SAE Institute UK

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه SAE در سال 1976 توسط دکتر تام Misner در سیدنی، استرالیا ارائه دوره های بعد از دبیرستان در مهندسی صوت تاسیس شد. موسسه SAE از سال رشد کرده و تبدیل به بزرگترین مربی رسانه های جهان عملی خلاق با 54 دانشگاه در 26 کشور و نمونه کارها البته گسترده در فن آوری های رسانه خلاق با یک سنت قوی از برنامه های عملی و به رسمیت شناختن صنعت.

در موسسه SAE بریتانیا دارای 4 دانشگاه در لندن، لیورپول، گلاسکو و استقرار مرکز جهانی در آکسفورد.

موسسه SAE توسط معتبر دانشگاه میدلسکس، لندن بریتانیا. دانش آموزان در یک برنامه معتبر ثبت نام جایزه میدلسکس در تکمیل موفقیت آمیز از مطالعات خود را دریافت خواهد کرد. موسسه SAE UK یک شریک در دانشگاه میدلسکس آکادمی مهارت، عضو مطالعه انگلستان و بدن ذکر شده در ثبت نام از وزارت برای نوآوری و مهارت های کسب و کار است.

برنامه ها و مسیرهای

BA و یا کارشناسی (لیسانس)

بازی های برنامه نویسی نتایج درجه در کارشناسی (لیسانس)، در حالی که تمام برنامه های مدرک دیگر در هر دو BA (لیسانس) و یا کارشناسی (لیسانس) است. این جایزه توسط ماهیت پروژه نهایی است که ماژول نهایی در برنامه تعیین می شود. این تضمین می کند که دانش آموزان ما همه به همان سطح از آموزش عملی خلاق در حالی که درآمد 360 امتیاز اعتبار (180 اروپا انتقال اعتبار امتیاز) و روش منحصر به فرد و مسیر خود با توجه به پروژه آنها تولید منعکس شده است.

دیپلم آموزش عالی

موسسه SAE ارائه می دهد برنامه های درجه 2 سال است که یک نقطه خروج پس از 16 ماه. پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه 16 ماه، دانش آموزان اعطا دیپلم آموزش عالی که به دست آورده 240 امتیاز اعتباری. دیپلم از آموزش عالی است یک نقطه ورود به تصویب رسید، بنابراین دانش آموزان می توانید انتخاب کنید برای ثبت نام بر روی تنها برنامه 16 ماه است.

در تکمیل این برنامه دانش آموزان DipHE ممکن است نسبت به یک BA / کارشناسی (لیسانس) در رشته انتخابی خود را با تکمیل 8 ماه های آخر از برنامه 2 سال مطالعه است. دیپلم از آموزش عالی به ویژه برای فارغ التحصیلان رسانه هایی هستند که به دنبال یادگیری مهارت های عملی آنها نیاز به تعریف شرایط موجود خود مناسب است.

گواهی آموزش عالی

پردیس SAE گلاسکو نیز ارائه می دهد گواهی آموزش عالی. این یک مسیر جایگزین اجازه می دهد دانش آموزانی که موفقیت کامل برنامه به پیشرفت را بر روی 8 ماه های پایانی دیپلم آموزش عالی فراهم می کند.

مکان ها

لندن

Address
SAE Institute
297 Kingsland Road

E8 4DD لندن, انگلستان, بریتانیا

گلاسکو

Address
Kinning Park, 85-87 Portman Street, Glasgow, G41 1EJ
گلاسکو, اسکاتلند, بریتانیا