The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معرفی به مرکزی از اصلی.

پروفسور Gavin


هندرسون، CBE
اصلی

مرکزی مخفف در خط مقدم آموزش و پژوهش در هنرهای دراماتیک. آمار اشتغال فارغ التحصیل در میان بالاترین در بخش ما، و تحقیقات خود را به تازگی به عنوان "پیشتاز در جهان جهت سنجش - و در قلمرو کنسرواتوار درام منحصر به فرد است. نسبت از برنامه های کاربردی در مقطع کارشناسی به مکان بالاترین از هر دانشگاه انگلستان است.

در حالی که بازیگران ما برنده بسیاری از جوایز پرطرفدار ترین، در سراسر جهان، و مکرر تمجید در رسانه ها، طیف گسترده ای از سازمان های صنعتی رتبه مرکزی به عنوان استاندارد طلا در رهبری کار فنی و طراحی. بنابراین بیش از حد، مرکزی به عنوان یک نیروی پیشگام در استفاده از مهارت های چشمگیر در بسیاری از زمینه های اجتماعی همچنان ادامه دارد.

ما امیدواریم که که شما می خواهید به بررسی طیف وسیعی از دوره، هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، در این وب سایت تنظیم شده است. هنوز بازدید برای یک روز باز، و یا به ما تولیدات عمومی به طور منظم آمده - متمرکز در اطراف سفارت تئاتر تاریخی است.

امکانات ما به طور گسترده در نظر گرفته می شود نمونه با استودیو تخصصی بیشتر و فضاهای عملکرد به عنوان بخشی از توسعه های جدید پویا اضافه شده است.

یک یادداشت کوتاه توسط پروفسور سیمون چوپان، استاد بازنشسته تئاتر.

السی Fogerty مدرسه مرکزی آموزش گفتار و هنرهای نمایشی در رویال آلبرت هال در سال 1906 تاسیس شد. Fogerty یک متخصص در آموزش سخنرانی بود. او همچنین اعتقاد راسخ در به اهمیت اجتماعی آموزش و پرورش بود. دانش آموزان مدرسه خود را به سرعت معروف برای تحویل آنها در مسابقات آیه زبان، ظاهر خود را در تئاتر، و کار خود را با کودکان در مناطق محروم از لندن شد. در حالی که مرکز یک نام برای آموزش بازیگر توسعه یافته، موسس آن در همان زمان متعهد به پیشبرد مطالعه تئاتر به عنوان یک رشته دانشگاهی بود.

طولانی قبل از تاسیس اولین بخش درام دانشگاه در انگلستان، Fogerty استدلال کرد که تئاتر باید در دانشگاه مورد مطالعه و آموزش تئاتر باید درجه اهدا می شود.

در سال 1937 Fogerty فضا بر روی سایت که در آن زمان اختصاص داده شده برای ساختمان تئاتر ملی با کالج در کنار تئاتر ارائه شده بود،. اما این طرح، مانند بسیاری از طرح های تئاتر ملی، از طریق کاهش یافت. در سال 1957 مدرسه در گذشته منتقل شده از آلبرت هال، پس از اجاره تئاتر سفارت در کلبه سوئیس و ساختمان مربوط به آن به دست آورد.

سفارت برای تئاتر تجربی و سیاسی جناح چپ به حال شهرت، از 1930s،. توسط 1957 این شهرت پژمرده شده بود. وقتی مرکزی وارد آن هر دو نجات یک تئاتر قدیمی و بافندگی آن به پارچه از ساختمان کالج جدید بود. حداقل که این طرح بود: حال به ناچار بودجه مطرح شود. در این گردهمایی قهرمان سر جان دیویس بود. کار خود را در موقوفات به دنبال منابع به منظور ساخت یک ساختمان جدید است. در سال 1961 او رویال حضرت دوشس کنت، که پس از حامی مرکزی بود باز شد.

