توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معرفی به مرکزی از اصلی.

پروفسور Gavin


هندرسون، CBE
اصلی

مرکزی مخفف در خط مقدم آموزش و پژوهش در هنرهای دراماتیک. آمار اشتغال فارغ التحصیل در میان بالاترین در بخش ما، و تحقیقات خود را به تازگی به عنوان "پیشتاز در جهان جهت سنجش - و در قلمرو کنسرواتوار درام منحصر به فرد است. نسبت از برنامه های کاربردی در مقطع کارشناسی به مکان بالاترین از هر دانشگاه انگلستان است.

در حالی که بازیگران ما برنده بسیاری از جوایز پرطرفدار ترین، در سراسر جهان، و مکرر تمجید در رسانه ها، طیف گسترده ای از سازمان های صنعتی رتبه مرکزی به عنوان استاندارد طلا در رهبری کار فنی و طراحی. بنابراین بیش از حد، مرکزی به عنوان یک نیروی پیشگام در استفاده از مهارت های چشمگیر در بسیاری از زمینه های اجتماعی همچنان ادامه دارد.

ما امیدواریم که که شما می خواهید به بررسی طیف وسیعی از دوره، هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، در این وب سایت تنظیم شده است. هنوز بازدید برای یک روز باز، و یا به ما تولیدات عمومی به طور منظم آمده - متمرکز در اطراف سفارت تئاتر تاریخی است.

امکانات ما به طور گسترده در نظر گرفته می شود نمونه با استودیو تخصصی بیشتر و فضاهای عملکرد به عنوان بخشی از توسعه های جدید پویا اضافه شده است.

یک یادداشت کوتاه توسط پروفسور سیمون چوپان، استاد بازنشسته تئاتر.

السی Fogerty مدرسه مرکزی آموزش گفتار و هنرهای نمایشی در رویال آلبرت هال در سال 1906 تاسیس شد. Fogerty یک متخصص در آموزش سخنرانی بود. او همچنین اعتقاد راسخ در به اهمیت اجتماعی آموزش و پرورش بود. دانش آموزان مدرسه خود را به سرعت معروف برای تحویل آنها در مسابقات آیه زبان، ظاهر خود را در تئاتر، و کار خود را با کودکان در مناطق محروم از لندن شد. در حالی که مرکز یک نام برای آموزش بازیگر توسعه یافته، موسس آن در همان زمان متعهد به پیشبرد مطالعه تئاتر به عنوان یک رشته دانشگاهی بود.

طولانی قبل از تاسیس اولین بخش درام دانشگاه در انگلستان، Fogerty استدلال کرد که تئاتر باید در دانشگاه مورد مطالعه و آموزش تئاتر باید درجه اهدا می شود.

در سال 1937 Fogerty فضا بر روی سایت که در آن زمان اختصاص داده شده برای ساختمان تئاتر ملی با کالج در کنار تئاتر ارائه شده بود،. اما این طرح، مانند بسیاری از طرح های تئاتر ملی، از طریق کاهش یافت. در سال 1957 مدرسه در گذشته منتقل شده از آلبرت هال، پس از اجاره تئاتر سفارت در کلبه سوئیس و ساختمان مربوط به آن به دست آورد.

سفارت برای تئاتر تجربی و سیاسی جناح چپ به حال شهرت، از 1930s،. توسط 1957 این شهرت پژمرده شده بود. وقتی مرکزی وارد آن هر دو نجات یک تئاتر قدیمی و بافندگی آن به پارچه از ساختمان کالج جدید بود. حداقل که این طرح بود: حال به ناچار بودجه مطرح شود. در این گردهمایی قهرمان سر جان دیویس بود. کار خود را در موقوفات به دنبال منابع به منظور ساخت یک ساختمان جدید است. در سال 1961 او رویال حضرت دوشس کنت، که پس از حامی مرکزی بود باز شد.

در سال 1961 سه بخش مجزا در مرکزی تاسیس شده بود. بخش مرحله دوره سه ساله خود در حال اجرا بود برای بازیگران، با فارغ التحصیلان به عنوان به عنوان خداوند اولیویه و خانم پگی اشکرافت حال حاضر بخشی از تاریخ آن، و یک دوره دو ساله را برای مدیران مرحله مشخص شده است. بخش تربیت معلم شد آماده سازی دانش آموزان برای دیپلم خود را، پس از آن یک مدرک تدریس به رسمیت شناخته شده، و برای لندن دانشگاه دیپلم هنرهای نمایشی. که صلاحیت در سال 1912 دقیقا به عنوان یک نتیجه از کمپین Fogerty را برای به رسمیت شناختن نمایش ها و تعالیم درام به عنوان افراد شایسته مطالعه علمی مناسب برقرار شده بود. در این زمان کالج را به عنوان معروف برای گفتار درمانی وزارت خود را به عنوان کار خود را در بازیگران آموزش بود.

کار ساختمان ادامه داد. در ژوئن 1972 یک استودیو جدید در گوشه ای از باکلند هلال ساخته شده بود و به طور رسمی توسط حامی جدید مدرسه، او رویال حضرت شاهزاده الکساندرا را باز کرد. مرکزی شد اعطای کمک های لندن مقامات آموزش و پرورش داخلی در سال 1972. در سال 1989 آن را به ثبت، شد به عنوان یک کالج آموزش عالی در حق خود و به طور مستقیم توسط دولت تامین می شود. این ارائه شده درجه از سال 1986، اول از همه معتبر توسط شورای جایزه ملی علمی. از سال 1992 درجه آن توسط دانشگاه آزاد اعتبار سنجی شد.

از اوایل 1990s به بعد، کار ساختمان گسترده صورت گرفته است: یک مرکز کارگاه جدید در سال 1991 افتتاح شد. یک تئاتر استودیو، استودیو طراحی و امکانات کمد لباس - در تابستان 1993 یک فرمت به سفارت تئاتر اضافه شده است. در سال 1997 کالج تکمیل یک بلوک پنج طبقه در شرق از دانشگاه، ارائه یک کتابخانه جدید، یک مرکز منابع یادگیری و محاسبات تاسیسات، یک اتاق مشترک دانش آموز، نوار دانشجویی و کارکنان ادارات. سفارت تئاتر مرمت در سال 2002 در سال 2005 توسط بلوک غرب با چند طبقه آن از دولت از هنر، فضاهای عملکرد و اتاق تمرین افتتاح شد و به دنبال آن،.

در سال 2005 شورای خبرگان کالج اعطا قدرت به جایزه درجه تدریس خود را دارد. در دانش آموزان همان سال از وبر داگلاس آکادمی هنرهای دراماتیک به مرکزی منتقل می شود، با آوردن آنها به 100 سال تاریخ آکادمی از کمک های قابل توجهی را به مرحله و صفحه نمایش. در آن سال در مدرسه تنها نهاد تئاتر متخصص را به برنده جایزه مرکز برای برتری در آموزش و یادگیری بود، تبدیل شدن به آموزش و پرورش شورای عالی سرمایه گذاری برای مرکز تعیین انگلستان برای برتری در آموزش تئاتر. هدف آن به عنوان یک مرکز تعالی است که به ارائه یک منبع ملی برای آموزش هنرهای نمایشی حرفه ای و یادگیری، تمرکز برای تحقیقات تئاتر و بورس تحصیلی، و یک سایت برای همکاری ملی و بین المللی.

با اثر از سپتامبر 2005 مرکزی در کالج دانشگاه لندن و در انجام این عمل جاه طلبی های اصلی السی Fogerty شد. و پس از آن در سال 2012 آمد به رسمیت شناختن جدید ... Fogerty می گفت که در حالی که مدیر از آکادمی هنرهای دراماتیک به دنبال شده بود عنوان سلطنتی برای موسسه خود را، او بیش از حد شلوغ کار با کودکان در محله های فقیرنشین شده بود به انجام آن نوع از چیزی. اما یک قرن بعد دستیابی به کالج او تاسیس درستی کردم به رسمیت شناختن آن که در نوامبر 2012 علیاحضرت ملکه سلطنتی عنوان در مرکزی اعطا کرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

آموزش جامع بازیگر کلاسیک و معاصر، در این دوره خواستار از طریق یک سفر زندگی در حال تغییر، که در آن به چالش کشیده به رسیدن به پتانسیل کامل خود را به عنوان بازیگران و به دست ... [+]

کارشناسی هنر (لیسانس) بازیگری

بررسی اجمالی

آموزش جامع بازیگر کلاسیک و معاصر، در این دوره خواستار از طریق یک سفر زندگی در حال تغییر، که در آن به چالش کشیده به رسیدن به پتانسیل کامل خود را به عنوان بازیگران و به دست آوردن مهارت برای کار در طیف گسترده ای از زمینه های بازیگری پرورش دانش آموزان است.

در مورد دوره

فلسفه این دوره را می توان با کلمات، 'تجسم'، 'تخیل »و« تعامل »خلاصه. آموزش توسعه بدن بازیگر و صدا به عنوان ارتباط برقرار قوی و موثر از فکر، احساسات و قصد و باز می شود تا تخیل به طوری که بازیگر می تواند ایجاد و حفظ جهان سه بعدی از متن نمایشنامه نویس است. این فرآیندها همواره محل در زمینه سلامت به طوری که بازیگر به طور مداوم یادگیری برای پاسخ به محرک های خارجی - چه افراد، اشیا و جو - در راه باز و بدون سانسور.... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

مرکزی پیشگام درجه اول انگلستان در تئاتر عروسکی و همچنان به صورت یکی از موسسات پیشرو در جهان برای آموزش عروسک، جذب دانش آموزان ملی و بین المللی. این دوره پذیرای سه مفهوم ط ... [+]

کارشناسی هنر (لیسانس) تئاتر عروسکی: طراحی و عملکرد

بررسی اجمالی

مرکزی پیشگام درجه اول انگلستان در تئاتر عروسکی و همچنان به صورت یکی از موسسات پیشرو در جهان برای آموزش عروسک، جذب دانش آموزان ملی و بین المللی. این دوره پذیرای سه مفهوم طراحی، عملکرد و ساخت تئاتر.

در مورد دوره

دانش آموزان توسعه ساخت خیمه شب بازی، دستکاری و عملکرد مهارت های خاص، و همچنین از نزدیک با طراحان و دانشجویان هنرهای عملکرد در پروژه های مشترک برای کشف کار چند رشته که در آن عروسک و اشکال متحرک در کنار نقاشی پرده های نمایش، نوشتن جدید، حرکت و شیوه عملکرد تجربی انجام دهد.... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

این دوره به بررسی عملکرد طول می کشد که در خارج از ساختمان تئاتر سنتی، که می تواند در مورد تغییر و تحول با شرکت کنندگانی که آن را ایجاد می آورد. ... [+]

کارشناسی هنر (لیسانس) درام، کاربردی تئاتر و آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

این دوره به بررسی عملکرد طول می کشد که در خارج از ساختمان تئاتر سنتی، که می تواند در مورد تغییر و تحول با شرکت کنندگانی که آن را ایجاد می آورد.

در مورد دوره

دانش آموزان در درام، کاربردی تئاتر و آموزش و پرورش (تاریخ BA) دوره یادگیری را به تئاتر و به دست آوردن دانش عملی و درک درستی از نحوه تئاتر گیری را می توان مهار برای تغییر زندگی و امکانات جدید الهام بخش است.... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

بدانید برای برنامه ریزی و ایجاد مجموعه ها، و توسعه مهارت های مانند نجاری، طراحی سازه، فلز و مهندسی مکانیک. آموزش عمدتا در تئاتر خواهد بود، اما مهارت های به دست می توان به ... [+]

کارشناسی هنر (لیسانس) ساخت و ساز منظره

بررسی اجمالی

بدانید برای برنامه ریزی و ایجاد مجموعه ها، و توسعه مهارت های مانند نجاری، طراحی سازه، فلز و مهندسی مکانیک. آموزش عمدتا در تئاتر خواهد بود، اما مهارت های به دست می توان به راحتی به بسیاری از محیط های رسانه های مختلف، از جمله فیلم، تلویزیون و تبلیغات انتقال.

در مورد دوره

constructers خوش منظره و زیبا نیاز به خلاق حلال مشکلات که استفاده از ایده ها و راه حل ها که از تمام جنبه های مهندسی و عمل صنعتی کشیده شده برای کمک به ایجاد مجموعه و یا مرحله بندی. دانش آموزان یاد خواهند که مستقل باشد و مدبر، و به منظور توسعه مهارت های خاص به سطح بالا و حرفه ای مورد نیاز صنعت.... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

یادگیری مدیریت مرحله، و دانش تخصصی و مهارت در تمام جنبه های تولید تئاتر است. از طریق نزدیک کار با دانش آموزان و دست اندرکاران رشته های دیگر تئاتر، دانش آموزان در این دوره ... [+]

کارشناسی هنر (لیسانس) مدیریت مرحله

بررسی اجمالی

یادگیری مدیریت مرحله، و دانش تخصصی و مهارت در تمام جنبه های تولید تئاتر است. از طریق نزدیک کار با دانش آموزان و دست اندرکاران رشته های دیگر تئاتر، دانش آموزان در این دوره یک درک کلی از چگونه هر یک از کمک به اجرای زنده، آنها را بسیار قابل استخدام پس از فارغ التحصیلی.

در مورد دوره

این دوره با هدف تولید مدیران مرحله که قادر به انطباق با هر تنظیم تولید اعم از تئاتر پایان غرب به مقیاس بزرگ وقایع در فضای باز. مدیران مرحله یک مجرا بین کارگردان و تیم تولید در طول فرآیند تمرین و مدیریت عملکرد خود، از جمله کسب مبلمان و غرفه.... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

با تمرکز بر تحقیق انتقادی و آزمایش با روش جدید، دانش آموزان اشکال عملکرد جدید و به چالش کشیدن ریشه در تعامل دقیق با مهارت، نظریه ها و تاریخ تئاتر و دیگر هنرهای عملکرد توس ... [+]

کارشناسی هنر (لیسانس) هنر عملکرد

بررسی اجمالی

توسعه هویت خود را به عنوان یک ساز هنر عملکرد و تهیه کننده در یک دوره که پرورش عمل مستقل و مشترک خلاق است. با تمرکز بر تحقیق انتقادی و آزمایش با روش جدید، دانش آموزان اشکال عملکرد جدید و به چالش کشیدن ریشه در تعامل دقیق با مهارت، نظریه ها و تاریخ تئاتر و دیگر هنرهای عملکرد توسعه.

در مورد دوره

ادغام این دوره از توسعه هنری با عملکرد و تولید مهارت های دانش آموزان برای تبدیل شدن به پزشکان و / یا به کار در موقعیت های کلیدی سازمانی، اداری و هنری در سراسر هنر آماده می شود.... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

The Royal Central School of Speech and Drama - Trailer video