Plymouth College of Art

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

Plymouth College of Art که در سال 1856 تأسیس شد ، یک مدرسه هنری است که توسط هنرمندان و طراحان برای هنرمندان و طراحان اداره می شود.

ما در خانه ی یک جامعه پویا و متقاطع سازندگان و متفکران قرار داریم که ساختن آنها به اندازه خواندن و نوشتن اهمیت دارد ، و جایی که هدف از یادگیری از آن زندگی غیرقابل تفکیک است. مکانی برای ساختن کارها و ایجاد اتفاقات. برای ایجاد تفاوت.

آنچه ما اعتقاد داریم: زندگی کنید. درست کردن به ایجاد ادامه دهید

ما معتقدیم که آموزش با کیفیت بالا برای زندگی در هنر هنری معاصر ، کاتالیزور خلاق تحولات شخصی ، حرفه ای و فرهنگی است.

عدالت اجتماعی ، از طریق تأثیرپذیری در جامعه و تحرک اجتماعی و یادگیری خلاق ، از طریق نوآوری آموزشی ، بخشی از DNA ما و در قلب هر کاری است که انجام می دهیم.

ما بستری را فراهم می کنیم ، فضای قابل توجهی که افراد در آن گرد هم می آیند ، افق های جدید را کشف می کنند و مرزهای تمرین خلاقانه را تحت فشار قرار می دهند.

با هم ، ما تصور می کنیم ، آزمایش می کنیم ، فکر می کنیم ، یاد می گیریم ، کارها را می سازیم و اتفاقات را می سازیم. هرچه می خواهید بسازید ، هر کجا می خواهید بروید ، سفر از اینجا آغاز می شود و هرگز متوقف نمی شود.

ده گزاره

  • ساختن به اندازه خواندن و نوشتن ، به عنوان علم و ریاضیات اهمیت دارد.
  • ساختن قبل از دانستن است
  • هنر "درباره" زندگی نیست بلکه زندگی است.
  • هدف از یادگیری جدا از هدف زندگی شما است.
  • در آموزش هنر ، یادگیرنده هیچ موضوعی برای پنهان کردن خود ندارد.
  • یادگیری هدفمند باعث ایجاد آژانس می شود ، نه وابستگی ، در یادگیرنده.
  • فضای یادگیری امکان یادگیری را فراهم می کند یا آن را پس می گیرد.
  • فضا نمی تواند انرژی داشته باشد ، انرژی فضا را ایجاد می کند.
  • به عنوان یک یادگیرنده ، به عنوان یک هنرمند ، هویت شما از افق بیرون خواهد آمد ، نه از خط مرز.
  • پیشنهاد شما چیست؟

فضاهایی برای ساختن

محیط کار ما به طور گسترده به عنوان یکی از ثروتمندترین و متنوع ترین اکوسیستم مواد ، فناوری ها ، فرایندها ، رویه ها ، اشکال هنری و ایده هایی در نظر گرفته شده است که در قالب دانشکده هنر پیدا خواهید کرد.

در زمانی که دیگران محدوده و اکولوژی محیط های یادگیری خود را باریک می کنند ، ما در ابعاد دیجیتال و آنالوگ بسیار سرمایه گذاری کرده ایم - زیرا معتقدیم فضای یادگیری امکان یادگیری را فراهم می کند ، یا عقب نشینی می کند.

ایجاد تغییر

ما متعهد هستیم که در هر کاری که انجام می دهیم تفاوت ایجاد کنیم.

در پاسخ به تلاش مستمر برای به حاشیه رانده شدن هنرهای خلاقانه در آموزش عمومی در انگلستان ، ما مدرسه هنرهای خلاقانه پیموت را تأسیس کردیم و خانه قرمز را در منطقه ای از شهر که دارای محرومیت اجتماعی و اقتصادی قابل توجهی است ، بنا کردیم. با هم ، ما در حال ساختن یک قشر پیشرونده از یادگیری خلاق و تمرین هستیم که از سالهای اولیه تا مرحله تحصیلات کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد ادامه می یابد.

در سال 2016 Plymouth College of Art به دلیل داشتن بالاترین سطح عضویت زنان در دستگاه های حکومتی در پانزده مؤسسه آموزش عالی کشور در رده بندی قرار گرفت.

"کل هدف از آموزش واقعی این است که مردم را ... نه فقط آموخته ، بلکه عشق به دانش - نه صرفاً عادلانه ، بلکه گرسنگی و تشنگی پس از عدالت".

- جان راسکین ، تاج زیتون وحشی: چهار سخنرانی در مورد صنعت و جنگ (1882)

در سال 2016/17 ، Plymouth College of Art بالاترین درصد را از سراسر جنوب شرقی ، جنوب غربی و لندن از دانشجویان تمام وقت زیر 21 سال داشت که برای اولین بار از محله هایی با کمترین دوره وارد آموزش عالی می شوند. مشارکت در آموزش عالی.

در سال 2017 ما به دلیل تعهد سیستمی ما به تعامل در جامعه و ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی ، به مارك طلای اجتماعی سازمانی تعلق گرفت. و در سال 2018 ما به دلیل برابری طبقاتی و دسترسی به آموزش عالی در رتبه 5 از موسسات آموزش عالی انگلیس قرار گرفتیم.

در سال 2018 ، ما یک کسب و کار تولید مد ، Makers HQ ، به عنوان یک شرکت جامعه علاقه (CIC) با همکاری Millfields Trust ایجاد کردیم ، تا بتوانیم بازسازی جامعه ، افزایش احتباس فارغ التحصیلان بسیار ماهر و افزایش مجدد بخش تولید مد در جنوب را انجام دهیم. غرب.

138563_pexels-photo-2559741.jpeg

پلیموت: شهری از خلاقیت

پلیموت در ساحل دونون در جنوب غربی انگلیس واقع شده است. با آبشار و بندر زیبا که شامل یک هنر زیبا و دکوراسیون آرام دکوراسیون 1935 و دکوراسیون بسیار زیبا در حومه شهر می باشد ، شهر پر رونق ما در کنار فرهنگ پر جنب و جوش و رویدادهای کلاس جهانی به بیش از 35000 دانش آموز الهام بخش است.

چیز خاصی در مورد نحوه ترکیب موسیقی ، هنر و فیلم در پلیموت وجود دارد. و ما به طور جدی درگیر یک پروژه ساخت و ساز بین نسلی هستیم که شهر را به پایتخت منطقه ای هنرهای تجسمی تبدیل می کند - که با سرمایه گذاری شورای هنر انگلیس منعکس شده است.

سالن های هنرهای معاصر مانند خانه های KARST نمایشگاه های جدید و اقامتگاه های هنر معاصر ، در حالی که کالج خانه گالری تثبیت شده ما و سینما هنرهای پلیموت ، یک سینما مستقل مستقل را در خود جای می دهد.

مکانهای موسیقی زنده را می یابید که در آن می توانید گروههای محلی و گشت و گذار ، و همچنین انجمنهای خلاقیت DIY و شرکتهای علاقه مندی جامعه که در سراسر شهر به وجود آمده اند را پیدا کنید. پروژه احیاء سالن بازار 7.2 میلیون پوند Devonport ، به رهبری سازمان ایده های واقعی ، با هدف ایجاد یک مرکز دیجیتالی برای هنرها ، فعالیت های جامعه و شرکت ، ایجاد شغل و فرصت ها انجام شده است.

این شهر میزبان نمایشگاه های بزرگ ، از جمله نمایش بریتانیا 7 نمایش هنری (با نمایش هنر 9 بریتانیا برای بازگشت به پلیموت در سال 2021) ، ما مردم کار ، جشنواره فیلم Rebel و پروژه اقیانوس اطلس است و هنرمندان مشهور بین المللی از جمله Ryoji Ikeda را به نمایش می گذارد. ، جمعی از پسابراهه ها ، سیارا فیلیپس و مت استوکس به شهر با نصب های ویژه مونتاژ شده و خاص در سایت.

در کنار فضاهای خلاق بسیار دوست داشتنی شهر ، اخیراً میزبان مراکز تازه توسعه یافته هنری و کارآفرینی افتتاح شده است.

Box خانه جدیدی برای موزه ها و بایگانی های شهر پلیموت است که 40 میلیون پوند بازسازی شده در سال 2020 با هفت گالری دائمی در مقیاس بزرگ از جمله مجموعه هایی از بایگانی فیلم و تلویزیون جنوب غربی ساخته شده است.

در همین حال ، اقیانوس استودیو در رویال ویلیام یارد تاریخی پلیموت امکانات مشترک ، اقامتگاهها و کارگاههای فضای باز را ارائه می دهد ، و در حال حاضر خانه ثروتمندی از مشاغل خلاق و مستقل - از کارگاه های نمایش فیلمبرداری گرفته تا جواهرات ساز معاصر.

روح هنری پلیموت همچنین در تئاتر رویال ، بزرگترین و بهترین حضور در تئاتر منطقه ای در انگلستان می درخشد. روابط ما با تئاتر فرصتی برای همکاری و تجربه صنعت فراهم می کند - در حال حاضر محل برگزاری مراسم فارغ التحصیلی ما است.

Plymouth Pavilions بزرگترین نام ها را در موسیقی و کمدی به خود اختصاص داده است ، و کل شهر با MTV Presentes Ocean City Sounds ، یک جشنواره موسیقی سالانه که امثال Bandit Clean ، Rudimental و Charli XCX را به خود جلب می کند ، درگیر می شود.

فراتر از پلیموت

فقط یک سنگ پرتاب سنگ برخی از زیباترین ساحل جنوب غربی ، مورب ها و جنگل های ماقبل تاریخ و همچنین مراکز تفریحی جالب و جذاب است که در آن می توانید مغازه ها و کافه های مستقلی ، فضاهای نمایشگاهی و غیره کشف کنید.

شهر بازار نزدیک Totnes محل فروشگاه های پرنعمت های پرنعمت و فروشگاه های ضبط الکتریکی است - مقصدی مناسب برای یک روز مرور بازارها ، گالری ها و خرید.

نیکلاس وایت ، عکاس برنده جایزه ، در طی تحصیلات خود در Plymouth College of Art ، Dartmoor را در آغوش گرفت.

کمتر از یک ساعت از هتل ، پروژه Eden بزرگترین جنگل داخلی باران در جهان است و هر تابستان میزبان مسابقات Eden Session می باشد ، جایی که هنرمندان از جمله Björk ، Muse ، Massive Attack و PJ Harvey نمایش های صمیمی را در این محیط نفس گیر بازی کرده اند.

کمی بیشتر به کورنوال بروید و شهر کوچک سنت ایو را پیدا خواهید کرد. خیابان ایووس واقع در تپه ای و مشرف به اقیانوس اطلس ، در خیابان تیت سنت ایووس واقع شده است و اتصالات هنری این شهر را جشن می گیرد که از زمان ویکتوریا مقصدی برای هنرمندان بوده است. نامهای مشهور مرتبط با شهر از مارک روتکو گرفته تا باربارا هپورث - در حالی که در Plymouth College of Art تحصیل می کنید ، باید به ویزیت شما Plymouth College of Art .

ما همیشه شهرمان را دوست داشته ایم ، اما اخیراً ، وزنه ای حتی بیشتر از حد معمول به آنجا می رود. بیا و خودت پیدا کن

رویداد بین المللی آزاد بین المللی: زندگی و تحصیل در انگلستان

16.09.20 ، 11:00 صبح - 12:00 بعد از ظهر

قبل از اینکه تصمیم بگیرید که کجا می خواهید تحصیل کنید و چه دوره ای برای شما مناسب است ، حضور در یک رویداد آنلاین و صحبت با کارمندان و دانشجویان واقعی در مورد گزینه های خود مفید است. اگر شما دانشجوی بین المللی هستید که فکر می کنید زندگی و تحصیل در انگلستان چگونه است ، چرا به رویداد بین المللی آنلاین باز بعدی: زندگی و تحصیل در انگلستان که از ساعت 11.00-12.00 چهارشنبه 16 سپتامبر 2020 برگزار می شود ، شرکت نکنید.

با دکتر مارک کریگان ، مدیر آموزش ، یادگیری و تقویت ما ، و دانشجوی دکترای سینتیا هارت ، دانشجوی بین المللی دکترای بین المللی که در مورد تجربه مطالعه بین المللی تحقیق می کند ، همراه باشید تا در مورد سازگاری با زندگی و تحصیل در پلیموث ، شهر اقیانوس انگلیس بحث کنند. دانشجویان بین المللی ما بخشی با ارزش از دانشجویان ما هستند و هنگام تحصیل با ما از یک تجربه غنی فرهنگی ، خلاقانه و آکادمیک بهره مند می شوند.

از برنامه های ویزا گرفته تا پشتیبانی مالی و نیازهای زبانی - ما اینجا هستیم تا از سفر شما به تحصیل خلاق در انگلستان پشتیبانی کنیم. درباره زندگی در پلیموث (یکی از امن ترین شهرهای انگلستان) ، فرهنگ و میراث محلی ما ، گزینه های محل اقامت و پشتیبانی موجود برای کمک به شما در سکونت در محیط جدید خود اطلاعات کسب کنید.

ما از برنامه های آموزشی استقبال می کنیم ، اما برای استفاده بیشتر از این رویداد و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل ، توصیه می کنیم مکان خود را از قبل رزرو کنید . برای پیوستن به سخنرانی ، به سادگی رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن همراه خود را تنظیم کنید و از طریق پیوند ارائه شده از طریق ایمیل و در برنامه زیر کلیک کنید.

برنامه

ارائه زنده | 11.00-11.40
برای بررسی اجمالی تحصیل در Plymouth College of Art ، روند درخواست بین المللی و فرصت های تحصیل در یک جامعه فعال ، بین رشته ای متفکران و سازندگان ، به تیم پذیرش و پشتیبانی دانشجویان ما بپیوندید.

پرسش و پاسخ | 11.40-12.00
پس از ارائه زنده ، تیم ما آماده خواهد بود تا به س quالات بین المللی خاصی که می توانید در مورد هزینه ، ویزا و مهاجرت به انگلیس و زندگی در آن داشته باشید پاسخ دهد.

مکان ها

پلیموث

Address
Plymouth College of Art,
Tavistock Place

PL4 8AT پلیموث, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید