توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی:

دانشگاه حقوق (ULaw) یکی از مؤسسات تخصصی در زمینه آموزش حقوق قانونی در انگلستان است. در حقیقت، ما تمرین وکلا در انگلیس را بیشتر از هر کس دیگری آموزش داده ایم.

و با چنین ارتباطات نزدیک بین قانون و کسب و کار، منطقی است که یک متخصص در آموزش و پرورش قانونی برای ایجاد یک مدرسه کسب و کار عالی، The University of Law Business School ، مجهز است.

با تمرکز دقیق بر یادگیری عملی، مدرسه کسب و کار ما قصد دارد دانش آموزان کارآمد و آماده برای موفقیت در محل کار باشد. ما خودمان را در ایجاد محیط یادگیری مناسب برای شما برای دستیابی به آرمانهای کاری خودمان هستیم. به همین دلیل ما تکنیک های مورد استفاده در دوره های قانونی خود را با هدف توسعه تجربه یادگیری متخصص تجربه کردیم که شما را برای حرفه ای در دنیای کسب و کار آماده می کند.

در ژوئن سال 2019 در چارچوب تعالیم تعالی و پیامدهای دانشجویی (TEF) به دانشگاه حقوقی رتبه نقره داده شد. ما پیدا شدیم که برای دانشجویان کارشناسی خود تدریس ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا ارائه دهیم و به طور مداوم از شرایط سختگیرانه ملی برای انگلستان فراتر برویم. آموزش عالی

مکان ها:

دانشکده تجارت ما در پردیس های دانشگاه حقوق در لندن Bloomsbury ، بیرمنگام ، لیدز ، منچستر و ناتینگهام برای دوره های کارشناسی ارشد فعالیت می کند. دوره های تحصیلات تکمیلی از طریق همکاری ما با دانشکده بازرگانی GISMA در پردیس Moorgate London یا برلین تدریس می شود. هرکدام از مراکز تجاری پررونق و واقعاً ایده آل برای دسترسی به مکانهای موسیقی ، تئاترها ، سینماها ، کافه ها و رستوران ها به شما امکان می دهد. برخی از دوره های کارشناسی ارشد ما نیز 100٪ بصورت آنلاین ارائه می شود.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

طراحی دوره:

با تمرکز دقیق بر یادگیری عملی، مدرسه کسب و کار ما قصد دارد دانش آموزان کارآمد و آماده برای موفقیت در محل کار باشد. ما خودمان را در ایجاد محیط یادگیری مناسب برای شما برای دستیابی به آرمانهای کاری خودمان هستیم. به همین دلیل ما تکنیک های مورد استفاده در دوره های قانونی خود را با هدف توسعه تجربه یادگیری متخصص تجربه کردیم که شما را برای حرفه ای در دنیای کسب و کار آماده می کند. همه معلمان مدرسه کسب و کار تجربه کسب و کار دنیای واقعی دارند.

پیشنهاد کارشناسی ارشد (فقط برای دوره کارشناسی)

The University of Law Business School متعهد است تا هر مرحله از راه رسیدن به مقصد شغلی خود را از شما پشتیبانی کند. ما تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما از لحاظ مهارت ها، مهارت ها و ارتباطات صنعت کاملا مجهز به قدم مستقیم به حرفه انتخاب شده خود می شوید. بنابراین ما بسیار خوشحالیم که همه دانشجویان با شروع یک مدرک کارشناسی در مدرسه کسب و کار با ما در سپتامبر 2019 یا 2020 فرصت پیشرفت در یک دوره کارشناسی ارشد کسب و کار را برای موفقیت در مدرک کارشناسی خود را بدون هزینه اضافی ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های در دسترس و معیارهای واجد شرایط، لطفا www.law.ac.uk/business/freemasters را ببینید

فرصت های شغلی و مشاغل:

