OPAL College London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

OPAL College London یکی از کالجهای مستقل جدید مستقل تحصیلات عالی و تحصیلات تکمیلی در انگلستان است. ما در حال ارائه طیف وسیعی از دیپلم، دیپلم عالی، دوره های کارشناسی، دوره های کارشناسی ارشد و حرفه ای در IT، بازرگانی، حسابداری، بهداشت و مراقبت های اجتماعی، مسافرت، مدیریت گردشگری و مهمانداری، همراه با تعدادی از دوره های پیش دبستانی حرفه ای طراحی شده برای بهتر آماده شدن دانشجویان برای سخت شدن تحصیلات تکمیلی.

هدف ما کسب اعتبار برای ارائه دوره های کیفیت در هزینه های است که ارزش برجسته برای پول است. ما اعتماد داریم که قادر به انجام این کار هستیم، زیرا استقلال ما به این معنی است که ما هزینه های خود را کنترل می کنیم. با این حال، تعرفه هزینه رقابتی ما در هزینه کیفیت نیست.

کالج در یک منطقه پر جنب و جوش و چند فرهنگی لندن واقع شده است. ما معتقدیم که درک منحصر به فرد از نیازهای آموزشی دانش آموزان داریم. فضای خانواده قابل تشخیص در OPAL College London . با استانداردهای دانشگاه، ما یک جامعه آموزشی نسبتا کوچک است، اما این امر ما را قادر می سازد تا هر یک از دانش آموزان ما را به عنوان افراد شناخت - چیزی که من اعتقاد دارم برای موفقیت دانش آموزان در آموزش عالی ضروری است.

کالج یک محیط هیجان انگیز برای دیدار با دوستان جدید است که مردم از بریتانیا، چین، آسیا، کارائیب، آمریکا، آفریقا، خاورمیانه و دیگر نقاط اروپا می توانند دیدار کنند. فرهنگ غنی و متنوع است، با دانش آموزان که چشم انداز های مختلفی را به تمام زمینه های زندگی کالج می آورد.

ما یک اخلاق علمی متمایز داریم. به طور خاص دو مورد وجود دارد که من می خواهم در این زمینه انجام دهم. اولا، ما یک موسسه خلاق یادگیری و توسعه است که استراتژی های تدریس آن طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان ما در طول تحصیلاتشان و در آینده نیز موفق شوند. ما یک سیاست "درب باز" را اتخاذ می کنیم، برای کار با مسائل تفاوت و تنوع انسان ها قدردانی می کنیم و به این ترتیب توجه و تنوع فردی به آن توجه می شود. ثانیا، ما دارای یک سیستم مراقبت های پرستاری بسیار پیشرفته و با تجربه است که به عنوان یکی از کلید های موفقیت ما در آینده نزدیک پیش بینی شده است - ما برای همه دانشجویان ما اهمیت می دهیم. مدارک تحصیلی از طریق OPAL College London از شناخت بین المللی برخوردار است. یک مدرک تحصیلی از طریق OCL یک کلید برای آینده ای موفق و هیجان انگیز است.

مکان ها

لندن

Address
Opal College London
Duru House
101 Commercial Road

E1 1RD لندن, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید