University for the Creative Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معرفی University for the Creative Arts

 • ما 160 سال است که آموزش خلاق ارائه می دهیم
 • ما دومین ارائه دهنده بزرگ آموزش خلاق در اروپا هستیم
 • مستقر در سوری و کنت منظره ، ما در پردیس های کانتربری ، اپسوم ، فارنها و روچستر داریم
 • آموزش های مقدماتی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد را به نسل بعدی خلاقان ارائه می دهیم
 • دانشکده تجارت ما برای صنایع خلاق ، اولین نوع از این نوع در انگلستان است.

در قلب صنایع خلاق قرار دارد

ما به عنوان یک موسسه تخصصی هنر ، 100٪ خلاق هستیم. دانش آموزان ما مهارت ها و تفکر خود را در محیط هایی که استودیوهای یافت شده در صنایع خلاق را تکرار می کنند ، در کنار همسالان در دوره های هنری ، تجاری و فناوری توسعه می دهند.

فیلمسازان و انیماتورهای برنده اسکار ، طراحان مد مشهور جهان ، مجریان تلویزیونی و نامزدهای جایزه ترنر تنها برخی از فارغ التحصیلان مشهور دانشگاه UCA هستند که با استعدادهای خلاقانه خود جهان را غنی تر کرده اند. دانش آموزان ما با آموزش و راهنمایی با کادر علمی مجرب و مرتبط با صنعت ، از مزایای تحصیل در بالاترین رتبه تخصصی متخصص خلاق در انگلستان بهره می گیرند.

شهرت ما

طی یک سال گذشته ، ما موضع خود را به عنوان بالاترین رتبه برتر متخصص خلاق در انگلستان تثبیت کرده ایم:

 • ما توسط دانشگاه تایمز و یکشنبه تایمز خوب راهنمای دانشگاه 2019 به عنوان دانشگاه مدرن سال معرفی شده ایم.
 • در جدول "جدول جداول" که 25 تیم برتر بریتانیا را براساس میانگین رتبه بندی در چند جدول لیگ مشخص می کند ، در رتبه 25 قرار گرفت.
 • جدول نگهبان لیگ 2020 ما را به عنوان سیزدهمین از دانشگاه های انگلستان قرار می دهد.
 • ما بالاترین دانشگاه تخصصی خلاق در هر سه جدول لیگ انگلستان هستیم (راهنمای دانشگاه خوب تایمز و یکشنبه تایمز ، جدول نگهبان لیگ و راهنمای کامل دانشگاه).
 • ما دانشگاه تخصصی خلاق شماره 1 انگلستان برای اشتغال در آخرین مقاصد ترک تحصیلات عالی (DLHE) 2018 هستیم.٪ 9/9 فارغ التحصیلان ما در مدت شش ماه از فارغ التحصیلی یا در حال اشتغال هستند یا تحصیل می کنند.
 • دفتر دانشجویی کیفیت تدریس ما را به رسمیت شناخته و در چارچوب تعالی تدریس به ما طلا داده است.
 • دانش آموزان ما به طور مرتب برنده جوایزی در زمینه موضوعات خلاق می شوند. در یک سال گذشته ، دانش آموزان ما در بخش های خلاقانه شامل معماری ، طراحی گرافیک ، هنرهای زیبا ، عکاسی ، فیلم ، انیمیشن و صنایع دستی جوایز معتبر کسب کرده اند.
 • آخرین چارچوب تمرینی تحقیقاتی (REF 2014) موضع ما را به عنوان یکی از ده انجمن تحقیق برتر در زمینه هنر و طراحی تأیید می کند ، با 93٪ تحقیقات ما به عنوان بین المللی برای کیفیت شناخته شده است ، و 64٪ از ارسال های تحقیقاتی ما به عنوان جهانی رتبه بندی می شوند. و از نظر اصالت ، اهمیت و دقت بین المللی بسیار عالی است.

The Handheld Shooter

صدر اعظم - پروفسور دامه مگدالن اودوندو DBE

پروفسور دامه مگدالین اودوندو یک سرامیک مشهور بین المللی است که کار آن در مجموعه های عمومی و خصوصی در سراسر جهان است. وی در ژوئن سال 2018 به عنوان دومین صدراعظم UCA ، جانشین دامه زاندرا رودز شد که صدر اعظم صدر اعظم شد.

دامه مگدالین پس از فارغ التحصیل شدن در دانشگاه Farnham در دانشگاه UCA ، که پس از آن به عنوان کالج هنر و طراحی West Surrey شناخته می شد ، تکنیکی را ساخت که با آن قطعات خود را می ساخت ، و رویه های سنتی اوگاندا و منابع دیگر از جمله سفال های مکزیکی و مجسمه یونانی Cycladic را ترسیم می کرد.

Dame Magdalene از سال 2001 تا 2016 استاد سرامیک در UCA Farnham بود و پیش از افتتاح به عنوان استاد Emerita افتتاح شد و از موسسات فرهنگی و آموزشی در انگلستان ، آفریقا و ایالات متحده افتخارات دریافت کرده است.

صدراعظم Emerita - Dame Zandra Rhodes DBE RDI

Dame Zandra Rodes صدراعظم آمریكا است كه سابقاً از سال 2010 تا 2018 به عنوان اولین صدراعظم ما خدمت كرده بود.

Dame Zandra یکی از طراحان مشهور ، برجسته و هیجان انگیز در جهان است. او شغل خود را بر اساس پایه های سخت کوشی و عزم و اراده ای بنا نهاده است که به اعتقاد ما به الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه در دانشجویان ما برای موفقیت در مشاغل منتخب خود کمک خواهد کرد.

Dame Zandra با حضور در یکی از موسسات موسس ما ، کالج طراحی Medway ، رابطه ویژه ای با UCA دارد. مادرش نیز مدرس دانشگاه بود.

دیدگاه استراتژیک

به عنوان یک اقتدار جهانی در زمینه هنرهای خلاق ، فناوریهای خلاق و تجارت برای صنایع خلاق شناخته شود.

Behind the scenes shot from Martas Martinsones films last shooting day, I got on the production only for the last day to shoot some BTS and help out as 2nd AC

چرا در UCA تحصیل می کنید؟

فیلمسازان برنده اسکار ، طراحان مد مشهور جهان ، مجریان تلویزیونی ، جواهرات مشهور و نامزد جایزه ترنر فقط برخی از فارغ التحصیلان مشهور University for the Creative Arts .

ما به عنوان یک دانشگاه تخصصی هنرهای خلاق ، ما یک جامعه منحصر به فرد را برای دانشجویان خود ایجاد کرده ایم ، جایی که افراد هم فکر می توانند در روند خلاقیت سهیم باشند و از یکدیگر الهام بگیرند. همکاری بین دوره ها تشویق می شود ، با این که هنرمندان خوب با فیلمسازان جوان و طراحان مد در کنار معماران همکاری می کنند. به این ترتیب ، دانش آموزان ما از مواجهه با طیف وسیعی از رشته ها بهره مند می شوند.

انتخاب تحصیل با ما به شما این امکان را می دهد که از طریق ترکیبی برنده از دوره های متمرکز در صنعت ، امکانات پیشرفته و کارکنان متخصص الهام بخش ، سبک شخصی خود را کشف کنید.

زندگی به عنوان یک دانشجو در UCA

خلاقیت ، انرژی است که همه را در اینجا سوق می دهد تا اختراع ، کشف و همکاری کنند. هنگامی که در UCA تحصیل می کنید ، این فرصت را پیدا خواهید کرد که در یک خلاقیت خلاقانه بی نظیر ، غرق شوید ، سبک خود را بیابید و فوق العاده را خلق کنید.

در UCA توسط افرادی با همان احساسات خود احاطه خواهید شد. پردیس های ما محیط های خلاقانه و مملو از جدیدترین تجهیزات و منابع را ارائه می دهند. هر یک منعکس کننده موضوعات موضوعی است که در آنجا مورد مطالعه قرار گرفته و جوامعی منحصر به فرد از هنرمندان ، طراحان ، سازندگان ، نویسندگان و پژوهشگران ایجاد می کند.

مکان ها

کانتربری

Address
UCA Canterbury,
New Dover Road

CT1 3AN کانتربری, انگلستان, بریتانیا

اپسوم

Address
UCA Epsom,
Ashley Road

KT18 5BE اپسوم, انگلستان, بریتانیا

فرنهام

Address
UCA Farnham,
Falkner Road

GU9 7DS فرنهام, انگلستان, بریتانیا

روچستر

Address
UCA Rochester,
Fort Pitt

ME1 1DZ روچستر, انگلستان, بریتانیا

Maidstone

Address
The Maidstone Studios,
Vinters Park

ME14 5NZ Maidstone, انگلستان, بریتانیا

Molesey

Address
Royal School of Needlework,
Apartment 12a,
Hampton Court Palace

KT8 9AU Molesey, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید