجدیدپذیر و فناوری زیر دریا گردشگری و هتلداری علوم فنی و حرفه ای مهندسی راه آهن هنرهای خلاقانه

تأسیسات کلاس جهانی

کالج نیوکاسل خود را در سرمایه گذاری در امکانات استاندارد صنعت به نفع دانش آموزان ما می بالد. امکانات ما تکرار محیط کار واقعی به دانش آموزان با بهترین در آموزش و توسعه است.

برنامه تحویل

ما ارائه می دهیم روش انعطاف پذیر و نوآورانه تحویل البته. برنامه ها در یکی از نه دانشگاه نیوکاسل و یا در سایت های مشتری، وابسته به طبیعت و یادگیری از نتایج دوره تحویل داده است. برنامه همچنین می تواند در طیف وسیعی از مکان ملی و بین المللی بر اساس نیازهای مشتری تحویل داده می شود. حالت های قابل انعطاف ما تحویل برای رویکردهای گوناگونی را برای یادگیری می شود. این شامل آموزش ترکیبی که در آن تحویل می شود چهره به چهره، خارج از سایت آموزش، یادگیری الکترونیکی، و یا بلوک / روز تحویل انتشار، و اغلب دانشگاهی با ارائه زبان انگلیسی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Newcastle College

این دوره است که در دانشآموزانی که با موفقیت به پایان رسانده اند مدرک بنیاد یا معادل آن و مدیران یا مدیران مشتاق در خطوط هوایی و فرودگاه صنعت است. طراحی شده برای توسعه مدی ... [+]

بررسی اجمالی

این دوره است که در دانشآموزانی که با موفقیت به پایان رسانده اند مدرک بنیاد یا معادل آن و مدیران یا مدیران مشتاق در خطوط هوایی و فرودگاه صنعت است. طراحی شده برای توسعه مدیریت و رهبری مهارت های خود را، این برنامه شما را قادر خواهد برای تبدیل شدن به یک مدیر کارآمد تر و موثر در محل کار. بنابراین، روش ارزیابی در ارتباط با این دوره تا حد زیادی در محل کار است.

محتوای دوره

روش تحقیق 3، مدیریت استراتژیک، مدیریت مردم، امنیت هوانوردی، پایان نامه.... [-]

بریتانیا Newcastle upon Tyne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Newcastle College

این دوره طراحی شده است به شما تجهیز با دانش و مهارت های مورد نیاز کارفرمایان است. ... [+]

بررسی اجمالی

این دوره طراحی شده است به شما تجهیز با دانش و مهارت های مورد نیاز کارفرمایان است. و همچنین ساختمان بر مطالعات پیشرفته اخیر، محتوای تساوی به شدت در محل کار و یا قرار دادن خود را همراه با مطالعات از شرکت کسب و کار کوچک، مدیریت مالی و استراتژی، و تغییر دهید. شما قادر به انتخاب طیف وسیعی از ماژول را با توجه به علاقه و حرفه ای جاه طلبی های خود را. شما قادر به تمرکز مطالعات خود را در زمینه های زیر:... [-]

بریتانیا Newcastle upon Tyne
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Newcastle College

شما را به مهارت های پیشرفته، دانش و تجربه مورد نیاز برای دیدار با خواسته از عرصه های ورزشی گوناگون به دست آوردن و درک چگونگی تحولات جاری در زمینه علمی و حرفه ای می توانید ... [+]

بررسی اجمالی

شما را به مهارت های پیشرفته، دانش و تجربه مورد نیاز برای دیدار با خواسته از عرصه های ورزشی گوناگون به دست آوردن و درک چگونگی تحولات جاری در زمینه علمی و حرفه ای می توانید بهترین عمل در صنعت را تحت تاثیر قرار. به شما خواهد آموخت که چگونه به حل مشکلات، قرار دادن ایده های به عمل و همه چیز را در جهان مدیریت ورزشی و توسعه کار می کنند.

به عنوان بخشی از مطالعات خود را، شما یک پایان نامه تحقیقات آکادمیک در یک موضوع مورد علاقه خود را به شما این امکان به درخواست پژوهش، مهارت علمی و حرفه ای و دانش شما از این دوره به دست آورد را تکمیل کنید.... [-]

بریتانیا Newcastle upon Tyne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Newcastle College

به عنوان یک مسیر توسعه شغلی جدید برای مهندسان، شما را به دانش آکادمیک مورد نیاز برای موفقیت مدیریت و رهبری تطبیق منابع و فن آوری های جدید در محل کار به دست آوردن. ... [+]

به عنوان یک مسیر توسعه شغلی جدید برای مهندسان، شما را به دانش آکادمیک مورد نیاز برای موفقیت مدیریت و رهبری تطبیق منابع و فن آوری های جدید در محل کار به دست آوردن.

کارشناسی (لیسانس) مدیریت مهندسی فن آوری (از بالا به بالا) در همکاری با دانشگاه Teesside تحویل داده است.

که این دوره برای

این دوره دانش خود را در مدیریت مهندسی را افزایش و برای کسانی که مایل به بهبود فرصت های ارتقاء خود را در محل کار. انتخاب ماژول ساخته شده است به گسترش دانش و درک از دانش آموزان به مناطق بهره وری و به همین دلیل اجرای موفقیت آمیز پروژه و رهبری و مهارت های مدیریتی قوی در صنعت مهندسی حیاتی است.... [-]

بریتانیا Newcastle upon Tyne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Newcastle College

این دوره طراحی شده است برای تولید فارغ التحصیلان مهندسی هواپیما مجهز فنی دانش، درک، مهارت ها و کیفیت های حرفه ای مورد نیاز برای به دست آوردن اشتغال و موفقیت در صنعت تعمیر ... [+]

بررسی اجمالی

این دوره طراحی شده است برای تولید فارغ التحصیلان مهندسی هواپیما مجهز فنی دانش، درک، مهارت ها و کیفیت های حرفه ای مورد نیاز برای به دست آوردن اشتغال و موفقیت در صنعت تعمیر و نگهداری هواپیما. این دوره همچنین پوشش می دهد تمام نیازهای دانش دقیق در آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اروپا (EASA) دسته B1.1 برنامه درسی مجوز های مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما (قسمت-66).

محتوای دوره - یک سال:... [-]

بریتانیا Newcastle upon Tyne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

What is Newcastle College like as a place to study?