مشاغل در قلب همه چیزهایی است که ما در مدرسه کسب و کار انجام می دهیم. تیم کارآیی ما به شما مشاوره یک به یک را در مورد چگونگی موفقیت با تماس های کسب و کار از کارکنان عمده انگلیس مانند IBM، لوییدز لندن و قیمت واترجو کوپرز (PwC) که شما را از طریق رویدادها، کارگاه ها و بازدید کنندگان به سازمان ها، که شما را قادر می سازد تا چگونگی کسب و کار در دنیای واقعی را ببینید. ما همچنین رویدادهای کارآفرینی را با سخنرانان مهمان و کارشناسان نوآوری برای حمایت از دانش آموزانمان در راه اندازی کسب و کار خود و توسعه یک ذهنیت کارآفرینی، اجرا می کنیم. پشتیبانی شما که توسط کارفرمایان دریافت می شود، هدایت می شود و مطلع می شود، توانایی شما برای ارسال درخواست های شغلی موفق، کارآموزی امن و مهارت های مصاحبه در مرکز آزمون تیز خود را به حداکثر می رساند.

مدرسه تابستانی بین المللی (برای دانشجویان کارشناسی):

به عنوان بخشی از تعهد مداوم ما برای حمایت از جاه طلبی ها، ما دانش آموزان دوره کارشناسی 2019 ما فرصت حضور در مدرسه تابستانی بین المللی رهبری در برلین را ارائه می دهیم که در آن شما می توانید مهارت های کلیدی نرم افزاری و کشف این شهر هیجان انگیز را با دانش آموزان ULaw همکار خود بسازید. اطلاعات بیشتر در وب سایت دانشگاه حقوق در: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/

موسسه مدیریت اجرایی (CMI):

از آنجا که برخی از دوره های دانشکده تجارت توسط مؤسسه مدیریت Chartered (CMI) معتبر هستند ، دانشجویان در این دوره های خاص می توانند برای مدت دوره خود و به مدت یک سال پس از اتمام ، عضویت رایگان اتوماتیک را کسب کنند.

مزایا شامل دسترسی به ManagementDirect؛ بزرگترین کتابخانه مدیریت بریتانیا در کنار دسترسی به پورتال منابع آنلاین از جمله مجلات الکترونیکی، گزارشات شرکت و صنعت و همچنین مشاوره از بیش از 300 مدیر استخدام از طریق مرکز توسعه شغلی.

شما می توانید از طریق پایگاه داده JobSearch و تعداد زیادی فیلم ، آموزش و مقاله به لیست های شغلی فعلی دسترسی پیدا کنید تا مهارت های شغلی و شغلی خود را توسعه دهید. انجمن مشاوره آنلاین CMI شامل بیش از 120،000 عضو است که می توانید با توجه به مهارت ها ، تجربه و صنعت مورد علاقه و همچنین کسب اطلاعات در مورد رویدادهای شبکه CMI که می توانید در آن شرکت کنید همسان شوید.

پس از اتمام موفقیت آمیز یکی از دوره های معتبر CMI ما ، علاوه بر مدرک خود ، از CMI نیز دریافت خواهید کرد.

محیط حمایتی:

هدف ما حمایت از دانش آموزان بیشتر از هر زمینه ای است که پیش از این برای رسیدن به اهداف شغلی خود داشته اند، به همین دلیل است که ما برای کمک هزینه تحصیلی و تحصیلی گوناگون ارائه می دهیم.

تمام دانش آموزان فرصت استفاده کامل از امکانات و خدمات ما را دارند. خدمات پشتیبانی از معلولیت برای مدیریت هر موردی که ممکن است در طول تحصیلتان داشته باشید، شامل کمک های موقت به علت آسیب یا بیماری است.

امکانات ورزشی:

اگر شما بخواهید بدن و ذهنیت خود را تمرین کنید، فرصت های فراوانی برای بالا بردن و مناسب بودن در همه دانشگاه های ما وجود دارد. فعالیت های محبوب شامل Zumba، فوتبال، netball، راگبی و تنیس است.

باشگاه ها و انجمن ها:

با تعدادی از جوامع، تیم های ورزشی و رویدادهای اجتماعی موجود در هر یک از دانشگاه های ما، شما ملزم به پیدا کردن مقدار زیادی برای نگه داشتن شما مشغول و سرگرم کننده بین سخنرانی ها. و در ابتدای دوره خود، می توانید به یک جامعه، باشگاه یا رویداد انتخابی خود بپیوندید یا یکی از خود را از طریق انجمن دانشجویان ایجاد کنید.

دوره های آموزشی:

The University of Law Business School طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در سراسر انگلستان ارائه می دهد. برخی از دوره های کارشناسی ارشد ما نیز 100٪ بصورت آنلاین ارائه می شود.

همانطور که مدرسه کسب و کار توسط موسسه مدیریت اجرایی (CMI) تأیید شده است، دانش آموزان به طور خودکار عضویت رایگان را برای مدت دوره و برای یک سال پس از اتمام به دست می آورند.

بسیاری از دوره های ما توسط مؤسسه مدیریت اجرایی (CMI)، تنها سازمان حرفه ای مجلس انگلستان، به عنوان مدیر ارشد مستر بین (CMgr) شناخته شده است. با تکمیل موفقیت آمیز یکی از دوره های ما، علاوه بر مدرک تحصیلی خود، مدرک CMI را نیز دریافت خواهید کرد.

دوره های تجارت آنلاین:

ما آموزشهای آنلاین کلاس جهانی را برای دوره های تحصیلات تکمیلی خود ارائه می دهیم:

• روش های مطالعه برای همه نوع یادگیری: یک روش مطالعه به سبک خود، با کتاب های الکترونیکی، I-Tutorials، webinars، مطالعات مورد، مرتبا، فایل های صوتی، گرافیک حرکت، اتاق چت دانشجویی در زمان واقعی، ارزیابی آنلاین، وجود دارد، و بیشتر.

• پشتیبانی اختصاصی مدرس: شما از طریق دوره ای از دوره خود، پشتیبانی مستمر و بازخورد خود را از یک معلم برنامه اختصاصی دریافت خواهید کرد.

مقررات ورود و پرداخت:

شرایط و هزینه ورود به دوره متفاوت است - برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ورود ، هزینه ها ، گزینه های تأمین اعتبار و ، بورسیه ها و بورس ها ، به وب سایت دانشگاه حقوق مراجعه کنید.

دانش آموزان بین المللی:

شما می توانید دانشجویان بیش از 120 ملیت مختلف، که در یک جامعه بین المللی پر رونق در تمام دانشگاه های ULaw شرکت می کنند، شرکت کنید.

ما یک تیم خدمات پشتیبانی دانشجویی داریم که برای ارائه مشاوره و راهنمایی مرتبط با رفاه اینجا هستند.

اطلاعات در مورد شرایط ویزا در وب سایت دانشگاه حقوقی موجود است.

محل اقامت:

برای دانشجویان کارشناسی ما، ما مسکن را با ارائه دهندگان خدمات تحصیلی دانشجویان بریتانیایی سازماندهی کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که در کنار تحصیل با ما محل زندگی راحتی داشته باشید. اقامت معمولا در آپارتمان های مشترک و یا در بعضی موارد استودیوهای مستقل وجود دارد.

برای دانشجویان کارشناسی، ما سال اول تحصیل خود را به شما پیشنهاد می دهیم، اگر ما را به عنوان انتخاب شرکت خود پذیرفته اید و برای سال های ورود به محل اقامت تا 30 مارس در سال ورود *

برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اگر یک پردیس دور از خانه انتخاب کنید، پایگاه داده اقامت ما می تواند به شما در پیدا کردن یک محل زندگی، با گزینه ای برای پیدا کردن اموال خصوصی اجاره شده یا مسکن مشترک با سایر دانش آموزان ULaw کمک کند.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

روزها و رویدادهای باز:

روزهای باز ما یک راه عالی برای کسب اطلاعات در مورد دوره های کسب و کار ما، بررسی امکانات ما، و دیدار با معلمان و دانش آموزان فعلی است. مذاکرات، جلسات طعم دهنده و تورهای مذکور خواهد بود و شما می توانید از سوالات خود بپرسید. ما روز خود را به عنوان جالب و تعاملی که ممکن است.

اگر شما نمیتوانید آن را به یکی از روزهای بازانه دانشگاهی ما اضافه کنید، پس از گذشت زمان، ما همچنین روزهای باز اینترنتی را برای دوره های ما ارائه می دهیم - بنابراین شما هنوز هم می توانید این فرصت را برای پیدا کردن آنچه که در مطالعه در The University of Law Business School و سؤالات خود را به صورت آنلاین.

برای دانشجویان بین المللی، با دیدن ما در یک رویداد خارج از کشور، می توانید بیشتر در مورد تحصیل با ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

The University of Law Business School :

دوره های موجود در مکان های مختلف متفاوت است. اطلاعات بیشتر در مورد مکان های ما در وب سایت دانشگاه حقوق، صفحه مکان ها است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

The University of Law Business School

برنامه مدیریت کسب و کار BA (Hons) تمرکز زیادی بر قابلیت های استخدام دارد و شما را با دانش و مهارت هایی که لازم است برای پیشرفت در بالای صنعت انتخاب شده خود را تجهیز کند. ... [+]

BA (Hons) مدیریت بازرگانی

برنامه مدیریت بازرگانی BA (Hons) تمرکز جدی روی اشتغالزایی دارد و شما را با دانش و مهارت های لازم برای برتری در صدر صنعت انتخابی شما مجهز می کند. این مدرک توسط موسسه مدیریت منشور (CMI) معتبر است ، به این معنی که به عنوان یک فارغ التحصیل یک مدرک و همچنین یک دیپلم سطح 5 در مدیریت و رهبری را از CMI دریافت خواهید کرد. می توانید انتخاب کنید که دوره را بصورت آنلاین یا درون دانشگاهی در پردیس های لندن Bloomsbury ، بیرمنگام یا لیدز مطالعه کنید.... [-]

بریتانیا لندن منچستر لیدز بیرمنگام ناتینگهام  + 2 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

برنامه BA (Hons) مدیریت بازرگانی (بازاریابی) تمرکز جدی روی اشتغال دارد و شما را با دانش و مهارت های لازم برای تعالی تجارت و بازاریابی تجهیز می کند. Pathway بازاریابی برای ... [+]

BA (Hons) مدیریت بازرگانی (بازاریابی)

برنامه BA (Hons) مدیریت بازرگانی (بازاریابی) تمرکز جدی روی اشتغال دارد و شما را با دانش و مهارت های لازم برای تعالی تجارت و بازاریابی تجهیز می کند. Pathway بازاریابی برای دانشجویان با علاقه به دنبال شغلی در بازاریابی یا مدیریت مشاغل انجام می شود و زمینه را در هر دو زمینه فراهم می کند. شما در مورد ماهیت ارتباطی بازاریابی و چگونگی برنامه ریزی و ارتباطات استراتژیک بازاریابی به موفقیت سازمانها در سطح بین المللی کمک خواهید کرد. این دوره مهارت های شما را در برنامه ریزی ، ارائه ، ارتباط و کار تیمی پرورش می دهد.... [-]

بریتانیا لندن منچستر لیدز بیرمنگام ناتینگهام  + 2 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

مدیریت بازرگانی (بازاریابی) BA سالانه با بنیاد برای دانش آموزانی که علاقمند به توسعه دانش و درک جنبه های کلیدی مدیریت کسب و کار و بازاریابی هستند، و به ویژه، که به دنبال ... [+]

BA (Hons) مدیریت بازرگانی (بازاریابی) با سال تاسیس

مدیریت بازرگانی (بازاریابی) BA سالانه با بنیاد برای دانش آموزانی که علاقمند به توسعه دانش و درک جنبه های کلیدی مدیریت کسب و کار و بازاریابی هستند، و به ویژه، که به دنبال پیگیری حرفه ای در این زمینه هستند رشته.

سال پایه بخشی جدایی ناپذیر از برنامه کارشناسی کارشناسی است. این به شما دانش و مهارت های لازم را برای آماده سازی شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارائه می دهد و به شما در درک بهتر جنبه های کلیدی مدیریت کسب و کار و بازاریابی کمک می کند. پس از اتمام موفقیت آمیز سال پایه، سال اول زمینه های اصلی مدیریت کسب و کار را پوشش می دهد. سالها 2 و 3 این موضوعات را با جزئیات بیشتری همراه با گزینه های انتخابی در بازاریابی آشنا می کند.... [-]

بریتانیا لندن منچستر لیدز بیرمنگام ناتینگهام  + 2 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

مدیریت بازرگانی BA (Hons) با سال تاسیس به دانشجویان علاقه مند است که در ایجاد دانش و درک جنبه های کلیدی کسب و کار و مدیریت، و به ویژه، که به دنبال پیگیری حرفه ای در این ز ... [+]

BA (Hons) مدیریت بازرگانی با سال تاسیس

مدیریت بازرگانی BA (Hons) با سال تاسیس به دانشجویان علاقه مند است که در ایجاد دانش و درک جنبه های کلیدی کسب و کار و مدیریت، و به ویژه، که به دنبال پیگیری حرفه ای در این زمینه هستند.

سال پایه بخشی جدایی ناپذیر از برنامه کارشناسی کارشناسی است. این به شما مهارت های لازم و دانش لازم را برای آماده سازی شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارائه می دهد و به شما در درک بهتر زمینه های کسب و کار کمک می کند. پس از اتمام موفقیت آمیز سال پایه، سال اول عناصر کلیدی مدیریت کسب و کار را پوشش می دهد. سال های 2 و 3 این تم ها را با جزئیات بیشتری همراه با گزینه های انتخابی که شما را قادر به تمرکز بر روی زمینه های خاص مورد علاقه می کند، کشف می کند.... [-]

بریتانیا لندن منچستر لیدز بیرمنگام ناتینگهام  + 2 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

برنامه BA (Hons) Management Business with Law برای دانشجویانی طراحی شده است که به دنبال درک دانش مدیریت کسب و کار خود و همچنین درک چارچوب قانونی هستند که سازمانها در آن ف ... [+]

BA (Hons) مدیریت کسب و کار با قانون

برنامه BA (Hons) Management Business with Law برای دانشجویانی طراحی شده است که به دنبال درک دانش مدیریت کسب و کار خود و همچنین درک چارچوب قانونی هستند که سازمانها در آن فعالیت می کنند.

پس از پوشش بخش های ضروری مدیریت کسب و کار در طول سال اول، شما همچنان به توسعه این مناطق در عمق بیشتری در سال های 2 و 3 همراه با زمینه های موضوع قانون.

پس از فارغ التحصیلی، گزینه های حرفه ای ای را برای شما در اختیار شما قرار می دهد، از جمله نقش هایی مانند مشاور مدیریت، تحلیلگر کسب و کار، مدیر عامل و یا کارآفرین.... [-]

بریتانیا لندن بیرمنگام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

مدرک مدیریت کسب و کار (قانون) با سال تاسیس با هدف دانش آموزانی که علاقه مند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی مدیریت کسب و کار و قانون، و به ویژه، که به دنبال پیگیری ... [+]

BA (Hons) مدیریت کسب و کار با قانون با سال تاسیس

مدرک مدیریت کسب و کار (قانون) با سال تاسیس با هدف دانش آموزانی که علاقه مند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی مدیریت کسب و کار و قانون، و به ویژه، که به دنبال پیگیری حرفه ای در این رشته.

سال پایه بخشی جدایی ناپذیر از برنامه کارشناسی کارشناسی است. این به شما دانش و مهارت های لازم را برای آماده سازی شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارائه می دهد و به شما در درک بهتر جنبه های کلیدی مدیریت کسب و کار و بازاریابی کمک می کند. پس از اتمام موفقیت آمیز سال پایه، سال اول زمینه های اصلی مدیریت کسب و کار را پوشش می دهد. سالها 2 و 3 این موضوعات را با جزئیات بیشتری همراه با گزینه های انتخابی در بازاریابی آشنا می کند.... [-]

بریتانیا لندن منچستر بیرمنگام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

این دوره به عنوان یک درجه بالاتری برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است که علاقمند به توسعه دانش خود در مدیریت کسب و کار هستند. با تمرکز قوی در زمینه قابلیت اشتغال، این ... [+]

مدیریت بازرگانی بین المللی (بالا بردن)

این دوره به عنوان یک درجه بالاتری برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است که علاقمند به توسعه دانش خود در مدیریت کسب و کار هستند. با تمرکز قوی در زمینه قابلیت شغلی، این برنامه زمینه های فکری مورد نیاز برای حرفه ای را در یک محیط کاری به سرعت در حال تغییر و همچنین رویکردی دقیق برای خودآگاهی و توسعه شخصی فراهم می کند. شما همچنین می توانید در معرض دنیای کار و خواسته های فعلی خود از طریق فرصت های شغلی با کارکنان حرفه ای و کارفرمایان و فعالیت های کارآفرینی باشید.... [-]

بریتانیا لندن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

The University of Law Business School

تجارت بین الملل کارشناسی ارشد است به دانش آموزانی که علاقه مند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی کسب و کار و مدیریت و به ویژه، که به دنبال پیگیری حرفه ای در سطح بین ا ... [+]

BSc (Hons) مدیریت تجارت بین المللی

تجارت بین الملل کارشناسی ارشد است به دانش آموزانی که علاقه مند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی کسب و کار و مدیریت و به ویژه، که به دنبال پیگیری حرفه ای در سطح بین المللی در مدیریت کسب و کار است.

سال اول، عناصر پایه مدیریت کسب و کار را پوشش می دهد. سال دوم کار در بین المللی در یکی از سازمان های GUS در دوبلین سنگاپور، تورنتو، ونکوور یا برلین انجام می شود. سالها 3 یک رشته مدیریتی را پوشش می دهد که در طول تجربه کاری شما عمیق تر به نظر می رسد و به ویژه مهارت های استخدام خود را توسعه می دهد. این برنامه زمینه های فکری مورد نیاز برای حرفه ای را در یک محیط کاری به سرعت در حال تغییر، یک رویکرد دقیق به خودآگاهی و توسعه شخصی و مواجهه قابل ملاحظه با دنیای کار و خواسته های فعلی خود از طریق فرصت های تجربه کار فراهم می کند.... [-]

بریتانیا لندن لیدز
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

کسب و کار بین المللی کارشناسی ارشد با سال تاسیس با هدف دانش آموزانی که علاقه مند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی کسب و کار و مدیریت، و به ویژه، که به دنبال پیگیری ح ... [+]

BSc (Hons) مدیریت تجارت بین المللی با سال پایه

کسب و کار بین المللی کارشناسی ارشد با سال تاسیس با هدف دانش آموزانی که علاقه مند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی کسب و کار و مدیریت، و به ویژه، که به دنبال پیگیری حرفه ای در سطح بین المللی در مدیریت کسب و کار.

برنامه مدرک طراحی شده است به طوری که سال تاسیس سال پایه را فراهم می کند، شامل هر دو یادگیری علمی و کار / حرفه ای برای متقاضیان نیاز به بهبود دانش و درک خود را از کسب و کار و مهارت های مربوط به آن است. این سال دانش آموزان را با دانش و درک جنبه های کلیدی مدیریت کسب و کار همراه با مهارت های لازم مورد نیاز برای شرکت در برنامه های کارشناسی کارشناسی در سطوح 4، 5 و 6 فراهم می کند.... [-]

بریتانیا لندن لیدز
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

بازاریابی دیجیتال BSc با سال پایه به کسانی که علاقه مند به بازاریابی دیجیتال هستند و همچنین به دنبال درک مفاهیم کلیدی کسب و کار و مدیریت هستند، هدف قرار می گیرد. دانش آمو ... [+]

بازاریابی دیجیتال BSc

بازاریابی دیجیتال BSc با سال پایه به کسانی که علاقه مند به بازاریابی دیجیتال هستند و همچنین به دنبال درک مفاهیم کلیدی کسب و کار و مدیریت هستند، هدف قرار می گیرد. دانش آموزان قدردانی از پیشرفت های تکنولوژیکی و دیجیتال سازی در دنیای کسب و کار را توسعه خواهند داد. شما در مورد تکنیک های بازاریابی دیجیتال و مفاهیم که شما را قادر به توسعه استراتژی های بازاریابی دیجیتال دیجیتال با استفاده از سیستم عامل های دیجیتال و رسانه های اجتماعی خواهید آمو... [-]

بریتانیا لندن لیدز منچستر بیرمنگام ناتینگهام  + 2 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

بازاریابی دیجیتال BSc با سال پایه به کسانی که علاقه مند به بازاریابی دیجیتال هستند و همچنین به دنبال درک مفاهیم کلیدی کسب و کار و مدیریت هستند، هدف قرار می گیرد. دانش آمو ... [+]

بازاریابی دیجیتال BSc با سال تاسیس

بازاریابی دیجیتال BSc با سال پایه به کسانی که علاقه مند به بازاریابی دیجیتال هستند و همچنین به دنبال درک مفاهیم کلیدی کسب و کار و مدیریت هستند، هدف قرار می گیرد. دانش آموزان قدردانی از پیشرفت های تکنولوژیکی و دیجیتال سازی در دنیای کسب و کار را توسعه خواهند داد. شما در مورد تکنیک های بازاریابی دیجیتال و مفاهیم که شما را قادر به توسعه استراتژی های بازاریابی دیجیتال دیجیتال با استفاده از سیستم عامل های دیجیتال و رسانه های اجتماعی خواهید آمو... [-]

بریتانیا لندن لیدز منچستر بیرمنگام ناتینگهام  + 2 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

مدیریت کسب و کار مدرک کارشناسی ارشد دیجیتال برای کسانی که علاقه مند به زمینه همیشه در حال تغییر مدیریت کسب و کار دیجیتال است. دانش آموزان مهارت های لازم را برای تجزیه و ت ... [+]

مدیریت تجارت دیجیتال BSc

مدیریت کسب و کار مدرک کارشناسی ارشد دیجیتال برای کسانی که علاقه مند به زمینه همیشه در حال تغییر مدیریت کسب و کار دیجیتال است. دانش آموزان مهارت های لازم را برای تجزیه و تحلیل نقش مدل های کسب و کار دیجیتال بر اساس فن آوری های مخرب، بازاریابی رسانه های دیجیتال و اجتماعی، تحول دیجیتال، مدیریت پروژه و سیستم های اطلاعاتی توسعه خواهند داد.

الزامات دورهبی بی سی در سطح و درجه C یا درجه 4 یا بالاتر در ریاضیات GCSE و زبان انگلیسی، و یا معادل آن.دانشجویان بین المللی علاوه بر این نیاز به سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.0 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.... [-]
بریتانیا لندن لیدز منچستر بیرمنگام ناتینگهام  + 2 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

حسابداری و مالی BSc (Hons) برای دانش آموزانی که علاقمند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی حسابداری و مالی هستند و به ویژه کسانی که به دنبال حرفه حرفه ای در حسابداری و ... [+]

کارشناسی (Hons) حسابداری و امور مالی

حسابداری و مالی BSc (Hons) برای دانش آموزانی که علاقمند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی حسابداری و مالی هستند و به ویژه کسانی که به دنبال حرفه حرفه ای در حسابداری و امور مالی هستند، هدف قرار می گیرد. این تلاش برای ارائه دانش آموزان به تجربه ی یادگیری است که به آنها امکان می دهد تا مهارت هایی را ایجاد کنند که متخصصان حسابداری متخصص در محیط کسب و کار در حال تغییر امروز را ایجاد کنند. برنامه درسی و استراتژی یادگیری و تدریس با سخنرانی های مهمان و کارگاه های "زندگی" برای ترویج یادگیری مستقل و افزایش مهارت های اشتغال آنها برای آینده افزوده می شود.... [-]

بریتانیا لندن لیدز منچستر بیرمنگام ناتینگهام  + 2 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

حسابداری و مالی با مدرک کارشناسی ارشد با سال تاسیس به دانش آموزانی که علاقه مند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی حسابداری و مالی هستند و به ویژه کسانی که به دنبال حر ... [+]

کارشناسی ارشد حسابداری و امور مالی با سال تاسیس

حسابداری و مالی با مدرک کارشناسی ارشد با سال تاسیس به دانش آموزانی که علاقه مند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی حسابداری و مالی هستند و به ویژه کسانی که به دنبال حرفه حرفه ای در حسابداری و امور مالی هستند، هدف قرار می گیرد. این تلاش برای ارائه دانش آموزان به تجربه ی یادگیری است که به آنها امکان می دهد تا مهارت هایی را ایجاد کنند که متخصصان حسابداری متخصص در محیط کسب و کار در حال تغییر امروز را ایجاد کنند. برنامه درسی و استراتژی یادگیری و تدریس با سخنرانی های مهمان و کارگاه های "زنده" برای ترویج یادگیری مستقل و افزایش مهارت های اشتغال آنها برای آینده افزوده می شود. این دانش و مهارت ها در سال های پس از اتمام موفقیت آمیز سال تاسیس، توسعه یافته و گسترش یافته است.... [-]

بریتانیا لندن لیدز منچستر بیرمنگام ناتینگهام  + 2 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Business School

مدیریت کسب و کار مدرک کارشناسی ارشد دیجیتال برای کسانی که علاقه مند به زمینه همیشه در حال تغییر مدیریت کسب و کار دیجیتال است. دانش آموزان مهارت های لازم را برای تجزیه و ت ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت دیجیتال دیجیتال با سال تاسیس

مدیریت کسب و کار مدرک کارشناسی ارشد دیجیتال برای کسانی که علاقه مند به زمینه همیشه در حال تغییر مدیریت کسب و کار دیجیتال است. دانش آموزان مهارت های لازم را برای تجزیه و تحلیل نقش مدل های کسب و کار دیجیتال بر اساس فن آوری های مخرب، بازاریابی رسانه های دیجیتال و اجتماعی، تحول دیجیتال، مدیریت پروژه و سیستم های اطلاعاتی توسعه خواهند داد.

الزامات دوره32 UCAS امتیاز از معادل یک سطح A یا 40 امتیاز UCAS از معادل دو سطح A می باشد5 GCSE در AC (9-4) از جمله انگلیسی، و درجه D (4) یا بالاتر در ریاضی یا معادل آنسطح زبان انگلیسی معادل IELTS 5.5 یا بالاتر، با حداقل 5.5 در هر جزء... [-]
بریتانیا لندن لیدز منچستر بیرمنگام ناتینگهام  + 2 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

The University of Law Business School: We’re in Business

James Walters, student at The University of Law Business School

Connecting you to the real world of Business: Events at The University of Law Business School

Jo Lozinska, Employability Manager at The University of Law Business School

Location address
The University of Law
14 Store Street

London, انگلستان, WC1E 7DE GB
Location address
The University of Law
15-16 Park Row

Leeds, انگلستان, LS1 5HD GB
Location address
The University of Law
2 New York Street

Manchester, انگلستان, M1 4HJ GB
Location address
The University of Law
133 Great Hampton Street

Birmingham, انگلستان, GB