توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا ACM را انتخاب کنید؟ یادگیری با انجام اخلاق

ACM می داند که امروزه صنعت موسیقی چگونه کار می کند و یک محیط یادگیری فراگیر و جامع ایجاد کرده است که به طور مستقیم با صنعت ارتباط برقرار می کند. یادگیری ما با انجام اخلاق کمک می کند تا ساده سازی این که صنعت چگونه کار می کند و دیدگاه روشنی از مسیرها و گزینه های شغلی را نشان می دهد. این رویکرد روشن و عملی، یادگیری را تسریع می بخشد.

قرار گرفتن در معرض دقیق هر جنبه ای از صنعت، همانطور که اتفاق می افتد (زندگی می کنند!)، گزینه ها و مقصد ها را نشان می دهد، که به دانشجویان ما کمک می کند تا انتخاب های واضح و ساخت نقشه هایی را که نیاز دارند به آنها هدایت کند. اگر تولید کننده هستید، می دانید که نیاز به درک اساسی ساختار آهنگ و ترانه گویی دارید، اما شما نیز باید در مورد جریان های درآمد و مالکیت معنوی که درآمد کسب می کنید را بدانید.

شما همچنین باید بدانید که چگونه موسیقی خود را از طریق اجرای زنده، اعتبار های ترانه ای و انتشار، از جمله همگام سازی و صدور مجوز، پول می گیرد. ما همه اینها را به طور جامع در ACM تدریس خواهیم کرد با پیوستن شما به تیم هایی که هر روز در Metropolis انجام می دهند.

به همین ترتیب، می توانید یک درامر باشید، تمرکز اصلی خود را در حال انجام و به دست آوردن تجربه به همان اندازه که ممکن است با پخش جلسات. در این مورد، شما هنوز هم باید بدانید که چگونه پرداخت می کنید، و اگر شما بر روی یک آهنگ تاثیر می گذارید، ممکن است شما به طور بالقوه آن را به اشتراک بگذارید و به ایجاد یک محصول کمک کنید. در این حالت، بازی جلسه در واقع نوشتن می شود. شما باید تفاوت در نحوه پرداخت هزینه بازی و نوشتن را بدانید.

در حالی که در حال یادگیری هستید، نمونه کارها را خواهید ساخت و ما به شما کمک خواهیم کرد تا بدانید که چگونه از کارهایی که ایجاد می کنید برای ساختن پایه فن خودتان استفاده می کنید، نه تنها یک نوازنده کارآموز. این کار خود را به عنوان یک موسیقیدان حرفه ای به حداکثر می رساند و باعث می شود که شما به راحتی خود را به عنوان دارایی اولیه بازاریابی کنید. ما به شما این را آموزش خواهیم داد زیرا ما بهترین متخصصان صنعت را در هر روز انجام می دهیم.

جوایز خود را به عنوان یک هنرمند در امید به دست آوردن یک برچسب بزرگ امضا کرده اید مفهوم قدیمی است و دیگر راه کسب و کار نیست. هدف ما این است که به هر هنرمندی که از طریق ACM، اعتقاد، تمایل و درک نحوه تبدیل شدن به یک هنرمند قابل اعتماد و خودکفا باشد، القا شود. هنگامی که شما در آن موقعیت هستید، باید مجهز باشید تا با گروه، سازنده، مدیر، یک برچسب و یک ناشر درمورد شرایط با اطمینان صحبت کنید. ما شما را تجهیز خواهیم کرد تا کار خود را مدیریت کنید، در غیر این صورت به شما در رقابت برای ثبت نام با مدیر در فارغ التحصیلی بدون درک کامل از نحوه مدیریت حرفه و فرصت های خود می پردازید.

از طریق ارتباط عمیق یکپارچه با Metropolis، ACM انگشت خود را بر روی پالس، این کمک می کند تا توانایی دانش آموزان ما برای تعیین مکان خود را در آن. ما می دانیم که صنعت در حال حاضر در حال حاضر، چرا که در Metropolis، تیم ها در همه سطوح از جمله رشته های اصلی، مستقل و مستقیم با هنرمندان امضا نشده و بدون امضا، مارک ها، شرکای توزیع و سازندگان محتوا کار می کنند.

ACM صنعت را از انتها به انتها می کشد، جایی که موسیقی امروز و فردا نوشته شده، تولید، ترکیب، تسلط، توزیع، فروش و انتشار است. دانش آموزان ما از یک کتاب یاد نمی گیرند، بلکه از طریق تجربه کسب و کار موسیقی می آموزند. این رابطه ذاتی، زندگی، تنفس بین ACM و Metropolis است که دانش آموزان ما این چشم انداز و فرصت منحصر به فرد است.

اتصال ذاتی بین ACM و Metropolis به دانش آموزان ما فرصت می دهد تا از معاملاتی که ما انجام می دهند، یاد بگیریم، همانطور که اتفاق می افتد. ایان برنچلی، مدیر عامل شرکت Metropolis، استودیوی خود را برای هفت سال اجرا کرده است، که قبلا بیش از پانزده سال در برچسب های عمده از جمله Universal کار کرده است. ایان از طریق جلسات خود با متخصصان در بالاترین سطح صنعت و معامله هایی که از آنها نتیجه می گیرد، بینش و یادگیری مرتبط را به طور مستقیم به دانشجویان ACM می دهد. در اینجا چند نمونه از تعبیه محتوای صنعت عملی به یادگیری تجربی دانش آموزان ما در کلمات یان است:

"من با Andy Ross و Charles Barsamian در یک سفر تجاری اخیر به LA ملاقات کردم. آنها هر دو در حال کار بر روی برش فیلم های لبه و مسئول همگام سازی، نظارت موسیقی و قرار دادن نمرات ارکستر. آنها شرکت جدیدی با نام Exit Strategy Productions، متخصص نظارت و انتشار موسیقی را آغاز کردند. سپس آنها را به عنوان مشاوران برای تولید فرصت های انتشار برای ما از طریق فیلم های هالیوود و کسب و کار اصلی از طریق نمرات ارکستر برای استودیو که ما در دوحه، قطر، Katara استودیو Metropolis اجرا می شود. یادگیری از ساختن این رابطه جدید و نحوه استراتژی ما برای به دست آوردن مزیت اصلی کسب و کار از آن، سپس به عنوان محتوای استاد کلاسی برای دانش آموزان ACM Business مورد استفاده قرار گرفت. ما همچنان به دانش آموزان در مورد تکامل بیشتر این پروژه Metropolis در زمان واقعی ادامه خواهیم داد. علاوه بر این، دانش آموزان از مدرسه کسب و کار که به عنوان متخصص در Metropolis به ما پیوسته اند، به ما در توسعه کاتالوگ هماهنگ سازی واقعی کمک خواهند کرد، که از آن برای فیلم هایی که ما نظارت می کنیم، حمایت می کنیم.

ما همچنین اخیرا با شازام ملاقات کردیم و از ما خواسته شد تا به ما در جهت حمایت از کارهای ما در استودیو کمک کنیم. این باعث شد که شرکت ما تیم فروش با نام تجاری خود را برای فروش دو فرمت تلویزیون خود به مارک های آبی تراشه به ارمغان بیاورد. آنها همچنین برنامه مجازی وینیل ما را پشتیبانی می کنند. این به ما 600 میلیون مشتری دسترسی خواهد داشت. این یک مثال کامل از نحوه همکاری با سایر مارک ها و سازمان ها است تا از تجربیات بهره برداری از آنچه ما قادر به ارائه و تقویت تاثیر آن هستیم استفاده کنیم. همکاری کلیدی برای کار موثر صنعت موسیقی است که امروزه کار می کند. در این مورد، یادگیری از طریق پادکست هفتگی من به دانش آموزان ACM ارائه می شود که می توانند آنها را تماشا کنند تا ببینند چگونه کسب و کار انجام می شود و سپس با من از طریق Q & A زندگی می کنند. آنها قادر به ارائه ایده های محتوایی خود هستند که در هنگام ایجاد محصولات آینده ما با همکاری بزرگترین بازیکنان در صنعت امروز مورد توجه قرار می گیرند. "

مدیر اجرایی Metropolis Studios یان Brenchley

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

The Academy of Contemporary Music

مطالعات صنعت موسیقی مقام پایان نامه ... [+]

مطالعات صنعت موسیقی مقام پایان نامه [-]
بریتانیا London Birmingham
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Academy of Contemporary Music

مطالعات صنعت موسیقی مقام پایان نامه شرایط ورود ... [+]

مطالعات صنعت موسیقی مقام پایان نامه شرایط ورود [-]
بریتانیا London Birmingham
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Academy of Contemporary Music

مطالعات صنعت موسیقی مقام پایان نامه ... [+]

مطالعات صنعت موسیقی مقام پایان نامه [-]
بریتانیا London Birmingham
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Academy of Contemporary Music

شرایط ورود ... [+]

شرایط ورود [-]
بریتانیا London Birmingham
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Academy of Contemporary Music

مسیر مطالعه هنرمند خلاق دانش آموزان خود را با دانش، مهارت ها و تجربه لازم برای کشف و هدایت هنرمندان داخلی خود، پوشش ترکیبی از آهنگسازی، عملکرد، تولید و ماژول های کسب و کا ... [+]

Pathway خلاق با ارتباطات صنعتی واقعی بین المللی.

مسیر مطالعه هنرمند خلاقانه دانش آموزان خود را با دانش، مهارت ها و تجربه لازم برای کشف و هدایت هنرمندان داخلی خود، پوشش ترکیب ترانه های آهنگسازی، عملکرد، تولید و ماژول های کسب و کار را فراهم می کند.

دانش آموزان این مسیر نه تنها امواج موسیقی را سوار می کنند، بلکه آنها را به یاد می آورند، همه چیز را در مورد موسیقی و صنایع خلاقیت که آنها در حال رفتن به آن هستند یاد می گیرند، همانطور که آنها انجام می دهند.... [-]

بریتانیا Guildford
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Academy of Contemporary Music

این که آیا شما امیدوار به ایجاد یک حرفه ای به عنوان یک ترویج رویدادهای زنده، مدیر مرحله، تکنسین صدا / نور و یا جاده های عمومی در موسیقی، تئاتر و یا بخش های گسترده تر سرگر ... [+]

مسیر مطالعه عملی برای تکنسین های موسیقی.

این که آیا شما امیدوار به ایجاد یک حرفه ای به عنوان یک ترویج رویدادهای زنده، مدیر مرحله، تکنسین صدا / نور و یا جاده های عمومی در موسیقی، تئاتر و یا بخش های گسترده تر سرگرمی، مسیر خدمات مطالعه فنی به شما خواهد داد مهارت های عملی و دانش نظری مورد نیاز برای شروع سریع سفر خود را.

این مسیر به شما درک جامع از مدیریت مرحله، تور و تولید تور و همچنین مدیریت و ارتقاء رویدادهای زنده را به شما می دهد. آموزش توسط متخصصان صنعت موسیقی و متخصصان تور، طراحی شده است تا بهترین تجربه یادگیری واقعی در دسترس در این موضوع را ارائه دهد. با تکمیل پروژه های مبتنی بر شرایط دنیای واقعی، به طور منظم با تجربه، کار در فضاهای واقعی موسیقی، تئاتر و سرگرمی آشنا شوید، با آخرین تجهیزات موجود در اختیار شما در کنار افراد پیشگام در زمینه های خود.... [-]

بریتانیا Guildford
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Academy of Contemporary Music

این مسیر به یک دوره مطالعات کسب و کار موسیقی کمک می کند تا دانش آموزان خود را با مهارت، دانش و تجربه لازم برای راه اندازی حرفه ای پایدار در سمت کسب و کار صنعت موسیقی واقع ... [+]

مسیر نوآوری برای کارآفرینان.

این مسیر به یک دوره مطالعات کسب و کار موسیقی کمک می کند تا دانش آموزان خود را با مهارت، دانش و تجربه لازم برای راه اندازی حرفه ای پایدار در سمت کسب و کار صنعت موسیقی واقعی به عنوان امروز وجود دارد - به عنوان مدیران، مدیران و کارآفرینان برچسب.

دانشجویان می توانند در زمینه های هنری و رپرتوریا، مدیریت بازرگانی، بازاریابی، قانون و قراردادها، مدیریت رویدادهای زنده و کارآفرینی با موضوعاتی چون روانشناسی مصرف کننده و / یا روزنامه نگاری موسیقی بسته به منافع آنها و آرزوهای شغلی.... [-]

بریتانیا Guildford
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Academy of Contemporary Music

مسیر مطالعه سازنده دانش آموزان خود را با مهارت، دانش و تجربه لازم برای تولید، ترکیب و استاد موسیقی، که آیا شما می خواهید برای کمک به درک دید دیگر هنرمند و یا ایجاد خود بس ... [+]

هنر تولید را مطالعه کنید

مسیر مطالعه سازنده دانش آموزان خود را با مهارت، دانش و تجربه لازم برای تولید، ترکیب و استاد موسیقی، که آیا شما می خواهید برای کمک به دید دیگر هنرمند و یا ایجاد خود را بسیار خود را فراهم می کند. پوشش مبانی ضبط استودیو، علم آکوستیک، هنر ترکیب و تمام تکنولوژی موسیقی که می توانید امیدوار باشید، دانش آموزان این مسیر مطالعه تولید می توانند در تولید موسیقی معاصر، تولید موسیقی الکترونیک، مهندسی صوتی و یا خلاق طراحی صدا برای رسانه های جدید با اضافه کردن در ماژول های انتخابی که بیشتر مربوط به منافع و آرمان های شغلی آنها است.... [-]

بریتانیا Guildford
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Academy of Contemporary Music

مسیر مطالعه موسیقیدان دانش آموزان خود را با مهارت و تجربه لازم برای تبدیل شدن به یک نوازنده سطح جهانی هر دو مرحله و استودیو فراهم می کند. ... [+]

کانال پخش کننده داخلی شما. تبدیل به یک نوازنده در سطح جهانی شوید

مسیر مطالعه موسیقیدان، دانش آموزان خود را با مهارت و تجربه لازم برای تبدیل شدن به یک نوازنده سطح جهانی هر دو مرحله و استودیو فراهم می کند.

یک ابزار مطالعه اولیه (باس، درام، گیتار، کلید یا آوازها) را انتخاب کنید و آن را مدیریت کنید.

تبدیل شدن به حسگر این رشته، یک استاد کارآفرین، یک کارشناس گروهی، یک موسیقیدان نشست حرفه ای، مهارت های مختلفی در تولید ترانه و تولید صوتی جمع آوری می کند و در مورد چگونگی کار موسیقی و صنایع خلاق یاد می شود.... [-]

بریتانیا Guildford
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

This Is ACM, The Academy of Contemporary Music - An Introduction

Why Choose ACM?