توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University Centre West Anglia یک مشارکت مشترک بین دانشگاه Anglia Ruskin و کالج غرب انگلیس است. در قلب شهر تاریخی لین لین، این بزرگترین محوطه گروهی است که شامل سایتهایی در دانشگاه اسلای (Wisbech) و میلتون (حومه کمبریج) است.

کالج غرب انگلستان امکانات عالی دارد، از جمله مرکز آموزش الکترونیکی الکترونیک، چند مرکز ورزشی و مرکز ورزشی، رستوران، کافی شاپ و مرکز کودکان (مهد کودک). همچنین برای فرصت بیشتری برای تحصیل در دانشگاه اسلای و میلتون ارائه شده است.

دانشگاه Anglia Ruskin در سال 1992 جایزه دانشگاه را به خود اختصاص داده است. امروزه، با یک دانشجوی جمعیتی 31،000، ما یکی از بزرگترین دانشگاه های شرق انگلستان و یک ارائه دهنده بزرگ آموزش های نیمه وقت است.

دانش آموزان ما در دوره هایی هستند که به دوره های کارشناسی و کارشناسی ارجاع می شوند و همچنین به مجموعه ای از مدارک حرفه ای می رسند. علاوه بر اینکه یکی از مهمترین تامین کنندگان پرستاران و معلمان به حرفه ها است، ما یک دوره در حال گسترش از دوره های معاصر طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای فرد و الزامات یک اقتصاد مبتنی بر دانش ارائه می دهیم.

دانشگاه های اصلی ما در کمبریج و چلمسفورد دانش آموزان را نه تنها از شرق انگلستان، بلکه در تعداد روزافزونی از سرزمین اصلی اروپا و از مناطق دیگر جذب می کنند. علاوه بر این، دانشگاه ما دارای شبکه گسترده ای از تماس با موسسات در سراسر جهان است، ارائه دوره های در کشورهای به عنوان دور به عنوان مالزی و ترینیداد.

چشم انداز و ارزش های ما

از لحاظ دید و ارزش ها ما قصد داریم شهرتمان را در موارد زیر بدست آوریم:

 • ما در مورد پیشرفت دانش و آموزش و پرورش دانش آموزان پرشور هستیم.
 • ما آموزش های دانشگاهی را در جهت های جدید تخیلی می گیریم.
 • ما برای منطقه مهم است و می خواهیم در انگلستان و بین المللی به عنوان استثنایی نگاه کنیم.
 • سهم کلیدی ما افزایش ثروت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.
 • به طور خاص، ما در تلاشیم تا اطمینان حاصل کنیم که:
 • بیش از 90 درصد دانش آموزان ما موفق خواهند شد، راضی باشند، و ما را به یک دوست توصیه می کنند.
 • هدف از تحقیق در مورد تحصیلات عالی (DLHE)، گزارش می دهد که 95 درصد دانش آموزان در محل کار هستند و یا پس از گذراندن شش ماه، تحصیل می کنند؛ درآمد فارغ التحصیلان ما درآمد متوسط ​​فارغ التحصیلان را مطابقت خواهد داد و 7 درصد دانش آموزان ما را برای شروع کسب و کار خود ترک خواهند کرد.
 • تمام قواعد کیفیت و اعتبار دانشگاهی ما نشان دهنده بهبود مداوم است و حداقل 95٪ از ارزیابی های خارجی مثبت است، از جمله موارد حرفه ای، قانون های قانونی و قانونی.
 • هر عضو کارکنان دانشگاهی در رشته تحصیلی خود در زمینه تحقیق و یا حرفه ای فعلی شرکت خواهند کرد.
 • موسسات تحقیقاتی ما (موسسه تحقیقات کودکی و جوانان، فرهنگ های اقتصاد دیجیتال، موسسه مدیریت بین المللی، موسسه پزشکی پس از مدرک و موسسه پایداری جهانی) دارای شناسایی ملی خواهند بود.
 • بیش از 90 درصد کارکنان کار خود را رضایت بخش خواهند یافت، توصیه می کنند که در اینجا با دوستان یا خانواده کار کنند و هر سال آموزش و توسعه مربوط به شغلی را دریافت کنند.
 • دانش آموزان از محیط یادگیری مجازی (VLE) به صورت روزانه استفاده می کنند، پایداری یک ویژگی از تجربه آنها خواهد بود، و بیشتر دانش آموزان تمام وقت دانشجویان در فعالیت های خارج از برنامه درسی آکادمیک مشغول به فعالیت هستند.
 • برای فعال کردن برنامه دانشگاهی ما، که به صورت مقتضی در داخل و خارج از کشور، به صورت مستقیم و به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد، ما کارایی خود را از طریق استفاده از سیستم های آنلاین آنلاین و دانشجویی افزایش می دهیم. ما باید تلاش کنیم تا معیارهای ملی و بخش برای پایداری ساختمان ها و فرآیندهای ما را فراتر ببریم.
 • ما تبدیل به یک شرکت پیشرو در انگلستان از Doctorates حرفه ای، یادگیری مبتنی بر کار و اعتباربخشی از آموزش قبلی است.
 • 20٪ از دانشجویان دانشگاه ما از خارج از اتحادیه اروپا هستند و ما تعداد برابر دانشجویان هم در محل و هم در خارج از سایت آموزش می دهیم.
 • 20٪ از فعالیت های ما در سراسر جهان در سطح تحصیلات تکمیلی قرار دارد و ما حداقل 50 دکترا را در حداقل 10 رشته در هر سال جایزه می دهیم.
 • تعداد سازمان هایی که ما با آنها کار می کنیم، 5 درصد در سال افزایش می یابد، همچنین درآمد تجاری خارجی ما، در حالی که سودآوری حداقل 10 درصد باقیمانده است. ما تمرکز خود را برای توسعه بخش سود بخش اصلی و گسترش فعالیت در این منطقه به منظور تبدیل شدن به یک مرکز شناخته شده برتری است.
 • ایجاد یک مرکز نوآوری کسب و کار (برای حمایت از رشد کسب و کار های جدید بر اساس ایده های ناشی از هر دو در دانشگاه Anglia Ruskin و در جامعه گسترده ای که ما خدمت می کنند) که ما مدیریت می کنیم و برای آن ما حمایت آموزشی ارائه می کنیم.
 • ما تحقیق خواهیم کرد و اگر امکان پذیر باشد، یک دانشگاه "Med Tech" در Essex، پارک علمی ایجاد کنیم که با استفاده از ارتباطات آن با دانشگاه Anglia Ruskin (به ویژه موسسه پزشکی انسانی) برای جذب کسب و کارهای محلی و بین المللی به منظور انتقال به Essex به دلیل عرضه فارغ التحصیلان با کیفیت بالا و پایگاه تحقیقاتی مرتبط ما.
 • ما مشارکت خود را با جوامع محلی، از جمله کسانی که با همکاری های بین المللی ما مرتبط هستند، افزایش خواهیم داد.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

University Centre West Anglia

در سال اول شما ماژول های مقدماتی، مانند مقدمه ای بر ادبیات انگلیسی و غربی تمدن مطالعه است. ... [+]

BA در تاریخچه و انگلیسی

در سال اول شما ماژول های مقدماتی، مانند مقدمه ای بر ادبیات انگلیسی و غربی تمدن مطالعه است. این عمل به عنوان یک پایگاه گسترده ای برای مطالعه تخصصی تر در سال 2 و 3، با ماژول های مانند برخورد رمانتیک، زنان 'ثانیه نوشتن، ایالات متحده در قرن بیستم و تاریخ امروز (در مورد روش های فعلی به تحقیقات تاریخی).

سال ماژول های یک هسته ... [-]

بریتانیا Cambridge
آگوست 2020
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Centre West Anglia

در سال اول شما ماژول های مقدماتی، مانند تخیل جامعه شناختی و غربی تمدن مطالعه است.این عمل به عنوان یک پایگاه گسترده ای ... [+]

BA در تاریخ و جامعه شناسی

در سال اول شما ماژول های مقدماتی، مانند تخیل جامعه شناختی و غربی تمدن مطالعه است. این به عنوان یک پایگاه گسترده ای برای مطالعه تخصصی تر در سال 2 و 3 عمل می کنند، با ماژول های مانند ایالات متحده در قرن بیستم، تاریخ امروز (در مورد روش های فعلی به تحقیقات تاریخی)، جنسیت و هویت جنسی، طبیعت و جامعه.

سال ماژول های یک هسته ... [-]

بریتانیا Cambridge
آگوست 2020
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Centre West Anglia

N سال اول شما ماژول های مقدماتی، مانند مقدمه ای بر ادبیات انگلیسی و تخیل جامعه شناسی مطالعه است. ... [+]

BA در جامعه شناسی و انگلیسی

در سال اول شما ماژول های مقدماتی، مانند مقدمه ای بر ادبیات انگلیسی و تخیل جامعه شناسی مطالعه است. این عمل به عنوان یک پایگاه گسترده ای برای مطالعه تخصصی تر در سال 2 و 3، با ماژول های مانند برخورد رمانتیک، زنان 'ثانیه نوشتن، جنسیت و هویت جنسی، طبیعت و جامعه.

سال ماژول های یک هسته

مقدمه ای بر ادبیات انگلیسی مواد و روش ها تحقیقات اجتماعی تخیل جامعه شناسی راه های خواندن ... [-]
بریتانیا Cambridge
آگوست 2020
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

University Centre West Anglia

همانطور که با بسیاری از درجه کسب و کار ما، هدف البته ما این است که شما تجهیز با یک پایه محکم در کسب و کار و مدیریت تئوری. ... [+]

کارشناسی در مدیریت کسب و کار

همانطور که با بسیاری از درجه کسب و کار ما، هدف البته ما این است که شما تجهیز با یک پایه محکم در کسب و کار و مدیریت تئوری. همچنین شما می خواهد این فرصت برای توسعه طیف وسیعی از مهارت های عملی و تکنیک های تحلیلی در حال حاضر در تعدادی از مناطق کسب و کار استفاده می شود.

طیف گسترده ای از گزینه های البته شما را قادر به تمرکز بر زمینه های مورد علاقه خاص، و یا به آماده شدن برای نیازهای حرفه ای خاص. نزدیک روابط با صنعت بین المللی و کسب و کار اطمینان حاصل شود که محتوای دوره با تمرین کسب و کار معاصر تراز وسط قرار دارد. ... [-]

بریتانیا Cambridge
آگوست 2020
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی