University of Westminster - Faculty of Social Sciences and Humanities

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده علوم اجتماعی و علوم انسانی است که در ساختمان تاریخی خیابان نایب السلطنه ما، در قلب لندن پایان غرب و ارائه می دهد یک محیط یادگیری پویا و پر جنب و جوش برای الهام بخشی و تحریک نسل بعدی از شهروندان جهانی است.

از زبان به جرم شناسی، سیاست به تاریخ، زبان انگلیسی به فرهنگ بصری، جامعه شناسی به ترجمه، ما به رخ کشیدن طیف متنوعی هنوز منسجم از فعالیت های علمی. ما متمایز در ترکیب دقت علمی با برنامه های عملی است، و ما افتخار در تاریخ 180 ساله ما از ارائه آموزش برای همه. کارکنان ما در سطح بین المللی برای تحقیق و به اشتراک گذاری تجربیات و علاقه خود را با دانش آموزان ما و شرکای دیگر به طوری که برای رویارویی با چالش های زمان ما و به جهان زندگی می کنیم در یک مکان بهتر شناخته شده است.

ما با ارائه فرصت های زیادی برای دانش آموزان به مطالعه در خارج از کشور، به یادگیری زبان های خارجی و به ترکیب مطالعات علمی با سابقه کار از طریق دادن و کارآموزی.

علوم اجتماعی و علوم انسانی در اینجا در وست مینستر در خط مقدم از یادگیری با هر اندازه گیری. ما به رخ کشیدن دوره با 100٪ رضایت دانشجویان و رشته های که تحقیقات در میان بالاترین در این کشور امتیاز. ما یک هیات علمی در قلب لندن، افتخار تنوع ما، بین المللی و انترناسیونالیسم.

در مورد دانشگاه وستمینستر دانشگاه وستمینستر به عنوان پلی تکنیک بریتانیا در سال 1838 تاسیس شد. از آن زمان به یک دانشگاه است که ترکیبی از هر دو بعد شهری و جهانی توسعه یافته، و آن است که از نزدیک در کسب و کار، حرفه ای و زندگی دانشگاهی در لندن شامل، و همچنین خارج از کشور.

این دانشگاه دارای یک تعهد قوی و تاریخی به ترویج برابری و در آغوش تنوع. ما در تلاش برای تقویت اعتبار ما به عنوان یک سازمان استقبال و فراگیر است.

شهرت بین المللی ما به عنوان یک دانشگاه جهانی واقع در شهرستان های جهان، ما خانه را به بیش 5000 دانش آموزان و 500 پرسنل از خارج از کشور.

وست مینستر است که شهرت برای برتری در آموزش و یادگیری حرفه ای مرتبط و برای تحقیقات با کیفیت بالا. ما تاکید خاص بر فراهم آوردن فرصت های بین المللی برای دانش آموزان وست مینستر به منظور اطمینان حاصل شود که ما یک محیط که در آن دانش آموزان می توانند مهارت ها، شایستگی ها و دانش مورد نیاز اقتصاد جهانی توسعه فراهم می کند.

ما افتخار می کنیم از تاریخ طولانی ما از روابط جهانی و مشارکت در سراسر جهان - قابلیت اتصال به ما به طور مستمر در تلاش برای تقویت و تعمیق.

هدایت جهانی پژوهش ما، تولید شده در همکاری با صنعت جهانی و موسسات آموزشی، تاثیری واقعی در جهان اطراف ما.

میراث دانشگاه جایی برای پیشگامان

داستان وست مینستر در سال 1838 آغاز شد، زمانی که سر جورج کیلی موسسه پلی تکنیک در 309 خیابان نایب السلطنه در لندن افتتاح کرد. در سال 1881، نیکوکار کوینتین هاگ، خرید ساختمان سلطنتی پلی تکنیک موسسه نقل مکان کرد و موسسه مسیحی خود مردان جوان را به 309 خیابان نایب السلطنه، که به زودی بودجه عمومی خیابان نایب السلطنه پلی تکنیک تبدیل شد.

از آن زمان، نهاد آموزش و پرورش ما شهرت به عنوان یک محل برای اولین اختصاص داد. این شامل:

اولین پلی تکنیک در انگلستان (1838) از افتتاح اولین عمومی استودیو عکاسی پرتره در اروپا (1841) محل برگزاری اولین حرکت عمومی تصویر نشان می دهد در انگلستان، که توسط برادران لومیر (1896) اولین دانشگاه مدرن را به نفع خود جایزه ملکه برای شرکت - تجارت بین المللی اولین دانشگاه شریک بریتانیا برای سازمان ملل متحد زیستگاه، آژانس که با حل و فصل و توسعه انسانی می پردازد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید MAs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

افتخارات کارشناس ادبیات زبان عربی و انگلیسی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان عربی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک خود را از مطالعات ادبی و فرهنگی . شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان عربی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک خود را از مطالعات ادبی و فرهنگی . شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


کارشناسی(BA)

افتخارات BA به زبان عربی و زبان شناسی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان عربی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن). شما خواهید زبان عربی، فرهنگ و زبان شناسی در یک روش یکپارچه و میان رشته ای مطالعه، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه های تاریخی و چند فرهنگی وسیع که قاب مطالعه کنند. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان عربی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن). شما خواهید زبان عربی، فرهنگ و زبان شناسی در یک روش یکپارچه و میان رشته ای مطالعه، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه های تاریخی و چند فرهنگی وسیع که قاب مطالعه کنند. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در تاریخ

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

تاریخچه در میان رشته های علوم جذاب ترین و بهترین از هنر را دوست داشت و اجتماعی باقی می ماند، و این درجه استثنایی است که بسیاری از موقعیت منحصر به فرد پایان غرب ما را می سازد است. دوره مدرن است، با تمرکز بر تاریخ بریتانیا و اروپا، اما فرصت های زیادی برای مطالعه تاریخ آمریکا، امپراتوری و جهانی نیز وجود دارد. یک عنصر متمایز از درجه تمرکز خود را بر تاریخ فوق العاده ای از لندن است. [+]

تاریخچه در میان رشته های علوم جذاب ترین و بهترین از هنر را دوست داشت و اجتماعی باقی می ماند، و این درجه استثنایی است که بسیاری از موقعیت منحصر به فرد پایان غرب ما را می سازد است. دوره مدرن است، با تمرکز بر تاریخ بریتانیا و اروپا، اما فرصت های زیادی برای مطالعه تاریخ آمریکا، امپراتوری و جهانی نیز وجود دارد. یک عنصر متمایز از درجه تمرکز خود را بر تاریخ فوق العاده ای از لندن است.

شما در داخل و خارج از کلاس درس یاد بگیرند، در تحریک ماژول در تاریخ سیاسی، دیپلماتیک، اجتماعی، فرهنگی و نظامی، که بسیاری از آنها منحصر به فرد وست مینستر است. شما خیابان های پایتخت کشف، یاد بگیرند که چگونه به انجام تحقیقات خود را در آرشیو منحصر به فرد لندن، و کارشناسی ارشد به عنوان یک مورخ به خوبی آموزش دیده و با تجربه، آماده به خودتان راه اندازی به جهان کار - در حرفه مانند رسانه ها، آموزش و پرورش، خدمات مدنی و قانون - و یا آماده برای تحقیق و یا مطالعه بیشتر. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در تاریخ و سیاست

Campus تمام وقت پاره وقت September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

در این درس امکان شما را به مطالعه دو از هنرهای محبوب ترین و رشته های علوم اجتماعی در ترکیب با در نظر گرفتن نیمی از ماژول های خود را در هر منطقه. درجه ارائه می دهد ترکیبی از تئوری و تجربی است. مطالعه سیاست شما مجهز با ابزار تحلیلی برای کشف و درک جوامع، در حالی که عنصر تاریخ یک آزمایشگاه تاریخی گسترده که در آن به آزمایش اعتبار نظریه فراهم می کند. [+]

در این درس امکان شما را به مطالعه دو از هنرهای محبوب ترین و رشته های علوم اجتماعی در ترکیب با در نظر گرفتن نیمی از ماژول های خود را در هر منطقه.

مجموعه ای سیاست شما ارائه می دهد درک عمیق از رویکردهای تطبیقی، سازمانی، بین المللی و نظری، در حالی که مجموعه ای تاریخ به شما می دهد پایه شرکت در تحولات عمده ای در امور بریتانیا و اروپا بیش از دو قرن گذشته است.

درجه ارائه می دهد ترکیبی از تئوری و تجربی است. مطالعه سیاست شما مجهز با ابزار تحلیلی برای کشف و درک جوامع، در حالی که عنصر تاریخ یک آزمایشگاه تاریخی گسترده که در آن به آزمایش اعتبار نظریه فراهم می کند.... [-]


افتخارات BA در جرم شناسی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

با جرم و جنایت اغلب در اخبار و همیشه یک مسئله مهم، جرم است هرگز بیشتر مربوط بوده است. جرم شناسی BA افتخارات هدف جسور و متهور، الهام بخش و شما تجهیز با مهارت برای یک کار موفق در بازار کار رقابتی امروز است. [+]

با جرم و جنایت اغلب در اخبار و همیشه یک مسئله مهم، جرم است هرگز بیشتر مربوط بوده است. جرم شناسی BA افتخارات هدف جسور و متهور، الهام بخش و شما تجهیز با مهارت برای یک کار موفق در بازار کار رقابتی امروز است.

جرم شناسی تساوی در طیف گسترده ای از رشته های علوم انسانی و اجتماعی، و البته طراحی شده است به توسعه دانش و درک خود را از جرم به عنوان یک موضوع میان رشته ای. همچنین شما با مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر تجهیز.... [-]


افتخارات BA در روابط بین المللی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

این دوره شما را قادر می سازد به منظور توسعه یک درک جامع از تکامل سیستم بین المللی، و به این مربوط به تحولات معاصر در روابط بین المللی است. این یک چارچوب نظری برای درک سیستم بین المللی و توزیع قدرت در سطوح جهانی، منطقه ای و ملی فراهم می کند. [+]

این دوره شما را قادر می سازد به منظور توسعه یک درک جامع از تکامل سیستم بین المللی، و به این مربوط به تحولات معاصر در روابط بین المللی است. این یک چارچوب نظری برای درک سیستم بین المللی و توزیع قدرت در سطوح جهانی، منطقه ای و ملی فراهم می کند.

شما به خصوص در پویایی در حال تغییر از امنیت بین المللی و چالش های دولت سازی در روابط بین المللی معاصر تمرکز خواهد کرد. این دوره به امنیت بین المللی شناخته شده و برنامه های تحقیقاتی روابط بین الملل در وزارت سیاست و روابط بین الملل مرتبط است.... [-]


افتخارات BA در روابط بین المللی و اسپانیایی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان اسپانیایی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و درک انتقادی از فرهنگ و سیاست از منظر پویایی در حال تغییر از جهانی سفارش در سیاست جهان است. شما این فرصت را به مطالعه زبان، فرهنگ و روابط بین المللی در یک روش یکپارچه دارند، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه جغرافیای سیاسی و چند فرهنگی وسیع که در آن تولید می شوند. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان اسپانیایی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و درک انتقادی از فرهنگ و سیاست از منظر پویایی در حال تغییر از جهانی سفارش در سیاست جهان است. شما این فرصت را به مطالعه زبان، فرهنگ و روابط بین المللی در یک روش یکپارچه دارند، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه جغرافیای سیاسی و چند فرهنگی وسیع که در آن تولید می شوند. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در روابط بین المللی و عربی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان عربی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و درک انتقادی از فرهنگ و سیاست از منظر پویایی در حال تغییر از جهانی سفارش در سیاست جهان است. شما این فرصت را به مطالعه زبان، فرهنگ و روابط بین المللی در یک روش یکپارچه دارند، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه جغرافیای سیاسی و چند فرهنگی وسیع که در آن تولید می شوند. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان عربی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و درک انتقادی از فرهنگ و سیاست از منظر پویایی در حال تغییر از جهانی سفارش در سیاست جهان است. شما این فرصت را به مطالعه زبان، فرهنگ و روابط بین المللی در یک روش یکپارچه دارند، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه جغرافیای سیاسی و چند فرهنگی وسیع که در آن تولید می شوند. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در روابط بین المللی و فرانسه

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی در فرانسه در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و درک انتقادی از فرهنگ و سیاست از منظر پویایی در حال تغییر از جهانی سفارش در سیاست جهان است. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی در فرانسه در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و درک انتقادی از فرهنگ و سیاست از منظر پویایی در حال تغییر از جهانی سفارش در سیاست جهان است.... [-]


افتخارات BA در روابط بین المللی و چینی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان چینی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و درک انتقادی از فرهنگ و سیاست از منظر پویایی در حال تغییر از جهانی سفارش در سیاست جهان است. شما این فرصت را به مطالعه زبان، فرهنگ و روابط بین المللی در یک روش یکپارچه دارند، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه جغرافیای سیاسی و چند فرهنگی وسیع که در آن تولید می شوند. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در روابط و توسعه بین المللی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

البته یک چارچوب نظری فراهم می کند برای فهم توزیع قدرت بین المللی در سطوح جهانی، منطقه ای و ملی، و هدف ما برای جسور و متهور و الهام بخش شما را با ساخت لینک های نزدیک به نهادهای دولتی و جهان سیاست. [+]

مطالعات توسعه در توسعه بین المللی و چالش های مرتبط با تغییرات سیاسی و اقتصادی در نظام بین المللی تمرکز دارد. البته روابط بین شمال و جنوب در نظر گرفته، بررسی این که چگونه استعمار و سرمایه داری جهان معاصر را شکل داده اند. شما خواهید فقر و نابرابری جهانی و تأثیر جهانی شدن بر قسمت های مختلف جهان، از جمله آفریقا، آسیا، شرق میانه، چین، هند، آسیای مرکزی و امریکا لاتین را کشف کند.

البته یک چارچوب نظری فراهم می کند برای فهم توزیع قدرت بین المللی در سطوح جهانی، منطقه ای و ملی، و هدف ما برای جسور و متهور و الهام بخش شما را با ساخت لینک های نزدیک به نهادهای دولتی و جهان سیاست. درجه در مطالعات توسعه و روابط بین الملل شما را برای زندگی حرفه ای در طیف وسیعی از بخش، از جمله خدمات ملکی، رسانه ها، سیاست های عمومی، سازمان های غیر دولتی، آموزش و پژوهش بیشتر آماده کند.... [-]


افتخارات BA در زبان شناسی و اسپانیایی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان اسپانیایی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن). شما خواهید اسپانیایی زبان، فرهنگ و زبان شناسی در یک روش یکپارچه و میان رشته ای مطالعه، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه های تاریخی و چند فرهنگی وسیع که قاب مطالعه کنند. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در زبان عربی و انگلیسی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان عربی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک زبانی و فرهنگی. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان عربی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک زبانی و فرهنگی. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در زبان های مدرن: ارتباطات عربی و جهانی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 6  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

لیسانس به زبان عربی و ارتباطات جهانی طراحی شده است به منظور توسعه دانش خود را، استفاده و درک درستی از فرهنگ و زبان عربی، همراه با مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط موثر در محیط زیست جهانی حرفه ای است. [+]

لیسانس به زبان عربی و ارتباطات جهانی طراحی شده است به منظور توسعه دانش خود را، استفاده و درک درستی از فرهنگ و زبان عربی، همراه با مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط موثر در محیط زیست جهانی حرفه ای است.

البته شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان عربی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و نشان دادن درجه خوب یا بالا راندمان حرفه ای در میانجیگری بین عربی و انگلیسی.... [-]


افتخارات BA در زبان های مدرن: ارتباط اسپانیایی و جهانی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 8  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این درجه زبان های مدرن طراحی شده است به منظور توسعه دانش خود را، استفاده و درک زبان و فرهنگ اسپانیایی، همراه با مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط موثر در محیط زیست جهانی حرفه ای است. [+]

این درجه زبان های مدرن طراحی شده است به منظور توسعه دانش خود را، استفاده و درک زبان و فرهنگ اسپانیایی، همراه با مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط موثر در محیط زیست جهانی حرفه ای است.

البته شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان اسپانیایی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و نشان دادن درجه خوب یا بالا راندمان حرفه ای در میانجیگری بین اسپانیایی و انگلیسی. شما قادر به عملکرد زبانی در شرایط متنوع فرهنگی، و به دست آوردن کیفیت و مهارت در زمینه هایی مانند ارتباطات بین فردی و مهارت های سازمانی، انعطاف پذیری و تحمل، تجزیه و تحلیل و استدلال، خودمختاری و کار گروهی، و تیم مدیریت خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در زبان های مدرن: ارتباط فرانسوی و جهانی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 8  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این درجه زبان های مدرن طراحی شده است به منظور توسعه دانش خود را، استفاده و درک درستی از زبان و فرهنگ فرانسه، همراه با مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط موثر در محیط زیست جهانی حرفه ای است. [+]

این درجه زبان های مدرن طراحی شده است به منظور توسعه دانش خود را، استفاده و درک درستی از زبان و فرهنگ فرانسه، همراه با مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط موثر در محیط زیست جهانی حرفه ای است.

البته شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی در فرانسه در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و نشان دادن درجه خوب یا بالا راندمان حرفه ای در میانجیگری بین فرانسه و انگلیسی. شما قادر به عملکرد زبانی در شرایط متنوع فرهنگی، و به دست آوردن کیفیت و مهارت در زمینه هایی مانند ارتباطات بین فردی و مهارت های سازمانی، انعطاف پذیری و تحمل، تجزیه و تحلیل و استدلال، خودمختاری و کار گروهی، و تیم مدیریت خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در زبان های مدرن: ارتباط چینی و جهانی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 8  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این درجه زبان های مدرن طراحی شده است به منظور توسعه دانش خود را، استفاده و درک درستی از زبان و فرهنگ چینی، همراه با مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط موثر در محیط زیست جهانی حرفه ای است. [+]

این درجه زبان های مدرن طراحی شده است به منظور توسعه دانش خود را، استفاده و درک درستی از زبان و فرهنگ چینی، همراه با مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط موثر در محیط زیست جهانی حرفه ای است.

البته شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان چینی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و نشان دادن درجه خوب یا بالا راندمان حرفه ای در میانجیگری بین چینی و انگلیسی.... [-]


افتخارات BA در زبان چینی و انگلیسی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان چینی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک زبانی و فرهنگی. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان چینی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک زبانی و فرهنگی. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در زبان چینی و زبان شناسی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان چینی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن). شما خواهید زبان چینی، فرهنگ و زبان شناسی در یک روش یکپارچه و میان رشته ای مطالعه، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه های تاریخی و چند فرهنگی وسیع که قاب مطالعه کنند. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان چینی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن). شما خواهید زبان چینی، فرهنگ و زبان شناسی در یک روش یکپارچه و میان رشته ای مطالعه، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه های تاریخی و چند فرهنگی وسیع که قاب مطالعه کنند. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در سیاست

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

درجه در سیاست در دانشگاه وست مینستر شما مجهز با درک درستی از رابطه بین دولت و جامعه در مناطق در سراسر جهان، از اروپا، شرق میانه و آسیای شمالی و جنوبی امریکا است. شما را به فعل و انفعال از سیاست های داخلی و بین المللی در این مناطق بررسی، در زمینه های مختلف از موسسات دولتی به دولت ملت است. [+]

درجه در سیاست در دانشگاه وست مینستر شما مجهز با درک درستی از رابطه بین دولت و جامعه در مناطق در سراسر جهان، از اروپا، شرق میانه و آسیای شمالی و جنوبی امریکا است. شما را به فعل و انفعال از سیاست های داخلی و بین المللی در این مناطق بررسی، در زمینه های مختلف از موسسات دولتی به دولت ملت است.

مطالعه برای درجه سیاست شما کمک خواهد کرد برای پاسخ به سوالات مهم در مورد چگونگی تضاد بین گروه های ذینفع مختلف و دولت حل و فصل است. چگونه منابع و قدرت در جامعه توزیع شده؛ چگونگی تصمیم گیری ساخته شده است؛ و به همین دلیل سیستم های سیاسی در راه است که آنها را توسعه. شما خواهید مفاهیم، ​​ارزش ها و نهادهای مطالعه و بررسی رابطه میان نظریه و عمل سیاسی است. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در سیاست و روابط بین الملل

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

سیاست ما و بین المللی افتخارات روابط BA یک رویکرد یکپارچه برای درک ابعاد تطبیقی ​​سیاست در سطح محلی، منطقه ای، ملی و جهانی فراهم می کند. مطالعات سیاسی خود را با توجه به نگرانی های فلسفی، نظری، نهادی و مبتنی بر مسئله مربوط به حکومت را شامل شود. در حالی که روابط بین المللی سهام این منافع، آن را در سطح منطقه ای و جهانی از فعالیت های سیاسی متمرکز است. [+]

سیاست ما و بین المللی افتخارات روابط BA یک رویکرد یکپارچه برای درک ابعاد تطبیقی ​​سیاست در سطح محلی، منطقه ای، ملی و جهانی فراهم می کند. مطالعات سیاسی خود را با توجه به نگرانی های فلسفی، نظری، نهادی و مبتنی بر مسئله مربوط به حکومت را شامل شود. در حالی که روابط بین المللی سهام این منافع، آن را در سطح منطقه ای و جهانی از فعالیت های سیاسی متمرکز است.

همچنین شما می خواهد در زمینه هایی مانند جهانی شدن، الگوهای تعارض و همکاری بین ایالات، و تغییر از "هرج و مرج در حوزه جهانی تمرکز به هماهنگی از طریق سازمان های بین دولتی و بازیگران غیر دولتی (مانند شرکت ها و گروه های مستقر در جامعه مدنی).... [-]


افتخارات BA در فرانسه و اسپانیایی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 8  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

پیشنهاد ما فرانسوی و اسپانیایی در این درجه زبان های مدرن کلاسیک. البته شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی در این زبان در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و نشان دادن درجه خوب یا بالا بازده نرم افزار به عنوان واسطه بین این زبان و انگلیسی. [+]

پیشنهاد ما فرانسوی و اسپانیایی در این درجه زبان های مدرن کلاسیک. البته شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی در این زبان در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، و نشان دادن درجه خوب یا بالا بازده نرم افزار به عنوان واسطه بین این زبان و انگلیسی.

شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت و مهارت در زمینه هایی مانند ارتباطات بین فردی و مهارت های سازمانی، انعطاف پذیری و تحمل، تجزیه و تحلیل و استدلال، خودمختاری و کار گروهی، و تیم مدیریت خواهد بود.... [-]


افتخارات BA در فرانسه و زبان شناسی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی در فرانسه در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن). شما خواهید فرانسه زبان، فرهنگ و زبان شناسی در یک روش یکپارچه و میان رشته ای مطالعه، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه های تاریخی و چند فرهنگی وسیع که قاب مطالعه کنند. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی در فرانسه در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن). شما خواهید فرانسه زبان، فرهنگ و زبان شناسی در یک روش یکپارچه و میان رشته ای مطالعه، بررسی ارتباط بین آنها و زمینه های تاریخی و چند فرهنگی وسیع که قاب مطالعه کنند. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات BA در نوشتن خلاق و ادبیات انگلیسی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

این دوره ترکیبی از مطالعه متون ادبی و غیر ادبی به زبان انگلیسی با توسعه خود مهارت نوشتن خلاق خود را. مطالعه متون و پس زمینه خود را در تاریخ اندیشه اطلاع پیشرفت خود را به عنوان یک نویسنده، در حالی که تجربه خود را از نوشتن در انواع ژانرهای (رمان، داستان کوتاه، شعر و نمایشنامه) افزایش درک خود را از ادبیات. البته طول می کشد استفاده کامل از محل مرکز لندن ما را از طریق بازدیدکننده داشته است و این فرصت را برای کارآموزی به عنوان بخشی از مطالعه خود را. [+]

این دوره ترکیبی از مطالعه متون ادبی و غیر ادبی به زبان انگلیسی با توسعه خود مهارت نوشتن خلاق خود را. مطالعه متون و پس زمینه خود را در تاریخ اندیشه اطلاع پیشرفت خود را به عنوان یک نویسنده، در حالی که تجربه خود را از نوشتن در انواع ژانرهای (رمان، داستان کوتاه، شعر و نمایشنامه) افزایش درک خود را از ادبیات. البته طول می کشد استفاده کامل از محل مرکز لندن ما را از طریق بازدیدکننده داشته است و این فرصت را برای کارآموزی به عنوان بخشی از مطالعه خود را.... [-]


افتخارات BA در نوشتن خلاق و زبان انگلیسی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

این دوره از این فرصت برای بهبود مهارت های نوشتن خود را با توسعه یک دانش و درک کاملی از ساختار، تاریخ و نحوه استفاده از زبان انگلیسی ترکیبی. علاوه بر مطالعه چگونه کار می کند زبان در اشکال گفتاری و نوشتاری آن، و انواع مختلف انگلیسی که امروزه وجود دارند، البته حمایت با و راهنمایی در توسعه مهارت های نوشتن در ژانرهای مختلف (رمان، داستان کوتاه، شعر فراهم می کند ، درام، و غیر فی نوشتن ctional). [+]

این دوره از این فرصت برای بهبود مهارت های نوشتن خود را با توسعه یک دانش و درک کاملی از ساختار، تاریخ و نحوه استفاده از زبان انگلیسی ترکیبی. علاوه بر مطالعه چگونه کار می کند زبان در اشکال گفتاری و نوشتاری آن، و انواع مختلف انگلیسی که امروزه وجود دارند، البته حمایت با و راهنمایی در توسعه مهارت های نوشتن در ژانرهای مختلف (رمان، داستان کوتاه، شعر فراهم می کند ، درام، و غیر فی نوشتن ctional).

... [-]

افتخارات لیسانس در جامعه شناسی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 4  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

انتخاب جامعه شناسی در وستمینستر و شما هرگز در مورد جامعه را در همان راه فکر می کنم دوباره. با تحصیل در رشته ما به معنی درگیر شدن با یک موضوع 21 قرن پویا و کاوش در مسائل اجتماعی کنونی و بحث با استفاده از آخرین روش های پژوهش. [+]

انتخاب جامعه شناسی در وستمینستر و شما هرگز در مورد جامعه را در همان راه فکر می کنم دوباره. با تحصیل در رشته ما به معنی درگیر شدن با یک موضوع 21 قرن پویا و کاوش در مسائل اجتماعی کنونی و بحث با استفاده از آخرین روش های پژوهش.

بررسی ماهیت ساختارهای اجتماعی و تاثیر آنها بر زندگی روزمره و تعامل مردم، مرکزی برای دوره است. شما سوال چگونه قدرت اعمال و نرمال در تمام سطوح جامعه، از دولت به احساسات فردی، از طریق اکتشافات از طبقه اجتماعی، جنسیت، نژاد، قومیت، جنسیت، و عوامل دیگر در نظر بگیرید. شما درک حساسیت تنوع به عنوان مشتاق خود آگاهی و توانایی برای درک موقعیت اجتماعی خود را از نظر هویت، فرهنگ، باورها و ارزش به دست آوردن است.... [-]


افتخارات لیسانس در جامعه شناسی و جرم شناسی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 4  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

درجه جامعه شناسی و جرم شناسی BA افتخارات شما را قادر به فی صوف کافی در جرم شناسی را وارد کنید حرفه متصل به سیستم عدالت کیفری تخصصی، بلکه فی نفع از مشاغل گسترده تر در دسترس به جامعه شناسان. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. فارغ التحصیلان ما در رفتن به مشاغل در سازمان محیط زیست، دولت های محلی، سازمان های غیر دولتی، آموزش، کار جوانان و بسیاری دیگر. [+]

مهاجرت، ترافیک انسانی فی cking، بی عدالتی اجتماعی و بیکاری جوانان اخبار عنوانی تقریبا هر روز. این مسائل کلیدی از زمان ما هستند. اگر شما علاقه مند در چنین مسائل هستید و می خواهید به درک چرا مهاجرت ممکن است به نابرابری های جهانی، و یا نقش رسانه های اجتماعی در جنبش های اعتراضی در ارتباط است، پس از آن شما باید در نظر جامعه شناسی و جرم شناسی. ترکیبی، این دو رشته توسعه تخیل جامعه شناختی و جرم خود را و پاسخ به سوالات در مورد جامعه و نهادهای مختلف آن است.... [-]


افتخارات لیسانس در مطالعات ترجمه (اسپانیایی)

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 8  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این مطالعات ترجمه BA افتخارات به شما می دهد آموزش حرفه ای گرا در مهارت ها، دانش و شایستگی که اجازه می دهد شما را به ساخت یک کار به عنوان یک مترجم حرفه ای. شما دانش خود را از ساختار زبان، ثبت نام، متن و گفتمان ها، از طریق استفاده از مفاهیم زبانی به وظایف ترجمه عملا جهت گیری توسعه. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

این مطالعات ترجمه BA افتخارات به شما می دهد آموزش حرفه ای گرا در مهارت ها، دانش و شایستگی که اجازه می دهد شما را به ساخت یک کار به عنوان یک مترجم حرفه ای. شما دانش خود را از ساختار زبان، ثبت نام، متن و گفتمان ها، از طریق استفاده از مفاهیم زبانی به وظایف ترجمه عملا جهت گیری توسعه. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.

البته ارائه می دهد فرانسوی و اسپانیایی به عنوان زبان اصلی، که شما می توانید با زبان های دیگر (عربی، چینی، فرانسوی و یا اسپانیایی) بسته به نقطه ورود خود را ترکیب کنید. ما قبول متوسط ​​(پس از یک سطح) و طرفدار سخنرانان فی کافی در فرانسه و اسپانیایی. این دوره زبانی چالش برانگیز است و ممکن است نیاز به ارزیابی می کنید به منظور تعیین نقطه ورود و مناسب خود را.... [-]


افتخارات لیسانس در مطالعات ترجمه (فرانسه)

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 8  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این مطالعات ترجمه BA افتخارات به شما می دهد آموزش حرفه ای گرا در مهارت ها، دانش و شایستگی که اجازه می دهد شما را به ساخت یک کار به عنوان یک مترجم حرفه ای. شما دانش خود را از ساختار زبان، ثبت نام، متن و گفتمان ها، از طریق استفاده از مفاهیم زبانی به وظایف ترجمه عملا جهت گیری توسعه. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

این مطالعات ترجمه BA افتخارات به شما می دهد آموزش حرفه ای گرا در مهارت ها، دانش و شایستگی که اجازه می دهد شما را به ساخت یک کار به عنوان یک مترجم حرفه ای. شما دانش خود را از ساختار زبان، ثبت نام، متن و گفتمان ها، از طریق استفاده از مفاهیم زبانی به وظایف ترجمه عملا جهت گیری توسعه. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.

البته ارائه می دهد فرانسوی و اسپانیایی به عنوان زبان اصلی، که شما می توانید با زبان های دیگر (عربی، چینی، فرانسوی و یا اسپانیایی) بسته به نقطه ورود خود را ترکیب کنید. ما قبول متوسط ​​(پس از یک سطح) و طرفدار سخنرانان فی کافی در فرانسه و اسپانیایی. این دوره زبانی چالش برانگیز است و ممکن است نیاز به ارزیابی می کنید به منظور تعیین نقطه ورود و مناسب خود را.... [-]


افتخارات لیسانس زبان انگلیسی ادبیات و اسپانیایی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان اسپانیایی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک خود را از مطالعات ادبی و فرهنگی . شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان اسپانیایی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک خود را از مطالعات ادبی و فرهنگی . شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات لیسانس زبان انگلیسی ادبیات و تاریخ

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

در این درس امکان شما را به ترکیب مطالعه متون ادبی با مطالعه تاریخ. این شما را قادر به دست آوردن یک فرمان از شرایط اجتماعی و سیاسی است که در آن نوشتن ادبیات محل به عنوان متون خود گرفته است، و همچنین. [+]

در این درس امکان شما را به ترکیب مطالعه متون ادبی با مطالعه تاریخ. این شما را قادر به دست آوردن یک فرمان از شرایط اجتماعی و سیاسی است که در آن نوشتن ادبیات محل به عنوان متون خود گرفته است، و همچنین.

شما قادر به توسعه دانش و درک خود را از دوره های کلیدی، تم ها، سبک ها و تکنیک در مطالعات ادبی خواهد بود، و قادر به استفاده از که یادگیری در شکل حیاتی است. همچنین شما می خواهد توسعه بدن قابل توجهی از دانش و درک از تاریخ مدرن لندن، بریتانیا و اروپا، از جمله در چارچوب جهانی.... [-]


افتخارات لیسانس زبان انگلیسی ادبیات و زبان

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

ترکیبی از زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی تجدید نظر شود اگر شما علاقه مند در روابط متقابل بین مطالعه زبان و خواندن متون ادبی هستند. این دوره که شما را برای خواندن متن های دقیق از هر دو نقطه تحلیلی و زیبایی شناختی است، و به ویژه مناسب برای کسانی که با توجه به حرفه ای در ویرایش، آموزش زبان انگلیسی، و یا در هر میدان که در آن سبک نوشتن و یا ارائه متن مرکزی. [+]

ترکیبی از زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی تجدید نظر شود اگر شما علاقه مند در روابط متقابل بین مطالعه زبان و خواندن متون ادبی هستند. این دوره که شما را برای خواندن متن های دقیق از هر دو نقطه تحلیلی و زیبایی شناختی است، و به ویژه مناسب برای کسانی که با توجه به حرفه ای در ویرایش، آموزش زبان انگلیسی، و یا در هر میدان که در آن سبک نوشتن و یا ارائه متن مرکزی.

این درجه به ویژه در ارائه فرصت به تمرکز بر روی هر دو، مطالعه زبان نظری رسمی و همچنین سنتی تر زبان شناسی بر اساس علوم انسانی مانند تحلیل گفتمان متمایز است. البته شما را با یک درک قوی از مسائل سبکی و دستوری را فراهم، و از اصول تحلیل متن، و همچنین توسعه مهارت های خود را در ارتباط و تجهیز شما را با مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر.... [-]


افتخارات لیسانس زبان انگلیسی ادبیات و فرانسه

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی در فرانسه در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک خود را از مطالعات ادبی و فرهنگی . شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی در فرانسه در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک خود را از مطالعات ادبی و فرهنگی . شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات لیسانس زبان انگلیسی زبان و زبان شناسی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

این دوره شما اجازه می دهد به مطالعه جنبه های تاریخی و فرهنگی به زبان انگلیسی، در حالی که بهبود دامنه خود را از مهارت های تولیدی و آگاهی از زبان انگلیسی به عنوان یک سیستم زبانی و یک رسانه ادبی. همچنین تشخیص می دهد که مطالعه زبان انگلیسی عمیق تر می شود و توسعه یافته توسط دانش کامل از ساختار، معنا و سیستم های صوتی زبان به طور کلی. البته یک فرصت نادر برای مطالعه در عمق یک روش رسمی برای زبان در کنار راه که در آن به زبان انگلیسی استفاده شده است فراهم می کند. [+]

این دوره شما اجازه می دهد به مطالعه جنبه های تاریخی و فرهنگی به زبان انگلیسی، در حالی که بهبود دامنه خود را از مهارت های تولیدی و آگاهی از زبان انگلیسی به عنوان یک سیستم زبانی و یک رسانه ادبی. همچنین تشخیص می دهد که مطالعه زبان انگلیسی عمیق تر می شود و توسعه یافته توسط دانش کامل از ساختار، معنا و سیستم های صوتی زبان به طور کلی. البته یک فرصت نادر برای مطالعه در عمق یک روش رسمی برای زبان در کنار راه که در آن به زبان انگلیسی استفاده شده است فراهم می کند.... [-]


افتخارات لیسانس زبان انگلیسی زبان و فرانسوی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی در فرانسه در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک زبانی و فرهنگی. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی در فرانسه در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک زبانی و فرهنگی. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


افتخارات کارشناس ادبیات انگلیسی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا London

این دوره متون ادبی انگلیسی در برابر پس زمینه خود را در تاریخ اندیشه، هنر و فرهنگ انگلیسی می داند. هدف آن را بیشتر از محل مرکز لندن ما - در میان گالری ها، موزه، سینما و تئاتر، و چشم انداز شهری - به عنوان یک منبع برای مطالعه مسائل اجتماعی و نظری مربوط به ادبیات. [+]

این دوره متون ادبی انگلیسی در برابر پس زمینه خود را در تاریخ اندیشه، هنر و فرهنگ انگلیسی می داند. هدف آن را بیشتر از محل مرکز لندن ما - در میان گالری ها، موزه، سینما و تئاتر، و چشم انداز شهری - به عنوان یک منبع برای مطالعه مسائل اجتماعی و نظری مربوط به ادبیات.

این دوره از علاقه به کسانی که اول زبان انگلیسی است و که برخی از تجربه قبلی از ادبیات، و همچنین دانشجویان بین المللی که مایل به و یا تکمیل یک درجه در انگلستان است. شما می توانید به یک حرفه ای در حرفه ای و / یا خلاقیت نوشتن، تدریس، روزنامه نگاری یا چاپ و نشر رفتن؛ کارفرمایان سراسر طیف وسیعی از حرفه ها و کسب و کار ارزش دانش فرهنگی، ارتباطات و مهارت های تفکر انتقادی از فارغ التحصیلان زبان انگلیسی. این دوره همچنین شما را با مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر تجهیز.... [-]


افتخارات کارشناس ادبیات زبان چینی و انگلیسی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان چینی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک خود را از مطالعات ادبی و فرهنگی . شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان چینی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک خود را از مطالعات ادبی و فرهنگی . شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


کارشناسی(BSc)

افتخارات لیسانس زبان انگلیسی زبان و اسپانیایی

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2018 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان اسپانیایی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک زبانی و فرهنگی. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید. [+]

در وست مینستر ما آموزش زبان شناسان صالح در زبان های مدرن آماده برای ورود به اشتغال فارغ التحصیل. ما تاکید خاص بر اشتغال و شرایط فرهنگی معاصر، و ارائه آموزش با کیفیت بالا در تمام مهارت های زبان.

این دوره شما را قادر به رسیدن به یک سطح خوب یا بالای مهارت زبانی به زبان اسپانیایی در تمام چهار حوزه مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن)، افزایش مهارت های خود را در استفاده از زبان انگلیسی، و توسعه دانش و درک زبانی و فرهنگی. شما قادر خواهید بود به عمل در موقعیت های مختلف فرهنگی و به دست آوردن کیفیت عمومی و مهارت های یک فارغ التحصیل علوم انسانی خواهد بود. همچنین شما می خواهد مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر به دست آورید.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
309 Regent Street
London, England, W1B 2HW GB