در سال 1961 سه بخش مجزا در مرکزی تاسیس شده بود. بخش مرحله دوره سه ساله خود در حال اجرا بود برای بازیگران، با فارغ التحصیلان به عنوان به عنوان خداوند اولیویه و خانم پگی اشکرافت حال حاضر بخشی از تاریخ آن، و یک دوره دو ساله را برای مدیران مرحله مشخص شده است. بخش تربیت معلم شد آماده سازی دانش آموزان برای دیپلم خود را، پس از آن یک مدرک تدریس به رسمیت شناخته شده، و برای لندن دانشگاه دیپلم هنرهای نمایشی. که صلاحیت در سال 1912 دقیقا به عنوان یک نتیجه از کمپین Fogerty را برای به رسمیت شناختن نمایش ها و تعالیم درام به عنوان افراد شایسته مطالعه علمی مناسب برقرار شده بود. در این زمان کالج را به عنوان معروف برای گفتار درمانی وزارت خود را به عنوان کار خود را در بازیگران آموزش بود.

کار ساختمان ادامه داد. در ژوئن 1972 یک استودیو جدید در گوشه ای از باکلند هلال ساخته شده بود و به طور رسمی توسط حامی جدید مدرسه، او رویال حضرت شاهزاده الکساندرا را باز کرد. مرکزی شد اعطای کمک های لندن مقامات آموزش و پرورش داخلی در سال 1972. در سال 1989 آن را به ثبت، شد به عنوان یک کالج آموزش عالی در حق خود و به طور مستقیم توسط دولت تامین می شود. این ارائه شده درجه از سال 1986، اول از همه معتبر توسط شورای جایزه ملی علمی. از سال 1992 درجه آن توسط دانشگاه آزاد اعتبار سنجی شد.

از اوایل 1990s به بعد، کار ساختمان گسترده صورت گرفته است: یک مرکز کارگاه جدید در سال 1991 افتتاح شد. یک تئاتر استودیو، استودیو طراحی و امکانات کمد لباس - در تابستان 1993 یک فرمت به سفارت تئاتر اضافه شده است. در سال 1997 کالج تکمیل یک بلوک پنج طبقه در شرق از دانشگاه، ارائه یک کتابخانه جدید، یک مرکز منابع یادگیری و محاسبات تاسیسات، یک اتاق مشترک دانش آموز، نوار دانشجویی و کارکنان ادارات. سفارت تئاتر مرمت در سال 2002 در سال 2005 توسط بلوک غرب با چند طبقه آن از دولت از هنر، فضاهای عملکرد و اتاق تمرین افتتاح شد و به دنبال آن،.

در سال 2005 شورای خبرگان کالج اعطا قدرت به جایزه درجه تدریس خود را دارد. در دانش آموزان همان سال از وبر داگلاس آکادمی هنرهای دراماتیک به مرکزی منتقل می شود، با آوردن آنها به 100 سال تاریخ آکادمی از کمک های قابل توجهی را به مرحله و صفحه نمایش. در آن سال در مدرسه تنها نهاد تئاتر متخصص را به برنده جایزه مرکز برای برتری در آموزش و یادگیری بود، تبدیل شدن به آموزش و پرورش شورای عالی سرمایه گذاری برای مرکز تعیین انگلستان برای برتری در آموزش تئاتر. هدف آن به عنوان یک مرکز تعالی است که به ارائه یک منبع ملی برای آموزش هنرهای نمایشی حرفه ای و یادگیری، تمرکز برای تحقیقات تئاتر و بورس تحصیلی، و یک سایت برای همکاری ملی و بین المللی.

با اثر از سپتامبر 2005 مرکزی در کالج دانشگاه لندن و در انجام این عمل جاه طلبی های اصلی السی Fogerty شد. و پس از آن در سال 2012 آمد به رسمیت شناختن جدید ... Fogerty می گفت که در حالی که مدیر از آکادمی هنرهای دراماتیک به دنبال شده بود عنوان سلطنتی برای موسسه خود را، او بیش از حد شلوغ کار با کودکان در محله های فقیرنشین شده بود به انجام آن نوع از چیزی. اما یک قرن بعد دستیابی به کالج او تاسیس درستی کردم به رسمیت شناختن آن که در نوامبر 2012 علیاحضرت ملکه سلطنتی عنوان در مرکزی اعطا کرد.

مکان ها

لندن

The Royal Central School of Speech and Drama

Address
The Royal Central School of Speech and Drama, Eton Avenue
NW3 3HY لندن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 20 7722 8183

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید