Richmond The American International University in London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش عالی کالیبراسیون

ریچموند یک دانشگاه بین المللی آمریکایی است که در سال 1972 تاسیس و در غرب لندن با دو دانشگاه در ریچموند هیل و نزدیک به خیابان کنزینگتون بالا قرار گرفته است. از سال 1981، این دانشگاه به دانشگاههای ایالات متحده اعطا شده است. یکی از آخرین دستاورد های که ریچموند با افتخار اعلام می کند، قدرت را برای اعطای دانشجویان به مقیاس های انگلیس خود از اوت 2018 به دست می دهد، که به موجب آن، اخیرا توسط شورای انضباطی مجوز داده شده است.

این دانشگاه اولین و تنها دانشگاه در بریتانیا است که توانایی اعطای مدرک تحصیلی دوگانه را به خود اختصاص داده است که به این معنی است که دانش آموزان یک سطح انگلیس و آمریکا را دریافت خواهند کرد که به شدت به فارغ التحصیلان ما کمک خواهد کرد در حالی که به دنبال فرصت های شغلی و ایستادگی کردن از جمعیت.

ساختمان های دانشگاه کنسینگتون در سنت آلبانز گروو و انصدل در سال 1978، دانشجویان کارشناسی ارشد سوم و چهارم و همچنین تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی را در بر می گیرد. در مارس 1988، دانشگاه کانزینگت، گسترش بیشتری را در خیابان جوان و اخیرا، خیابان کنزینگتون بالا گرفت.

این دانشگاه برای استانداردهای آموزشی موسسه خصوصی خود، در روش تدریس آن است که سیستم هنر لیبرال آمریکایی را با استانداردهای آموزش عالی انگلستان ترکیب می کند که فارغ التحصیلان ما را با مزایای رقابتی و فرصت های بیشتری برای یافتن استخدام در انگلستان و یا در خارج از کشور باز می کند. ایالات متحده آمریکا

مقطع کارشناسی ما برای کشف طیف گسترده ای از موضوعات و برنامه هایی که امکان تحصیلات گسترده را فراهم می کنند پیشنهاد می کنیم، در حالی که برنامه های تحصیلات تکمیلی شامل گزینه هایی برای انتخاب گزینه های خاصی می شود که یک مدرک تحصیلی جزئی / عمده را تعریف می کنند. مزایای کلیدی که این دانشگاه خصوصی ارائه می دهد، در میان دیگران، مددکاران آکادمیک و زمان تدریس (به طور متوسط ​​15 ساعت در هفته) نسبت به هر دانشگاه دیگر انگلیس، تمرکز شدید بر گسترش فرصت های بین المللی از طریق طیف گسترده ای از اعتبار مبتنی بر و کارآموزی یکپارچه و برنامه های تحصیل در خارج از کشور در مراکز آموزشی ما در ایتالیا (رم و فلورانس).

ما آموزش عالی را ارائه می دهیم و با کمک های دانشگاهی ایالات متحده و بریتانیا بر اساس شایستگی ها و موفقیت های تحصیلی، کمک های مالی را ارائه می دهیم و اخیرا یک بورس تحصیلی جدید را برای پاییز سال 2018 معرفی کرده ایم که به میزان قابل توجهی دانش آموزان پرداخت هزینه تحصیلات خود را پس از اتمام تحصیلات خود کاهش می دهد. کمک هزینه تحصیلی ما می تواند با دیگر بودجه انگلیس و ایالات متحده آمریکا ترکیب شود و گزینه های موجود را ارائه دهد، که ما توصیه می کنیم دانش آموزان خود را برای پذیرش شرایط ورود به این درخواست.

Brooke Cagle / Unsplash

5 دلیل برای انتخاب ریچموند

  1. انگلیس با اعتبار دوگانه
  2. بورس تحصیلی که می تواند بدهی دانش آموزان را کاهش دهد
  3. سیستم لیبرال آمریکایی انعطاف پذیر، ساعت های تماس گسترده و مربیگری (به طور متوسط ​​15 ساعت در هفته)
  4. کارآموزی مجتمع (در انگلستان و خارج از کشور)
  5. دو پردیس لندن تجربه (در ریچموند

دیدگاه بین المللی

زندگی و تحصیل با هم، دانش آموزان ما از بیش از 100 کشور برای جهان آماده هستند که توانایی برقراری ارتباط موثر در مرزهای ملی و فرهنگی به عنوان یک دستاورد علمی سنتی ارزشمند است. آموزش و پرورش ریچموند ارائه می دهد چشم انداز جهانی و محیط تعاملی مطالعه است که ترویج تنوع، کار گروهی و رهبری است. به عنوان یک دانشگاه لیبرال بین المللی آمریکایی، آن را تمرکز بر غنی سازی تجربه تحصیلی دانش آموزان در محیط بین المللی، با توجه به جنبه های مختلف بین فرهنگی. این دانشجویان را تشویق می کند تا نظرات خودشان را در نظر بگیرند و با تصمیم گیری و یا کار بر روی پروژه های دوره ای، و همچنین توسعه مهارت های فردی و مهارت های حرفه ای خود را به عنوان رهبران تیم آینده بین المللی، با دیگران در نظر بگیرند.

Becca Tapert / Unsplash

دو دانشگاه در لندن تجربه می کنند

لندن به عنوان یک هیجان زندگی در یکی از شهرهای پر جنب و جوش و جهانی جهان، به طرز چشمگیری امکانات و فرصت های فراوانی برای یادگیری خارج از کلاس درس ارائه می دهد. با این حال، دوره های ریچموند زندگی شهری - مردم، نهادها، سیاست، مشکلات و تاریخ خود را به سخنرانی ها و پروژه های درس می دهد. اضافه کردن به همه این دانشکده پشتیبانی بین المللی، برنامه درسی انعطاف پذیر به شما اجازه می دهد برای کشف موضوعات خارج از تخصص اصلی خود را، کلاس های کوچک و دانشگاه در دو محله زیبا ترین لندن و شما ریچموند را جای خوبی برای کسب مدرک کارشناسی ارشد دو یا مدرک کارشناسی ارشد در انگلستان و آمریکا به رسمیت شناخته شده است

پردیس ریچموند هیل

دانشجویان سال اول و دوم دانشجویان ما در محوطه ریچموند هیل حضور دارند. محوطه دانشگاه در یک مکان پر زرق و برق شش هکتار در بالای ریچموند هیل، یکی از مناطق پرجمعیت لندن قرار دارد. یک ساختمان غول پیکر نوتگوتیک در سال 1843 ساخته شده و یک کتابخانه مدرن پنج سطحی، کلاسهای خانه، آزمایشگاههای رایانه ای و علمی، استودیوهای هنری و عکاسی و یک سالن دیدنی است.

این دانشگاه همچنین خوابگاه دانشجویی، سالن غذاخوری، اتاق مشترک، و هیات علمی و دفاتر اداری را نیز در بر می گیرد. همچنین یک دادگاه ورزشی چند منظوره تنیس، والیبال، بسکتبال و مینی فوتبال (فوتبال) وجود دارد. پس از اتمام دو سال در محوطه دانشگاه ریچموند هیل، دانش آموزان در دو سال تحصیلی گذشته به محوطه دانشگاه لندن در Kensington رفتند.

پردیس کنزینگتون

دانشجویان سال سوم، چهارم و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در محوطه لندن لندن در کنسینگتون، یکی از زیباترین مناطق مسکونی لندن حضور دارند. ساختمان های چندگانه آن در عرض 2 دقیقه پیادهروی از خانه اصلی آتلانتیک در خیابان سنت آلبانز، امکانات لازم را از کلاس های خانه، آزمایشگاه های کامپیوتر، کتابخانه، سالن غذاخوری و دفاتر دانشگاه می دهد.

محوطه دانشگاه کنزینگتون نیز میزبان تعدادی از دانشجویان بازدید کننده از ایالات متحده و دیگر کشورها است که یک ترم یا یک سال در لندن صرف می کنند. دانش آموزان ممکن است انتخاب کنند که در ساختمان های دانشگاه یا در محوطه خارج از محوطه دانشگاه انتخاب شوند. در فاصله پیاده روی آسان، سالن سلطنتی آلبرت است که مشهور به کنسرت های آن، کالج های سلطنتی موسیقی و هنر، کالج علمی و فناوری امپریال، موزه ویکتوریا و آلبرت، موزه تاریخ طبیعی، موزه زمین شناسی و بسیاری از سینما ها، نمادین هاید پارک و خیابان پرجمعیت با کافه ها، رستوران ها، باشگاه ها و فروشگاه های بزرگ.

ريچموند يا كانزينگتون با بقیه شهر پیوند زیرزمینی منطقه و Piccadilly برقرار می کند. خدمات راه آهن مکرر به ایستگاه های ویکتوریا، پدینگتون و واترلو شما را به بقیه انگلستان و اروپا متصل می کند. هر دو فرودگاه هیترو و گاتویک به راحتی قابل دسترسی هستند.

مکان ها

کنزینگتون

Kensington Campus

ریچموند

Richmond Hill Campus

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید